Neon24 - portal szurów dla szurów

                  

Na Neonie24 dzięki nowym, dobrym zmianom technicznym wprowadzono możliwość komentowania notek jako gość, czyli bez konieczności posiadania konta i zalogowania się. Niektórzy uważają, że to spowodowało najazd trolli na portal. Moim zdaniem to jest zła diagnoza.
       Ci goście, którzy tu przysrywają, to doskonałe lustro, w którym może się przejrzeć wielu tutejszych stałych blogerów i komentatorów. Większość pisze po chamsku, używa podobnych głupkowatych sformułowań, nie zna języka polskiego, nagminnie popełnia błędy interpunkcyjne, ortograficzne i gramatyczne. Operują luźnym strumieniem świadomości, czyli bełkotem obrazującym jaką mają sieczkę w głowie. Oni sobie nawzajem prymitywnie przysrywają, nie umieją sensownie argumentować, używają głównie ataków ad personam. Ci goście to nie jest jakiś najazd nowych trolli, ale to ujawnienie poziomu stałych czytelników tego portalu. Tutejsze szury takich przyciągają i tak ich wychowują - na swój obraz i podobieństwo. Wywalenie ich, czyli zasłonięcie lustra, nic nie da.
       Oto przykład języka, który tu dominuje:

Mam wrażenie że chrzanisz nowomową.
Już niedługo będziecie mieli szlaban. Dosyć tego żydobanderowskiego smrodu.
jaki szlaban a trola pejsatego elig umieścił na pudle ty przecie Uny będą się miały wysmienicie pod twiją opieką jak twój fumfel pejs znójnicki
ZADEN NIE WIERNY, TO JEST PIEPRZONY OPLACONY TROL OD NISZCZENIA WSZYSTKIECO CO DOBRE LUB INNE OD JEGO TURBO DEBIL MYSLENIA DO PODEGI ENTEII!!! WAL SIE KOLES O GLUPIEJ XYWIE GPS
Jak mało wiesz to po co się wypowiadasz?
to tacy kocesjonowani stratedzy trolla pis elig
I co się chy sky tak napinasz? To są wasze ostatnie podrygi tutaj. Gavrylienko wam skopał jaja a wy mu za to zrobiliście laskę z połykiem. ObŻydliwość...
skundlony pies luttwak porównuje pokojowego Putina do ludobójcy Czyngisa.
Chazar wspiera chazarską pseudonaukę. Ta Szuster nic nie napisała, nic nie zrobiła oprócz zdjęcia wyizolowanej kultury wariantu Omicron. Szuster to zwykły żydowski tłuk.
Wiesz co tezeuszku? Będę musiał jednak przeprosić baby z magla. ujejska to zwykłe qrviszcze z rynsztoku. Możesz jej to przekazać?
Jesteś idiotą
Już wiem gdzie mieszkasz
Czy to Urszuli wina ze twoja matka stara sowiecka kurwa splodzila takiego cwela jak ty?
Głupotę Chazara szacuję na maksymalnie 1,2 Szusterów
Już od samego początku dywersyjnej propagandowej działalności tego PRUSAKA GPS niektórzy blogerzy pisali o nim, że to stary bolszewicki UB-ek!
Przecież jesteś tezeuszek debilem żydobanderowskim więc o co się ciskasz?
Chazar kłamie, bawi się słówkami.
Trolle z banderlandu i pis da wam popalić jeszcze podrygują czosnkiem i cebulą jak na czworaki przystało .
Daj już spokój temu cwelowi Własnego penisa nadgryzł
dlatego to jest na pudle same brednie żydów z pis
Widzisz kaczysta?Nawet twoja gówniana pała nie zepsuła mi statystyki. Porównaj to z 90 pałami elig i zobaczysz różnicę :))) Wiem, że wam, śmierdzącym żydobanderowcom, nie w smak moje prawdziwe teksty.
Przecież jesteś ruszkiewicz debilem żydobanderowskim i sowieckim więc o co się ciskasz?
Głos nie ukazuje się w Sieci idioto więc nie można podać linka.
Kłamcą lewe teksty wstawia
Jesteś gamoniu " polak koszerny" . Wypad :)
Osoby które podważają istnienie wirusa to różneekty,masoni,rewolucjoniści,jakobici,czakrowcy i UFOlodzy.
Nie pierdol, Esbecki. Nic nie dokładasz do interesu, bo finansuje cię pion propagandowy mińskiej KGB.
Ruszkiewicz vel Tezeusz śmieciu chamie dlaczego obrażasz ludzi
Bo żydzi chcą wszystkich wyszczepić i dlatego promują tą mitologię. Robią to od ponad stu lat.
Wyjaśnia się dlaczego Chazar tak zapamiętale promuje istnienie wirusów, których dotychczas nikt nie wyizolował (nie wyizolowano żadnego wirusa, nie tylko tego Sars-CoV-2).
Dziwisz się? Przecież to ten idiota i żydobanderowski śmieć tezeuszek.
Ten GPS to czysty judaizm.
Węż gamoniu się opanuj ,
A może jestem husky na dodatek?Skąd się biorą tacy idioci jak ty?
GPS to Chazarski troll...
Jako troll i analfabeta , możesz tylko tu covida dostać :)))))
Kłamiesz Ruszkiewicz jak zwykle jesteś vel Gość vel Tezeusz,vel Szperaczka,vel Pers i kto jeszcze ,? Tyle twarzy jednego trolla może zaprzeczysz ?
To jest płyn do kibla , a nie do picia . Objawy głupoty nieodwracalne . No chyba że przyturlałeś się tu z tymi gryzakami dla psów służbowo . Ech Mykoła całkiem w dekle wam wali . :)))))
ale wy pieprzycie

Tu kiedyś napisałem notkę o tych dziadersach: Narracje blogowych dziadersów
       "Dziaders" to słowo z młodzieżowego slangu wymyślone przez feministki. Nic na to nie poradzę, że pasuje do tutejszych PRL-owskich frustratów. Więc Neon24 to jest ewidentnie portal dziadersów dla dziadersów, szurów dla szurów, oszołomów dla oszołomów. Ci goście to lustro, w którym mogą obejrzeć się niektórzy tutejsi stali blogerzy i komentatorzy - to ten sam plugawy język, te same głupkowate sformułowania, ten sam prymitywizm i chamstwo. Ten portal takich głupków wychowuje i przyciąga.

       Oczywiście nie dotyczy to wszystkich, ale oszołomy niestety tu dominują. Myślałem, że da się tu zaprosić dużo sensownych blogerów, by ci dziadersi stali się marginesem. Niestety to, że dziś tu dominują, odstrasza tych dobrych. Więc zrobienie z tym porządku, to musi być mozolna, przemyślana praca właściciela, zarządu i administratorów. Niestety na razie nie widać by mieli tego świadomość i chęci. Na razie właściciel akceptuje, a nawet chwali, najgorszego przestępcę sieciowego - spamera Kulę Lisa i zatrudniają administratora Repsola, który promuje tu szurię i fakenewsy i pisze równie prymitywne komentarze.
       Tu ciekawy, archetypiczny dla tutejszych czytelników bełkotliwy strumień świadomości komentującego tu szura. W zasadzie to jest tekst literacki, bo dokładnie tak wygląda proza Doroty Masłowskiej:
„Witam, tu zgormadzonych, co do ciekawostek wypisywanych przez miedzy innymi anthony i reszte ktora krytykuje ten koles gps z pseudo laboratorium i pseudo badaczami ktorzy niby wyizolowali wirusa. Przypomne slowa carla mulisa rt-pcr niby test nie wykrywa zadnych wirusow. I do dzis zaden badacz, lekarz ani wirusolog nie wyizolowal tego czy innego wirusa. Bo bvy sie tym pioprostu pochwalił, wszystko w tym temacie co bylo w mediach glownego scieku bylo i jest klamstem o tym calym wyizolowaniu wirusa! Nigdzie nie ma takich informaji i nikt po za toba koles gps do ciebie mowie tego nie potweeirdza. Kazdy wirus o ktorym mowi super wilam kill bill gates w ktorego tak wierzy ten caly gps ma amerykanski patent i co to nadal ci nic koles o dziwnej xywie gps nic nie mowi, I ty sie podajesz za czlowieka myslacego koles ty jestes trol oplacony ppewnie przez ktoras z firm lub bez posrtedni przez kill billa gatesa fiSSera (byly ig farben sprawca, morderca z II swiatowej i producent gazu do komor gazowych ktore zabijaly naszych pszodkow. ty sie koles lepiej obudz bo na ulicy to bys tego nikomu nie powtorzyl. brawo dla trollandii gps, schowaj sie z tymi glupimi tekstami albo wracaj do swoich pisiorow!”

A w tej notce w komentarzach na końcu widać jak na dłoni przestępczą działalność spamera kula Lisa, który przekleja wiele tekstów, w tym dłuższych niż sama notka, skutecznie zamulając portal: Czy Warzecha ma rację w sprawie nauki i wolności?
 Grzegorz GPS Świderski
   
  PS. A tu specjalnie dla tutejszych szurów jest wykład o chorobotwórczych wirusach: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/p...

https://www.salon24.pl/u/york/1185749,neon24-portal-szurow-dla-szurow

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Tezeusz

01-12-2021 [17:58] - Tezeusz | Link:

A to :
Dlaczego Ruszkiewicz blokujesz komentarze i obrażasz ludzi.
Tak piszesz o czytelnikach portalu NEON24
Cytuję :

"A widzisz? Z ciebie śmieciu nikt się nie śmieje bo jesteś po prostu nikim.
Taka mała internetowa wesz łonowa jesteś.
Zbyt wielu czuje jeszcze na swoich dupskach ślad mojego buta :))))
Możecie mi tylko próbować nasikać na nogawkę, tyle waszego żydobanderowskie śmieci :)"

Wstyd !

Faktycznie szczury i chamskie do tego taki to portal antypolski pro sowiecki. Agresywnych trolli tam jest pod dostatkiem obrażają blogerów NB nagminnie.

Obrazek użytkownika Ryan

01-12-2021 [18:53] - Ryan | Link:

Pożar w burdelu?
Burdelmama zdecydowała się umieścić ten wpis w lochu.W myśl zasady" Każdy prowokator czy szaleniec, który odważy się podnieść rękę przeciw władzy portalowej, niech będzie pewny, że mu tę rękę władza admina odrąbie u samej doopy, w interesie kasty administracyjnej, w interesie chłopstwa pracującego na nasz dobrobyt i inteligencji inaczej, W interesie walki o podwyższenie jakości piszących tu blogerow, w interesie dalszej demokratyzacji naszego portalowego życia, w interesie naszej administracyjnej i portalowej szurii"
Zapomnaiala tylko że  ten wpis jest już na Salonie,Twitterze,Wykopie Facebooku,Albicla i są tam kapitalne teksty o wielkim Ruszkiewiczu
Jazda bez trzymanki

Obrazek użytkownika Pers

01-12-2021 [19:07] - Pers | Link:

@ryanek
//są tam kapitalne teksty o wielkim Ruszkiewiczu//
Mógłbyś podać parę linków z Salonu,Twittera,Wykopu Facebooka,Albicli?
Bardzo lubię jak o mnie piszą :)
Zrób mi tę przyjemność bo ja tam nie zaglądam.

Obrazek użytkownika Kaczysta

01-12-2021 [19:38] - Kaczysta | Link:

dachowiec
jak nie zagladasz jak na Salonie masz konto

Obrazek użytkownika Tezeusz

01-12-2021 [20:31] - Tezeusz | Link:

Persik szczególnie w ABW

Obrazek użytkownika J z L

01-12-2021 [21:40] - J z L | Link:

ryan
Co by tu nie powiedzieć frajer ma nowych "fanów"
Tylko czemu go tak od parszywców wyzywają
Co on takiego w sobie ma.
Wredność wrodzona czy nabyta
 

Obrazek użytkownika sake3

01-12-2021 [22:03] - sake3 | Link:

A w czym on taki wielki ten Ruszkiewicz? Jako komentator beznadziejny,nie potrafi dyskutować merytorycznie bez określania cudzej niskiej inteligencji.Jak dla mnie to arcyzabawna postać raczej ,w tym swoim zacietrzewieniu i poczuciu ,,ważności'' i pełnienia misji. Gdyby był kobietą to w kategorii intelektu Hiacynty Bukiet z angielskiego serialu i tak samo śmieszny.Dobry do czytania w ponure słotne dni,bo mozna się pośmiać z jego nadymania. 

Obrazek użytkownika J z L

01-12-2021 [22:29] - J z L | Link:

"A w czym on taki wielki ten Ruszkiewicz? "
W podarowanych od Opary butach na wysokiej koturnie
reszta tu

https://www.salon24.pl/u/york/1185749,neon24-portal-szurow-dla-szurow

Obrazek użytkownika Tezeusz

02-12-2021 [07:39] - Tezeusz | Link:

A @Pers świece chanukowe zapalił ? To jego święto !

Obrazek użytkownika Andy51

02-12-2021 [13:36] - Andy51 | Link:

Muszę się przyznać, jak ten portal powstał nazywał się " Nowy Ekran" pisałem na nim, pisał na nim nawet śp. Wilk Morski , myślałem, ze to portal prawicowy, a okazał się ubecki, uciekłem z niego.

Obrazek użytkownika Pers

02-12-2021 [14:10] - Pers | Link:

@andy
//a okazał się ubecki, uciekłem z niego.//
Nie uciekłeś tylko zostałeś wyrzucony.
Trzymajmy się faktów.