UE nierządem stoi!


Foto:  Dedykujemy "Kałzyperdom" z TSUE i KE!

Wśród stu największych mędrców Świata,
Niech wie każdy Polak i Polka,
Na dwóch takich nie ma bata:
Oppositionsführera i TW Bolka!
Szanowni Panowie i Panie,
Jest takie grono co to ustala,
Na powitanie i na pożegnanie
Ogniste pochodnie mędrcom odpala!
Prawie Polacy, prawie profesory
Potwierdzone tytułem i mendalami,
A tak na prawdę, folksdojcze i agresory,
Chodzący w parze z naszymi wrogami!

Europejskie tuzy ciągle pouczają nas o praworządności. Tak się zapytam: Ile pod stolikiem musimy zapłacić za korzystny dla nas wyrok w sprawie Turowa czy blokowania funduszy? No co, czy nie o to chodzi "kałzyperdom" z TSUE i KE? Do niedawna nawet w Polsce można było sobie kupić ustawę, czy polityka, więc może powinniśmy brać przykład z Brukseli i z Niemiec? Na pewno wyszło by nam taniej i skuteczniej. No tylko trzeba by było się trochę tym niemiecko brukselskim gównem umazać. Może nasz Premier powinien pojechać do Gazpromu i zaproponować kogoś ważnego z Polski na fuchę jednego z prezesów? Proponuję Tuska. Załatwiono by dwie sprawy przy okazji: folksdojcz opuścił by Polskę a Putin z wdzięczności zamknął by Baćkę? Wiem że to political fiction, bo jednak warto być przyzwoitym, bo warto być Polakiem i bronić polskiej suwerenności. Przyzwoitość i Honor i Suwerenność to rzeczy bezcenne - nasi wrogowie wiedzą że gotowi jesteśmy za to zginąć. Mój najmłodszy wnuk, zadał mi ostatnio dziwne pytanie: Babciu czy warto mieć swoje zdanie i zawsze być sobą? Bo mój kolega w klasie łasi się do naszej pani i plecie głupoty, ale ma za to dużo lepsze oceny. Odpowiedziałam: Liczy się jedynie to co masz w głowie i czy jesteś przyzwoitym człowiekiem, a ty jesteś mądre dobre dziecko.

Dziękuję za uwagę

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika u2

04-12-2021 [13:18] - u2 | Link:

Przyzwoitość i Honor i Suwerenność to rzeczy bezcenne - nasi wrogowie wiedzą że gotowi jesteśmy za to zginąć.

Raczej wiedzą, że możemy agresorów po prostu zabić :-)

Obrazek użytkownika Pers

04-12-2021 [14:07] - Pers | Link:

Miłościwie nam panujący system opiera się na korupcji. Nie chodzi tutaj jednak o korupcję w potocznym tego słowa znaczeniu czyli koperty przekazywane przez chcących coś załatwić pod stołem. To oczywiście też ale jest to jedynie margines patologii.

Prawdziwy problem polega na tym, ze cały system skonstruowany jest na rozdzielnictwie godności i stanowisk. Kto raz został choćby radnym i zasmakował w profitach (całkiem legalnych), które płyną z pełnienia funkcji publicznych ten staje się już zakładnikiem systemu. Do funkcjonowania systemu potrzebni są jednak ludzie i to najlepiej tacy, którzy nie myślą zbyt samodzielnie tylko grzecznie naciskają guzik i podnoszą łapkę.
Istnieją oczywiście inne, pozaprawne sposoby na uzyskanie spolegliwosci polityków - uwikłania agenturalne, kompromitujące dane, które są w posiadaniu służb (byłych i obecnych) czyli tzw. haki. Wydaje się, że wszyscy na wszystkich mają haka. Czasami w wyniku kłótni w "rodzinie" wyjdzie na jaw jakaś grubsza machlojka ale albo szybko jest zamiatana pod dywan albo służy do urządzenia żałosnej pokazówki dla plebsu, że oto "zobaczcie jak dobrze funkcjonuje system! Potrafi sam sie oczyszczać".
Te ukradzione miliony to oczywiście jest problem, zwłaszcza w tak biednym kraju jak nasz. Dużo większym jednak problemem jest korupcja polityczna czyli całkowite podporządkowanie wobec decyzji Panów z zagranicy.

Czy w Polsce nie można być tylko Polakiem?
Okazuje się, że nie. Nasze interesy mogą być albo "amerykańsko- jewropejskie" albo "ruskie". kategoria "Polak" w tym układzie nie istnieje.
Wychodzi na to, że nie mamy naszych własnych, polskich interesów.

 

Obrazek użytkownika Tezeusz

04-12-2021 [16:53] - Tezeusz | Link:

@Pers popierasz pedalskie działania i LGBT skoro tak piszesz :
https://spiritolibero.neon24.p...

A fe !!!! O kuźwa ale jaja !

Obrazek użytkownika Tezeusz

04-12-2021 [17:53] - Tezeusz | Link:

Putin bandyta szykuje wojskowy przewrót na Ukrainie ,w wyniku którego zostanie utworzony marionetkowy rząd tak jak jest na Białorusi. Co do Ukrainy to jestem pewny ,że Putin nie da jej wprowadzić do UE a tym bardziej do NATO nawet za cenę otwartej wojny z NATO. Co do Polski to od dawna miedzy Niemcami a Rosją są ustalenia dokonania kolejnego rozbioru, jest to tylko kwestia doprowadzenia w Polsce do wojny domowej, do której już nie raz nawoływał Wałęsa a ostatnie 6 lat cała opozycyjna targowica prowokuje przez ich bojówki np. KOD , części sędziów i innych agenturalnych organizacji typu Otwarty Dialog. Wszystko po to aby doprowadzic w PL do sytuacji (domowa wojna) , w której sąsiednie kraje będą "zmuszone" do tzw. interwecji w wyniku której Polska znowu zniknie z mapy Europy. Rosja powiększy swój Obwód Kaliningradzki od Wisły na wschód a Niemcy poszerzą Brandenburgię od Wisły na zachód. Tylko tak dalej głupawe lemingi a w/w jest tylko kwestią czasu.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

04-12-2021 [18:03] - Ula Ujejska | Link:

Tezeusz
Oj bardzo by chcieli tak zrobić, ale ... w przypadku Polski, Rosję będzie to bardzo drogo kosztować. Mieliby tutaj Afganistan do kwadratu. Natomiast jeśli pokonają Ukrainę, to będziemy mieli u swych granic mega republikę Donbasu a za plecami zielonych "pam-persów".  Dlatego wznowiłam trening strzelecki.

Obrazek użytkownika Tomaszek

05-12-2021 [19:36] - Tomaszek | Link:

Ula 
Legalny i powtarzalny . Dziurę robi większą jak dzida . https://doctorgun.eu/1858-new-... . Albo ulubiony Buffalo Billa https://doctorgun.eu/1858-new-... do wyboru do koloru . 

Obrazek użytkownika u2

04-12-2021 [15:14] - u2 | Link:

Miłościwie nam panujący system opiera się na korupcji.

To że marszałek G. łapownik, nie oznacza że inni też łapownicy. A że ty z kręgu ruskich wziatek to widać :-)

Obrazek użytkownika Pers

04-12-2021 [16:33] - Pers | Link:

@u2
// A że ty z kręgu ruskich wziatek to widać//
Wiesz jak u nas mówią na takich jak ty? - "zesrała się bida i beczy"

Obrazek użytkownika Tezeusz

04-12-2021 [21:29] - Tezeusz | Link:

Piszesz w Scierwoneonie @Pers
"Chciałbym tylko zauważyć, że na moim blogu zawsze był porządek i zwykle dobra atmosfera. Nikogo nigdy nie zbanowałem ani nie wykasowałem komentarza."

Kłamiesz jak bura suka zobacz ile masz czarnych klepsydrek jak kasujesz komentarze kłamco w swoich antypolskich wypocinach !
Nie dość  ze klamca to LGBT

Obrazek użytkownika Tomaszek

05-12-2021 [23:30] - Tomaszek | Link:

I jeszcze job twaju mać .

Obrazek użytkownika Marek Kudła

04-12-2021 [16:26] - Marek Kudła | Link:

Nie ma co oglądać się na Brukselę, trzeba uciekać do przodu. Mamy wspaniałego Prezydenta i wspaniały rząd więc nie oglądajmy się na innych ! O obliczu UE decydują dziś ludzie tak miernego formatu jak Timmermans, Jourova, Merkel, Macron, U. von der Leyen - wracamy do poziomu z początku lat 90-tych XX wieku; cofamy się o 30 lat. Z takim przywództwem Unia nie ma żadnych szans przetrwania.  Włochy, Hiszpania czy Grecja nie zdołają podnieść się z kryzysu w ramach reguł rządzących strefą Euro.  Obserwujemy upadek Unii Europejskiej jako konstrukcji wzniesionej na fundamencie traktatu z Maastricht.  Ta konstrukcja stała się wytworem obłąkanych wizji lewackich zajobów i imperialnych zapędów Niemiec. Ten model UE obecnie bankrutuje w sposób spektakularny !!!
 

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

04-12-2021 [17:34] - Ula Ujejska | Link:

Marek
Unia ma jeszcze szansę - wszystko rozegra się przy urnie.

Obrazek użytkownika Tomaszek

05-12-2021 [20:00] - Tomaszek | Link:

Ula
Przy której urnie ? Tej z prochami po Unii ? Juncker się zachla na stypie  a Timmermans z Ulą von Layen będą się drzreć w niebogłosy ( sorry piekłogłosy).

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

06-12-2021 [15:07] - Ula Ujejska | Link:

Tomaszek
Ja mam nadzieję że przy urnie poszczególnych państw UE.

Obrazek użytkownika Jan1797

05-12-2021 [15:01] - Jan1797 | Link:

Słusznie,
Nie jestem krytykiem w czambuł naszych lewicowych komentatorów, ale słysząc w eterze ciekawą definicję zielonego ładu (a są tu gwiazdy eteru); że to „prosperity club nowego otwarcia”, z którego powinni nas wypychać za „niepokorność” w reformie sądownictwa, pytam czyimi rękoma? (Uwaga; nastąpiła zmiana europejskiej)Samozwańczej grupy satrapów uwikłanych w ujawnione przez prasę francuską deal'e? Oni mają nas karać finansowo za brak "potulności" gospodarczej o znamionach wierno-poddańczych? Pytam gdzie byli przedstawiciele Polski w TSUE, że nie zauważyli nieprawidłowości na przestrzeni dekady?

Obrazek użytkownika Tomaszek

05-12-2021 [23:27] - Tomaszek | Link:

Jak to gdzie , tam samo .

Obrazek użytkownika Jan1797

06-12-2021 [14:56] - Jan1797 | Link:

Są i sza? Pytam z prozaicznej przyczyny, obiecałem, że przypomnę, gdy co poniektórzy na NB przemilczą
gdy wierność Rzeczypospolitej Polskiej i troska o dobro wspólne zostało być może nadszarpnięte? Wysłany
do TSUE; "Urzędnik państwowy obowiązany jest w szczególności: 1) przestrzegać Konstytucji Rzeczypospolitej
Polskiej i innych przepisów prawa; 2) strzec autorytetu Rzeczypospolitej Polskiej oraz dążyć do pogłębiania
zaufania obywateli do organów państwa."

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

06-12-2021 [15:06] - Ula Ujejska | Link:

Janku
Nie my wysyłaliśmy sędziego do TSUE, wysłali go folksdojcze. Skończyła mu się niedawno kadencja, ale nie jestem w temacie czy mamy już nowego.

Obrazek użytkownika Jan1797

06-12-2021 [17:23] - Jan1797 | Link:

Dziękuję za bystrość, mój błąd :-)
To jest właśnie dyskusja i moja uwaga skupiła się jedynie na braku informacji. Wyobraź sobie firmę w której
nie wiedzą o rautach świecznika, teoretycznie istnieje. Największy zamek nad Loarą i wszystko przyschnie.
Co mnie tak zjeżyło? Wyobraź sobie; PRF 2.0 na YT ; https://www.youtube.com/watch?... 
I pierwszy komentarz, coś w sensie, muzyka z filmu "Badyta" pasuje. Tyle, że to jest "Taniec Eleny" Michała
Lorenca - fakt z tego filmu, ale w kompletnie innym znaczeniu; https://www.youtube.com/watch?...
Z że góralskie nuty pasują jak ulał do południowych, to nie przypadek.

Obrazek użytkownika juur

04-12-2021 [17:12] - juur | Link:

Za czasów rządów Tuska, PO starało się o zmianę przykazania z "nie kradnij" na "kradnij mniej" ale nie było popierających i teraz też nie ma.
Ostatnie 30 lat to historia najbardziej obrzydliwej korupcji bo dotyczy tych co zostali wybrani a sprzeniewierzyli się swoim wyborcom i to "za czapkę gruszek".
Można powiedzieć, że Niemcy wypracowali model, który, efektywnie, stosowany jest do dnia dzisiejszego. Najbardziej znani z tego programu to Bielecki, Lewandowski, Belka, Marcinkiewicz, Tusk.... i wszystko na to wskazuje, że też i Morawiecki. To są najbardziej znani a ilu jest "cichych" bohaterów?  Zostaliśmy bez przemysłu narodowego i prawie wszystko musimy kupować od Niemców, bo oni zachowali przemysł. W podskokach odcinamy się od własnych zasobów energetyczny i to nie jest  głupota a efekt zjawiska o którym jest ta notka.
Jednokadencyjność, wybrańców narodu,  może nie byłaby zła? Obecny system jest do bani i kojarzy mi się z Mapetami a konkretnie lożą sklerotyków, którzy w tym przypadku, nie wydają się sympatyczni a groźni.
Nie wiem co o tym myśleć:
https://childrenshealthdefense...

 

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

04-12-2021 [17:31] - Ula Ujejska | Link:

Juur
Gdyby Morawiecki równał do tych sprzedawczyków których wymieniłeś, to od dawna niemielibyśmy problemów z TSUE i KE a strumień unijnej kasy płynął by niczym rzeka. No i ten Tusk byłby w Niemczech jako potulny piesek kolejnego Kanclerza, a nie w Polsce jako oppositionsführer.  

Obrazek użytkownika juur

04-12-2021 [18:18] - juur | Link:

Bardzo bym chciał by tak było ale nie jest.
Wersja europejska i wersja krajowa M. Morawieckiego to dwie rożne osoby, Na europejskie salony to światowiec, entuzjasta zielonego ładu, otwarty i spolegliwy, wie kto rządzi i robi co mu karzą.  Na kraj to inna osoba, mówiąca to co w danym momencie ktoś chce usłyszeć i na tym się kończy. Fakty wskazują na to, że ta europejska twarz jest prawdziwa, reszta to gra pozorów. 
Czemu strumień unijnej kasy nie płynie niczym rzeka? Bo w pełni świadomie podpisał na to zgodę. Reszta to inscenizacja.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

04-12-2021 [19:48] - Ula Ujejska | Link:

Juur
Nie widzisz w tym sprzeczności co piszesz? Jeśli Morawiecki robi co mu w UE nakazują i jest wielkim entuzjastą wszelkich durnych unijnych planów, to dlaczego go karzą różnymi sankcjami? No sam widzisz, że twoja logika zeszła na manowce. Postaraj się lepiej, bo to co wypisujesz zaczyna być i śmieszne i żałosne.

Obrazek użytkownika juur

05-12-2021 [19:38] - juur | Link:

Może jestem idiotą jak to nazwała mnie "Marsie", ale zazdroszczę wiary, bo to musi być wiara gdy ignoruje się fakty.
Dla wyznawców nadchodzi czas próby w postaci rachunków za ogrzewanie, energię elektryczną i to co nieuchronnie nastąpi, wzrost cen wszystkiego. Dotknie to nie tylko żarliwych wyznawców ale i ich rodziny. Zagadać się tego nie da bo tą walutą nie da się opłacić rachunków. Po 6 latach rządzenia próba zrzucenia odpowiedzialności na poprzedników to dużo słabsze niż słabe, że gdyby rządzili poprzednicy to było by dużo gorzej też poniżej określenia słabe.
A tak z ciekawości to do jakich wiadomości społeczeństwo nie dojrzało, że Naimski kazał zdjąć program z "niezależnej" anteny?

Obrazek użytkownika Jabe

05-12-2021 [21:34] - Jabe | Link:

Ponoć pojawiły się bilbordy głoszące, że mamy tanią benzynę. Tylko antypolscy propagandziści mogą twierdzić, że ceny rosną. A rosną tylko z powodu uwarunkowań międzynarodowych i knowań opozycji. Rząd natomiast serwuje pakiety antyinflacyjne, wydając na nie bajońskie sumy z zarobionych przez siebie ciężką pracą pieniędzy. Tak więc, nic się nie zmieni w umysłach wyznawców, nim ułuda pryśnie.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

06-12-2021 [05:24] - Ula Ujejska | Link:

Juur
Oczywiście, za wszystko jest odpowiedzialny PiS, nawet za gradobicie w Koluszkach. Tylko te sondaże jakoś nie chcą tego potwierdzić, stale im rośnie. Jaki ten naród niewdzięczny dla opozycji 😁😁😁

Obrazek użytkownika marsie

04-12-2021 [18:55] - marsie | Link:

Do Autorki - sama prawda! I nie przejmuj się idiotami!

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

04-12-2021 [19:49] - Ula Ujejska | Link:

Marsie
Dzięki 👍

Obrazek użytkownika Maverick

04-12-2021 [19:37] - Maverick | Link:

Coś aby podraźnić lewaków.

Kyle Rittenhouse, który z bronią w ręku przeciwstawił się bandytom demolującym miasto w rozruchach wywołanych przez ruch Black Lives Matter, został przez sąd uniewinniony. Dla jednych stał się bohaterem, dla innych znienawidzonym „rasistą” i białym „supramatystą”. Z uwagi na swój bohaterski czyn, Rittenhouse jest prześladowany przez amerykańską lewicę.

Lewacy chcą przejąć sądy bo oni tak chcą zahipnotyzować ludzi do posłuszeństwa, że nie mieści się im w głowie pojęcie obrony koniecznej. Wyrok uniewinniający jest dowodem że nieskorumpowani i niezastraszeni ławnicy mogą wydać wyrok zgodny z prawem a nie ich urojeniami.
Ja jako suweren uważam że gdyby Biden narzucił przymus szczepień i wysłał swoich wdrażających to w życie i gdyby szli od domu do domu sprawdzając kto zaszczepiony a kto nie, aby tych opornych przymusowo zaszczepić bez ich zgody to suweren ma prawo ich zaszczepić ołowiem.
Tutaj dla nich zaczyna się problem ponieważ 102 miliony Amerykanów woli starcić pracę niż dać się zaszczepić lucyferiadą, a co gorsze jest gotowa bronić swojej nietykalności. Ponad połowa wojska odmawia zaszczepienia a suwerenne Stany zaczynają organizować własne oddziały milicji nie poporządkowane władzy federalnej do obrony własnego stanu. Prym w tym wiedzie Floryda, TX, Idaho, Arizona  i Montana. Nevada niestety poprzez zalanie nas Kaliforniczykami o lewackich poglądach zmieniała się w Stan niebieski z czerwonego stanu  na niebieski. dalej można otwarcie nosić broń ale trzeba uzyskać pozwolenie. Tzw. Open and Carry.

Dlatego uważam że Polacy również powinni mieć niekwestionowane prawo do posiadania broni, aby ich lewacy nie mogli ubezwolnić tworząc im fałszywą iluzję rzeczywistości.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

04-12-2021 [23:00] - Ula Ujejska | Link:

Maverick
No żal mi ciebie. Ja na początku roku pisałam do antyszczepów, że lada dzień, będą wprowadzone dla nich restrykcje - wtedy się tylko o tym dyskutowało w politycznych kręgach. Zagryźć mnie chcieli. I popatrz teraz na Niemcy, tam ci co się nie zaszczepili mają przerąbane. W USA lada dzień wielki kapitał wymusi podobne rozwiązania na ustawodawcy. I co ty bidulo wtedy zrobisz kiedy dostaniesz kopa z Ameryki? Ano przyjedziesz do tej opluwanej Polski, bo tu nikt cię do niczego nie będzie przymuszał  😁😁😁

Obrazek użytkownika Jabe

04-12-2021 [23:03] - Jabe | Link:

Czyli co, u nas jest dobrze, bo Niemcy bardziej zwariowali?

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

05-12-2021 [09:55] - Ula Ujejska | Link:

Jabe
A ktoś cię zmuszał do czegoś? Ja nie wiem czy to wariactwo czy nie - się okaże. Stara już jestem i przy okazji wielu szczepień nasłuchałam się podobnych co dzisiaj głodnych kawałków. Widzisz Jabe, ja się szczepiłam na wszystko - za komuny było to obowiązkowe - a speców od głodnych kawałków dawno już nima. Teraz będzie podobnie. Dlatego piszę że śpieszmy się kochać te "antyszczepy" bo znów tak szybko odchodzą.

Obrazek użytkownika Maverick

05-12-2021 [01:51] - Maverick | Link:

Jak to mało wiesz, A gdy myslisz że ci co wyprodukowali wiruska mają prawdziwe intencje ciebie wyleczenia i nie umiesz tego kwestionować to masz charakter niewolnicy, co będzie drzeć mordę tylko po to aby innych zakrzyczeć. Wszyscy zaszczpieni padną od 2 do 5 lat.
Już wielu padło nawet mój znajomy z Pentagonu co był oficerem prowadzącym Jacka Strong czytaj Ryszarda Kuklińskiego  mial wczoraj poważny atak serca i jest nieprzytomny. Mówiłem mu aby się nie szczepił. Inny mój znajomy padł ma m-c przed otrzymaniej pierwszej emerytury.  Widzisz nie chcesz oglądać moich v-logów i nie zaskakujesz.

https://www.youtube.com/watch?...

Poruszam problemy prawdy i zakłamania i trochę o szczypawkach.

90 % to zaszczepieńcy pośród nowych chorych , bo szczepionka niczemu nie zapobiega, tylko powoduje mutacje, a zaszczepieni się lenią tzn. shedding po anielsku czyli roznoszą wydychająć białko kolczaste które jest wirusem. Widzę Ulka nie wiesz co piszesz. Powtarzasz mantry propagandowe i masz zero myślenia. Nie umiesz nawet kwestionować tego co ci mówią. Madrzy ludzie potrafią znaleść koncensus, z osobą zapartą jak osioł nie da się tego osiągnąć.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

05-12-2021 [09:46] - Ula Ujejska | Link:

Maverick
Po co ten szczepionkowy bełkot tu wklejasz? Czy ja kogoś tu namawiałam do szczepień - osobiście jestem za wolnością. Moja rodzina cała jest zaszczepiona - mamy prawo? Oczywiście że mamy i żadne bzdecenie na ten temat mnie nie interesuje.. Nie chcesz to nie szczep się, tylko nie przypisuj mi tego swojego bełkotu anty szczepiennego. Ja się z was tylko śmieję i przypominam fakty z tej waszej wojenki. Bo jak gdzieś na świecie wychylacie łby, to was leją czym popadnie. Dałam za przykład Niemcy - czy coś z tego zrozumiałeś?  Oczywiście że nie. Myślisz że tuzy tego Świata będą się przejmować takimi jak ty? No właśnie, popatrz na Niemcy. Czy już rozumiesz? Chcesz zawierać jakiś "konsensus" z takimi jak ja? Ciąg smugę za framugę szczepionkowy frajerze 😁 Na koniec ci powiem, że mój mąż i jego wspólnicy w interesach, w swoich firmach wywalają na bruk  takich frajerów - tym się martw -  bo już dzisiaj nie potrzeba im w USA żadnej dodatkowej ustawy.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

05-12-2021 [21:45] - rolnik z mazur | Link:

# kaczka
to się jeszcze okaże komunistką. Będziesz pewnie w w pierwszym szeregu walki z tymi co nie chcą się poddac ekspermentom glupolu.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

06-12-2021 [05:20] - Ula Ujejska | Link:

małorolny
To że zamiast gęby masz dupę to już wiemy, bo gdzie się odezwiesz to chlapiesz gównem. Waruj kundelku bo znów ktoś cię kopnie w zadek 😁

Obrazek użytkownika Maverick

06-12-2021 [17:37] - Maverick | Link:

Po kilku wymianach zdań z Ulką przeczytałem jej umysł jak otwartą książkę.
Ona poprostu she can't get satisfaction, koncensusu nie da się osiągnąć z osobą nierównoważoną. Liderzy nie dzielą ludzi ale jednoczą, a jej celem jest jątrzenie, ubliżanie ponieważ ma poważne kompleksy. Czy powodem jest kozia....c...tego nie wiem to wymagałoby sprawdzenia.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

06-12-2021 [19:56] - Ula Ujejska | Link:

Maverick
Ile razy jeszcze będziesz wklejał te pierdoły?
To może tutaj mi odpowiesz gdzie urwali ci jaja - w Donbasie? Bo w tobie i nie ma nic z prawdziwego mężczyzny, podobnie jak u sekundujących ci tutaj paru innych kundli.