Antyszczepionkowa farsa trwa dalej a ludzie umierają

W jednym ze szpitali zmarł w pełni zaszczepiony lekarz kardiolog i wszyscy byli zbulwersowani. A potem przyszła wdowa po nim... Przeprosiła w jego imieniu i powiedziała, że miał lewy certyfikat i wcale się nie sczepił, bo był antyszczepionkowcem. Że ona też ma lewy certyfikat, bo mąż jej go załatwił. Ale teraz, po jego śmierci, to ona się boi, zmieniła poglądy i chciałaby się naprawdę zaszczepić, a przez lewą rejestrację w systemie nie może tego zrobić. Umierają cwaniaczki zarejestrowani na lewo w systemie jako zaszczepieni, a w tym kraju takich jest bardzo wielu...

Antyszczepionkowe cwaniactwo szaleje  dalej w najlepsze także i w internecie, na jeden  wpis nawołujący by się szczepić, sześć go ośmiesza przywołując kłamliwe medyczne uzasadnienia, nie mających zielonego pojęcia o medycynie. Taka " totalna opozycja antyszczepionkowych trolli"

Mój znajomy sąsiad sportowiec prawnie nigdy nie chorował, zdrowy i silny chłop, nie wierzył w internecie Covid 19, twierdził, że to ściema i wymysły, zasłabł na schodach, lekarze już go nie odratowali zmarł w cierpieniach zostawił rodzinę, i komu  zatem zrobił krzywdę, tylko swojej rodzinie.

Takich przypadków jest wielce, są obok nas, rodzina, znajomi tzw. antyszczepionkowi odchodzą szybko, cóż można na to poradzić, każdy ma tylko jedno życie i sam o nim decyduje, lecz po co ranić najbliższych ?

Antyszczepionkowy taniec śmierci trwa nadal, wielu uważa " że się uda, że ściema i kłamstwo" życie pokazuje, że to Covid zwycięża zapraszając niedowiarków do... prosektorium.

Decyzja należy do Ciebie ! Nawet do najbardziej zagorzałych wrogów szczepień na Covida. Ale zawsze można mieć rację.....na cmentarzu !

Dla przykładu dane za ostatnie 28 dni działalności Covid 19 w Europie :
Niemcy 1,4 mln - zgonów 7083, UK 1,2 mln - zgonów 3725, Rosja 964 tyś - zgonów 33543, Francja 757 tyś - zgonów 1913, Polska 578 tyś - zgonów 8225, Holandia 568 tyś - zgonów 1168, Belgia 440 tyś - zgonów 1160, Czechy 434 tyś - zgonów 2729, Ukraina 429 tyś - zgonów 16482. W ilości zgonów liczbowo wyprzedza nas Rosja i Ukraina, w ilości zakażeń jesteśmy na 7 miejscu na świecie a w ilości zgonów na 5 miejscu (przed nami USA, Rosja, Ukraina, Indie)
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika angela

09-12-2021 [19:06] - angela | Link:

Nie zaszczepieni, mało ze sami chorują, zajmują miejsca szpitalne dla innych chorych, kumulują koszty, to jeszcze zarażają innych, ale najgorsze jest to, ze jest ogromne zagrozenie mutacjami wirusa, właśnie przez nie szczepionych.
Wobec takich nieracjonalnych postępowan antyszczepionkowcow, nie wiadomo jak to wszystko sie skonczy, bo to wielka tragedia dla rodzin ze umierają ludzie i ich rodziny, i to na swoje wlasne zyczenie.
Umiera syn, potem matka, i znowu miera matka potem syn, TAK BYLO W MOIM MIESCIE.
Jak mozna takie bzdury roznosic i siac zamet wobec tragedii  ludzi.
 

Obrazek użytkownika Kazimierz Koziorowski

09-12-2021 [20:11] - Kazimierz Kozio... | Link:

napewno mozemy powiedziec ze ani ty ani ja nigdy nie bedziemy calkowicie wyszczepieni, chociaz ty sie bardzo starasz. ale mam dla ciebie dobra wiadomosc. preparat bedzie coraz bardziej bezpieczny bo trzeba doic frajerow az do entej fali i wariantu omega. w przyszlosci moze nawet preparat stac sie deficytowy i trzeba sie bedzie zapisywac w dlugiej kolejce do 56 dawki przypominajcej uodparniajacej na wariant nr 86 szalejacy w 23 fali zarazy

Obrazek użytkownika Valdi

10-12-2021 [01:17] - Valdi | Link:

Nie szczepta się antyszczepy ! Wszyscy na tym zyskamy. A jak podniesie się średnie IQ w Polsce.

Obrazek użytkownika radziwil

10-12-2021 [23:24] - radziwil | Link:

chorzy ludzie jak za czasow Noe Bóg kazał budować arkę abyście ratowali ale nie zaufaliście Bogu i sie potopili sie dzis Jezus daje szczepionkę nie ufacie Bogu tylko szatanowi bo wam powiedział jakieś durne teorie potopicie sie jak za czasow Noe, ci co sie nie szczepią mordercy chodzący kałasznikowa strzelacie do ludzi zarazą

Strony