Jak Tusk blokuje środki finansowe dla Polski

W momencie, w którym Polska broni swoich granic a także granic Unii Europejskiej ze strony wschodniej, Donald Tusk wbija Polsce nóż w plecy ze strony zachodniej, wykorzystując swoje kontakty brukselskie do tego, aby zablokować wypłatę Polsce należnych środków.

To właśnie m.in. koledzy Donalda Tuska w liście „pięciu frakcji” w Parlamencie Europejskim domagają się od Komisji Europejskiej, by powstrzymała się od zatwierdzenia polskiego Krajowego Planu Odbudowy (KPO). Jednak sam lider PO o brak należących się Polsce środków obwinia… PiS, Zbigniewa Ziobrę, Mateusza Morawieckiego oraz Jarosława Kaczyńskiego.

Pięć frakcji, czyli grup Europejskiej Partii Ludowej (EPL), Socjalistów i Demokratów, Odnowić Europę, Zielonych i Lewicy, opublikowała we wtorek na swoim profilu EPL list przeciwko Polsce w PE. Czyli pięć zapyziałych, antypolskich, skretyniałych ugrupowań, które dały się zwieść fałszywym argumentom przeciwko Polsce z sugestii - tak mniemam - tego rudego łachudry, b. krula(sic!) Europy, którzy jak sfora śmierdzących i ujadających kundli obszczekuje wszystko to, co czyni dla społeczeństwa i Polski prawowity rząd.

Nasza niezależność i niepodległość stoi kością w gardłach prymitywnym eurokratom i ich et consortes. Nie dajmy się tej hołocie sponiewierać i podejmować decyzje ponad naszymi głowami i bezpośrednio decydować za nas. Na powszechne pytanie, gdzie jest Tusk? Niech każdy sobie sam odpowie, moja odpowiedź … lata łachudra jak szatniarz po brukselskich i berlińskich salonach, judząc i szczując naiwnych polityków przeciwko Polsce.Zaprzaniec, Zas…ec!

Co zacietrzewienie, opanowanie przez zawiść i żądza władzy może z człowieka zrobić ... Wstrzymuje fundusze, liczy na powrót do władzy i wtedy "hulaj dusza, piekła nie ma"! Fundusze będą trwonione z punktu widzenia potrzeb Polaków, ale ku zadowoleniu UE. Holandia nie złożyła jeszcze planu odbudowy... Damy sobie radę bez tych pieniędzy przy tym rządzie, przynajmniej mniejszy będzie dług, a środki wydatkowane wedle naszych potrzeb z budżetu możemy sobie wziąść kredyty na lepszych warunkach np.w USA.

Nie ma żadnych wątpliwości ,że Makrela z Tuskiem uknuła plan obalenia niewygodnego polskiego rządu. Do planu została wciagnięta nie tylko polska targowica ale całe europejskie lewactwo oraz putinowsko -łukaszenkowa dzicz, która zwerbowała do ataku na granicę PL/BY beżowych najemników jako żywe tarcze.

To tłumaczy budowa NS1i2 i telefony niespodzianki Makreli do w/w ponad polskimi głowami, co przypomina układ R-M z czasów 2WŚ. Ciekawe czy i jak posuną się dalej aby rządy w PL przejął niemiecko- rosyjski namiestnik dupoliz i zdrajca Tusk?

Nie dziwi mnie to, że Tusk tak robi, bo zdrajcy tak robią i zdrada dla takich jest sposobem życia. Dziwi mnie, że nikt nie zgłasza do prokuratury i nie stawia przed sądem zdrajcy jeśli jego czyny wyczerpują znamiona przestępstwa przeciwko Polsce...?!
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika u2

20-11-2021 [08:45] - u2 | Link:

Czyli pięć zapyziałych, antypolskich, skretyniałych ugrupowań

Ktoś ich wybrał do PE. Takie są uroki demokracji. Nikt nie mówił, że lewizna umrze śmiercią naturalną po rozpadzie Zwiazku Zdradzieckiego :-)

Obrazek użytkownika Zofia

20-11-2021 [08:54] - Zofia | Link:

Smutne jest ostatnie zdanie. Przecież wiadomo, że sądy są przeciwne polskiej racji stanu. Nawet gdyby Prokuratura postawiła zarzut zdrady to sądy by od razu uniewinniły ( a TSUA by poparło)  a każdy zdrajca Polski stał by się w unii bohaterem.

Obrazek użytkownika Jabe

20-11-2021 [09:54] - Jabe | Link:

Na wszelki wypadek nikt nie sprawdza.

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

20-11-2021 [10:35] - NASZ_HENRY | Link:

Ruda łachudra co emerytury zajumała, stocznie zatopiła, armie rozbroiła łacha drze wilczą gębą ☺☻
 

Obrazek użytkownika Tomaszek

20-11-2021 [15:52] - Tomaszek | Link:

Nie wilczą , tylko durnego wsiowego psa co szczeka na samochody .

Obrazek użytkownika Marek Kudła

20-11-2021 [15:44] - Marek Kudła | Link:

A gdyby tak, w ramach odwetu zawieźć to lewactwo z Polski na granicę i popychać do przekroczenia granicy na Białoruś  - co ?!!
 

Obrazek użytkownika Tezeusz

20-11-2021 [19:53] - Tezeusz | Link:

Istnieje papierek lakmusowy, dzięki któremu bardzo łatwo jest zidentyfikować agentów FSB. Zwróćmy jednak uwagę, że absolutnie nic nie zmienia fakt, że ja demaskuję tego czy innego agenta i nawet publicznie wymieniam jego nazwisko w prasie (co miało miejsce kilkakrotnie). Taki agent kontynuuje swoją działalność bez przeszkód i trudności. Żyjemy w tak dziwnych czasach. Bycie agentem lub agentem wpływu Kremla jest dziś bardziej opłacalne niż niebezpieczne – mówi w rozmowie z portalem Niezalezna.pl dr Jurij Felsztyński, historyk, współautor światowych bestsellerów „Korporacja Zabójców” oraz „Wysadzić Rosję”.

Obrazek użytkownika Tezeusz

20-11-2021 [20:18] - Tezeusz | Link:

Mamy wojnę na granicy z kacapami. Mamy kolejne 23.000 zakażeń covida. Chcą zamknąć Turów, TSUE nałożył kary. Mamy zdrajców w PO. Moja wiara nie jest zbyt mocna ALE zaczynam wierzyć w Boską Opatrzność, że uchroniła Polskę (przynajmniej na pewien CZAS) od ZAGŁADY -bo wyobrażam sobie, że dzisiaj prezydętową byłaby Kidawa-Błońska, premierem tfu.SSk, ministrem Obrony Narodowej byłby tygrysek siemoniak, wojskiem dowodzili gen.skrzypczak i gen.różański. Sprawami zagranicznymi zajmowali by się sprzedawczyk sikorski radek i sienkiewicz, ambasadorami schnepf ryszard, truszczyński jan, byczewski iwo i tuge-erecińska. Ministrem od szkolnictwa i przedszkoli byłby pedał biedroń, ministrową od zdrowia byłaby na 1m głęboko durna kopaczowa a budową Przekopu Mierzei Wiślanej, tunelu pod Świną, budową Baltic Pipe, połączeń kolejowych i drogowych VIA BALITCA zajmował się nowak-Tik-Tak-Zegarek.Szefową TVP byłaby kurdej-szatan a trzaskowski zamiast zajmować się ściekami do Wisły - mógłby zamknąć Turów i CPK