Dzisiaj na moim blogu pisze Marsie 🤝

W ramach promocji, by zachęcić naszego nieśmiałego blogera Marsie do pisania na Naszych Blogach, oddaję mu swoje blogowe strony.

Motto:
"Wszyscy ludzie są równi,
ale niektórzy są równiejsi"!
/ Orwell – prawie /

Witam.

Gdy George Orwell (1903-1950) pisał swe najbardziej znane powieści ("Folwark Zwierzęcy" 1947 czy "Rok 1984" 1949), chyba nie przypuszczał, że już nieco ponad pół wieku później jego słowa "ciałem się staną"!
Ciekawe, czy jako "socjalistyczny demokrata" cieszy się teraz z tego, czy raczej "w grobie się przewraca"?
Myślę, że jednak raczej to drugie, wszak był gościem naprawdę inteligentnym!
W odróżnieniu od "inteligencji lewackiej" (polskiej, europejskiej, światowej!), dla której "inteligenci to my", a cała reszta, zwłaszcza te "prawackie oszołomy", to zbiór gości do odstrzału co najwyżej, z którymi do stołu nigdy nie usiądziemy, bo to poniżej naszej godności!
Przykładów tego są tysiące (Środa, Piątek, Poniedziałek, Tusk, Budka, Miller, Sterczewski, "młody Szczur", Bart Staszewski, Ostaszewska, Ochojska, Spurek, Hartman, "żywa gotówka" Hartwich, "Politycy Lewicy", "Politycy PO", "Politycy Hołowni", szczujnia TVN, GW-no i wielu, wielu innych!), tu podamy jeden – wpis na TT niejakiej Kingi Skotnickiej (młoda, polska kobieta?), z Polskiej Partii Socjalistycznej i Krytyką Polityczną w tle:
"Odebrałam nowy paszport, wprawdzie z jakimś faszystą w środku i chuja wartym hasłem na pierwszej stronie, ale za to w końcu mogę wylecieć z tego kraju"!
Co prawda można by "po lempartowsku" odpowiedzieć krotko – "no to wypierdalaj", ale problem jest głębszy – co to się z tymi naszymi kobietami porobiło?
Za moich "czasów szkolnych" sprawa była jasna – koleżanki "rzucające kurwami" miały przejebane – nikt ich nie szanował!
Dzisiaj jest inaczej – każda "młoda kobieta", która chce się wybić, "rzuca kurwami na prawo i lewo" (Kurdej-Szatan!), a "wiodące media", a nawet "polskie sądy" (patrz posłanka Jaśkowiak, "żona" prezydenta Jaśkowiaka – "Jestem wkurwiona" – a sąd – przy takiej władzy każdy obywatel może się wkurwić!), nie tylko ich nie potępiają, ale wprost bronią, mało tego – chwalą i dają za przykład!
Nie jestem "językowym purystą", ale – jakieś granice "dobrego wychowania", zwłaszcza publicznie, być jednak powinny?

No ale, jeżeli takie indywidua jak "wypierdalać" Lempart czy "wściekła" Babcia Kasia stają się kandydatkami na "Warszawiankę Roku", to co może dziwić?

Do dzieł Orwella dodałbym i "Paragraf 22" Josepha Hellera, z początku lat 50. bodaj, który brzmiał mniej więcej tak:

Każdy żołnierz ma możliwość zakończenia służby, podając za powód chorobę psychiczną. Jednak ktoś, kto taki powód podaje udowadnia, że jest zdrowy psychicznie, zatem nie może prosić o zwolnienie z powodu choroby psychicznej! I to wszystko, niestety, mamy dzisiaj "jak na dłoni"!

Każdy "normalny człowiek" widzi, że UE stacza sie na dno – chore lewactwo rządzi "nic złego nie widząc" (a Polskę atakując!), "muzułmańscy uchodźcy" napadają ze wszelkich stron (Morze Śródziemne /Grecja, Hiszpania, Włochy!/, Bałkany, Turcja, a teraz Polska!) - ciekawe, kiedy UE się obudzi? Bo jeżeli się nie obudzi, to będzie miała "przejebane"!

"Biedni muzułmańscy uchodźcy" opanują Europę (od dawna mówią ich "religijni przywódcy" – nam armat dzisiaj nie potrzeba, załatwimy ich ilościowo "brzuchami naszych kobiet"!), a jeżeli nawet początkowo wygra "unijne lewactwo", to właśnie oni będą pierwszym naszym celem! Bo, co wydaje się dziwne, wcale nie chrześcijanie (choć przecież w końcu trzeba będzie ich wymordować!), będą naszym pierwszym celem – ich "szanujemy", bo oni jednak w coś wierzą!

Kolejny przykład "antypolskiego zaprzaństwa" – polski onet i równie polski Fakt płomiennie opisują "pogrzeb nienarodzonego syryjskiego dziecka" ("muzułmańska imigrantka poroniła w 25 tygodniu ciąży!), bo przecież "w islamie wierzy się, że płód ma duszę od czwartego miesiąca od poczęcia"! Dziecko zostało pochowane w Bohonikach, z szacunkiem, w obecności mediów!
Każda taka sytuacja to tragedia, no ale – te same media wspierały "Strajk Kobiet" (Lempart, Suchanow i inne takie!), dla których "aborcja to prawo kobiet", "aborcja jest OK", a "ludzki płód to zbiór komórek" – czyżbyśmy byli świadkami nawrócenia?
Nic z tego – to dotyczy tylko "dzieci muzułmańskich", "dzieci chrześcijańskie", a katolickie zwłaszcza, choć tutaj przecież "religijne przekonania są nawet większe", są "poza wyborem" – te mordować można swobodnie! Czy słowo "kurestwo" jest tutaj za mocne? 
Prezydent Duda i Premier Morawiecki robią, co mogą, by zarówno Europie, jak i światu, pokazać to, co się dzieje – ale czy Europa i świat to zrozumieją?
Na dzisiaj zarówno Merkel (i jej następca Scholz!), i Johnson, i Stoltenberg, i Macron, i dziesięciu bodaj innych "władców europejskich państw", a nawet "Tetryk" Biden, "oficjalnie popierają Polskę"!
Ciekawe jest tylko (bo jakoś "pięknej Ursuli" tu brak!), jak przełoży się to na rzetelne i prawdziwe poparcie Polski?
Bo jednocześnie KE pod batutą "pięknej Ursuli"właśnie (oraz TSUE i ETPCZ!), walą w Polskę jak w bęben – "Praworządność, Polaczkowie"!
Bo wy może i jesteście "demokratyczni", ale jakoś słabo przy naszych "starych demokracjach" wyglądacie, którym wszak, z "definicji", wolno więcej! (...)

Autor: Marsie - więcej TUTAJ 
Dla piszących na anglosaskich stronach jest także wersja po angielsku.

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika admin

27-11-2021 [13:22] - admin | Link:

Też zachęcałem. Ale jak ktoś woli pisać do szuflady, to nic nie poradzę ;)

Obrazek użytkownika u2

27-11-2021 [13:28] - u2 | Link:

walą w Polskę jak w bęben – "Praworządność, Polaczkowie"!

Ano, nieprzypadkowo Łukaszenka wybrał moment ataku migrantami na Polske ten rok, kiedy KE pod wodzą pani Leyen odmawia środków na KPO, co prawda to jest pożyczka do zwrotu, ale jednak widać tę niemiecką butę.

A przecież operacja "Śluza" była opracowana już dekadę wcześniej. Czyli ruscy chcą się podłączyć do sekowania Polski, ale założę się że iwany razem z hansami udławią się teraz podczas próby rozbioru Polski :-)

Obrazek użytkownika Pers

27-11-2021 [13:37] - Pers | Link:

@ujejska
//Dla piszących na anglosaskich stronach jest także wersja po angielsku.//
Ula... Przecież ty znasz angielski jak pan prezydent  :)

Obrazek użytkownika Tezeusz

27-11-2021 [16:17] - Tezeusz | Link:

@Pers a ty przecież znasz rosyjski jak Putin ?

Obrazek użytkownika Marek Kudła

27-11-2021 [16:18] - Marek Kudła | Link:

Te pam-pers,
 kiedy myślisz i nic nie wymyślisz, to sobie pomyśl po co ty  tyle myślałeś żeby nic nie wymyśleć ?  Przecież mogłeś nic nie myśleć i tyle samo byś wymyślił !
 

Obrazek użytkownika Marek Kudła

27-11-2021 [16:21] - Marek Kudła | Link:

Witamy Marsie !!!  Cała prawda i cały problem wewnętrznych zdrajców Ojczyzny !!!

Przyjdzie wielka klęska tych,  którzy nienawidzą Polski,  którzy zdradzali i zdradzają naszą Ojczyznę. Przyjdzie wielka klęska  tych, którzy kradli, kłamali i kłamią nadal !!!   Ci lewaccy oszuści walczą o koryto wszelkimi sposobami, i wykrzykują do PIS-iorów:  „Będziecie siedzieć”,  za to żeście wygrali wybory !   Nie, to nie wy będziecie wsadzać Polaków, prawowitych gospodarzy polskiej ziemi -  broniących swego Państwa,  ale to my Polacy was za zdradę naszego Państwa i Narodu Polskiego uczciwie osądzimy !!!   Na nic wasze zastraszanie Polaków i groźby .  Przygotujemy wam sprawiedliwe procesy, bo zapracowaliście na nie solidnie,  a  już w kolejnych wyborach 2023 odrzucimy was od wpływu na nastą Ojczyznę i usuniemy z życia publicznego !  
 

Obrazek użytkownika Jabe

27-11-2021 [16:40] - Jabe | Link:

Następna połajanka na wszystkich innych.

Obrazek użytkownika marsie

27-11-2021 [17:01] - marsie | Link:

No szok! Dzięki Ulu, pomyślę!