Rosja fabrykuje prowokacje na Ukrainie, Imperium zła atakuje

"Rosyjscy agenci wpływu już zaczęli fabrykowanie ukraińskich prowokacji, by uzasadnić rosyjską interwencję na Ukrainie i doprowadzić do podziałów wewnątrz tego kraju - powiedział przedstawiciel administracji prezydenta USA Joe Bidena, potwierdzając doniesienia mediów o planowanych "operacjach pod fałszywą flagą" w Donbasie. Według władz USA operacje mają poprzedzić wojskową interwencję między styczniem a lutym - o ile władze Rosji podejmą decyzję o ataku.
Rosja przygotowuje grunt, by mieć opcję sfabrykowania pretekstu do inwazji, w tym za pomocą działań sabotażowych i operacji informacyjnych, poprzez oskarżenie Ukrainy o przygotowanie nadchodzącego ataku przeciwko rosyjskim siłom na wschodniej Ukrainie. - powiedział przedstawiciel amerykańskich władz. Według władz USA operacje mają poprzedzić wojskową interwencję między styczniem a lutym - o ile władze Rosji podejmą decyzję o ataku. Dywersanci mieli być specjalnie przeszkoleni w walce w przestrzeni miejskiej i sabotażu przeciwko donbaskim separatystom.
Przedstawiciel administracji Bidena dodał, że "rosyjscy agenci wpływu" w mediach i na portalach społecznościowych już zaczęli "fabrykację ukraińskich prowokacji" by uzasadnić inwazję i doprowadzić do podziałów w ukraińskim społeczeństwie..."

(https://niezalezna.pl/426129-r...)

Już Prezydent USA Pan Ronald Reagan określał rosję jako Imperium Zła . I dalej się nic nie zmieniło , szczególnie gdy rządzi tam zbrodniarz i morderca.
Rosyjska retoryka jest od dziesięcioleci niezmienna ! To tzw. Zachód jest dla niej agresorem ! Według niej od wieków jest pokojowo nastawiona do sąsiadów, a czołgami jeździ tylko w gości (taka u nich kultura)...Poza tym czołgi mają na burtach napis "Мы пришли с миром"...Krym zajęła, bo przecież i tak był ich, a Donieck zajęli roSSjanie tam mieszkający. I nie należy wierzyć wrażym językom i śledztwu niderlandczyków, że to roSSyjska załoga zestawu BUK zestrzeliła malezyjski samolot pasażerski i zabiła prawie 300 niewinnych osób, bo to zrobili Ukraińcy. Z zamachem na polskiego Tupolewa z prezydentem na pokładzie też nie mają nic wspólnego. Przecież to od wieków pokojowo nastawiony do sąsiadów kraj !!! Więc jak można roSSji się obawiać !? Ps. Po prostu taki bandycki kraj, którym rządzi postkomunistyczna mafia, która od wieków zniewolony naród cały czas trzyma z głową w błocie...!

Tego bandyckiego, postkomuszego...tworu jakim jest roSSja nie można oceniać normami człowieka wychowanego w zachodniej kulturze, o świadomości opartej na zachodnich normach !Putler, wobec rosnącego kryzysu w tym zacofanym grajdołku, jakim jest roSSja próbuje za wszelką cenę utrzymać siebie i swoją mafię u władzy ! RoSSji nie można oceniać naszą, zachodnią świadomością !!! W takich bandyckich krajach z mentalnością azjatycką jednym ze sposobów radzenia sobie z kryzysami jest znalezienie "wroga" i przekierowanie części niezadowolenia społecznego w jego kierunku. Sprawą drugorzędną jest wprowadzanie reform, które wprowadzane częściowo nie mają sensu...Sens miałoby całkowite zreformowanie tego przestarzałego oligarchicznego systemu rządzenia oraz zwiększenie swobód obywatelskich, a jest to przecież w sytuacji roSSji niemożliwe, bo oligarchia i zniewolenie narodu są jednymi z filarów zarządzania tym niewolniczym grajdołkiem. Nie ma szansy aby kiedykolwiek roSSja się zreformowała na modłę krajów demokratycznych...bo po prostu by padła i rozpadła się ! Bandytyzm polityczny jest tutaj niezbędnym narzędziem do utrzymania tego...tworu rządzonego przez mafię w całość.

Ten naród jest zniewalany od 100 lat przez bolszewię pospołu z faszyzmem i niemiecką komuną. Lenin, pospołu ze swoja bandycką swołoczą, zniewolili Rosjan, a potem inne narody, za niemieckie pieniądze. Ale jest też faktem, że od wieków zbrodnicza carska swołocz zniewalała wszystkich dookoła. Pisze o tym Jan Kucharzewski w książce "Od białego do czerwonego caratu" wydanej w latach 20-tych tamtego wieku. Dwadzieścia lat wcześniej napisał o agresji i zaborczości wobec Polski niemieckich polityków podczas przygotowań do jednoczenia niemieckich państewek w Rzeszę Niemiecką, co nastąpiło w II poł XIXw. Kucharzewski przedstawia te działania w książce "Sprawa polska w parlamencie frankfurckim" Zresztą to nic nowego - od tysiąca lat, to nieustanna kontynuacja, z obu stron. Dziś szwaby również w sprawach Ukrainy [i nie tylko] są sojusznikiem zbrodniarza wojennego z Kremla.

Rosjanie podobnie jak Niemcy to zawodowi zbrodniarze,złodzieje,łgaże i sadyści,tylko w ostatnim okresie dwustu lat naszej historii wymordowali i ograbili około 300 milionów ludzi i o tym należy pamiętać.

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika u2

15-01-2022 [14:21] - u2 | Link:

Lenin, pospołu ze swoja bandycką swołoczą, zniewolili Rosjan, a potem inne narody, za niemieckie pieniądze. Ale jest też faktem, że od wieków zbrodnicza carska swołocz zniewalała wszystkich dookoła.

Kosztem swoich sąsiadów Rosja to największy terytorialnie kraj. Są tak zachłanni, że nawet zatknęli swoją flagę na Arktyce i ogłosili swoim terytorium :-)

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

16-01-2022 [07:59] - rolnik z mazur | Link:

@ ubot

dyrektywy dotyczące sposobu rozegramia rewolucji zostaly opracowane w Nowym Jorku w dniu 14.02.1916 r -w spotkaniu wziely udział 62 osoby - Schiff, Warburg, Kahn Isaac Seligman itd.Na tym spotkaniu postanowiono sfinansować rewolucję. Do tego celu zaangażowano Lwa Trockiego. Także nie tylko Lenin. Dla porządku.

Obrazek użytkownika Pers

16-01-2022 [15:15] - Pers | Link:

Na początku grudnia woda z rzeki Severdonieck — która dostarcza ponad 90% miejskiej wody wodociągowej do wszystkich większych miast Donieckiej Republiki Ludowej (DRL) we wschodniej Ukrainie (a także do głównych miast obwodu donieckiego pod kontrolą Ukrainy) —została  skażona środkami chemicznymi i biologicznymi  pochodzącymi ze źródeł w Charkowie i Słowiańsku.
To skażenie – wzmocnione „szczelinowaniem” na obszarach obwodu donieckiego pod kontrolą Ukrainy – spowodowało, że woda z kranu w DRL nie  nadaje się  do gotowania lub picia.

Zanieczyszczenie i/lub odmowa dostępu do wody pitnej dla ludności cywilnej stanowi  „poważne naruszenie”, a zatem kwalifikuje się jako zbrodnia wojenna, zarówno na podstawie Karty Trybunału Norymberskiego, jak i Czwartej Konwencji Genewskiej.
Atak chemiczny na rzece Siewierdonieck nie jest jedynym chemicznym i biologicznym zagrożeniem dla republik Donbasu ze strony Ukrainy i jej zachodnich sponsorów.
Rosyjski minister obrony Siergiej Szojgu poinformował 21 grudnia ,  że 120 najemników amerykańskich otrzymało dostawy broni chemicznej w okupowanych przez Ukrainę miastach Avdejevka i Krasny Liman w celu użycia w możliwym ataku fałszywej flagi, za który można obwiniać Rosję. 
Sekretarz prasowy Ministerstwa Obrony  DRL Eduard Basurin  potwierdził, że Ukraina otrzymała z USA kilka partii substancji toksycznych, toksyny botulinowej i antidotum na nią
Stwierdził:
Na Ukrainę sprowadzono różne rodzaje broni chemicznej. W październiku jedna z przesyłek zawierała antidotum na  toksynę botulinową  . W listopadzie dostarczono samą substancję chemiczną. Może być używany z granatnikami. Waga jest niewielka. Można go zrzucić z dronów, a ostatnio Ukraina cały czas używa dronów uderzeniowych. 
Ponadto „Kolejny kontener o wadze 300 kilogramów został dostarczony drogą morską do Mariupola, gdzie znajdował się chemiczny środek bojowy – dibenzoksazepina , która jest używana w postaci aerozolu”.

Raporty przywodzą na myśl szeroko i  całkowicie zdemaskowane i ujawnione wielokrotne ataki pod fałszywą flagą dokonywane  przez (wspieranych przez USA i NATO) terrorystów ISIS w Syrii, w których mordowano niewinnych cywilów, aby fałszywie wykorzystać ich w filmach propagandowych „Białych hełmów” i obwinianie za masowe morderstwa atakami chemicznymi legalnego rządu syryjskiego.  https://covertactionmagazine.c...

Obrazek użytkownika Tezeusz

16-01-2022 [15:40] - Tezeusz | Link:

@Pers
Dzień bez wylizania dupska Putkowi dla ciebie dniem straconym...smakuje ?
Rosjanie podobnie jak Niemcy to zawodowi zbrodniarze,złodzieje,łgaże i sadyści,tylko w ostatnim okresie dwustu lat naszej historii wymordowali i ograbili około 300 milionów ludzi i o tym należy pamiętać.

Jarmułka wyprasowana, pejsy przycięte tak sie pytam #Persie. A jaką masz pogodę  w Kijowie ?

 

Obrazek użytkownika Pers

16-01-2022 [15:36] - Pers | Link:

@tezeuszek
//Pers
Dzień bez wylizania dupska Putkowi dla ciebie dniem straconym...smakuje ?//
Zieeeeeew...

Obrazek użytkownika Pers

16-01-2022 [15:56] - Pers | Link:

@tezeuszek
„Nasz naród narodził się w ludobójstwie. Jesteśmy być może jedynym narodem, który w ramach polityki narodowej próbował zlikwidować rdzenną ludność. Co więcej, wynieśliśmy to tragiczne doświadczenie w szlachetną krucjatę. Rzeczywiście, nawet dzisiaj nie pozwoliliśmy sobie na odrzucenie ani wyrzuty sumienia za ten haniebny epizod”.
Te słowa zostały wypowiedziane przez Martina Luthera Kinga Jr w jego książce z 1963 roku „Dlaczego nie możemy czekać”.
Oczywiście Stany Zjednoczone nie były jedynym narodem, który w ramach polityki próbował wymazać rdzenną ludność – Kanada, Australia i inne zrobiły to samo. Ale sedno tego, co mówił King, jest słuszne.

Grudzień obfituje w różnego rodzaju uroczystości i uroczystości; jednak jest jedno wydarzenie, które zawsze wydaje się być wygodnie pomijane przez szersze społeczeństwo. 29 grudnia przypada 131. rocznica masakry rdzennych mieszkańców w Wounded Knee. Wounded Knee znajduje się w rezerwacie Pine Ridge w Południowej Dakocie.
Czego Biali jako kolektyw nie rozumieją, nie aprobują ani nie rozwijają, demonizują, wyśmiewają lub atakują. Część tła masakry Wounded Knee leży w duchowym ruchu Tańca Duchów, praktykowanego przez niektóre rdzenne narody, w tym przez Siuksów. Po kapitulacji Narodu Siuksów w wojnie 1876-1877, rząd wyparł Siuksów z Nebraski, pozostawiając im tylko 35 000 mil kwadratowych prawie bezużytecznej ziemi.
Niesławnego dnia 29 grudnia 1890 r. rząd USA, napędzany doktryną białej supremacji, dokonał jednego z wielu okrucieństw, które powtarzały się dziesiątki razy – w miejscach takich jak My Lai, No Gun-Ri, Bola Baluk , Baghuz, Plain of Jars i Kunduz (między innymi) na całym świecie, gdzie armia amerykańska wymordowała rdzenną ludność.

Ostatnie zbrodnie potwierdzają, że niechęć Ameryki do „odrzucenia lub odczuwania wyrzutów sumienia z powodu tego haniebnego epizodu [ludobójstwa tubylców]”, jak to ujął Martin Luther King Jr., trwa i jest osadzona w ideologii białej supremacji i szowinizmu polityki imperialistycznej.
Więcej  https://covertactionmagazine.c...

Obrazek użytkownika Tezeusz

16-01-2022 [20:09] - Tezeusz | Link:

@Pers myślenie to nie twoja bajka. Masz zero wiedzy, zero umiejętności oprócz chamstwa. Liż dalej dupsko liż...

To jest twoja bajka :
https://naszeblogi.pl/61013-ch...

Jaką masz pogode w Kijowie ?

Obrazek użytkownika Ryan

16-01-2022 [16:42] - Ryan | Link:

Dzień bez fejka ruszkiewicza to dzień stracony

Obrazek użytkownika J z L

16-01-2022 [17:31] - J z L | Link:

Z ostatniej chwili
Po Szambem 24.r.u podłożono bombę
I to atomową
Tak wieści korespondent wojenny z Donbasu sam Jurnyj Ruskowitz

Obrazek użytkownika Ryan

16-01-2022 [20:28] - Ryan | Link:

Z info za RIA Novosti 
W Donbasie i na Krymie udaromniono przemyt denaturatu na wielką skalę.Nikt z rosyjskich odbiorców nie przyznaje się do przesyłki