Rakietowa Wschodnia Flanka

 Niemcy od jakiegoś czasu wyraźnie dają do zrozumienia, że nie chcą tak licznej obecności US Army na swoim terytorium. Nie chcą także partycypować w kosztach utrzymania broni jądrowej i zwiększać swój budżet obronny. NATO rozważa więc rozmieszczenie broni jądrowej w Polsce i w innych krajach Europy. Jeśli tak się stanie, to cwane i bogate Niemcy odzyskają kilkadziesiąt miliardów dolarów w budżecie obronnym, a koszty utrzymania broni jądrowej poniosą w sporej części kraje Europy południowej i wschodniej. Niemcy oczywiście nic ze swej obronności nie stracą, bo to my i inni będziemy dla nich tarczą. Czy nam się to opłaca? TAK! Suwerenność i niepodległość są bezcenne, a Baćka i Putin będą mogli nam nagwizdać. Wzrośnie także nasze znaczenie w UE oraz mam nadzieję, ustaną wszelkie frajerskie zagrywki euro lewizny. Myślę że przy okazji, zrobimy niezły biznes z USA w kilku dziedzinach np. elektrownie atomowe czy inwestycje gazowe, o zbrojeniowych już nie wspomnę. Inwestycje plus dostęp do nowoczesnych technologii to gratka i dla nas i dla USA. Pilnie więc trzeba szybko dogadać się z USA w sprawie budowy bazy wojskowej. Na zbrojenia planujemy wydać kilkadziesiąt miliardów dolarów w ciągu najbliższych lat, więc dla Amerykanów jest to dodatkowa zachęta. Czas na konkretne decyzje i odpowiednie działania z naszej strony.

Dziękuję za uwagę.

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Tezeusz

21-11-2021 [08:58] - Tezeusz | Link:

Dokładnie TAK jak jest opisane w materiale.
Pozdrawiam

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

21-11-2021 [11:04] - NASZ_HENRY | Link:

Posiadanie na swoim terytorium cudzej broni atomowej jest skrajnie niebezpieczne!
Co innego gdyby to była własna broń atomowa ale póki co nikt się z taką ofertą nie kwapi ☺☻
 

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

21-11-2021 [21:19] - Ula Ujejska | Link:

NASZ_HENRY
US Army to nie armia radziecka. Skonstruowanie własnej bomby atomowej to dla Polski pikuś.  Problemem jest posiadanie środków do jej skutecznego przenoszenia: rakiety i samoloty.

Obrazek użytkownika Jabe

21-11-2021 [11:33] - Jabe | Link:

Obce wojska są gwarantem obcych interesów, a w rezultacie naszej podległości. Ten oczywisty fakt pani Ula próbuje zakrzyczeć.

Obrazek użytkownika Tezeusz

21-11-2021 [14:42] - Tezeusz | Link:

@ Jebe
agrntura Putina znowu coś tam brzęczy

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

21-11-2021 [21:23] - Ula Ujejska | Link:

Jabe
Jak widać, dobrze pan pamięta pobyt bolszewickej armii w Polsce i związaną z tym podległość. Rozumiem ten strach - do dzisiaj pan mu ulega. 😁😁😁

Obrazek użytkownika Jabe

21-11-2021 [21:28] - Jabe | Link:

Byłaby Pani łaskawa pyskować z kimś innym.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

21-11-2021 [21:44] - Ula Ujejska | Link:

Jabe
Czy ja pana na swój blog siłą ściągam? Jak panu się nie podoba, to proszę mnie omijać szerokim łukiem. Tutaj, to ja decyduję o tym, czy odpowiem tak czy inaczej. Jasne?
PS> Rozumiem że pan jedank musi, to taki typowy dla pana bolszewicki imperatyw😁

Obrazek użytkownika Czesław2

21-11-2021 [12:50] - Czesław2 | Link:

https://www.wnp.pl/tech/ue-chc...
A ja myślałem, że w uni jest wolny rynek i takie niezbędne drobiazgi są produkowane.