Nasze Credo 2021

Prawo do życia jest zagwarantowane konstytucyjnie - są wyjątki i wtedy, decyzja zawsze powinna należeć tylko do Ciebie. Nie pozwól aby Cię pozbawiono tego prawa. Znam wielu ludzi którzy wychowują z miłością dzieci z genetycznym defektem - i nigdy nie podniosę ręki za zgodą na ich zabijanie! Nie chcesz tych dzieci? Oddaj w "okienku" i pozwól im żyć. Jest nas wielu którzy dadzą im szczęście i rodzinne ciepło. Nie zabijaj! Martwisz się lewizno arabskimi dzieciakami - więc zacznij od polskich: NIE ZABIJAJ! Nie martwiłaś się lewizno za rządów Tuska kiedy to ponad 60% polskich dzieci żyło poniżej progu egzystencji - to teraz nie drzyj ryja w obronie arabskich - nie masz dzisiaj do tego moralnego prawa.
 Każdy człowiek ma prawo do godnego życia, każdy ma prawo do pokoju i wyboru swojego miejsca na ziemi. Emigranci na wschodniej granicy także. Zgodnie z prawem, muszą w pokojowy sposób poprosić o azyl a nie z łopatą rzucać się na naszych żołnierzy! Tak chcą zyskać naszą pomoc i przychylność? Chcą siłą wymusić cokolwiek? Tak postępuje tylko wschodnia dzicz, więc jak każdą wschodnią dzicz od stuleci, potraktujemy "ogniem i mieczem". Nie przejdzie przez Polskę żadna dzika wataha. Jak nie wierzycie, to poczytajcie sobie historię Polski. Albo pokornie będziecie prosić Polaków o pomoc i azyl na przejściach granicznych, wtedy jako ludzie cywilizowani rozpatrzymy wasze problemy, albo won za Don! 

Dziękuję za uwagę.

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Pers

15-11-2021 [22:54] - Pers | Link:

@ujejska
//Albo pokornie będziecie prosić Polaków o pomoc i azyl na przejściach granicznych, wtedy jako ludzie cywilizowani rozpatrzymy wasze problemy,//
Jak polscy żołnierze jechali do Iraku i Afganistanu to też czekali na przejściach granicznych?

Obrazek użytkownika Darek65

16-11-2021 [08:50] - Darek65 | Link:

Czy Polscy żołnierze powinni jechać do Iraku i Afganistanu, to faktycznie kwestia dyskusyjna. Niemniej faktem jest, że zachowywali się tam przyzwoicie. Ja nie słyszałem o jakichś ekscesach, bandyterce. W wielu przypadkach pomagali. Czymś nagannym jest wykorzystywanie dzieci do osiągnięcia własnych celów. W naszej kulturze się to nie mieści. Kobieta, dziecko, rodzina jest zawsze pod ochroną. A przynajmniej dla większości z nas. Chcecie wpuścić do kraju ludzi, którzy pozwalają, aby ich dzieci były tarczami ? Jak ktoś jedzie czasami za granicę, niech zobaczy tych inżynierów i lekarzy, co to koczują przy granicy. Roszczeniowa, brutalna i nie szanująca naszych standardów grupa pasożytów,

Obrazek użytkownika Jabe

16-11-2021 [12:01] - Jabe | Link:

Przypomnijmy sobie Nangar Khel. No ale przy tej okazji to politycy przede wszystkim zachowywali się naganne, z Antonim Macierewiczem na czele.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

16-11-2021 [22:16] - Ula Ujejska | Link:

Jabe
Tylko tyle z tego pan zapamiętał? Żałosne.

Obrazek użytkownika Jabe

16-11-2021 [22:36] - Jabe | Link:

Więcej niż Pani, jak się zdaje.

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

16-11-2021 [11:43] - wielkopolskizdzichu | Link:

"Jest nas wielu którzy dadzą im szczęście i rodzinne ciepło."
Ilu dzieciom obciążonych kariotypem 48 lub 49 gośka dała szczęście i rodzinne ciepło.

BTW
Dlaczego gośka zachwalając zmuszanie kobiet do rodzenia kalekich dzieci dekoruje post fotką rodziny jak z reklamy Milki. 
Dlaczego nie zamieściła zdjęcia rodziny z kalekim 40 letnim dzieckiem, któremu 65 letnia  matka zmienia  3 dziennie razy  pieluchy od 40 lat, a od 25 musi wiązać go pasami by sobie i jej krzywdy nie zrobił.
 

Obrazek użytkownika gość z drogi

16-11-2021 [15:05] - gość z drogi | Link:

Przed chwilą,ktoś powiedział,ze wojt białoRUSKI obciąża Polską stronę za zamieszki dzisiejsze ,3 rannych po naszej stronie i dzicz po drugiej  z "narzedziami nacisku" 
kamienie ,złom,gaz ,...
za wszelka cenę chcą zrobić z nas Korytarz "humanitarny" 
#Murem za Polskim Mundurem

Obrazek użytkownika sake3

16-11-2021 [18:39] - sake3 | Link:

@gość z drogi........Uchodźctwo,emigracja istniało od zawsze ale czy tak zachowywali się wtedy ci co uciekali przed wojną czy szukali lepszego życia? Wtedy nie było roszczeniowych osiłków tylko ludzie szukający pracy.Wydarzenia na granicy pokazują,że wpuszczenie tych ludzi do Polski będzie błędem. To nie jest zachowanie lwskazujące na zintegrowanie się, że będą chcieli pracować,stosować się do praw kraju .Dziwi naiwność przy forsowaniu jakiegoś pojęcia zwanego ,,korytarzem humanitarnym',oburzają wypowiedzi Ochojskiej pochylającej się z troską nad imigrantami a nie mającej źdźbła empatii dla rannych Polaków i proponującej.agresywnych osiłków rozmieszczac po parafiach i kościołach.Czy to parafie są jednostkami administracyjnymi w Polsce? 

Obrazek użytkownika gość z drogi

17-11-2021 [01:18] - gość z drogi | Link:

 @sak3  ad pani Janiny Ochojskiej, wstyd i rozczarowanie, ze tak może zachowywać się polska kobieta, na dodatek podobno słynąca z dobrego serca /akcje humanitarne i.t.d /  smutne to i wstyd człowieka ogarnia, gdy czyta się jej słowa ,słowa pisane z bezpiecznego  i dobrze płatnego  miejsca w brukselce. Kompletny brak empatii dla tych, którzy bronią naszej granicy, dla Ich Rodzin ,dla  Ich dzieci
nocne pozdrowienia i serdeczne wsparcie dla tych, którzy teraz marzną i wytężają wzrok ,by "ktoś "nie  zagroził nam ,spokojnie śpiącym w swoich domach
#Murem za Polskim Mundurem

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

16-11-2021 [22:25] - Ula Ujejska | Link:

Gość z drogi
Ofiar po polskiej stronie było znacznie więcej - co najmniej kilkanaście osób. Jeden z policjantów jest w ciężkim stanie po ugodzeniu go przez " biedne arabskie dzieci" sporym kamieniem.

Obrazek użytkownika gość z drogi

17-11-2021 [01:26] - gość z drogi | Link:

@Ula Ujejska ,tak już wiem, wieczorne wiadomości są przygnębiające, Jeszcze bardziej smutne odczucia po wysłuchaniu pOSŁÓW dyskutujących dzisiejszego wieczoru nad materiałami dotyczącymi  bezpieczeństwa na polskiej granicy 
serd pozdrowienia
@Murem za Polskim Murem

Obrazek użytkownika Jan1797

16-11-2021 [18:18] - Jan1797 | Link:

"Dlaczego nie zamieściła zdjęcia rodziny z kalekim 40 letnim dzieckiem, któremu 65 letnia 
matka zmienia  3 dziennie razy  pieluchy"

Rzeczywiście Zdzicho uważa, że warunki życia Matki opiekującej się chorym dzieckiem
zmieniły się na niekorzyść za rządów PiS? 

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

16-11-2021 [18:49] - wielkopolskizdzichu | Link:

Co ma to do rzeczy? Kobiety nie chcą korzystać z dobrodziejstw pisowskich w zamian za rodzenie kalekich dzieci, zresztą sam Naczelnik stwierdził że jak chcą przeprowadzać aborcję to droga wolna.
"Każdy średnio rozgarnięty człowiek może załatwić aborcję za granicą. W moim przekonaniu nic takiego, co by zagrażało interesom kobiet, się nie stało - mówi prezes PiS Jarosław Kaczyński w wywiadzie dla "Wprost"."

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

16-11-2021 [22:21] - Ula Ujejska | Link:

Zdzichu
Jesteś znaną pospolitą czerwoną świnią, więc nie masz moralnego prawa upominać się o czyjekolwiek dzieci. Nie masz moralnego prawa do zabierania głosu w takich tematach. Twoja opcja chce prawa do mordowania dzieci.
Won za Don czerwona zarazo!
 

Obrazek użytkownika Jan1797

16-11-2021 [18:12] - Jan1797 | Link:

Każdy uszczerbek na zdrowiu naszych mundurowych staje się nieodwracalnym zapisem w naszej
pamięci i zgodnie z prawem rzucony w naszą stronę kamień oddala szanse Białorusinów, Rosjan
i pozostałych na granicy do jej przekroczenia. Merkel zapomniała dzisiaj o historii zielonych ludzików
a czy Zdzicho pamięta? 

Obrazek użytkownika sake3

16-11-2021 [18:45] - sake3 | Link:

@Jan1797......Uszczerbki na zdrowiu naszych zołnierzy i policjantów nie są dla opozycji żadnym argumentem i zapisem tylko w pamięci niektórych z nas.GW epatuje rozczukajacymi zdjęciami imigrantów i szuka pretekstów by oskarżać Polaków To nieprawdopodobnie obrzydliwe.

Obrazek użytkownika Jan1797

16-11-2021 [19:53] - Jan1797 | Link:

Szanowna Sake,
NATO jest w stałym kontakcie ze stroną Polską,
Dzisiaj uruchomienie artykułu 4. Paktu Północnoatlantyckiego zdecydowanie poparli
prezydenci Litwy, Łotwy i Estonii, również za przemawia postawa "Makrona i Libickiego".
Uszczerbki na zdrowiu naszych żołnierzy i policjantów są dla nas dwojga i jak sądzę
większości podstawowym argumentem. Również dzisiaj w opinii zawodowej; jeden na
jedenastu próbował bronić opozycji. Na granicy widać wyraźnie tyraliery żołnierzy
białoruskich odgradzających migrantów od możliwości powrotu do domu.

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

16-11-2021 [21:13] - wielkopolskizdzichu | Link:

Ja pamiętam, dlatego robienie biznesów politycznych w wykonaniu PiS przy okazji zagrożenia jest niemoralne i antypolskie.