Kobieto - ile zapłacili ci za twój honor ?

Dyżurna mendialna "Powstanka" udzieliła wywiadu dla Lisweeku i Hołdysa (70 l. wykształcenie podstawowe/zawodowe niepełne) - rozczulające... 
"Ałtorytety się wypowiadajo"... Narracja rodem z Gównogazety, Szkiełka i Moskiewskiej Prawdy.
Ciekawe, czy ona wie, że tak powiedziała?
Stary chwyt w stylu Platformy : zagrabienie symbolu dla własnych celów politycznych i rozgrywanie przeciwników 
Rzucą na nią światło fleszy ale wykorzystają jak maskotkę, tak jak z Krzywonos zrobili kiedyś wielki symbol Solidarności …
Zawłaszczają to, i wykorzystują  pamięć o Powstaniu pomijając uczestników,  którzy nigdy nie powiedzieliby tego tak jak ona.. a brali udział w Powstaniu.
Te złośliwości to jest typowe dla zmian miażdżycowych w głowie, które wpływają  na cały charakter człowieka.

Obrzydliwa to mało powiedziane.
I ta Pani była w AK?
Serio? 

Po prostu nikczemne, haniebne i podłe jest to co robi ta nienawistna kobieta
Starszy człowiek powinien wzbudzać szacunek ba nawet respekt, być przykładem a co my tu mamy?
Późną Lempart. Notabene Ta Pani znalazła się w gronie kandydatek na Warszawiankę Roku 2021 razem z p. Martą Lempart i tzw. Babcią Kasią. Nie było słychać, aby z tego powodu protestowała.  Nic dziwnego, że ma tyle samo do przekazania co owe "Panie"


Seniorom w wieku 94 lat przydarzają się, niestety, takie jednostki chorobowe jak Alzheimer czy zespół otępienny. I chociaż wielokrotnie z podziwem słuchałem mądrych wypowiedzi stuletnich weteranów przekazywanych dobrą czy wręcz piękną polszczyzną, to pani Traczyk-Stawskiej raczej to nie dotyczy.
Smutne, że dała się wciągnąć w polityczne gierki - bardzo smutne. To nie jest marsz żadnej grupy politycznej. Tej pani obchody 11 listopada mylą się z międzynarodowym dniem dziecka lub festiwalem opolskimi i balonikami na drucikach

Niektórzy ludzie do końca pełnią swoja rolę - kompromitowania idei, której rzekomo służyli. Ta kobieta powinna być natychmiast wykluczona ze wszystkich organizacji AK i zrzeszających powstańców warszawskich

My, Polacy żądamy, żeby ta pani nie hańbiła Powstańców

Źródła i zdjęcie :
Twitter
Facebook
Salon24.pl
Niepoprawni.pl

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika AŁTORYDET

26-10-2021 [07:21] - AŁTORYDET | Link:

Spuśćmy zasłonę miłosierdzia nad Panią Traczyk-Stawską. Ma 94 lata, gdy była sanitariuszką w PW, miała lat 17. I wówczas (z racji młodego wieku) i dziś (z powodu zaawansowanej dojrzałości) może mieć niepełny obraz rzeczywistości. Od Powstania minęło 77 lat. To również część Jej życiorysu. Daj Boże, że chwalebnego i niezłomnego....

Obrazek użytkownika u2

26-10-2021 [07:49] - u2 | Link:

Spuśćmy zasłonę miłosierdzia nad Panią Traczyk-Stawską.

Skoro używa się jej jako tarana przeciwko Polsce to nie można milczeć. Otrzymała w 2015 roku medal od ambasadora Niemiec za wkład w pojednanie niemieckio-polskie.

Pojednanie tak, ale nie za wszelką cenę. Takie pojednanie na kolanach mnie osobiście nie interesuje. Niech Niemcy wypłacą reparacje wojenne i oddadzą zrabowane polskie dzieła sztuki, wtedy możemy rozmawiać o pojednaniu. Same puste gesty ze strony Niemiec nie wystarczą. Zwłaszcza, że znowu prowadzą antypolską politykę gospodarczą z Rosją.
 

Obrazek użytkownika Jabe

26-10-2021 [10:27] - Jabe | Link:

Pan myli patrię z partią.

Obrazek użytkownika sake3

26-10-2021 [07:51] - sake3 | Link:

Jaki dziennikarz taki i wywiad. Jak widać łatwo dziś nim zostać.Takie indywiduum jak Hołdys (wykształcenie podstawowe +niepełne zawodowe) rzeczywiście świadczy że do zawodu dziennikarza niewiele potrzeba.Nic dziwnego,że przy takim upadku etosu tego zawodu mogą się toczyć tak zadziwiające wywiady.Szkoda,że dziennikarz Hołdys nie poruszył magicznego wpływu niemieckich odznaczeń i medali na zmiany poglądów i ocen ludzi których traktowaliśmy, traktujemy i chcemy traktować z szacunkiem. Nawet słuszny wiek nie usprawiedliwia takich wypowiedzi jakim razem z Hołdysem raczy nas pani Stawska.Z jaką łatwością tej kobiecie przychodzi nazywanie prezydenta głupim,Kaczyńskiego zbrodniarzem, organizatorów Marszu chamami a sam Marsz faszystowską imprezą.

Obrazek użytkownika admin

26-10-2021 [08:14] - admin | Link:

@Autor. Zalecam wstrzemięźliwość wobec tej pani. Ma swoje lata a życiorys jednak bardzo godny. Skupmy się na tych, którzy ją instrumentalizują

Obrazek użytkownika Tomaszek

26-10-2021 [09:32] - Tomaszek | Link:

 To takie wyłudzenie życiorysu metodą na wnuczka . 

Obrazek użytkownika J z L

26-10-2021 [16:54] - J z L | Link:

admin
"Zalecam wstrzemięźliwość wobec tej pani"

Na wstrzemięźliwość ta Panie nie zasługuje.Wie co mówi i do kogo.Mimo swoich słusznych lat

Zdaniem Wandy Traczyk-Stawskiej, prezydenta nie da się słuchać. - Kiedyś (...) kazałam mu czytać swoje przemówienie, a potem powiedziałam: dość! Bo dla mnie to jest człowiek, który powinien chodzić w krótkich majtkach. To nie jest dorosły człowiek. To kukiełka. Robi wszystko, co mu każą. Nie ma własnego zdania. Choć nie jest głupi. No, trochę głupi, ale całkiem nie - stwierdziła.  
Wina za Smoleńsk
Kaczyński? Doprowadził do śmierci swojego brata i wszystkich na pokładzie Tu-154 M w Smoleńsku, bo kazał... lądować w mgle. 
- Kaczyński jest dla mnie kimś nie do strawienia, nie do zaakceptowania przez to, że… Dobra, powiem to: jest kimś, kto według mojego serca wysłał swego brata na śmierć. Ja bym się przy tym samolocie skrzydła przyczepiła, żeby mój brat nie leciał do Smoleńska, w taką pogodę… A jeszcze wziąć dziewięćdziesiąt kilka osób na pokład i kazać lądować - powiedziała Wanda Traczyk-Stawska. 

Obrazek użytkownika sake3

26-10-2021 [18:29] - sake3 | Link:

@JzL....A.dlaczego pani Traczyk-Stawska nie wykazała się wstrzemięźliwością podczas wywiadu z ,,dziennikarzem'' Hołdysem? Przecież mowa była o Marszu Niepodległości, którego

@JzL....A dlaczego pani Traczyk-Stawska nie wykazała się wstrzemięźliwością podczas ywiadu z ,,dziennikarzem'' Hołdysem?Przecież była mowa o Marszu Niepodległości którego 
zdelegalizowania się dowściąga,bo jak sama powiedziała w wywiadzie ,,kazała'' to zrobić prezydentowi Polski .Tymczasem ta pani hurtem porusza inne sprawy nie mające żadnego związku z Marszem Niepodległości jak katastrofa pod Smoleńskiem.czy pokazania swojej nienawiści do prezydenta którego obrzydliwie stara się osmieszyć. Gołym okiem widać,że ta pani została podpuszczona do oskarżeń prawicy o wszystko ,łacznie ze zbrodnią Jarosława Kaczyńskiego.Czy słuszny wiek i niegdysiejsze zasługi pozwalają na takie traktowanie ludzi?Jak długo ludzie prawicy mają pokornie zwieszać głowy nie reagując na szczucie ,osmieszanie? Dlaczego opozycja bezwstydnie napuszcza na tych których chce odsunąć od władzy? Czy my nie mamy prawa do szacunku?.Pozwalamy by taki Hołdys który ani żadnych zasług nie posiada ani słusznego wieku nie osiągnął lżył  najbardziej ordynarnymi  słowami Jarosław Kaczyńskiego który jest od niego starszy?.

Obrazek użytkownika J z L

26-10-2021 [19:58] - J z L | Link:

Warszawa koncert legendy....
Hołdys przerywa śpiew i ucisza publikę.
W całkowitej ciszy, co kilka sekund klaszcze w dłonie. „Za każdym razem, gdy klaszczę w dłonie, na granicy z Białorusią umiera jeden uchodźca” – mówi do mikrofonu.
Nagle pada głos z sali: „To przestań klaskać, ty chory sqrwysynu!”

Obrazek użytkownika Tomaszek

26-10-2021 [20:34] - Tomaszek | Link:

Już lepiej Januszu z Londynu . Kobieta sterana życiem to wy jej chociaż na klatę nie skaczcie . Trochę umiaru Może tak akcja wygwizdywania Hołdysa . Śmiecia szarpidruta i chama bez szkoły . Może chce się zaliczać do wykształconych z dużych miast , ale to Kononowicz ma ukończoną zawodówkę a nie on . A legenda to tylko ta co se sam dorobił . Na koncertach ZeteMeSu czy jak tam bandzie grywał jako nowa fala polskiego rocka , Kwachomillery się gibali z Coca Colą . Oczywiście napisem do przodu . Tylko Olo wódką zapijał . Potem był kryzys i Coca coli zabrakło . I tak zostało . Hołdysowi też.

Obrazek użytkownika Pers

26-10-2021 [20:42] - Pers | Link:

@sake3
//Jak długo ludzie prawicy mają pokornie zwieszać głowy nie reagując na szczucie ,osmieszanie//
Cały czas nie mogę pojąć dlaczego "ludzie prawicy" tak kochają socjalistyczny PiS?

Obrazek użytkownika admin

29-10-2021 [08:45] - admin | Link:

@JzL, Sake3 -- OK. Cisną się epitety ale wiek robi swoje..

Obrazek użytkownika J z L

30-10-2021 [08:40] - J z L | Link:

admin
Związek Żołnierzy AK odcina się od słów Traczyk–Stawskiej "(...)oficjalne stanowisko Związku jest wydawane i publikowane przez Prezesa ŚZŻAK lub osobę przez nią upoważnioną. Pozostałe wypowiedzi Weteranów są ich prywatnymi opiniami i nie mogą być używane".

https://portalwarszawski.com.pl/2021/10/28/swiatowy-zwiazek-zolnierzy-ak-odcina-sie-od-slow-traczyk-stawskiej/?fbclid=IwAR10kiObwAqLlE7QMW00Qa23HDVKAqvmStKbds_Y3RQ9SpnAeSLtWsE_eow

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

26-10-2021 [10:25] - NASZ_HENRY | Link:

Ona taki powstaniec (strzelec, łączniczka i sanitariuszka w jednym)  jak Komorowski hrabia ☺☻
 

Obrazek użytkownika J z L

26-10-2021 [16:57] - J z L | Link:

Gdzie Pani Tracz była jak żydówa Gronkiewicz powstańców na bruk wyrzucała
​Gdzie była ze swoimi przemyśleniami.
Miała wywiady dla prasy?

Obrazek użytkownika Tomaszek

26-10-2021 [20:41] - Tomaszek | Link:

Januszu z Londynu dalej skaczesz starej kobiecie po klacie . Wstydź się . Zachowujesz się gorzej od ciapaka . A gdzie ty byłeś ? Blodżyłeś coś na temat ? Z Londynu bezpieczniej . I gazety nie trzeba .