To nie Putin zaatakuje Ukrainę

Taki scenariusz już raz przećwiczono. Trwa dozbrajanie przez Rosję samozwańczych republik wschodniej Ukrainy oraz zaciąg najemników. To wojska tych republik rozpoczną "wyzwoleńczą wojnę" na Ukrainie. Gdyby siły republik okazały się za słabe, to skoncentrowana u granic Ukrainy armia rosyjska, dośle znów swoich "zielonych ludzików". Taki jest plan Putina. Będzie oficjalnie stał z boku i dolewał benzyny do ognia.

Świat spuści głowę i powie, że w wewnętrzny konflikt na Ukrainie nie będzie się mieszał. Będą słać poselstwa o zawieszenie broni i o kolejny "okrągły stół" pod przewodnictwem Niemiec, Francji i Rosji. Putin zagra jak zwykle obrońcę pokoju a Niemcy postarają się o odpowiednią propagandę. Demencjał z USA będzie znów wyizolowany a NATO z obciętymi jajami podkuli ogon i potulnie przyłączy się do pokojowej misji Niemiec. "Okrągły Stoliczek" zakończy się oczywiście sukcesem, a zniewolona Ukraina stanie się mega republiką Donbasu pod protektoratem Niemiec, Rosji i Francji.

Czy nas czeka podobny los? Z moich obserwacji konfliktu na wschodniej granicy oraz z tego co robi wobec nas UE, wynika że taki sam los czeka także Polskę. "Zielonych ludzików" ci u nas dostatek - wystarczy że car rzuci hasło: APORT! I na granicę z Białorusią zlecą się przeróżne "kramki" - już to trenowali, więc bądźmy czujni. Jak kiedyś w Donbasie, Putin rączkami Baćki udzieli pomocy zaprzańcom. A na forum międzynarodowym będzie znów orędownikiem pokoju w Polsce - i razem z Niemcami zmusi nas do kolejnego "okrągłego stoliczka" - reszta jak wyżej podobnie jak na Ukrainie.

Dziękuję za uwagę.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Tezeusz

21-01-2022 [12:58] - Tezeusz | Link:

Autorze. Pełna zgoda.
https://dziennikarzobywatelski...

Obrazek użytkownika Pers

21-01-2022 [12:59] - Pers | Link:

Takich bredni dawno nie czytałem.
Gratuluję @ujejska. 
Mało co potrafi mnie zaskoczyć ale tobie się udało.

Obrazek użytkownika jazgdyni

21-01-2022 [15:10] - jazgdyni | Link:

Cześć Ula!

Trafiłaś dobrze. Nawet ten cienki kutas (kutasow?) się zdenerwował.
Ruskie kochają takie zagrywki. Przeszli długą drogę od Stalina do Putina i nauczyli się rozgrywać leniwych debili Zachodu. Tylko Bidena im brakowało na tronie.
Proxy to ich ostatnia ulubiona zagrywka. Poza tym muszą oszczędzać swoich gierojów.

Trzym się

Obrazek użytkownika Chatar Leon

21-01-2022 [16:13] - Chatar Leon | Link:

"Z moich obserwacji konfliktu na wschodniej granicy oraz z tego co robi wobec nas UE, wynika że taki sam los czeka także Polskę. "Zielonych ludzików" ci u nas dostatek - wystarczy że car rzuci hasło: APORT! I na granicę z Białorusią zlecą się przeróżne "kramki" - już to trenowali, więc bądźmy czujni"

Nawet nie trzeba. Wystarczy paraliżować państwo przez nakręcanie kowidoparanoi. Tropić "antyszczepionkowców" wśród żołnierzy i strażnikow granicznych w "foliarskim" podlaskim, a najlepiej zagrozić wyrzuceniem ze służby. Niedzielski chyba prowadzi już w tej sprawie konsultacje z odpowiednimi ministrami (bo spora grupa lekarzy i innych pracowników medycznych, których mamy w Polsce jak widać za dużo, jest już na wylocie)... Do tego należy wywoływać coraz większą panikę w społeczeństwie, podkręcając statystyki. Po przedwczorajszym numerze z dwukrotnym zwiększeniem liczby testów, mamy dzisiejszy numer z zachęceniem hipochondryków do masowego odwiedzania aptek z bezpłatnymi testami (zakażeń jest sporo, bo być musi, natomiast wszystko to odbywa się przy spadającej liczbie zgonów i malejącej liczbie hospitalizacji).
Czy Nowogrodzka w ogóle kuma, w co dała się wpuścić?

Obrazek użytkownika J z L

21-01-2022 [17:12] - J z L | Link:

wystarczy że car rzuci hasło...
Kici,kici
i juz mamy pam..persa na posterunku

Obrazek użytkownika Tezeusz

21-01-2022 [22:16] - Tezeusz | Link:

Najnowsza instrukcja FSB dla brygad internetowych:
1. Ukraina=banderowcy. 2. Rosja. Budować pozytywny obraz Rosji. Putina przedstawiać jako prawdziwego męża stanu, który prowadzi Rosję i trzyma porządek 3. Antyamerykanizm. Mocno krytykować Stany Zjednoczone. Przedstawiać ich jako agresora, państwo niesprawiedliwe, stanowiące zagrożenie dla reszty świata 4. Antysemityzm. Atakować „żydów”. Żydów i Izrael przedstawiać jako największego wroga Polski 5. Antyunijność. Bruksela jest kolejnym po USA i Izraelu „największym wrogiem”. Źródło wszelkiego zła i zepsucia. Najlepiej jakby Polska była poza Unią… 6. Wybielać historię i rosyjskie zbrodnie ! Pokazywać zabory w dobrym świetle, minimalizować ilość ofiar rosyjskiej przemocy na terenie Polski, gloryfikować PRL 7. Zniechęcać Polaków do wszelkich sojuszy. Czy to z USA,z Niemcami,Litwą,czy Ukrainą. Każdy, kto myśli o sojuszu jest „agentem” – najlepiej jak Polska „będzie sama" .....

Wypisz wymaluj....Ścierwoneon !