Do czego służy jasnowidz Jackowski?

  Wiele lat temu rozmawiałam ze znajomą.  Rozmowa zeszła na pisma typu "Wróżka".  Znajoma stwierdziła, że czasem służą one do komunikowania się różnych agentur i dyskretnego przekazywania informacji.  Po namyśle przyznałam jej rację.  Takie periodyki nie są traktowane poważnie i stanowią idealną przykrywkę.  W owym czasie wszyscy uważali też, że tygodnik Jerzego Urbana "Nie" służył właśnie takim celom.  Dlaczego jednak przypomniałam to sobie teraz?

  Przeglądając sieć zauważyłam, iż ostatnio bardzo uaktywnił się jasnowidz Krzysztof Jackowski.  Co kilka dni snuje on nowe wizje - bez wyjątku katastroficzne.  Przepowiadał kryzys surowcowy i zarazę, która przyjdzie z południa {TUTAJ}, a także smutne Święta Bożego Narodzenia i podział Polski.  Według niego:

  "Widzę Polskę podzieloną na dwie lub trzy strefy. Jedna ze stref może być pusta. Powiem abstrakcję: na to, co ma się dziać, rządy nie mają wpływu. Tak to czuję. Dlatego rząd zaczyna się bać nieuchronności tego, co idzie. A nawet gdyby chcieli coś zmienić, zastopować, nie są w stanie”. {TUTAJ}.

  Przewidywał także, że w styczniu PiS zrzeknie się władzy, że obce wojska wejdą do Polski, a na konflikcie granicznym zyska głównie Białoruś.  Wygląda na to, iż jasnowidz Jackowski jest częścią frontu propagandowego rozciągającego się od polskiej "totalnej opozycji" poprzez białoruskie służby aż do Moskwy i Putina.  Nie ja pierwsza doszłam do takiego wniosku.

  W maju 2021 Stanisław Żaryn napisał:

  "Kolejny raz „jasnowidz” Krzysztof Jackowski szerzy przekaz, który wpisuje się w propagandowe działania przeciwko Polsce. W promowanie jego tez angażuje się portal prowadzący działania informacyjne na rzecz Kremla. (...) W swoich wystąpieniach „jasnowidz” często szerzy apokaliptyczną wizję przyszłości, przekonując, że Polska jest skazana na katastrofę, wojnę, zniszczenie itd. Jego przekaz chętnie promuje rosyjska propaganda, której również zależy na zastraszaniu polskiego społeczeństwa." {TUTAJ}.

  W marcu 2021 Jackowski wziął zdjęcie Putina i przy jego pomocy chciał odgadnąć jego myśli.  Wykpił to Jerzy Targalski {TUTAJ}.  Czy warto zwracać uwagę na to, co robi Jackowski?  Uważam, że tak.  Jest on bowiem popularny.  Jego proroctwa docierają do ponad 250 tys. internautów, a kilkadziesiąt tysięcy z nich - to gorący zwolennicy wróża.  Tego typu propagandzie też należy dawać odpór.
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Pers

24-11-2021 [18:36] - Pers | Link:

//W swoich wystąpieniach „jasnowidz” często szerzy apokaliptyczną wizję przyszłości, przekonując, że Polska jest skazana na katastrofę, wojnę, zniszczenie itd. Jego przekaz chętnie promuje rosyjska propaganda, której również zależy na zastraszaniu polskiego społeczeństwa.//

Tezeuszek/trolleuszek też ciągle straszy Rosją.
Jasnowidz?

Obrazek użytkownika u2

24-11-2021 [18:44] - u2 | Link:

Przewidywał także, że w styczniu PiS zrzeknie się władzy, że obce wojska wejdą do Polski, a na konflikcie granicznym zyska głównie Białoruś. 

Inny jasnowidz, którego wspominam na NB, czyli słynny Cz. F. Klimuszko (1905-1980) przewidział, że przed wojną światową jedyna wojna będzie na południowy - wschód od Polski, czyli Rosji z Ukrainą, ale nie bedzie miała ona wielkiego wpływu na pomyślność Polski.

Zaś wojna światowa zacznie się od ataku niewiernych na południe Europy. Polska z tej wojny światowej wyjdzie zwycięsko :-)

Obrazek użytkownika sake3

24-11-2021 [19:26] - sake3 | Link:

@u2.....Wydaje się,że jasnowidz działa na zlecenie.Ma,, umocnić''   Polaków w przeświadczeniu,że z losem nie da się wygrać.I oczywiście przesądni Polacy z rezygnacją spuszczą głowy,a ,,los'' w postaci UE z jej światłością,europejskością i praworządnością zrobi swoje.

Obrazek użytkownika Kaczysta

24-11-2021 [18:56] - Kaczysta | Link:

Jackowski?
To idiota

Obrazek użytkownika u2

24-11-2021 [19:08] - u2 | Link:

Jackowski?

Jasnowidz z Człuchowa jest niezły w odnajdywaniu zaginionych. Co do globalnych przepowiedni to wolę jednak Cz. F. Klimuszkę :-)

Obrazek użytkownika RinoCeronte

24-11-2021 [19:19] - RinoCeronte | Link:

Nie ma się czym "jarać", ale zadziwiające jest, że z takiego bełkotu można nieźle żyć...

Obrazek użytkownika sake3

24-11-2021 [19:19] - sake3 | Link:

Na Frondzie.pl też jest mnóstwo przepowiedni. Może zebrać je do kupy z tymi od Jackowskiego i uśrednić po odrzuceniu najbardziej skrajnych i niewiarygodnych.       

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

24-11-2021 [20:06] - NASZ_HENRY | Link:

Nastał już taki czas, że sondażownie zastępują proroków i jasnowidzów ☺☻

 

Obrazek użytkownika mahasimha

24-11-2021 [20:10] - mahasimha | Link:

Klimuszko: Polska zwyciezy. Oczywiscie. Ale po wielkich ruchach wojsk oraz wojnie Islamu (Iran) Rosji i Chin ze swiatem Zachodnim z ktorego Polska wyjdzie najmniej zniszczona (tylko 3-4 mln zabitych) 
Wszystko jjeszcze przed nami. A to ze Jackowski przepowiada- on to robi jedynie kilka miesiecy naprzod

Obrazek użytkownika Maverick

24-11-2021 [21:39] - Maverick | Link:

Jak Poliniacy się nie obudzą to po Polin zostanie jedna wielka dziura w ziemi, pewnie  większa od Grand Canyon w Arizonie. Poliniacy przeszli na stonę ciemnej mocy Lucyfera, i próbują jeszcze dodawać sobie otuchy i przekonywać że ich urojenia to fakty i wola Boża, na dodadek kwestionują np. zdolności Jackowskiego, który poprostu ma dar boży i przekazuje obiektywnie a nie pod lucyferiańską propagandę co lucyferianom oczywiście się podoba.

Posłuchajcie na żywo Jackowskiego:
https://www.youtube.com/watch?...

Obrazek użytkownika u2

24-11-2021 [23:31] - u2 | Link:

Ale po wielkich ruchach wojsk oraz wojnie Islamu (Iran) Rosji i Chin ze swiatem Zachodnim

Było już na NB, ponoć to ChRL zaatakuje Rosję, przyłączą się inni sąsiedzi. Nie oznacza to wcale przegranej Rosji, ale z całą pewnością ogromne straty.

Choć ciekawi mnie jak mają być zniszczone Niemcy czy Francja. To że Wlochy zaleje to pewnikiem pewne, bo Klimuszko niestety nie mylił się :-)

Obrazek użytkownika Kazimierz Koziorowski

25-11-2021 [16:04] - Kazimierz Kozio... | Link:

Na NB tez nie brakuje przepowiedni i przepowiadaczy. Moze nasz jasnowidz przepowiada to co mu przekazuja telepatycznie czarodzieje ze wschodu, Skadinad wiadomo ze rosyjska armia prowadzi badania i eksperymenty psychotroniczne i mozliwe ze kilka niepsodziewanych w rywalizacji sportowej wynikow na korzysc Rosji mogly byc efektem takich dzialan.