Guzikowe bitwy


FOTO: "Efekt guzika"

Lokaj nie ma guziczka,
Nasłuchuje dzwoneczka,
Musi gonić króliczka,
Jak wyuczyła mateczka!

Autor: "Drago"

Sprawa się "rypła". No i wreszcie Premier Morawiecki się przyznał, że stoi na czele rządu światowego. I że to PiS, poza gradobiciem w Koluszkach. odpowiada także za światową inflację. Ja tam pójdę dalej, PiS odpowiada także za bezpłciowość opozycji kradnąc im wszelkie pomysły vide 500+. Nie wspomnę już o Putinie który wykonuje polecenia Morawieckiego i ostro ciśnie na ceny gazu, bo to oczywista oczywistość. W Warszawie naciskamy guzik a w Moskwie potulnie reagują. Putin naciska swój guzik a Łukaszenko atakuje na granicy - to wszystko po to by pomóc PiS. Pozazdrościli nam w UE i tyż nacisnęli guzik z kasą - i lipa. W Polsce mają to gdzieś i wprowadzają Polski Ład. 

Mafia w TSUE dostała sraczki, bo ich guziki tyż mamy w de i robimy swoje. No cóż Panie Premierze, za export inflacji czeka nas kolejny proces w TSUE. Za to z USA jak donoszą przyjaciele, Morawiecki dostanie propozycję od Republikanów by kandydować w następnych wyborach prezydenckich. No bo światowy rząd musi być zawsze w USA - ci to potrafią zadbać o swoje interesy. Podobno Chiny ślą do Polski posłów z lepszą propozycją. A ja wam mówię że Morawiecki zostanie w Polsce i to tutaj będzie stolica Świata!

Donald Tusk pogubił się już doszczętnie. Teraz już nie wie gdzie ulokować swoją "miłość", gdzie szukać odpowiedniego guzika który go wystrzeli na piedestał. Prawdopodobnie znajdzie ukrytą starą ruską rakietę z guzikiem i odleci - w kosmos?

Dziękuję za uwagę.

Poniżej w Sejmie Premier zaorał opozycję
 

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Pers

14-01-2022 [16:21] - Pers | Link:

@ujejska
Dzień bez Tuska dniem straconym.
Co wy zrobicie jak go zabraknie?...

Obrazek użytkownika Tezeusz

14-01-2022 [20:08] - Tezeusz | Link:

Tę notkę chciałbym zadedykować naszym politykom bo Polska przyłożyła rękę do tego co obecnie dzieje się w Afganistanie. To są konsekwencje chodzenia jak piesek na smyczy na cudze wojny.  Na razie nasi bohaterscy "obrońcy granic" walczą z cywilami na granicy z Białorusią, którzy przyszli jedynie złożyć "rewizytę". Polski rząd ze wszech sił popiera białoruską kuchtę, której ubzdurało się, że jest "prezydętkom" Białorusi. Oczywiście sama na to nie wpadła.."

@Pers 
Sam to wymyśliłeś czy Moskwa kazała.Oj Ruszkiewicz źle już z tobą trollu. Ale Moskwa zadowolona i o to chodzi !
https://spiritolibero.neon24.p...

Obrazek użytkownika Pers

14-01-2022 [20:11] - Pers | Link:

@tezeuszek
Wkleiłeś już 5x reklamę mojej notki i chyba starczy. 
Z reklamą nie wolno przesadzać. Jeszcze admin szanowny pomyśli, że chcę zdominować NB :)))

Obrazek użytkownika Tezeusz

14-01-2022 [21:22] - Tezeusz | Link:

@Pers
Wklejanie idioty bzdur.....bajka

Obrazek użytkownika u2

14-01-2022 [16:28] - u2 | Link:

Dzięki za link do wystąpienia PMM. Słabe to skandowanie PO-PSL. Widać nie potrafią działać zespołowo :-)

Obrazek użytkownika Jan1797

14-01-2022 [16:44] - Jan1797 | Link:

Jedyne co można i trzeba.
Pyszne ;-))

Obrazek użytkownika Marek Kudła

14-01-2022 [17:50] - Marek Kudła | Link:

Prof. Zybertowicz:   Bez PIS nie ma narodu polskiego !
Czy wy – szczególnie  młodzi  ludzie nie rozumiecie tych słów ?! Przecież wiecie, że tylko ta formacja polityczna zawiera w sobie polską tożsamość, kulturę, polski honor, miłość do Ojczyzny  i wiarę chrześcijańską !  Ponadto w PIS nie ma miejsca  na aborcję i elgiebete, na zdradę, kłamstwa i złodziejstwo, co czyniła przez 8 lat banda ryżego.   W PIS obowiązują żelazne zasady prawdomówności i wiarygodności !   PIS to Polska !  A członkowie PIS-u to ludzie wiarygodni, uczciwi i kompetentni !!
Jeśli się komuś ta prawda nie podoba, to znaczy, że żyje cały czas w kłamstwie !
PIS nie okradł OFE z miliardów, nie kradł miliardów z budżetu państwa (WAT), nie likwidował PGR-ów, nie podwyższał wieku emerytalnego, nie okradał niepełnosprawnych i zmarłych, nie ukradł żyrandola, serwisu do kawy, obrazów i niszczarki dokumentów, nie wyrzucał lokatorów na bruk i nie spalił żywcem walczącej o lokatorów kobiety, nie strzelał do górników, nie zamordował Rosiaka, nie wyprzedawal majątku narodowego  za grosze ........ i mógłbym tak wymieniać do usranej śmierci !
PIS to przyszłość naszej Ojczyzny ! Ave Polska !!!
Mateusz Morawiecki – wspaniały człowiek i najlepszy Premier !  Coś niesamowitego, ile ten rząd już zrobił dla Polaków, i jakie wspaniałe plany ma na przyszłość !! Ba, jak mówi Premier, to PIS realizuje także kilka obietnic PO z lat 2007-2015, m.in. obniżanie podatków i reforma służby zdrowia.  Brawo nasz Premier Mateusz Morawiecki !!!
P.S. Putin dopiero się złapie za głowę jak zostanie wyparty z Trójmorza i z jego ropą naftową (fuzja Orlenu i Lotosu) i gazem (Baltic pipe) !
 

Obrazek użytkownika u2

14-01-2022 [20:25] - u2 | Link:

Coś niesamowitego, ile ten rząd już zrobił dla Polaków

I to jest belką w oku liberałów-aferałów oraz ... lewaków, której oczywiście nie dostrzegają. Oni są przyzwyczajeni, że kręcą lody na "tym kraju". Dla nich im gorzej się dzieje w "tym kraju", tym lepiej dla nich :-)

Obrazek użytkownika tricolour

14-01-2022 [20:48] - tricolour | Link:

Wiecie co, wazeliniarze?

Nie wiecie więc wam powiem: poza rozdaniem pięciu stów miesięcznie, ten wasz PiS nic nie zrobił. Nic. I dlatego koniec jego już jest bliski... jak tylko przestaną działać obniżki podwyżek.

🙂

Obrazek użytkownika Jan1797

14-01-2022 [21:18] - Jan1797 | Link:

@tricolour,
Taak, jaki masz numer buta?

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

14-01-2022 [23:40] - Ula Ujejska | Link:

Janku
A co mu pozostało? Nadzieja, że coś jeszcze gorszego spadnie na Polskę, bo na własną opcje to już wie że nie może liczyć - sama się wykastrowała. Mimo tylu nieszczęść PiSowi jednak ciągle rośnie 😁

Obrazek użytkownika tricolour

15-01-2022 [09:58] - tricolour | Link:

@ula

Na swoją opcję, to ja zawsze mogę liczyć. Taka ona już jest...

PiSowi rośnie. Tak, wiek. Every day is one closer to death. I ciągłe rośnie.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

17-01-2022 [15:14] - Ula Ujejska | Link:

Tricolour
A ten "angielski dodatek" ma ci dodać prestiżu i usprawiedliwić twoją ubogą polszczyznę? To już w średniowieczu wyśmiewano.

A niechaj narodwoie
wżdy postronni znają,
iz Polacy nie gęsi
iż swój język mają.

Obrazek użytkownika tricolour

17-01-2022 [15:28] - tricolour | Link:

@ula

Nie. Mogłaś zapytać i otrzymać odpowiedź, ale wolałaś zasugerować i się ośmieszyć. Masz prawo  publicznie ośmieszać się.

Otóż ten "angielski dodatek" też jest z płyty "Dark Side of The Moon", jak i mój awatar. Z utworu "Time". Polecam.

Przy okazji życzę wszystkim takiej ubogiej polszczyzny, jak moja.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

17-01-2022 [19:55] - Ula Ujejska | Link:

Tricolour
O co miałam pytać? Posłużę się cytatem z wieszcza:
„Pawiem narodów byłaś i papugą” – tak Juliusz Słowacki krytykował w 1839 r. polską skłonność do naśladowania zagranicznych mód i wzorców oraz wtrętów obcojęzycznych. 
Nie jestem pewna czy to zrozumiesz skoro fraszka Reja nic ci nie podpowiedziała. Domaganie się polszczyzny na polskim forum wśród Polaków, to dla ciebie coś śmiesznego? Chyba od pawia i papugi zbyt wiele wymagam. Przeboleję.
 

Obrazek użytkownika Jan1797

15-01-2022 [18:30] - Jan1797 | Link:

Ula,
Pozwoliłem zaczerpnąć u Pani Zosi, za co dziękuję. :-) Opozycja na maksa próbuje dzisiejszą rzeczywistość postawić na głowie? „Zdecydowanie muszą pomijać przy tym wiedzę? Gdy ktoś im to udowodni, wyciszają chwilowo pogardę, serwują okazyjną politykę miłości -przechodzą na weganizm"-ktoś tu to napisał. Tu trochę się im pogmatwało; https://twitter.com/16Zosiaa/s...  😁

Obrazek użytkownika Pers

14-01-2022 [20:28] - Pers | Link:

@kudla
//Ponadto w PIS nie ma miejsca  na aborcję i elgiebete, na zdradę, kłamstwa i złodziejstwo, co czyniła przez 8 lat banda ryżego.   W PIS obowiązują żelazne zasady prawdomówności i wiarygodności !   PIS to Polska !  A członkowie PIS-u to ludzie wiarygodni, uczciwi i kompetentni !!//
Wzrusza mnie twoja wiara i entuzjazm kudla.
Z imperialistyczną stonką też tak walczyłeś?

Obrazek użytkownika Tezeusz

14-01-2022 [21:47] - Tezeusz | Link:

"Moja "działalność" na Naszych Blogach ogranicza się w sumie na ośmieszaniu tych internetowych mend łonowych. Ostatnio przykręciłem im trochę śrubkę i zaczynają wyć..."
Oto słowa Ruszkiewicza vel @Pers na podsumowanie dyskusji.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

14-01-2022 [23:50] - Ula Ujejska | Link:

Marku
Ja od siebie dodam, że po II wś, żaden rząd nie pomógł biedocie tak bardzo jak rządy PiS. To wywołuje wściekłość opozycji, bo tych pieniędzy nie da się ukraść na żadnym szczeblu administracyjnym To Polacy decydują kiedy i na co je wydać. No i bezrobocie - praktycznie istnieje tylko regionalnie i dalej będzie spadać.

Obrazek użytkownika Tezeusz

14-01-2022 [20:48] - Tezeusz | Link:

Rosyjscy agenci wpływu już zaczęli fabrykowanie ukraińskich prowokacji, by uzasadnić rosyjską interwencję na Ukrainie i doprowadzić do podziałów wewnątrz tego kraju - twierdzi w rozmowie z PAP przedstawiciel administracji prezydenta USA Joe Bidena. Potwierdza tym samym doniesienia mediów o planowanych "operacjach pod fałszywą flagą" w Donbasie. Rzecznik Kremla Dmitrij Pieskow wszystkiemu zaprzecza.
- Do tej pory wszystkie te stwierdzenia były gołosłowne i nie zostały w żaden sposób potwierdzone - powiedział w piątek agencji TASS rzecznik prezydenta Władimira Putina .
Tymczasem przedstawiciel administracji prezydenta USA Joe Bidena w rozmowie z PAP stwierdził, że r osyjskie wojska planują prowokację z użyciem rozlokowanych wcześniej w Donbasie dywersantów i że do operacji może dojść w ciągu najbliższych kilku tygodni.
Rosja szykuje się do ataku na Ukrainę?

Obrazek użytkownika sake3

14-01-2022 [20:52] - sake3 | Link:

To pewnie po smiałym przyznaniu się premiera Morawieckiego do winy i rozparcelowania inflacji po całym świecie pan Sienkiewicz Bartłomiej tak chwiał się na nogach w Sejmie. Ze wzruszenia,zdziwienia wobec takiej samokrytyki?  Nawet rączka mu się trzęsła kiedy usiłował przybic piątkę z panią poseł i co rusz zahaczał o cudze nogi. Pan Budka wątłej postury musiał się napracować nieźle transportując pana posła schodami do wyjścia.   

Obrazek użytkownika Pers

14-01-2022 [21:00] - Pers | Link:

@sake3
Ja tam się nie dziwię panu posłowi Sienkiewiczowi.
Żeby siedzieć wśród tylu idiotów to trzeba się znieczulić.

Obrazek użytkownika Tezeusz

14-01-2022 [21:46] - Tezeusz | Link:

@Pers
największym idiotą na tym portalu jesteś ty dodam chamem - udowodnić ,

"Moja "działalność" na Naszych Blogach ogranicza się w sumie na ośmieszaniu tych internetowych mend łonowych. Ostatnio przykręciłem im trochę śrubkę i zaczynają wyć..."

Oto słowa Ruszkiewicza vel @Pers na podsumowanie dyskusji.

Obrazek użytkownika sake3

15-01-2022 [10:17] - sake3 | Link:

@Tezeusz.....No i wasnie dlatego,że ów pan ma takie zdanie o komentatorach z NB i takie słownictwo nie warto z nim dyskutować.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

14-01-2022 [23:54] - Ula Ujejska | Link:

Sake3
Przypadków Bartka będzie więcej 😁 Tyle im pozostało: zalewać z wściekłości robaka.

Obrazek użytkownika sake3

15-01-2022 [10:24] - sake3 | Link:

@Ula Ujejska,,,,,,Bartek tak jakoś przeplata się z Budką i budką.A to podpala ,a to daje się pokornie wyprowadzić z sali.Choć ten drugi przypadek wytłumaczyła uczenie niejaka Leszczyna z PO. Pan Sienkiewicz koordynuje ,,kongresy'' PO i po prostu słaniał się z przepracowania.