Co czeka antyszczepionkowców, choć o tym nie wiedzą

Zawsze nieprawdziwe są dane, które "mi się nie podobają". Prawda jest taka, że ta patologiczna ",,wolność" kosztowała polski naród 200 lat niewoli. I prawda jest taka, że dziś z powodu czyjejś "wolności" umierają chorzy na serce, raka i inne ciężkie choroby, bo nie ma dla nich miejsc w szpitalach. A gdybyśmy się wszyscy (no - prawie wszyscy) zaszczepili, to w szpitalach byłoby co najmniej o połowę mniej covidowców. I nie musieliby umierać ludzie Bogu ducha winni przez głupców. Druga część tej bolesnej prawdy jest taka, że to właśnie ogromna liczba niezaszczepionych umożliwia wirusowi tworzenie coraz to nowych wariantów. Gdyby ludzie kończąc szkołę średnią mieli choć blade pojęcie o przebiegu takich procesów, to może nie musielibyśmy się borykać z tak strasznym zalewem ciemnoty.

"–........ Antyszczepionkowcy uznają, że od zdrowia osobistego – nie mówiąc o publicznym – ważniejsza jest wyidealizowana wolność wyboru. Zapewne z tego wynika niewielki szacunek dla służby zdrowia. Być może taki stan się utrzyma, ale jeśli – to niezbyt długo – pisze w „Menedżerze Zdrowia” Mariusz Arent, wyjaśniając, dlaczego jest o tym przekonany.
Komentarz Mariusza Arenta, członka zarządu Instytutu Badań i Rozwoju Turystyki Medycznej oraz prezesa Fundacji Proturmed:
– Władze w Nowej Zelandii planują do 2025 r. zdelegalizowanie palenia, a w Polsce nie ma nawet zgody w sprawie wymagania szczepień przeciw COVID-19.

Obecnie 94 ze 100 zmarłych to osoby nieszczepione – o tym poinformowało Ministerstwo Zdrowia w dniu, w którym po raz kolejny COVID-19 zabił około 500 ludzi. Od początku pandemii jest tych nadmiarowych zgonów już ponad 150 tys. Tymczasem rząd zamierza walczyć z pandemią od marca 2022 r. – wtedy ewentualnie wprowadzi obowiązkowe, ale nie przymusowe, szczepienia dla medyków, nauczycieli i przedstawicieli służb mundurowych. Czy się uda? Nie wiadomo, ale po pierwszych reakcjach widać, że nawet to będzie trudne do zrealizowania. Generalnie – w Europie obywatele bez paszportu covidowego są mocno ograniczeni, u nas praktycznie niczego się nie wymaga. Tylko umieramy.

Lewica złożyła projekt zakładający obowiązkowe szczepienia, ale z braku zdecydowanego poparcia po stronie rządu – a także opozycji – można wnioskować, że na przegłosowanie przepisów nie ma większych szans. Wynika to zarówno z indywidualnych kalkulacji politycznych poszczególnych partii, jak i znajomości elektoratu. Nikt nie chce z nim zadzierać. Brakuje odważnych liderów i zdecydowanych decyzji.

Wspomniane władze Nowej Zelandii ogłosiły pakiet, który zakłada, że osoby urodzone po 2004 r. nie będą mogły kupić papierosów – tym samym z czasem kraj zostanie „uwolniony” od tego produktu i nałogu tytoniowego. Ma to na celu ochronę zdrowia obywateli i obniżenie śmiertelności z powodu palenia.

Z kolei Polacy generalnie mają w niewielkim poważaniu swoje zdrowie zarówno fizyczne, jak i psychiczne, a zgodnie z logiką antyszczepionkowców od zdrowia osobistego – nie mówiąc o publicznym – ważniejsza jest wyidealizowana wolność wyboru. Zapewne z tego wynika niewielkie poszanowanie służby zdrowia. Być może taki stan się utrzyma, ale jeśli – to niezbyt długo.

Dlaczego?

Po pierwsze – pandemia codziennie zmniejsza grono antyszczepionkowców.

Po drugie – problemy publicznej służby zdrowia i zwiększający się dług zdrowotny powodują wydłużające się kolejki do lekarzy i tym samym utrudnione leczenie – także dla antyszczepionkowców. Z kolei pomoc w placówkach prywatnych coraz więcej kosztuje, bo specjalistów jest mniej, a chorych coraz więcej. Będzie coraz gorzej.

Ekonomia popytu i podaży jest nieubłagana. Skoro jakiegoś dobra ubywa – w tym przypadku zdrowia – to jest ono coraz trudniej dostępne i cena jego uzyskania rośnie. To daje możliwość nowych rozwiązań obniżających koszty – na przykład lepszą edukację zdrowotną, większy nacisk na profilaktykę, reformę służby zdrowia i tak dalej.

Antyszczepionkowcom życzę, aby tego doczekali, a zaszczepionym, aby do tych czasów wytrwali – a wszystkim dużo zdrowia i spokoju.............."

 Mariusz Arent
Redaktor: Krystian Lurka |Data: 17.12.2021)

Żródło :
https://www.termedia.pl/mz/Co-...

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Tezeusz

22-01-2022 [14:07] - Tezeusz | Link:

Pisanie o szczepieniach czy warto ? staje sie juz nudne. Kazdy decyduje o swoim zdrowiu i za nie odpowiada. Bylem w szpitalu covidowym ubrany jak kosmonauta, widziałem co sie tam dzieje, widziałem jak chorzy niezaszczepieni wyją o życie a lekarze są bezsilni. Wybór zawsze jest prosty - można wybrać...prosektorium.

Wielki dramat walki medyków o ich życie i łzy bezsilności gdy pacjenci głównie niezaszczepieni tak często umierają.
Widziałem to na własne przerażone oczy. Słyszałem żale tych co zdawali sobie sprawe o bliskosci śmierci że dali nie namówić by sie nie szczepili.
To były straszne przeżycia. Naiwnym proponuje by zobaczyli to na własne oczy.

Pytał się  młody  dyżurny  lekarz młodej matki chorej na covid której stan był beznadziejny....dlaczego sie nie zaszczepiłaś...dlaczego ? ? Nie odpowiedziała ale płakała ......

Wyszedłem ..

PS. Ta pacjentka niestety walkę z Covid 19 przegrała.

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

22-01-2022 [14:22] - wielkopolskizdzichu | Link:

"Wyszedłem .." To dlaczego klika, która rządzi Polską, w obawie o utratę paru punktów w sondażach unika na wszelkie sposoby wzięcia się za bary z problemem i udowadnia raz po raz swym zachowaniem w przestrzeni publicznej, że problem nie taki straszny.

Obrazek użytkownika Jabe

22-01-2022 [14:28] - Jabe | Link:

Jedni cenią sobie wolność, inni próbują zrównać tych pierwszych do swojego poziomu upodlenia. No i przypominam, że przeciwników kowidowego szaleństwa nie należy nazywać antyszczepionkowcami, bo generalny stosunek do szczepień nie ma tu nic do rzeczy.

Obrazek użytkownika Tezeusz

22-01-2022 [15:09] - Tezeusz | Link:

Trudno dyskutowac z zakutymi łbami Scierwoneonowymi oni wola przeciez dupsko Putka. A tam Sputnik kosi wszystkich !!

Uwaga ma charakter ogólny nie jest kierowana personalnie do nikogo.

Obrazek użytkownika RinoCeronte

22-01-2022 [14:54] - RinoCeronte | Link:

Nie obrażajmy się wzajemnie w tych trudnych czasach... Wszyscy mamy na barkach ten sam problem. 

Obrazek użytkownika Pers

22-01-2022 [18:17] - Pers | Link:

@tezeuszek
//Trudno dyskutowac z zakutymi łbami Scierwoneonowymi oni wola przeciez dupsko Putka. A tam Sputnik kosi wszystkich !!//
Nie masz masz racji "zakuty łbie" ścierwouszku:

Omicron, Sputnik znacznie skuteczniejszy niż Pfizer. Spallanzani potwierdza niepowodzenie szczepionki mRNA
To oświadczenie Spallanzani zostało wydane kilka minut temu za pośrednictwem strony Facebooka głównego instytutu chorób zakaźnych we Włoszech. 
Wszystkie obecnie licencjonowane szczepionki tracą część swojej skuteczności przeciwko firmie Omicron. Wyniki eksperymentów laboratoryjnych, przeprowadzonych we współpracy Istituto Spallanzani i Istituto Gamaleya, wykazały, że ponad 70% osób zaszczepionych Sputnikiem V zachowuje aktywność neutralizującą wobec Omicron, a aktywność ta w dużej mierze utrzymuje się nawet 3-6 miesięcy po szczepieniu.
Wyniki te, właśnie opublikowane w wersji wstępnej, są niezwykle zachęcające i przydatne do definiowania nowych strategii szczepień w związku z ewolucją wariantów SARS-CoV-2.
Zespół naukowo-techniczny Covid 19 - INMI Spallanzani
Reuters donosi: „Wstępne badanie zostało przeprowadzone przez naukowców z Instytutu Spallanzani we Włoszech i Instytutu Gamaleya w Moskwie, twórcę szczepionki Sputnik V. Naukowcy powiedzieli, że próbki pobrane od trzech do sześciu miesięcy po drugiej dawce szczepionki wykazały że poziomy przeciwciał u biorców dwóch dawek Sputnika V były bardziej odporne na Omikron niż u osób zaszczepionych Pfizerem.
I znowu z Reuters: „Badanie, które będzie wymagało certyfikacji w drodze recenzji naukowej, wykazało, że neutralizujące przeciwciała specyficzne dla Omicronu wykryto w surowicy krwi 74,2% osób zaszczepionych Sputnikiem i 56,9% zaszczepionych Pfizerem / BioNtech. "
Innymi słowy, włosko-rosyjscy naukowcy potwierdzili, że dwa razy wyższe niż podwójna dawka szczepionki są dostarczane z dwiema dawkami Sputnik V (GMT) przeciwciał neutralizujących wirusa przeciwko omikronowemu wariantowi covid-19. (2,1 razy wyższa łącznie i 2,6 razy wyższa, trzy miesiące po szczepieniu).
Spallanzani, mówiąc prościej, stwierdził, że Sputnik jest znacznie skuteczniejszy od mRNA narzuconego jako jedyny w naszym kraju tajnymi umowami podpisanymi przez Komisję Europejską i Big Pharma. Jeśli nadal nie dostrzegasz dramatycznych i kryminalnych niepowodzeń w zarządzaniu pandemią we Włoszech i ogólnie w Europie, jesteś otumaniony przez dwa lata wulgarnej propagandy. https://www.lantidiplomatico.i...(link is external)

Łyso ci ścierwouszku "patriotyczny"?

 

Obrazek użytkownika EsaurGappa

22-01-2022 [16:00] - EsaurGappa | Link:

Tu już dawno nie chodzi o Covid.Na przestrzeni ostatnich dwóch lat cywilizacja łacińska zacząła się gwałtownie zwijać,a na jej miejsce budowane jest nowe społeczeństwo pod panowaniem wielkiego korpopaństwa.

Obrazek użytkownika Marek Kudła

22-01-2022 [17:23] - Marek Kudła | Link:

Przyjęcie bądź nie szczepionki jest wolnym wyborem człowieka, ale wybór ten niesie określone konsekwencje.  Przeciwnicy szczepień coraz częściej porównują wprowadzane przez państwa ograniczenia dla osób niezaszczepionych do ograniczeń, jakie na początku swojej władzy Hitler nakładał na Żydów.  Ale dla Hitlera bycie Żydem nie miało nic wspólnego z wyborem, lecz z rasową skazą. W państwach wprowadzających dziś obostrzenia dla niezaszczepionych chodzi o ograniczenie rozprzestrzeniania się wirusa, a więc ograniczenie śmiertelności w najbardziej narażonych grupach.  Innej drogi nie mamy, no chyba, że uznajemy, że ci, co mają umrzeć i tak umrą, więc my jako silniejsi nie będziemy się nimi przejmować ! To skrajny egoizm i głupota antyszczepionkowców !
 

Obrazek użytkownika Chatar Leon

22-01-2022 [17:32] - Chatar Leon | Link:

Niestety, ale autor tego wpisu albo jest manipulatorem, trollem (działającym na przykład na rzecz totalnej "opozycji", popychającej obóz rządzący do zamordyzmu a w konsekwencji klęski wyborczej), albo ma jakieś problemy psychiczne. Nie sądzę żeby był akwizytorem któregoś z koncernów, bo one wynajmują lepszych propagandzistów.
Plecie, co mu ślina na język przyniesie i dołącza każdą brednię, która pasuje pod z góry założoną tezę.
Weźmy takie zdanie:
"Obecnie 94 ze 100 zmarłych to osoby nieszczepione – o tym poinformowało Ministerstwo Zdrowia w dniu, w którym po raz kolejny COVID-19 zabił około 500 ludzi."
Średnio inteligentna osoba te manipulacje po prostu widzi.
Po pierwsze,
"94 ze 100 zmarłych to osoby nieszczepione". Jeżeli ktoś zestawia liczby zgonów zaszczepionych i niezaszczepionych od momentu rozpoczęcia szczepienia druga dawką, w którym w ogóle w społeczeństwie nie było osób zaszczepionych (i przez kolejne 14 dni formalnie zaszczepionych też być nie mogło), to chyba jasne, jak będzie wyglądała taka zmanipulowana statystyka. Równie dobrze można liczyć zgony od początku świata i stwierdzić, że 99,99% nie zażywało "niezwykłego magnezu".
Po drugie,
"w dniu, w którym po raz kolejny COVID-19 zabił około 500 ludzi". Ta propagandowa liczba nie jest liczbą ofiar wirusa, tylko liczbą zgonów wszystkich osób, którym w odpowiednim okresie przed śmiercią zrobiono test z wynikiem pozytywnym (np. przywiezieni do szpitala w ostatnim stadium raka).
To tylko przykład bredni; praktycznie cały powyższy tekst - obok siania paniki - się z nich składa.

Obrazek użytkownika Tezeusz

22-01-2022 [18:24] - Tezeusz | Link:

Obiecałem Adminowi ,że z idiotami w tym antyszczepionkowymi dyskutować nie bede i nie zamierzam zważywszy, że materiał jest przytoczonym z mediów ( jest w cudzyslowie) co ukazałem w żródle. Ale czytac tez trzeba umieć a nie ośmieszać siebie i robić z siebie kretyna ( kretynów) tak delikatnie napiszę.
https://www.termedia.pl/mz/Co-...
I tyle.
 

Obrazek użytkownika Chatar Leon

22-01-2022 [18:16] - Chatar Leon | Link:

"Obiecałem Adminowi ,że z idiotami w tym antyszczepionkowymi dyskutować nie bede i nie zamierzam zważywszy, że materiał jest przytoczonym z mediów ( jest w cudzyslowie) co ukazałem w żródle."
Czu uważasz, że jeżeli materiał jest przytoczony z mediów, to każdy, kto się z treścią tego przytoczonego materiału nie zgadza, jest idiotą? Naprawdę?

"Ale czytac tez trzeba umieć a nie ośmieszać siebie i robić z siebie kretyna ( kretynów) tak delikatnie napisane."
Masz pretensje sam do siebie, że nie umiesz czytać, czy że się ośmieszasz i robisz z siebie kretyna?

Obrazek użytkownika Tezeusz

22-01-2022 [18:26] - Tezeusz | Link:

Dla nawiedzonych antyszczepionkowców-(tak delikatnie napiszę) - oto dla was przesłanie :

„Potwarców omijaj dostojnie, a z głupcem nie wdawaj się w dysputy.”
– A.S Puszkin
 

Obrazek użytkownika Pers

22-01-2022 [18:34] - Pers | Link:

Chatar Leon
//autor tego wpisu albo jest manipulatorem, trollem (działającym na przykład na rzecz totalnej "opozycji", popychającej obóz rządzący do zamordyzmu a w konsekwencji klęski wyborczej), albo ma jakieś problemy psychiczne. //
To ostatnie.

Obrazek użytkownika Zbyszek_S

22-01-2022 [17:55] - Zbyszek_S | Link:

Prawdę mówiąc, to nie mam siły. Trudno uwierzyć w to natężenie złej woli, agresji, pomówień i kłamstw nakierowanych na skrzywdzenie ludzi. Skala kłamstw w tym tekście, po prostu poraża. To jest najzwyczajniej na świecie ohydne i obrzydliwe. Nie wiem jakim człowiekiem trzeba być, żeby przepisywać i pisać takie rzeczy. Co zdanie to kłamstwo, co zdanie do oskarżenie i pogarda, co zdanie to głupota i zło, w wyniku którego bezmiar ludzkich tragedii dotyka ludzi mieszkających w Polsce.

1. "Prawda jest taka, że ta patologiczna ",,wolność" kosztowała polski naród 200 lat niewoli"
Kłamstwo i bzdura. Wolność od przymusu wstrzykiwania ludziom produktów firm wielokrotnie karanych za przestępstwa, których działania w dłuższym okresie nikt nie zna, które znajdują się nadal w fazie badań kliniczych i które to badania się NIE ZAKOŃCZYŁY, nie ma NIC WSPÓLNEGO z wolnością szlachecką.
.

Obrazek użytkownika Pers

22-01-2022 [18:49] - Pers | Link:

Zbyszek_s
//Trudno uwierzyć w to natężenie złej woli, agresji, pomówień i kłamstw nakierowanych na skrzywdzenie ludzi. Skala kłamstw w tym tekście, po prostu poraża.//
Zachowajmy spokój i tolerancję.
Nasze Blogi to Strefa Wolnego Słowa i można pisać nawet największe kretynizmy. Starczy, że ma się status blogera.

Obrazek użytkownika mjk1

22-01-2022 [20:49] - mjk1 | Link:

„Nasze Blogi to Strefa Wolnego Słowa…”.
Raczej strefa zdyskredytowania wolnego słowa.
Kretynizmy wypisywane przez Zeusa, czy Usie, to małe miki w porównaniu z tym, co wysmarował dzisiaj palant z Olsztyna.
Nie dość, że podał przepis na wyprodukowanie w przydomowym warsztacie bomby wodorowej, to jeszcze zapowiedział opublikowanie planów budowy pojazdu antygrawitacyjnego do jej przenoszenia.
Admin, chłopie zrób z tym coś, bo niedługo cytaty z tego portalu będą robiły furorę na Tik Toku, Joe Monsterze, czy Demotywatorach.   
 

Obrazek użytkownika u2

22-01-2022 [23:01] - u2 | Link:

Specpropaganda: współczesne rosyjskie batalie infor-
macyjne wyraźnie nawiązują do tych z czasów zimnej wojny.
Pozostają też w zgodzie z socjotechnicznymi zasadami skutecz-
nej propagandy, takimi jak zasada masowego i długotrwałego
działania
(stereotyp propagandowy „pomarańczowej dżumy”
i „banderowców” jest powtarzany nieustannie od 2003 roku), za-
sada informacji pożądanej
(Rosjanie i ludność rosyjskojęzyczna
oczekują obrony ich praw, uwierzyli w zmanipulowaną informa-
cję o zakazie używania języka rosyjskiego), zasada emocjonalne-
go pobudzenia
(doprowadzenie odbiorców do takiego stanu, by
działali bez większego namysłu, wręcz – irracjonalnie), zasada
zrozumiałości
(przekaz jest uproszczony, podawany w czarno-
-białych barwach, pełen oceniających słów-kluczy, np. rusofob),
zasada rzekomej oczywistości (wywołanie skojarzenia propa-
gandowej tezy z kreowanymi mitami politycznymi: rosyjska wio-
sna – patriotyzm, banderowcy – faszyzm, Majdan – chaos itp.).

https://www.osw.waw.pl/sites/d...

Obrazek użytkownika Zbyszek_S

22-01-2022 [18:05] - Zbyszek_S | Link:

2. "I prawda jest taka, że dziś z powodu czyjejś "wolności" umierają chorzy na serce, raka i inne ciężkie choroby, bo nie ma dla nich miejsc w szpitalach."
Kłamstwo. Z osoby, które umierają na inne choroby, nie umierają z powodu braku zaszczepienia się przez tych, co "zaszczepić się" nie chcą, ale z powodu nieludzkich, nakierowanych na zabicie ludzi, procedur i postaw "medyków". Przykład: Pani Danuta przyjechała na izbę przyjęć z bólem brzucha. Nie została przyjęta, zrobili jej test i czekali na wynik, 36 godzin na SORze. Tam umarła na zapalenie woreczka robaczkowego.

Politycy, eksperci, nie protestujący ale współdziałający medycy, są winni śmierci dziesiątków tysięcy Polaków. Teraz słudzy piekła, poprzez takie kłamstwa mające odwracać rzeczywistość, usiłują uniknąć odpowiedzialności i zrzucić ją na na tych, którzy próbują uniknąć wstrzyknięcia preparatów genetycznych.

To w wyniku działań polityków nie wykonano milionów hospitalizacji. To w wyniku działań polityków i ekspertów, chorzy na covid dostawali teleporady z paracetamolem, zamiast leczenia w pierwszej fazie choroby.

Narracja z piekła jest taka, teraz, bo piekło zawsze ma swoją narrację, że to wina NIEZASZCZEPIONYCH. Bo jakby się wszyscy zaszczepili, to ci chorzy na inne choroby by przeżyli. O wy łachudry jedne. Bez sumienia, bez hamulców. No przecież to minister wprowadził te wymogi, żeby czekać na test. No przecież ludzi chorych wskutek poleceń ministra przewozili ze szpitali, gdzie mieli opiekę, do szpitali covidowych. Przecież to się działo jeszcze daleko przed preparatami genetycznymi udającymi szczepionki.

Kłamiecie, bo macie wsparcie i poczucie bezkarności. Bo wielkie media. Bo rząd raz z opozycją. Bo każdy większy kanał internetowy stoi za wami murem, bo zajmuje się  rozpowszechnianiem TEJ SAMEJ NARRACJI.

Obrazek użytkownika Zbyszek_S

22-01-2022 [18:08] - Zbyszek_S | Link:

3. "A gdybyśmy się wszyscy (no - prawie wszyscy) zaszczepili, to w szpitalach byłoby co najmniej o połowę mniej covidowców."
Kłamstwo. Szpitale krajów o wysokim - to słowo używane jest w stosunku do bydła - stopniu wyszczepienia są nie mniej pełne a może bardziej, od państw, gdzie ten stopień jest niższy.

Obrazek użytkownika Zbyszek_S

22-01-2022 [18:10] - Zbyszek_S | Link:

4. "I nie musieliby umierać ludzie Bogu ducha winni przez głupców."
Nie. Ludzie umierali i umierają przez polityków, "ekspertów" i medyków akceptujących teleporady, testy przed przyjeciem i blokowanie lekarstw dla ludzi.

Obrazek użytkownika Zbyszek_S

22-01-2022 [18:13] - Zbyszek_S | Link:

5. "I nie musieliby umierać ludzie Bogu ducha winni przez głupców."
**** nie mogą wytrzymać, żeby nie poniżać i nie odczłowieczać ludzi, którzy nie chcą, żeby rządowi pracownicy wstykiwali im preparaty genetyczne do ciała. Waszym patronem jest prezes dolnośląskiej izby lekarskiej, który powiedział, że każdy niezaszczepiony to POTENCJALNY SERYJNY MORDERCA. To jest język nazistów z lat 30 ubiegłego wieku. To się ciągnie już trochę za długo i grzeczna postawa wobec WAS nie skutkuje. Tylko bardziej bezczelni i agresywni się robicie.

Obrazek użytkownika Tezeusz

22-01-2022 [18:16] - Tezeusz | Link:

Dla nawiedzonych antyszczepionkowców-(tak delikatnie napiszę) - oto dla was przesłanie :

„Potwarców omijaj dostojnie, a z głupcem nie wdawaj się w dysputy.”
– A.S Puszkin

I to na tyle.

Obrazek użytkownika Zbyszek_S

22-01-2022 [18:16] - Zbyszek_S | Link:

6. "Druga część tej bolesnej prawdy jest taka, że to właśnie ogromna liczba niezaszczepionych umożliwia wirusowi tworzenie coraz to nowych wariantów."
Mowę odejmuje.  Jest dokładnie odwrotnie. Nowe mutacje, powódź zakażeń, powstają w państwach o wysokim stopniu zaszczepienia ludności. Nauka dobrze zbadała i opisała zjawisko, że szczepionki nie chroniące przed transmisją choroby (zakażaniem się) wywierają silną mutacyjną presję na wirusa, tj. prowadzą do powstawania nowych mutacji.

Obrazek użytkownika Chatar Leon

22-01-2022 [18:25] - Chatar Leon | Link:

Wystąpię tutaj jako advocatus diaboli.
Ten cały Tezeuszek sam by tego nie wymyślił. Jeden z tych ekspertów z "rady medycznej" wygłosił taką brednię dla jednej z gazet. Zresztą głosili jeszcze większe idiotyzmy.
Swoją drogą ciekawe by to było, gdyby zjawisko mutowania wirusów było sprawką niezaszczepionych. Oni pewnie jeszcze wierzą w to, że można by tak w kilka dni zaszczepić całą ludzkość i pewnie dzięki szczepionce zapobiegającej mutacjom krążyłby sobie między nami jedynie jeden wariant, taki co go mają nietoperze w Wuhan.

Obrazek użytkownika Tezeusz

22-01-2022 [18:27] - Tezeusz | Link:

Dla nawiedzonych antyszczepionkowców-(tak delikatnie napiszę) - oto dla was przesłanie :

„Potwarców omijaj dostojnie, a z głupcem nie wdawaj się w dysputy.”
– A.S Puszkin
I to na tyle.

Obrazek użytkownika Zbyszek_S

22-01-2022 [18:17] - Zbyszek_S | Link:

7. "Gdyby ludzie kończąc szkołę średnią mieli choć blade pojęcie o przebiegu takich procesów, to może nie musielibyśmy się borykać z tak strasznym zalewem ciemnoty."
Dokładnie. I dlatego uproszczenie edukacji i tłuczenie po głowach kłamstwami i lękiem tworzy u ludzi ciemnotę.

Obrazek użytkownika Tezeusz

22-01-2022 [18:22] - Tezeusz | Link:

Dla nawiedzonych antyszczepionkowców-(tak delikatnie napiszę) - oto dla was przesłanie :

„Potwarców omijaj dostojnie, a z głupcem nie wdawaj się w dysputy.”
– A.S Puszkin

I to na tyle. Dla idiotów także.

Obrazek użytkownika Zbyszek_S

22-01-2022 [18:21] - Zbyszek_S | Link:

8. "Antyszczepionkowcy uznają, że od zdrowia osobistego – nie mówiąc o publicznym – ważniejsza jest wyidealizowana wolność wyboru. "
Na chu... .ta pogarda? Jacy k***a antyszczepionkowcy? Jakim trzeba być pomiotem, żeby tak bezczelnie etykietować normalnych ludzi, którzy zupełnie racjonalnie - faza bez zakończonych badań klinicznych - nie chcą wstrzykiwania im preparatów firm, karanych wielokrotnie za przestępstwa.

Jaka "wyidealizowana" wolność wyboru? Co jest "wyidealizowanego" w wolności do odmowy wstrzykiwania sobie preparatów genetycznych przez rząd? Czy pod sufitem już nic nie ma? Jeśli do tego człowiek nie ma prawa, do takiej odmowy, do decydowania o własnym życiu i zdrowiu, to nie ma prawa już do niczego, i wszystkie jego prawa będzie ustalał rząd drogą aplikacji "Protego safe" lub innej, która mu powie, czy dzisiaj może wyjść z domu, co już było i jest trenowane w Chinach.

Obrazek użytkownika Zbyszek_S

22-01-2022 [18:27] - Zbyszek_S | Link:

9. "Zapewne z tego wynika niewielki szacunek dla służby zdrowia. "
Jaki szacunek dla służby zdrowia? Służba zdrowia to ludzie, których praca polega na leczeniu ludzi. Tymczasem ta służba zdrowia, zgodziła się zostawić chorych na Covid w pierwszej najważniejszej fazie, bez leczenia, bez badań, bez kontaktu z lekarzem, na paracetamolu o wczekiwaniu na karetkę, która zawiezie bezradnego, biednego człowieka do szpitala, gdzie go podłączą pod respirator, pod którym szasne przeżycia w większości polskich szpitali są na poziomie 10% albo niżej.

Ta służba zdrowia zaakceptowała sytuację, gdzie ci biedni ludzie są odizolowani, cierpiący, widzący tylko "kosmitów w skafandrach". Ta służba zdrowia zamknęła PRZYCHODNIE, gdy przychodnia dr. Bodnara pracowała cały czas i lekarze przyjmowali chorych na Covid, kaszlących, prychających, z zapaleniem płuc pacjentów. Ta służba zdrowia pobiera wskutek współpracy w tym wszystkim dodatki tego typu, że roczne dochody przekraczają ćwierć miliona, a w różnych przypadkach są jeszcze wyższe.

O czym my mówimy? O ludziach pozostawionych samym sobie w pierwszym okresie choroby? O pobytach w szpitalach jednoimiennych? To należy obejrzeć relacje Jana Pospieszalskiego, który stał się niewygodny. To nalezy obejrzeć relacje ze szpitali, a nie historyjki pisane na zamówienie.

Tutaj jedna z nich: https://www.youtube.com/watch?v=VGlqaFgbSfs

Obrazek użytkownika Zbyszek_S

22-01-2022 [18:29] - Zbyszek_S | Link:

10. "– Władze w Nowej Zelandii planują do 2025 r. zdelegalizowanie palenia, a w Polsce nie ma nawet zgody w sprawie wymagania szczepień przeciw COVID-19."
Ale zakaz palenia nie polega na wprowadzeniu do organizmu obywatela czegokolwiek. Zestawianie tych dwóch spraw jest dowodem albo głupoty, co mniej prawdopodobne, albo złośliwej, złej woli i manipulacji, mającej zapędzić biednych, przestraszonych ludzi pod strzykawkę Fajzera.

Obrazek użytkownika u2

22-01-2022 [18:41] - u2 | Link:

mającej zapędzić biednych, przestraszonych ludzi pod strzykawkę Fajzera.

Bez przesady, zaszczepiłem się trzecią dawką właśnie Pfizera, poprzednie dwie Astra Zeneca i czuję się dobrze. Nikt mnie nie zmuszał, nie boję się rzekomego czipowania lub innych tego typu foliarskich teorii :-)

Co do służby zdrowia to całkiem możliwe, że gdyby było większe wyszczepienie populacji to byłoby mniej dramatów, ale to już zostawiam wolnej woli ludzi i ich swobodnej ocenie tego co się dzieje.

Obrazek użytkownika Tezeusz

22-01-2022 [18:49] - Tezeusz | Link:

Dygresja ogólna.

Dyskusje z nawiedzonymi antyszcepionkowcami co tutaj zrobili desant - to szkoda czasu, oni już wybrali, ich życie mnie osobiście to głęboko wisi i powiewa, a to że się podniecają ? może w inny sposób już nie mogą, taki los antyszcepionkowych..trudno ? Prezentują przy tym swój poziom  "piaskownicy lub wręcz psychiatryka".

Oni wolą pisać do siebie, cóż każdy ma co lubi.

Obrazek użytkownika Tezeusz

22-01-2022 [18:31] - Tezeusz | Link:

Do moich adwersarzy  - dyskusji w tym temacie ze mną nie będzie. Dlaczego ?
Powtórzę po raz n-ty :
Dla nawiedzonych antyszczepionkowców-(tak delikatnie napiszę) - oto dla was przesłanie :

„Potwarców omijaj dostojnie, a z głupcem nie wdawaj się w dysputy.”
– A.S Puszkin

I to tyle, i aż tyle. A za komentarze dzięki przydadzą się zawsze to punkty......
Moje odniesienie i podsumowanie zawarte jest w pierwszym komentarzu.
 

Obrazek użytkownika Chatar Leon

22-01-2022 [18:37] - Chatar Leon | Link:

Przecież wpisy tego autora to już jest poziom piaskownicy lub wręcz psychiatryka. Przekonanie o własnej nieomylności. Poza tym powtarzanie w kółko tego samego, łącznie z najbardziej skompromitowanymi idiotyzmami. Zero argumentów w dyskusji, zamiast tego obrażanie innych.

Obrazek użytkownika Tezeusz

22-01-2022 [18:48] - Tezeusz | Link:

Dla nawiedzonych antyszczepionkowców-(tak delikatnie napiszę) - oto dla was przesłanie :

„Potwarców omijaj dostojnie, a z głupcem nie wdawaj się w dysputy.”
– A.S Puszkin

A dyskusji tutaj nie ma są monologi antyszcepionkwców

Obrazek użytkownika Zbyszek_S

22-01-2022 [18:39] - Zbyszek_S | Link:

11. "Obecnie 94 ze 100 zmarłych to osoby nieszczepione – o tym poinformowało Ministerstwo Zdrowia w dniu, w którym po raz kolejny COVID-19 zabił około 500 ludzi."
Dwa kłamstwa w jednym zdaniu. Co to znaczy "obecnie"? To znaczy, ze w przeciągu ostatniego tygodnia? Miesiąca? Pokaż te dane. A może to od początku tak zwanych "szczepień"? Liczone kłamliwie, gdy nie było praktycznie w ogóle osób zaszczepionych, więc zgony dotyczyły niezaszczepionych. Ale musicie okłamywac ludzi, że zgony przypisane przez WAS osobom niezaszczepionym, dotyczą osób, które nie dostały zastrzyku z preparatem genetycznym. A to oczywiście jest nieprawda, i rządzący dobrze o tym wiedzą i kłamią i manipulują, bo jak ktoś dostał tak zwaną "szczepionkę" i umarł, to oni to kwalifikują nowy zgon wśród niezaszczepionych! Serio. Jeśli nie minęlo 2 tygodnie po drugiej dawce. A wiecie kiedy najwięcej na Covid umiera tych "szczepionych"?

Pomiędzy pierwszą i drugą dawką.

A te zgony "eksperci" kłamstwa i manipulacji, przypisują niezaszcepionym i publikują w postaci danych dla Polaków.

Co więcej, Pospieszalski twierdzi, że dodatkowo do zgonów niezaszczepionych zaliczają zgodny "zaszczepionych" którym od terminu szczepienia ostatniego minęło już  6 miesięcy, ale to by trzeba sprawdzić.

To nieprawda ze w danym dniu Covid zabił 500 ludzi. Jeśli już, to można uważać, że covid zabił osoby kwalifikowane jako zmarłe NA COVID. To grupa ok 28% wszystkich tzw. zgonów covidowych. Skala manipulacji przy kwalifikowaniu zgonów NA Covid jasno jest widoczna na przykładzie zestawienia województwa zachodniopomorskiego z lubuskiem. Różnica zgonów na Covid na 100 tys mieszkańców, wynosi między tymi województwami nie 5% nie 10% nie nawet 100%, ta różnica wynosi 1300%

Obrazek użytkownika Zbyszek_S

22-01-2022 [18:41] - Zbyszek_S | Link:

12. "Od początku pandemii jest tych nadmiarowych zgonów już ponad 150 tys."
Tak. Od początku pandemi zginęło dzięki regulacjom rządowym dziesiątki tysięcy Polaków. Te tragedie wszystkie są skrzętnie ukrywane przez media. Zakrakiwane przez wynajętych lub ochotniczych aktywistów w tzw. sferze społecznościowej. Żeby Polacy się nie dowiedzieli o tym, co im zrobili inni ludzie.

Obrazek użytkownika Zbyszek_S

22-01-2022 [18:47] - Zbyszek_S | Link:

13. "Tymczasem rząd zamierza walczyć z pandemią od marca 2022 r. – wtedy ewentualnie wprowadzi obowiązkowe, ale nie przymusowe, szczepienia dla medyków, nauczycieli i przedstawicieli służb mundurowych."

Komuś na mózg padło? Czy to w ogóle możliwe, że ktoś to napisał lub powiedział? Że "rząd zamierza walczyć z pandemią od marca 2022 r. " To te wszystkie potworności, te regulacje. To tępienie amantadyny. To odrzucenie iwermektyny i innych lekarstw, które mogły ratować nasze życie i życie naszych bliskich. To zamknięcie nas pod dozorem policji w domu, byśmy nie poszli do lekarza. Ta odmowa świadczenia setek tysięcy usług medycznych ludziom, z powodu "walki z pandemią". To zniszczenie polskich dzieci, z których wiele popełniło samobójstwo na skutek przymusowego zamknięcia w domu i udaremnienia normalnego życia. To to wszystko jeszcze k***a nie była walka z pandemią?????

To walka z pandemią ma się zacząć od marca 2022????? To mają być szczepienia OBOWIĄZKOWE ale NIE PRZYMUSOWE? Czy dekiel jeszce w ogóle w głowie istnieje, czy to już jest opętanie w służbie niszczenia ludzi i społeczeństwa?

Miejmy nadzieję, że mundurowi doczytają o ile rośnie prawdopodobieństwo zapalenia mięśnia sercowego u osób "zaszcepionych" preparatami genetycznymi przeciw kowid. Gdzie, bo jądrach także, lądują białka kolca wytwarzane przez organizm pod wpływem tych preparatów. O ile rośnie prawdopodobieństwo zachorowania na inne ciężkie choroby cywilizacyjne. I jak to będą wiedzieć, to nikt nikomu nie broni sobie wstrzyknąć tej sustancji, choć Dawic Akuła jak i wielu wielu innych stracił życie po tym wstrzyknięciu, a miał 20 lat uprawiał sport i był wyjątkowo zdrowy.

Obrazek użytkownika Tezeusz

22-01-2022 [18:53] - Tezeusz | Link:

Bardzo proszę o kolejne wpisy ( monologi), z góry dziękuję.

Obrazek użytkownika Zbyszek_S

22-01-2022 [18:50] - Zbyszek_S | Link:

14. "Generalnie – w Europie obywatele bez paszportu covidowego są mocno ograniczeni, u nas praktycznie niczego się nie wymaga. Tylko umieramy."
Marzenie wszystkich totalitarystów: nazistów, komunistów i sanitarystów to zabrać ludziom WOLNOŚĆ. Bo się nie należy! Bo to, bo tamto. Bo władza będzie decydować. Najśmieszniejsze, że uśmiercono tyle osób, a teraz znów ta sztuczka diabelska zupełnie, że umieramy, bo u nas nie wymaga się paszportów! O k****a jego mać. Co się dzieje? Czy to jest jeszcze cywilizacja? Czy to jeszcze normalni ludzie? Przecież umieramy, bo nas zabijacie. Procedurami. Strachem. Odmową dostępu do lekarstw. Pilnowaniem przez policję, żeby jeden z drugim nie poszedł do lekarza, bo jest na "izolacji domowej" i nie moze opuszczać. O wy jedne.... 

Obrazek użytkownika Zbyszek_S

22-01-2022 [18:53] - Zbyszek_S | Link:

16. "Lewica złożyła projekt zakładający obowiązkowe szczepienia, ale z braku zdecydowanego poparcia po stronie rządu – a także opozycji – można wnioskować, że na przegłosowanie przepisów nie ma większych szans."

No ale ty o tym MARZYSZ, co ukazuje prowieniencję WAS wszystkich. I... spokojnie, spokojnie, rząd i opozycja chętnie przyklasną segregacji sanitarnej i przymusowi szczepień, tylko jeszcze nie urobiliście swoimi kłamstwami, manipulacjami, opresją i strachem i stawianiem wobec potencjalnej śmierci, wystarczająco dużego marginesu społeczeństwa.

To jest bardzo proste. Im więcej ludzi się PODDA, tym większa agresja ich spotka ze stronych psychopatów wdrażających i wspomagających tą całą pandemię.

Obrazek użytkownika Tezeusz

22-01-2022 [18:54] - Tezeusz | Link:

Bardzo proszę o kolejne wpisy ( monologi), z góry dziękuję.

Obrazek użytkownika tricolour

22-01-2022 [18:55] - tricolour | Link:

@Teze

Jak się czujesz, gdy dowodzą twej głupoty?

Obrazek użytkownika Tezeusz

22-01-2022 [19:15] - Tezeusz | Link:

DZIĘKUJĘ !
A już myślałem, że adwersarzy nie będzie i będzie nudno, a tu popatrzcie. Poszło....... Serdeczne dzięki zatem za ogromną aktywność na moim wyróżnionym przez was blogu - to miłe. Zapraszam zatem do szerokiej nieskrępowanej dyskusji ale we własnym waszym gronie, ja w nich nie uczestniczę, piszę  najwyżej spostrzeżenia i uwagi ogólne. Nieraz nie czytam zalewu komentarzy, wybaczcie brak czasu, ale piszcie nie krępujcie się, ja wam nie będę przeszkadzał, mój blog jest otwarty dla wszystkich. Na zaczepki nie odpowiadam personalnie. Obrazić mnie nie można, najwyżej rozweselić - i tak trzymać.
Zapraszam.

Obrazek użytkownika Zbyszek_S

22-01-2022 [18:55] - Zbyszek_S | Link:

17, "Brakuje odważnych liderów i zdecydowanych decyzji."
Do złapania ludzi za pyski i cyklicznego przymusowego wstrzykiwania im preparatów od pana Bourla, z firmy wielokrotnie karanej za przestępstwa.
To się nazywa kundlizm, a nie odwaga. Odwaga polega na stawaniu silnym wobec silnych i na ochronie słabszych. Wy słabszych chcecie przymuszać, łamać ich wolę, wolność, wpędzać w strach, lęk. Przed silnymi, wielkimi tego świata? Ha wchodzicie im wiadomo gdzie.

Obrazek użytkownika Tezeusz

22-01-2022 [18:56] - Tezeusz | Link:

Bardzo proszę o kolejne wpisy ( monologi), z góry dziękuję.

Obrazek użytkownika Chatar Leon

22-01-2022 [18:58] - Chatar Leon | Link:

Przecież ten kotylionowy mniemany patriota, doszedł do takiego stanu, że jutro razem z tym tęczowym hitlerkiem od żółtych tablic pojadą na "foliarskie" Podlasie tropić "antyszczepionkowców" wśród straży granicznej.

Obrazek użytkownika Zbyszek_S

22-01-2022 [18:56] - Zbyszek_S | Link:

18. "Wspomniane władze Nowej Zelandii ogłosiły pakiet, który zakłada, że osoby urodzone po 2004 r. nie będą mogły kupić papierosów – tym samym z czasem kraj zostanie „uwolniony” od tego produktu i nałogu tytoniowego. Ma to na celu ochronę zdrowia obywateli i obniżenie śmiertelności z powodu palenia."

A niech sobie Nowa Zelandia robi co chce. Przecież prohibicja już była i była uzasadniona. Ale to wszystko NIE MA ŻADNEGO ZWIĄZKU i jest podawane wyłącznie w celach manipulacyjnych,

Obrazek użytkownika Tezeusz

22-01-2022 [18:57] - Tezeusz | Link:

Bardzo proszę o kolejne wpisy ( monologi), z góry dziękuję.

Obrazek użytkownika Zbyszek_S

22-01-2022 [18:59] - Zbyszek_S | Link:

18. "Z kolei Polacy generalnie mają w niewielkim poważaniu swoje zdrowie zarówno fizyczne, jak i psychiczne"
Od Polaków to WY się  najzwyczajniej k***a odwalcie. Okej? Dociera? Czy k***a nic a nic? A gdzie jest sanepid, jak glifosatem napchaną żywność sprzedaje się w marketach ludziom? Gdzie są badania chowu nakładczego trzody chlewnej? Gdzie są do jasnej k**** n****y badnia lekarstw przeciw kowid. O CZYM MY MÓWIMY? O winie Polaków. O wy **** ****

Obrazek użytkownika Tezeusz

22-01-2022 [19:01] - Tezeusz | Link:

Bardzo proszę o kolejne wpisy ( monologi), z góry dziękuję. Do 50 poproszę !

Obrazek użytkownika Zbyszek_S

22-01-2022 [19:01] - Zbyszek_S | Link:

19. "zgodnie z logiką antyszczepionkowców"
Trzeba być nie lada gnojem, żeby uporczywie posługiwać się tym fałszym stwierdzeniem wobec normalnych ludzi mających uzasadnione wątpliwości tylko co do preparatów genetycznych, których nawet badania kliniczne nie zostały zakończone. Upierdliwe, ponizające, kłamstwo powtarzane miliony razy, tworzy falę. Bierzecie udział w tworzeniu tej fali. Fali zła, mającej innych dotknąć, poniżyć i zniszczyć. Ci ludzie to nie są "antyszczepionkowcy". A co to w ogóle znaczy?

Obrazek użytkownika Zbyszek_S

22-01-2022 [19:05] - Zbyszek_S | Link:

21. "od zdrowia osobistego – nie mówiąc o publicznym – ważniejsza jest wyidealizowana wolność wyboru"
Znów te pokraczne, fałszywe, kłamliwe słowa. Jaka to "wyidealizowana" wolność wyboru, odmowa wstrzyknięcia w swój organizm tego, co rządowi dała firma wielokrotnie skazana za przestępstwa, tego, co nie ma zakończonych badań klinicznych, tego, czego skutków długoterminowych NIKT NIE ZNA, bo znać nie może. To jest "wyidealizowana wolność". Jak można tak kłamać i manipulować? Wszystkie hamulce wam wysiałdy? Zgłupieliście? Myślicie, że wam się uda? Że przetrwacie te przemiany ludzi i świata? Jak kapo w obozie koncentracyjnym? Oni też myśleli, ze przyłączając się do opraców przetrwają dłużej niż reszta. I czasem im się to sprawdzało. Tylko... czy było warto?

Obrazek użytkownika Tezeusz

22-01-2022 [19:14] - Tezeusz | Link:

DZIĘKUJĘ !
A już myślałem, że adwersarzy nie będzie i będzie nudno, a tu popatrzcie. Poszło....... Serdeczne dzięki zatem za ogromną aktywność na moim wyróżnionym przez was blogu - to miłe. Zapraszam zatem do szerokiej nieskrępowanej dyskusji ale we własnym waszym gronie, ja w nich nie uczestniczę, piszę  najwyżej spostrzeżenia i uwagi ogólne. Nieraz nie czytam zalewu komentarzy, wybaczcie brak czasu, ale piszcie nie krępujcie się, ja wam nie będę przeszkadzał, mój blog jest otwarty dla wszystkich. Na zaczepki nie odpowiadam personalnie. Obrazić mnie nie można, najwyżej rozweselić - i tak trzymać.

Zapraszam.

Obrazek użytkownika Zbyszek_S

22-01-2022 [19:08] - Zbyszek_S | Link:

22. "Po pierwsze – pandemia codziennie zmniejsza grono antyszczepionkowców."

Słownik z kibla, z kloaki pogardy po raz enty, bez szczypania znów przeszło przez paluszki i gardzioło owo "antyszczepionkowców" O wy **** jedne. A zmniejsza grono żywych, polityka rządu, wasza propaganda strachu i przerażania mająca zapędzić ludzi pod strzykawki od pana Bourla. To właśnie w wyniku tych działań Polacy umierają nadmiarowo. To wasza propaganda, sianie strachu, pogardy, nienawiści, konfliktu i zobojętnienia, odosobnienia i izolacji, pozbawienia opieki medycznej i lekarstw jest przyczyną nadmiarowych zgonów.

 

Obrazek użytkownika Zbyszek_S

22-01-2022 [19:09] - Zbyszek_S | Link:

23. "Po drugie – problemy publicznej służby zdrowia i zwiększający się dług zdrowotny powodują wydłużające się kolejki do lekarzy i tym samym utrudnione leczenie – także dla antyszczepionkowców. Z kolei pomoc w placówkach prywatnych coraz więcej kosztuje, bo specjalistów jest mniej, a chorych coraz więcej. Będzie coraz gorzej."

Z powodu rozwiązań i regulacji, tak zwanej "walki z pandemią".

Obrazek użytkownika Chatar Leon

22-01-2022 [19:12] - Chatar Leon | Link:

Może Pan pisać, ale ten pacjent niczego nie zrozumie. To co on prezentuje, to już psychiatryk. Gość pisze właściwie sam do siebie, jeszcze się tym chwali.

Obrazek użytkownika Zbyszek_S

22-01-2022 [19:12] - Zbyszek_S | Link:

24. "Antyszczepionkowcom życzę, aby tego doczekali, a zaszczepionym, aby do tych czasów wytrwali – a wszystkim dużo zdrowia i spokoju.............."

 Mariusz Arent"

Niezłą k**** trzeba być, żeby poniżać i kłamliwie pomawać kogoś w pierwszym słowie, a potem życzyć mu zdrowia i spokoju. Ech te wasze sztuczki.  Chcecie pozbawić ludzi pomyślności, wolności, zdrowia i życia. Wasze rozwiązanie to cykliczne wstrzykiwanie nam preparatów do pana Bourla. Niech was k*** licho weźmie, bo my nic od was nie chcemy. No może tego, żebyście się w końcu od nas odpie****li. ale nie. Wy nie chcecie. Bo jesteście agresorami. Bo służycie złu. Bo was drażni, że ktoś może po prostu żyć.

Obrazek użytkownika Tezeusz

22-01-2022 [19:20] - Tezeusz | Link:

DZIĘKUJĘ !
A już myślałem, że adwersarzy nie będzie i będzie nudno, a tu popatrzcie. Poszło....... Serdeczne dzięki zatem za ogromną aktywność na moim wyróżnionym przez was blogu - to miłe. Zapraszam zatem do szerokiej nieskrępowanej dyskusji ale we własnym waszym gronie, ja w nich nie uczestniczę, piszę  najwyżej spostrzeżenia i uwagi ogólne. Nieraz nie czytam zalewu komentarzy, wybaczcie brak czasu, ale piszcie nie krępujcie się, ja wam nie będę przeszkadzał, mój blog jest otwarty dla wszystkich. Na zaczepki nie odpowiadam personalnie. Obrazić mnie nie można, najwyżej rozweselić - i tak trzymać.
Zapraszam.
@Zbyszek_S się napracował - specjalne podziękowania.

Obrazek użytkownika JanAndJan

22-01-2022 [21:55] - JanAndJan | Link:

@Tezeusz
Miałem omijać, ale tak prymitywnej prowokacji, a co gorsza - wielogłosu w komentarzach... No, no. Wiązka granatów w szambo. Poszłooo..
Wyjątkowo zgodzę się z Panem i również - Dziękuję.
Nie dość, że się P. Zbyszek_S napracował, to jeszcze  "uruchomił emicjonalnie". Fiu fiu - krynica spokoju i oaza spolegliwości - a, tutake imouszan?? Chociaż do istern jeszcze kawał czasu, ale jajuż (nomom) złożę Panu -  Tezeuszu - pradawne życzenia trefnisiów tzn. jajcarzy : grunt, żeby jaja były duże. Na szczęście nie jest Pan u władzy (kurde! A, jak tak? Krypto Hoc?) i udanie konkuruje Pan z Monty Pajdonem  (pajdokracja, te sprawy), li tylko gitarą i piórem. Piórem - wiadomo. Gitarą..? Jeszcze więcej watów.. Zagadka. Kto był wykonawcą wyroku, nie wiedząc o Pańskim istnieniu? Dla ułatwienia - nazwa 4-wyrazowa. Coś tak jakby 2x8*, ale staromodnie i kulturalnie. Trudne... Da Pan Radę. Nie..? No to, jak św.p. rada - arriwederci, praszczaj grażdanin Tiezieusz...
No, no - stawiałem na P. Persa, a tu .. To mnie Pan zaimponował - niewąsko..

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

22-01-2022 [19:52] - rolnik z mazur | Link:

@ Tezeuszku

co za głupoty 🥴. Pytam się roz czy po boosterze stoi ? Moze ty wiesz?

Obrazek użytkownika juur

22-01-2022 [19:57] - juur | Link:

Może warto się zapoznać:
 https://assets.publishing.serv...
Tak w skrócie,  jak wynika z badań szczepionki trwale uszkadzają układ odpornościowy.
Dzieje się to przed czym przestrzegali Luc Montagnier, Vanden Bossche, Robert Malone, prof. Zieliński i inni...

Obrazek użytkownika angela

22-01-2022 [20:03] - angela | Link:

Ustawę o przymusowych szczepieniach napisać łatwo. 
Tylko ci, co domagają się przymusowych szczepień, powinni  zatroszczyć się również , o konsekwencje tej ustawy, uzbroić się jak na wojnę, i wojowac z kretynami przed demolką na ulicach, i dla nich samych.

Obrazek użytkownika Pani Anna

22-01-2022 [21:03] - Pani Anna | Link:

Angela, a co ty taka strachliwa jesteś? Pierwsza powinnaś iść się bić na barykady "za zdrowie nasze i wasze". Tyle razy biadoliłas tu, że nie ma komu na ulicę wyjść w słusznej sprawie,  jak te wszystkie  Lemparty. No to masz okazję. 

Obrazek użytkownika JanAndJan

22-01-2022 [22:12] - JanAndJan | Link:

@Angela
Jedynie wybitne osobowości bywają nie zrozumiane przez szarą masę (to ci, co posiadają szare komórki). Sformułowana orzez Panią "myśl", przejdzie do annałów -  wypowiedzi oryginałów: 
"Tylko ci, co domagają się przymusowych szczepień, powinni  zatroszczyć się również , o konsekwencje tej ustawy, uzbroić się jak na wojnę, i wojowac z kretynami przed demolką na ulicach, i dla nich samych".
Pytanie pomocnicze.
Czy oprócz motylka, posiada Pani również kwietny wianek? Jeśli tak, to jest Pani w pełni zaszcz... pardon, usprawiedliwiona. Pozdrawianie w sytuacji zaszcz.. pardon, usprawiedliwienia - byłoby nietaktem.
Więc, nie pozdrawiam.

Obrazek użytkownika angela

23-01-2022 [09:12] - angela | Link:

23-01-2022 [09:02] - angela | Link: @niby paniAnna, J..A..J, ze
@niby pani, Anna, J..A..J, ze tak "wielkie osobowosci" zlatują się do malego  motylka.
Ja pisalam Annie kilka razy, ' proszę trzymac się ode mnie na odległość , bo  uwalnia   szwabsko putinowski odór. 
Podobnie  J.A.J 
Dobrana para.

Obrazek użytkownika u2

23-01-2022 [09:17] - u2 | Link:

Ja pisalam Annie kilka razy, ' proszę trzymac się ode mnie na odległość

Taka mała prowokatorka z tej "Anny" :-)

Obrazek użytkownika JanAndJan

23-01-2022 [13:18] - JanAndJan | Link:

@Angel_a_anioła w niej mało
Ciekawe czy senselierka (no, co?! Też się dziwię! Angela i sens...wypowiedzi..?), wyczulona na szwabskoputniowski odór, toleruje polskie piosenki? JaJe bardzo lubię. Np. evergreen: Bo z dziewczynami.., J. Połomskiego.. Ponadczasowy song z pogranicza diagnostyczno-kontestacyjnego z lekka nutą pensjonarskiej egzaltacji...
Wystarczy zamienić dwa (2) słowa i pieśń robi się aktualna - forever. Zamiast dziewczynami - kretyn w l.mn. oraz w miejsce one - oni.
Cud, miód i musztarda,  prawda? 

Obrazek użytkownika Chatar Leon

22-01-2022 [20:17] - Chatar Leon | Link:

Nie dowiedziałem się z tego chaotycznego tekstu jednego, mianowicie: co czeka antyszczepionkowców.
Nie wiem zresztą czy w Polsce są jakieś liczące się środowiska antyszczepionkowe, skoro 99% ludzi szczepi dzieci sprawdzonymi preparatami. Były one badane przez lata, nie pamiętam też, żeby szczepionki z czasów dzieciństwa trzeba było powtarzać dwa lub trzy razy jako jakieś "dawki przypominające".
Nie znam też zdeklarowanego antyszczepionkowca.
Wiem natomiast, że wariant omikron uwielbia jako przysmak osobników ukłutych trzy lub cztery razy cudownym eliksirem, który parę miesięcy temu był reklamowany jako dwudawkowy.
 

Obrazek użytkownika angela

23-01-2022 [09:26] - angela | Link:

"Uwielbia wszystkich, ale zabija nieszczepieńcow. Dwa lata trwa pandemia, więc kazdy miał czas sie zaszczepic, zeby nie umierac. Dlaczego chcą  umierać.  Kto ponosi za to winę. 
Wzmożona aktywność antyszczepionkowcow również na NB świadczy, ze za wszelką cenę chcą zrzucić z siebie odpowiedzialność za wielką liczbę zgonów.

Strony