Przepraszam,myliłem się

Czyli jak w prosty sposób zaorać antyszczepionkowców w kilku zdaniach i krótkim filmikiem

Znacie pewnie wszyscy powiedzenie, że tylko krowa nie zmienia poglądów? Ja nie jestem krową. Jestem tylko człowiekiem, istotą omylną, wadliwą. I jak to człowiek, często tkwię w błędzie. Najważniejsze jednak według mnie, to przyznać się do tego, że tkwiło się w błędzie. Stanąć w prawdzie. Często jest to decyzja bardzo trudna. Tym trudniejsza, im dłużej w błędzie się tkwiło, ale kluczowa dla wyzwolenia się z kłamstwa i otwarcia umysłu. Decyzja konieczna aby pójść dalej i oczyścić sumienie.
Jak wiecie, moje ostatnie wpisy dotyczące kowidu, czy szczepionek, powoływały się na prace naukowe, na fakty. Starałem się w nich ignorować emocje i skupić wyłącznie na suchych danych, oprzeć wszystko na logice. Po części troszkę się usprawiedliwiam, że starałem się czynić racjonalnie, dobrze, ale z drugiej strony chcę zwrócić uwagę na pewien podstęp. Gdy diabeł chce nas zwieść na złą drogę, drogę kłamstwa, to często używa podstępu, często tym bardziej wyrafinowanego, im bardziej inteligentni jesteśmy. Ja padłem ofiarą tego podstępu. 

Dopiero wczoraj, po obejrzeniu filmu, który niżej wstawiam, otworzyły mi się na wszystko oczy. Wszystko zrozumiałem. Tych wszystkich, których w ramach tego diabelskiego fortelu próbowałem przekonywać, robiąc to często w nerwach i emocjach, zbyt impulsywnie reagując - przepraszam. Wybaczcie mi. Po raz kolejny w życiu mam nauczkę. Nie wszystko złoto, co się świeci!
Podziwiam ludzi takich jak odważna Pani, badaczka z tego filmu poniżej, odkrywająca prawdę o szczepionkach. Potrzebujemy właśnie takich ludzi. Potrzebujemy prawdy. A prawda jest taka, że jesteśmy obecnie w momencie wielkiego zagrożenia dla ludzkości i cywilizacji, w której się urodziliśmy, wychowaliśmy, i którą kochamy. Możemy ją tak szybko stracić. Dlaczego ja tego nie widziałem?
Proszę rozpowszechniajcie film gdzie się da!
https://niepoprawni.pl/blog/gawrion/przepraszam-mylilem-sie
Link do filmu
https://www.facebook.com/wojtek.gawrion/posts/4740893402620662

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Pers

07-12-2021 [21:02] - Pers | Link:

Najbardziej w komentarzach pod tą notką przeraziło mnie, że Gawrion nie słyszał o Panu Ruszkiewiczu.
Nie wiem czy on to przeżyje... :(

Obrazek użytkownika J z L

07-12-2021 [22:03] - J z L | Link:

pam..pers
a kto slyszal o jakims pierwszym lepszym kretynie

Obrazek użytkownika u2

07-12-2021 [21:18] - u2 | Link:

Terminator wysiada przy nanobotach w kształcie karty SIM i sztucznej inteligencji :-)

Obrazek użytkownika Tezeusz

07-12-2021 [21:36] - Tezeusz | Link:

Rozmawiałem ze znajomym lekarzem pracującego na Oddziale Covidowym. Ale się uśmiał gdy przeczytałem te rewelacje !
To ja  wolę mieć blaszki, karty SIM, świecić i mrugać i być zombi i żyć. Gdyż ci co tego nie mają niestety umierają szybko, bardzo szybko !
Antyszczepionkowcy wolą jednak prosektorium

 

Obrazek użytkownika Pers

07-12-2021 [21:40] - Pers | Link:

@tezeuszek
Teraz jak "zrezygnowałeś" z np a twój guru nawrócił się na foliarstwo to będziesz chyba musiał przenieść Stowarzyszenie Wyszczepionych na NB.

Obrazek użytkownika Tezeusz

08-12-2021 [06:39] - Tezeusz | Link:

@Pers  jesteś niezaszczepiony boś głupi, czemu głupi ?  bo taka " wsza łonowa"
Taki czerwony klukowy klown Putka 

Obrazek użytkownika Pers

08-12-2021 [07:46] - Pers | Link:

@tezeuszek
//jesteś niezaszczepiony boś głupi, czemu głupi ?  bo taka " wsza łonowa"//
Jeszcze zobaczymy kto jest "głupi" ścierwouszku.
Ja mogę się ZAWSZE wyszczepić ale ty nie możesz się NIGDY odszczepić.
Słyszałem, że teraz będziecie musieli się kłuć co 3 miesiące, to prawda?
A po dwóch miała być nieśmiertelność...
Zobacz ścierwouszku jak ta telewizja kłamie...

Wynalazca szczepionki nie szczepi się…
To Ugur Sahin, Niemiec tureckiego pochodzenia, który zgodnie z niezwykle wątpliwą oficjalną narracją „stworzył” w swoim mikroskopijnym startupie BioNTech (którego jest dyrektorem generalnym) słynne serum mRNA, które Pfizer produkuje teraz w miliardach egzemplarzy. Tutaj mówi, że NIE PRZYJĄŁ SZCZEPIONKI. https://www.maurizioblondet.it...
Tłumaczenie fragmentu:
Dziennikarz: Czy się szczepicie?
Ugur Sahin: Oczywiście, że nie, w firmie nie wolno nam się szczepić. W firmie nikt nie jest szczepiony. Zgodnie z prawem nie możemy uczestniczyć w procesie eksperymentu.
Reporter: Nie zrozumiałem, dlaczego się nie szczepisz?
Ugur Sahin: Nie wolno nam się szczepić, ponieważ musimy wyprodukować miliardy szczepionek i nie możemy brać udziału w badaniu, musimy utrzymywać nasz personel w stanie nienaruszonym [i „nie krzywdzić ich szczepionkami”.]
Posłuchaj całości :))) Niech ci husky przetłumaczy bo nie sądzę, żebyś znał mowę Szekspira :))))
 

Obrazek użytkownika Niezalogowany

08-12-2021 [08:44] - Niezalogowany | Link:

"Wynalazca szczepionki nie szczepi się…"

Kłamiesz i manipulujesz, jak zwykle, ruski trollu.

Doklejasz jakieś manipulacje w nawiasiku kwadratowym, podczas gdy prawda jest zupełnie inna.

Na czym polega wklejona przez ciebie manipulacja (którą jako wierny troll kremla skopiowałeś pobożnie z jednej z dezinformacyjnych stronek jakich kreml naprodukował w sieci tysiące):

Wywiad został przeprowadzony w momencie, gdy szczepionka BionTech nie była jeszcze rozpowszechniona i dostępna dla wszystkich grup docelowych (koniec roku 2020), więc nawet szef firmy nie mógł jej legalnie przyjąć. Jako uczciwy człowiek nie dawał sobie jakichś "pozakolejkowych" przywilejów jak Janda i jej towarzystwo.

Stan aktualny jest taki, że szef BionTech, jego rodzina i pracownicy przyjęli już szczepionkę własnej firmy i dawkę przypominającą ("booster").

Ograniczeni intelektualnie konsumenci kremlowskiej dezinformacji zadowolą się takim wklejonym przez ciebie kłamstwem. Ludzie inteligentni, niepodatni na dezinformację, wykonają proste zapytanie w Internecie, by w ciagu minut poznać przytoczone przeze mnie fakty.

Po raz kolejny odsłoniłes się tutaj jako ruski troll, kłamca, manipulant, dystrybutor kremlowskiej dezinformacji.

Obrazek użytkownika Pers

08-12-2021 [09:51] - Pers | Link:

@nielog
//Wywiad został przeprowadzony w momencie, gdy szczepionka BionTech nie była jeszcze rozpowszechniona i dostępna dla wszystkich grup docelowych (koniec roku 2020)//
Tak? A skąd wiesz?
Kubuś Puchatek ci powiedział?

Obrazek użytkownika Niezalogowany

08-12-2021 [10:43] - Niezalogowany | Link:

"Tak? A skąd wiesz? Kubuś Puchatek ci powiedział?"

Nie. Wyszukiwarka internetowa podała mi adres strony z oryginałem wywiadu, a opis na stronie podawał datę wywiadu.

I tyle. Niecałe 60 sekund klikania i cała twoja bajeczka z kremla się posypała. Musisz teraz znaleźć nowe ruskie kłamstwo do wklejania w komentarzach.

Obrazek użytkownika Pers

08-12-2021 [10:57] - Pers | Link:

@nielog
//Wyszukiwarka internetowa podała mi adres strony z oryginałem wywiadu, a opis na stronie podawał datę wywiadu.//
Możesz podać linka do tej strony z datą?

Obrazek użytkownika Niezalogowany

09-12-2021 [12:43] - Niezalogowany | Link:

@Pers

Przeklejać ruskie bzdury jest ci łatwo, ale już znaleźć prawdziwą informację to ruskiemu trollowi sprawia kłopot :)

Teraz masz okazję dowiedzieć się na czym polega prawdziwe przeszukiwanie Internetu oraz zweryfikować czy ty sam potrafisz to robić, czy jednak zatrzymałeś się na etapie przeklejania ruskich dezinformacji.

Do dzieła i powodzenia!

Obrazek użytkownika Pers

09-12-2021 [13:41] - Pers | Link:

Czyli tak jak myślałem - kłamiesz.

Obrazek użytkownika Niezalogowany

09-12-2021 [15:08] - Niezalogowany | Link:

"Czyli tak jak myślałem - kłamiesz."

Nie, ruski trollu. To po prostu ty nie potrafisz wykonać prostego zapytania w wyszukiwarce internetowej, bo twoje możliwości skończyły się na przeklejaniu kremlowskich agitek.
Po raz kolejny się skompromitowałeś.

Obrazek użytkownika Tezeusz

08-12-2021 [18:39] - Tezeusz | Link:

Pers czy to nie jesteś tym co twierdzi, że Rosja to wolny kraj, a zachód to zgnilizna. Sam Putin to prawie jak Bóg i car. 
https://spiritolibero.neon24.p(link is external)(link is external)...(link is external)
 Według niego USA nie Rosja pcha świat do wojny. Czy @ Pers taka to tuba Putina.?
https://spiritolibero.neon24.p(link is external)(link is external)...

Idiota @Pers czy troll Moskwy, który pisze cytuję :

"Polska jako najbardziej zaprzysięgły wasal USA jest wykorzystywana jako ratlerek do obszczekiwania Rosji a terytorium Polski już dawno zostało spisane na straty w przypadku ew. konfliktu. Najgorsze jest to, że nasze "elity" zrobiły sobie z tej wasalnej podległości i rusofobii "polską rację stanu"

 

Obrazek użytkownika Kazimierz Koziorowski

07-12-2021 [22:31] - Kazimierz Kozio... | Link:

no to ladny prezent przynosisz na mikolaja. ale lepiej studzic emocje komentujac takie rewelacje poniewaz latwo zdyskredytowac nawet konstruktywna krytyke wchodzac w tematy z pogranicza fantasy i futurystyki. wazne zeby nie traktowac sceptykow jak oszolomow ale starac sie wysluchac ich argumentacji.
sa rozne preparaty, wszytkie maja sklad scisle tajny co nie znaczy ze projekt ma rece i nogi i rezultat z gory zaplanowany. bez mozliwosci przeprowadzenia niezaleznych badan, przecietny komentator moze jedynie oceniac wiarygodnosc osoby ktora te czy inne badania relacjonuje.
medycy wraz z politykami robia za naganiaczy i dilerow. dilera nie interesuje skutek zdrowotny wiec bedzie wciskal kit ze preparat nie zaszkodzi a moze pomoc. nanotechnologia byc moze ma przyszlosc w medycynie tylko jezeli ktos ma robic za krolika doswiadczalnego powinien byc tego absolutnie swiadomy ze chce sie przysluzyc ludzkosci oddajac swoje zdrowie w rece eksperymentatorow

Obrazek użytkownika AŁTORYDET

08-12-2021 [07:52] - AŁTORYDET | Link:

Panie Koziorowicz, to co Pan napisał, to pospolity, prymitywny bełkot. Chłopie, Ty między kolejnymi uderzeniami serca, kłamiesz trzy razy!

Obrazek użytkownika danuta

08-12-2021 [01:00] - danuta | Link:

Ja też przepraszam Panią badaczkę. Nie wiedziałam, że mam w organizmie blaszki i długie twory, w dodatku razy dwa, w przygotowaniu razy trzy. Głębia wiedzy i intelektu Pani badaczki absolutnie wyklucza podłączenie jej kiedykolwiek do czegokolwiek, dziękuję, że miałam unikalną okazję zobaczyć ludzki mózg saute... no do tej pory nie wierzę, jakie  szczęście mnie spotkało, i nie przestaję się śmiać! 
Pozdrawiam Autora

Obrazek użytkownika Maverick

08-12-2021 [07:33] - Maverick | Link:

“Mike Yeadon, były główny naukowiec firmy Pfizer
Zbliżamy się do etapu 5:
Faza 5: Ustanowienie chaosu i stanu wojennego. (listopad 2021-marzec 2022) i większość ludzi nadal myśli, że wracamy do normy!? „Droga do nowego porządku świata”
Faza 1: Symuluj zagrożenie i wywołaj strach. (grudzień 2019-marzec 2020) – Rozpocznij pandemię w Chinach. – Zabij dziesiątki tysięcy starszych ludzi. – Zwiększ liczbę przypadków i zgonów. – Od początku przedstaw szczepienie jako jedyne rozwiązanie. – Skup całą uwagę na Covid-19. – Wynik, (prawie) ogólna panika.
Faza 2: Zasiej mętlik i podział. (marzec 2020-grudzień 2020) – Nałożyć wiele niepotrzebnych, wolnościowych i niekonstytucyjnych środków przymusu. – Paraliżuj handel i gospodarkę. – Obserwuj uległość większości i opór zbuntowanej mniejszości. – Stygmatyzuj buntowników i stwórz poziomy podział. – Cenzurowanie przywódców dysydentów. – Ukarać nieposłuszeństwo. – Uogólnij testy PCR. – Stwarzaj zamieszanie między przypadkami, zarażonymi, chorymi, hospitalizowanymi i zmarłymi. – Zdyskwalifikować wszystkie skuteczne zabiegi. – Przedstaw nadzieję na szczepionkę ratunkową. – Wynik, (prawie) ogólna panika.
Faza 3: Przynieś zdradzieckie i śmiertelne rozwiązanie. (grudzień 2020-czerwiec 2021) – Zaproponuj darmową szczepionkę dla każdego. – Obiecaj ochronę i powrót do normalności. – Ustal cel szczepień stada. – Symuluj częściowe ożywienie gospodarki. – Ukryj statystyki skutków ubocznych i zgonów w wyniku zastrzyków. – Uznawanie skutków ubocznych zastrzyków jako „naturalnych” skutków wirusa i choroby. – Odzyskaj pojęcie wariantu jako naturalnej mutacji wirusa. – Uzasadnij utrzymanie środków przymusu poprzez niestosowanie progu odporności stada. – Ukaraj pracowników służby zdrowia za nielegalne wykonywanie opieki i leczenia. – Wynik, wątpliwości i poczucie zdrady wśród zaszczepionych, zniechęcenie wśród przeciwników.
Faza 4: Zainstaluj apartheid i kod QR. (czerwiec 2021 – październik 2021) – Dobrowolnie planuj braki. – Nałożyć przepustkę szczepienia (kod QR), aby nagrodzić zaszczepionych, ukarać odpornych. – Stwórz apartheid uprzywilejowanych przeciwko innym. – Odebrać prawo do pracy lub nauki osobom bez szczepienia. – Wycofać podstawowe usługi osobie bez szczepienia. – Narzucanie płatnych testówi PCR na niezaszczepionych. – Wynik, pierwszy etap cyfrowej kontroli, zubożenie przeciwników.
 

Obrazek użytkownika Maverick

08-12-2021 [07:35] - Maverick | Link:

Co ciekawe poliniackie niekumate niby patrioty zalecają masowe samobójstwo poprzez szczepienia. Co za gnidy..

Faza 5: Ustanowienie chaosu i stanu wojennego. (listopad 2021-marzec 2022) – Wykorzystaj niedobór towarów i żywności. – Spowoduj paraliż realnej gospodarki oraz zamykanie fabryk i sklepów. – Niech eksploduje bezrobocie. – Nałóż trzecią szczepionkę (dopalacze). – Zajmij się morderstwem żyjących starców. – Narzucić wszystkim obowiązkowe szczepienia. – Wzmocnij mit o wariantach, skuteczności szczepionki i odporności stada. – Demonizuj antyszczepionkowców i obarczaj ich odpowiedzialnością za zmarłych. – Aresztować liderów opozycji. – Narzucaj wszystkim tożsamość cyfrową (kod QR): akt urodzenia, dokument tożsamości, paszport, prawo jazdy, karta ubezpieczenia zdrowotnego itp. – Ustanowienie stanu wojennego, aby pokonać opozycję. – Wynik, Drugi etap sterowania cyfrowego. Uwięzienie lub usunięcie przeciwników.
Faza 6: Anuluj długi i zdematerializuj pieniądze. (marzec 2022-wrzesień 2022) Wywołać załamanie gospodarcze, finansowe i giełdowe, bankructwo banków. – Ratowanie strat banków na rachunkach ich klientów. – Aktywuj «Wielki reset». – Zdematerializuj pieniądze. – Anuluj długi i pożyczki. – Nałóż cyfrowe portfolio. (Portfel cyfrowy) – Zajmuj nieruchomości i ziemię. – Zakaz wszystkich leków na świecie. – Potwierdź obowiązek szczepień półrocznych lub rocznych. – Narzucić racjonowanie żywności i dietę opartą na Codex Alimentarius. – Rozszerzenie środków na kraje wschodzące. – Wynik, trzeci etap sterowania cyfrowego. Rozszerzenie N.O.M. na całą planetę. (Msza Novus Ordo, w tłumaczeniu oznacza Nowy Porządek.)

Obrazek użytkownika Maverick

08-12-2021 [07:45] - Maverick | Link:

To co ona mówi to co ja znam od roku 2002 roku bo znałem ich plany nie wszytsko im wychodziło, po to stworzyli AIDS, potem ptasią i świńską grypę, a nawet Zika. W końcu poszli na całości, tylko wiosna ludów na całym świecie może zatrzymać tych psyhopatów pociskający systemy operacyjne i depopulacyjne.

Obrazek użytkownika AŁTORYDET

08-12-2021 [07:55] - AŁTORYDET | Link:

@J z L
Gdyby Pan tego filmu nie zamieścił, to nie uwierzyłbym w jego istnienie. Czy ta kobita naprawdę to postać realna? Może to aktorka lubo hologram?

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

08-12-2021 [08:27] - NASZ_HENRY | Link:

Ona jest z ekipy pancernej brzozy ☺☻
 

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

08-12-2021 [09:39] - rolnik z mazur | Link:

@
" Im więcej dowodów, ze fałszerstwo jest fałszerstwem tym więcej ludzi wierzy , że to prawda. Głupcy to najlepszy elektorat" V.V Severski z książki Odwet. Ja od siebie dodam, ze tez i najwierniejszy. Nie jestem przeciwnikiem szczepień generalnie. Jestem przeciwnikiem namolnej propagandy i eksperymentow medycznych na zywych ludziach. Skoro juz jesteś tak swietnie namaszczony to czego się boisz chlopie ?  Wolność i jescze raz wolnosc wyboru na co chcesz zdechnąć. 

Obrazek użytkownika Chatar Leon

08-12-2021 [10:22] - Chatar Leon | Link:

Nie wiem, czy rozmowa z takimi ludźmi ma jakikolwiek sens. Oni łykną siedem dawek cudownej szczepionki, będąc zarazem przekonanymi że dwie dawki w stu procentach chronią ich przed zakażeniem, równocześnie będą ubierać na raz trzy maseczki, a i tak będą drżeć, że jutro umrą na kowida, czemu oczywiście będą winni niezaszczepieni.

Obrazek użytkownika Niezalogowany

08-12-2021 [10:38] - Niezalogowany | Link:

Całkowitą niewiedzą na temat tego, jak funkcjonują wirusy i jak działają szczepionki nie wypada ci się tak publicznie chwalić.

Na pewno wypada jednak sprostować napisane tu przez ciebie bzdury.

"łykną siedem dawek cudownej szczepionki, będąc zarazem przekonanymi że dwie dawki w stu procentach chronią ich przed zakażeniem"

Gdyby zaszczepiła sie wymagana większość "w jednym rzucie", wirus nie mógłby namnażać się i mutować (a poprzez mutowanie oddalać się od swojego "portretu pamięciowego" zawartego w szczepionce"). Niestety, kremlowska dezinformacja antyszczepionkowa zatruła umysły ludzi mało inteligentnych i podatnych na chwytliwe spiskowe mitologie i w ten sposób udostępniono wirusowi platformę namnażania się i mutowania. Nowe mutacje są przyczyną tego, że wymagane sa dawki przypominające.

"a i tak będą drżeć, że jutro umrą na kowida, czemu oczywiście będą winni niezaszczepieni."

Tak, zgadza się, kazdy niezaszczepiony odpowiada za dziesiątki do tysięcy śmierci ludzi, których zabiła jedna z mutacji wirusa COVID, która mogła wytworzyć się i namnażać dzięki "współpracy" tych niezaszczepionych z wirusem.

Ci ludzie z powodu swojej niewiedzy, głupoty i naiwności stali się bronią biologiczną kremla i są współodpowiedzialni tragedii wielu smierci.

Obrazek użytkownika Pers

08-12-2021 [10:51] - Pers | Link:

@nielog
//Tak, zgadza się, kazdy niezaszczepiony odpowiada za dziesiątki do tysięcy śmierci ludzi//
Tobie nielog kowid już mózg wyżarł.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

08-12-2021 [11:13] - rolnik z mazur | Link:

@ nielog

Wirusy mają już taką naturę, że szybko mutują
I to w kierunku mniej groźnych. Gdyby likwidowały swoich nosicieli to wkrótce musiałyby zdechnąć z ich braku. To podstawa wiedzy. Obecne " szczepionki" są ew na wirusy , które już dawno zmutowały i z tego powodu będziesz się wyszczepiaj co kilka miesięcy do usr...smierci. Tak jest że szczepionkami przeciwko np.grypie - musisz się szczepić każdego roku. Jeśli tego nie rozumiesz to się poducz. 
 

Obrazek użytkownika Niezalogowany

08-12-2021 [11:52] - Niezalogowany | Link:

"Wirusy mają już taką naturę, że szybko mutują I to w kierunku mniej groźnych"

Bzdura. Mutacje mają charakter losowy i nie mają żadnego "kierunku". Gdyby istniał wektor mutacji "ku mniej groźnym", to ludzkość nie byłaby atakowana pojawiającymi się nagle zabójczymi wirusami jak HIV czy Ebola i w rezultacie na koniec wirusy wyginęłyby.

Mylisz fakt tego, że większość mutacji "uszkadza" program wirusa z tym, że takie "uszkodzenie" koniecznie musi mu wyjśc na gorsze.

Z wirusologii dla ciebie naciągana trója, wykazałeś jakieś ambicje, ale wiedzę przyswajasz nieprecyzyjnie i próbujesz ztakiej niekompletnej wiedzy wyciągać nieuzasadnione wnioski.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

08-12-2021 [12:36] - rolnik z mazur | Link:

@ nielog,
rozumiem, ze czerpiesz wiedzę u zrodel. Slizgasz się po powierzchni nieuctwa.
 Weź np. wirusa opryszczki. Spora część ludzkości go ma. Ujawnia się gdy organizm jest oslabiony ale go nie likwiduje. Żyjemy z wirusami od zawsze. 
I co HIV? Jest ogloszona pandemia? Są " szczepionki "? Nie słyszałem. 
Co do eboli to wiele wskazuje na sprawczosc  człowieka ale i w tym przypadku nie ma ogloszobej pandenmi. Zapisz to sobie w kajecie - tchorze i ignoranci ośmielają oprawców. Dajcie ludziom zyc normalnie! Kto chxe się wyszczepiac niech się wyszczepia - droga wolna ale nie robta tu kolchozu i łagrów. 

Obrazek użytkownika Niezalogowany

08-12-2021 [12:47] - Niezalogowany | Link:

"Weź np. wirusa opryszczki. Spora część ludzkości go ma."

Opryszczka nie zabija ludzi pod respiratorami. Zauważyłes?

"I co HIV? Jest ogloszona pandemia? Są " szczepionki "? Nie słyszałem"

Jest "ogłoszona" globalna epidemia HIV.

Rzeczywiście, ślizgasz się po powierzchni nieuctwa, Straszny wstyd dla ciebie.
Sprawdź, co oznacza literka "I" w skrócie "HIV", a zrozumiesz, dlaczego nie ma szczepionki.
Oczywiście nie zapomnij wcześniej skutecznie nauczyć się, jak działa szczepionka, bo inaczej odkrycie co oznacza literka "I" niewiele ci da.

Powodzenia!

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

08-12-2021 [11:19] - rolnik z mazur | Link:

@ chater
nie ma sensu dyskusja z niewolnikami wlasnej propagandy. Nikt przy zdrowych zmyslach nie wierzy w propagande, którą sam tworzy. 

Obrazek użytkownika Pers

08-12-2021 [11:28] - Pers | Link:

Waldek
//Nikt przy zdrowych zmyslach nie wierzy w propagande, którą sam tworzy. //
On jej nie tworzy. On ją tylko łyka ja pelikan.
Za nieloga myśli Kubuś Puchatek.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

08-12-2021 [12:40] - rolnik z mazur | Link:

@Jarek
Kubuś Puchatek to mial przynajmniej maly ale swoj rozumek. Ci tutaj powtarzają brednie. Pzdr

Obrazek użytkownika Chatar Leon

08-12-2021 [12:08] - Chatar Leon | Link:

Oni polemizują sami ze sobą. Najpierw wymyślają jakieś brednie o chipach w szczepionkach które Bill Gates włącza albo wyłącza, brednie te przypisują każdemu, kto ma zdanie krytyczne o skuteczności eliksirów, a potem te brednie obalają. Tak można udowadniać albo obalać absolutnie wszystko. Poza tym zero argumentów i zero odniesienia się do faktów.
Weźmy fakt z danych Departamentu Analiz i Strategii ministerstwa zdrowia: we wrześniu wśród zmarłych na covid było 945 niezaszczepionych, 29 zaszczepionych jedną dawką, w pełni zaszczepionych 563.
Na oczywisty wniosek, że szczepionka jest zbyt mało skuteczna, fanatyk szczepionek odpowie, że fejki o nieskuteczności szczepionek wymyślają wyznawcy płaskiej ziemi/ruscy agenci/elektorat PiS na ścinie wschodniej (niepotrzebne skreslić).
 

Obrazek użytkownika Niezalogowany

08-12-2021 [12:16] - Niezalogowany | Link:

"fejki o nieskuteczności szczepionek wymyślają wyznawcy płaskiej ziemi"

Fejki o nieskuteczności szczepionek wymyślają ruscy specjaliści od dezinformacji.
Powielają je i ubogacają ludzie o małej inteligencji i dużej podatnosci na manipulację.

Szczepienia to nie proces dotyczący jednostek, ale mas ludzkich. Tylko w tym kontekście wolno oceniać jego poprawnośc czy skuteczność. Statystyki wynikające z faktu unikania szczepienia się przez ofiary ruskiej dezinformacji nie mówią nam nic o skuteczności szczepionek, ale o skuteczności tej ruskiej dezinformacji.

Szczepienie inne niż "zdecydowanie większościowe" nie jest szczepieniem pełnym i poprawnym i nie będzie skuteczne, bo niezaszczepieni będą pomagać wirusowi w mutacjach, a te rozprzestrzeniające się mutacje mogą coraz skutecznie wymykać się wzorcowi zawartemu w szczepionkach.

Ten mały zestaw korepetycji inteligentnej osobie wystarczy do zrozumienia jak skonstruowane są kłamstwa na których bazuje całościowa dezinformacyjna narracja antyszczepionkowa.

Obrazek użytkownika Pers

08-12-2021 [12:38] - Pers | Link:

@nielog
//Ten mały zestaw korepetycji inteligentnej osobie wystarczy do zrozumienia jak skonstruowane są kłamstwa na których bazuje całościowa dezinformacyjna narracja antyszczepionkowa.//
Jak to dobrze nielog, że mamy ciebie i Kubusia Puchatka...

Obrazek użytkownika Francik

08-12-2021 [22:06] - Francik | Link:

Co za bełkot. Nic dziwnego, że gościu, który nie potrafi sklecić kilku logicznych zdań łyka i powiela propagandę jak leming.

Obrazek użytkownika Niezalogowany

09-12-2021 [07:07] - Niezalogowany | Link:

"Co za bełkot."

Nie potrafisz zrozumieć prostej wypowiedzi? Składam ci z tego powodu serdeczne kondolencje. Pamiętaj, na naukę nigdy za późno, więc możesz nie tylko podciągnąć się z języka polskiego, ale i nadrobić poważne braki w wiedzy o COVID. Powodzenia!

Obrazek użytkownika Tezeusz

08-12-2021 [18:42] - Tezeusz | Link:

@małorolny
Ty nie jesteś niewolnikiem wlasnej propagandy, ty nią jesteś taka czerwona SBcka komusza..

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

09-12-2021 [08:06] - rolnik z mazur | Link:

@ Tezeusz ku
Jedyne co potrafisz to rzucać mięsem ty cwiercinteligencie z kotylionem w klapie..i pyskiem pełnym frazesów o patrotyzmie..

Obrazek użytkownika Ryan

08-12-2021 [13:22] - Ryan | Link:

Tusk to Polak,Lepper się powiesił, Petelicki zastrzelił, Brzeska podpaliła, Tu - 154 rozbił o brzozę, a Ziemia jest płaska
I tylko to ostatnie jest prawdą

Obrazek użytkownika Zofia

08-12-2021 [16:17] - Zofia | Link:

@Ryan -To podsumowanie to nasze współczesne czasy. W czasie dyskusji powiedziałam takie słowa - " nie lubię filmów z Murzynami" za co otrzymałam ostre słowa TY JESTEŚ RASISTKA! Tak obłupili naród. A co ma gust do rasy??? Oni nie potrafią myśleć samodzielnie tylko łykają to co im zostanie podsunięte. Współczesnemu człowiekowi zabrano INTUICJĘ I ZDROWY ROZSĄEK.

Obrazek użytkownika Jan1797

08-12-2021 [16:59] - Jan1797 | Link:

Jak nic pasuje mi tu cytat z Pana Andrzeja;
"Nie wiedzą jednak jak się zabrać do „reanimacji” powalonych kolosów Buddy! Kawałki pomników
są w tak opłakanym stanie, że trudno przywrócić im dawny kształt... Dawną świetność i godność..". 
 
Dodałbym jedynie płaskoziemców:-))
Dobrze, że ławeczka szczęśliwie zdrowa. Z drugiej strony zima, później przednówek:-(
Zadania inne; buzia tam w dziubek, ale biedy nie ma, tyle że zrozumie kto zakres ich tabu?