Korwin-Mikke - V kolumna Putina

Ostatnio Janusz Korwin-Mikke wystąpił w TVP INFO gdzie usprawiedliwiał potencjalną agresję Rosji na Ukrainę. Mówił, że Putin może zrobić porządek z Ukrainą, ponieważ istnieje realne niebezpieczeństwo, że na terenie Ukrainy pojawią rakiety, które będą zagrażały Moskwie.  Polityk Konfederacji podkreślił, ze w ten sam sposób USA groziły: Grenlandii oraz Kubie. 
Światowe media ostrzegają, że Rosja gromadzi wojsko przy granicy z Ukrainą i może planować inwazję na to państwo. Tymczasem Korwin-Mikke propagującym tą tezę proponuje się puknąć w głowę: "Stuknijcie się w główki. Czy ktoś byłby takim kretynem by pozwolić na dozbrojenie Ukrainy? Szansa, że Rosja zaatakuje Ukrainę byłaby większa, gdyby panowało w tej sprawie milczenie - niż teraz, gdy Moskwa o takiej możliwości mówi i demonstracyjnie rozlokowuje tam swoje wojska!!"- napisał na Twitterze.
Nie tak dawno twierdził, że ci, którzy twierdzą,,że Putin ma coś wspólnego z kryzysem imigracyjnym na granicy białorusko- polskiej są nienormalni. Oczywiście to taki przypadek, że w momencie kiedy imigranci zostali zwiezieni na granicę z Polską Rosja zaczęła gromadzić wojsko przy granicy z Ukrainą.
Przypominam ,że Janusz Korwin-Mikke twierdził, że Włodzimierz Putin nie jest imperialistą, ale prawdziwym prawicowcem, który nawiązuje do dorobku ZSRR tylko, dlatego, że wciąż jest obecna w narodzie rosyjskim tęsknota za dawnym reżimem.Czyżby nigdy nie słyszał wypowiedzi Putina, że rozpad ZSRR był największą tragedią w jego życiu i czy to przypadkiem nie jest jego główną motywacją w działaniach politycznych. Nawet Stanisław Michalkiewicz, który jest przyjacielem Korwin-Mikkego i wieloletnim współpracownikiem przyznał, że Putin chce odbudować dawne imperium w możliwych rozmiarach. Ten, że właśnie Michalkiewicz i Ziemkiewicz czyli byli UPR-owcy mówili, ze Łukaszenka na zlecenie Moskwy doprowadził do kryzysu imigracyjnego na granicy z Polską. Co więcej Ziemkiewicz stwierdził, że kto to podważa jest idiotą. 
Trudno zarzucać Korwin-Mikkemu , że jest idiotą; raczej to, że z różnych powodów wykonuje określone zadania. Bo jego wypowiedzi na temat Rosji są zawsze korzystne dla Kremla choćby były najbardziej głupie i absurdalne. Warto się zastanawiać dlaczego ten człowiek opowiada takie bzdury i ryzykuje własną kompromitację i czy to przynajmniej się opłaca. Nie łudźmy się: wraz z natężeniem agresywnych działań Rosji agentura rosyjska w państwach, które przez Moskwę są uważane za wrogie będzie się aktywizować. I nie jedno nas jeszcze zaskoczy. 
Tak na przykład polityk Konfederacji ponownie usprawiedliwił aneksję Krymu przez Rosję nie dostrzegając okoliczności tego wydarzenia: "  DLACZEGO d***kratyczny świat miałby atakować za Krym??!? Autonomiczna Republika Krymu ogłosiła niepodległość jak USA w 1776, zrobiła referendum w/s wstąpienia do FR, 96% z 86& głosujących było ZA...Co jest gorszego w oderwaniu Krymu od Ukrainy, niż w oderwaniu Kosowa od Serbii??"- napisał na Twitterze. Czy zatem gdyby Śląsk chciał się teraz przyłączyć do Niemiec i większość tamtej ludności pod wpływem różnych nacisków w większości by za tym zagłosowała to czy Korwin by to poparł ? 
Możliwe, że Korwin doskonale sobie zdaje sprawę z tego co się dzieje oraz realnych planów Moskwy a jego postępowanie wynika wyłącznie z cynicznej gry. Wie, że nigdy za swojego życia nie zdobędzie władzy w Polsce  a jego jedyną nadzieją jest to, że Putin podbije Polskę i zrobi z niego namiestnika Polski. Gdyby to okazało się prawdą Korwin-Mikke przeszedł by do historii jako jeden z największych zdrajców Polski. 
Mój były znajomy- który niestety już nie żyje- od lat czytujący "Najwyższy Czas" dla którego Stanisław Michalkiewicz był idolem i i mistrzem; po tym jak przeczytał w tym piśmie sugestię Korwina, jakoby to Jarosław Kaczyński był autorem zamachu w Smoleńsku, bo najwięcej na tym skorzystał(przecież omal nie wygrał wyborów prezydenckich) stwierdził, że to postać obrzydliwa i więcej nie kupi tej gazety. Nie mam nic do tego do dodania. 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika angela

23-01-2022 [14:02] - angela | Link:

Pan Korwin przyznał się do podpisania lojalki wobec Moskwy, ale podobno dalszych konsekwencji, tzn szkodliwych dzialan wobec Polski z tego podpisania nie bylo.
Widac, ze jak się podpisalo cyrograf diabla, to wczesniej czy później on się o swoje upomni.
Pan Michalkiewicz natomiast, idzie w zaparte i wypiera sie podpisania lojalki, pomimo ze ten dokument w internecie krąży.
Podjął nawet kroki prawne, zeby oczyscic swoje d.... imię. 
Zastanawiające bylo nieprzerwane i obopólne wsparcie tych dwóch panów.
Byc może, zeby uwiarygodnić się jako patriota, pan Michalkiewicz  uczepil się wrecz Żydów. 
Stal się dyzurnym opluwaczem  Żydów, co Polakom wiecej szkodzilo niz pomagało, stawiajac jako wybitnych antysemitów .
Czy i w tym temacie nie bylo szkodzenia Polsce. 
Jeszcze do tego wszyscy podjęli aktualny temat, zeby zaszkodzic rządowi, a i Polsce, temat wywolania buntu antycowidowcow, antyszczepionkowcow, temat rodem z Moskwy, ktory bardzo szkodzi opanowaniu pandemii w Polsce, a w ktory wielu naiwnych  uwierzyło. 
Sprzyjanie Rosji przywódców, jak i calej Konfederacji, jest bardzo widocznie. 
 

Obrazek użytkownika Chatar Leon

23-01-2022 [14:12] - Chatar Leon | Link:

Idiotyzmy Korwina są niczym w porównaniu z idiotyzmami fanatyków Kowida, którzy chyba faktycznie chcą doprowadzić do totalnej zadymy i zmiany władzy.

Jest też dla was dobra wiadomość: Jak powiedział właśnie szef koncernu Pfizer, będziecie się w ramach "ostatniej prostej" szczepić co roku.
https://dorzeczy.pl/opinie/254...
(chociaż, jak się zastanowić, to może się również okazać, że oszustów wciskających ludziom cudowne dwudawkowe preparaty na kowidową nieśmiertelność ktoś pociągnie do odpowiedzialności)

Obrazek użytkownika angela

23-01-2022 [18:11] - angela | Link:

@Chatar Leon, covid, ta jeszcze do końca nie poznana zaraza, widac jasno ze osłabia swoją moc.
Oslabia swoją moc,i z kazdym rokiem może się zmniejszać,  ale dla niezaszczepionych jest jeszcze bardzo groźny. 
Zaszczepieni przechodzą covid duzo lzej, pojedyncze przypadki smierci ludzi zaszczepionych i schorowanych, przeciwnicy szczepień probują wykorzystać do bardzo szkodliwej propagandy antyszczepionkowej, ryzykujac życie wielu ludzi.
Czeka nas przyszłość zycia z obecnością covida, kiedy będą szczepienia podobne do tych na grypę, i nikt z tego powodu awantury nie robi.

Obrazek użytkownika Jabe

23-01-2022 [18:34] - Jabe | Link:

Czyli już można zrezygnować z pandemicznej histerii?

Obrazek użytkownika Chatar Leon

23-01-2022 [20:03] - Chatar Leon | Link:

@Chatar Leon, covid, ta jeszcze do końca nie poznana zaraza, widac jasno ze osłabia swoją moc.

Angelo,
Nie idź tą drogą. Ale niech moc będzie z Tobą.

Obrazek użytkownika angela

24-01-2022 [00:07] - angela | Link:

@Chatar Leon.
I vice versa.

Obrazek użytkownika u2

23-01-2022 [15:53] - u2 | Link:

pan Michalkiewicz  uczepil się wrecz Żydów

Z całym należnym szacunkiem, to mośki zagraniczne we współpracy z mośkami z WSI24 i Czerskiej uczepiły się Polin i chcą miliardów za friko :-)

Obrazek użytkownika angela

23-01-2022 [17:54] - angela | Link:

@U2....Zarówno p.Michalkiewicz jak i Żydzi duzo mówią, z czego niewiele wynika, a tylko robi niepotrzebny nikomu ferment pomiędzy narodami.

Obrazek użytkownika u2

23-01-2022 [20:08] - u2 | Link:

Zarówno p.Michalkiewicz jak i Żydzi duzo mówią, z czego niewiele wynika

Ależ merdia w Polin są opanowane przez mośków. A to merdia kształtują świadomość ciemnego luda. Jeśli wierzyć WSI24 to w Polin jest cały czas katastrofa, panuje antysemityzm gorszy niż na zachodzie i Polin nie nadaje się do życia nie tylko dla mośków :-)

Obrazek użytkownika sake3

23-01-2022 [14:14] - sake3 | Link:

Pan Korwin-Mike nie kocha Rosji,on kocha tylko siebie. Jego credo to odróżnienie się od innych,bo tylko wtedy staje się zauważalny i doceniony.Nawet muszka temu służy.Bez tych atrybutów i kontrowersyjnych wypowiedzi byłby nikim.Tytułuje Putina ,,Jego Ekscelencją'' nie dlatego,że tak uważa tylko że swoją czołobitnością wzbudzi zdziwienie.bądź niesmak. 

Obrazek użytkownika Jabe

23-01-2022 [14:43] - Jabe | Link:

Autor ma wgląd w uczucia osób, które widuje w telewizji.

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

23-01-2022 [15:45] - wielkopolskizdzichu | Link:

Putin to, Putin tam to, a przecież elektorat PiS byłby przeszczęśliwy gdyby ich Wódz realizował program putinowski w Polsce i w krajach ościennych.
Tylko ta wredna ujnia nie pozwala na to. 
Jakże cudownie byłoby zapakować do obozów pracy całe PO i ich wyborców, pstryknięciem palców wyłączyć TVN, wprowadzić karę śmierci i pogrozić Czechom  jeśli nie wykażą się spolegliwością, o spałowaniu wszelkich tęczowych odmieńców nie zapominając.

Obrazek użytkownika JanAndJan

23-01-2022 [17:42] - JanAndJan | Link:

@Zdzichu_Pan
Putin to, Putin tamto.. i na tym bym zakończył. Dalej, to już Pan po bandzie pojechał na maxa. Jego Ekscelencja, Pan Prezydent - dyplomatyczny zwrot grzecznościowy. P. Mikke jest politykiem i musi zachować formy. Inaczej wyszedłby na ujadającego ratlerka. Tak jak do hierarchy mówi się zgodnie z protokołem, a nie per - pan np. Biskup.
To, nie do Pana, Panie Z., przy okazji. Natomiast Pańskie "de-enuncjacje"... Sarkazm, sarkazmem ale skąd Pan wie, co myśli i planuje Wódz? Putinowską politykę? Tzn. co? Bloki mieszkalne z ludźmi ma wysadzać, polonoterapię na lewo i prawo, Ukrainę szantażować..
Bądź Pan poważny. Unia rzeczywiście jest wredna, peło trzeba zamknąć - po osądzeniu. Wyborców peło - przekonać programem i zmusić do przestrzegania prawa. Ale zacząć trzeba od polityków i wyborców pis. Tefałena i inne szczujnie antypolskie wyłączyć - legalnie, w majestacie.. np. wykupując. Ale i cyt. " kurwizję" zaorać i upublicznić. Przywrócić karę śmierci, to oczywiste i bez dyskusyjne. Czechom nie tylko pogrozić, ale złapać za twarz cwaniaków dwulicowych. I na koniec - tęczowa patola.. Pan chyba nie wie co mówi? Widział Pan kiedykolwiek na żywo imprezę elgiebetów? Nie tylko rynek, ale i zakamarki, organizowanie się ichnich, świętowanie po? Ok. Kwestia "gustu". Ja mówię - NIE!
Godząc się na tęczową "wolność wyboru", godzi się Pan na objazdowe komanda  eutanazyjne dla dzieci, chorych i starców. Akceptuje Pan także związki zoofilskie z możliwością eksperymentów genetycznych, międzygatunkowych. Nie możliwe? To, proszę przypomnieć sobie obyczajowość, media, restrykcje prawne sprzed 30, 20, 10, 5, 2 lat.. Szybciutko się zmienia, prawda? Samo? 
I, co  pałować? Absolutnie - nie. Usunąć z przestrzeni publiczbej i monitorować, reagować i przewidywać zagrożenia. Profilaktyka - edukacja i wychowanie.
Żadnych praw przynależnych hetero związkom. Bardzo dużo jest możliwości realizacji potrzeb " kochających inaczej", na drodze cywilno-prawnej i wystarczy. Koniec. KROPKA. Wybór dzisiaj jest pomiędzy zideologizowaną lewacką nowoczesnością na zamówienie i w celu, a przetrwaniem Narodu i Państwa. 

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

24-01-2022 [03:49] - wielkopolskizdzichu | Link:

"co myśli i planuje Wódz?"
Dokładnie to co opisałeś Komentatorze. Tęsknota za rozwiązaniami ostatecznymi.

Obrazek użytkownika JanAndJan

24-01-2022 [12:27] - JanAndJan | Link:

@Zdzichu_Pan
Wódz - tęsknota? Sny o potędze.
Endlösung? Wysadzanie.. Raczej jego niż On. "Zejść z barykady..." może by i chciał (myśli Wodza), ale... "GRZECHY" nie pozwalają. 
https://www.tekstowo.pl/piosen...
Myślę, że lot alterego nie bilansuje winien/ma... ?

Obrazek użytkownika Andy51

23-01-2022 [16:04] - Andy51 | Link:

Odpowiedź do tytułu, kocha bo musi, bo mają na niego kwity.

Obrazek użytkownika J z L

23-01-2022 [19:04] - J z L | Link:

Dziś spora grupka Polaków z nienawiści do swego państwa i jego legalnych władz,popiera wrogów Polski -  bandycką Rosję.
I to jest nasz narodowy dramat