Czy Ameryka pójdzie do diabła?

Pogrążony w bałaganie świat z inspiracji pożądliwych totalnej władzy globalistów aranżuje strefę zgniotu dla naszych obywatelskich praw i wolności. Z gęstej propagandowej mgły wyłania się doskonale zaprojektowany wirusowy wytrych z zadziwiającą łatwością otwierający ludzką strefę strachu, który tak jak większość innych towarów pochodzi z Chin. A choć ufundowany też z pieniędzy amerykańskiego podatnika, uderzyć ma właśnie w jego poczucie bezpieczeństwa.  

Pierwszą i największą ofiarą tych globalistycznych manewrów jest nasza wolność, godność, patriotyzm i religia. W nowym wymarzonym przez globalnych banksterów świecie nie ma miejsca na takie rekwizyty i ich przyszłością ma być śmietnik historii. 
https://v1.nitrocdn.com/PtUefQrfncdsWOjilqcqdvGyQbUvpoWC/assets/desktop/optimized/rev-0410777/c0f913b55a272e8f5aba9c999b836570.iu 
Kiedyś pisałem, że tak naprawdę nie wiemy w którym momencie heglowskiej spirali dziejów dziś się znajdujemy. Jeśli powtarzamy rosyjski rok 1917, to czy jesteśmy na etapie rewolucji lutowej, czy już jednak w czarcim wirze rewolucji październikowej? Oczywiście są różnice i teatrem zachodzących wydarzeń jest cały świat, ale kierunek tak jak wtedy jest ten sam: “Odbudujmy lepszy świat” (po zniszczeniu starego świata), wtedy po szoku konwencjonalnej I wojnie światowej, dziś po I światowej wojnie biologicznej. Co więcej, wchodzimy teraz w logiczny następny etap rozwoju: “Obniż swoje oczekiwania”, czyli wygląda to na złośliwą powtórkę z historii, o której wielu ludzi nie ma bladego pojęcia! Różnica w tym, że banksterom już znudziło się finansowanie obydwóch stron konfliktu (jak w poprzednich wojnach) i teraz idą vabank, aby przejąć  całą kontrolę dla siebie adoptując chiński totalitarny model.
Motorem rewolucji, która pogrzebała stary porządek i świat chrześcijańskiej Rosji byli finansujący ją globalni bankierzy (wspólnie z niemieckim sztabem generalnym, plan Parvusa-Helphanda) opłacający elitę zamachowców (Lenin, Trocki, etc.). Ci z kolei opłacali i ogłupiali demonstrantów, uruchomili wielką propagandę (ówczesne media) obiecując  niebo, a prowadząc naiwnych do piekła i na prawdziwą rzeź. Tworzyli Rady Robotnicze i Żołnierskie, aby je wykorzystać do zdobycia władzy (przy bierności uzbrojonych emerytowanych carskich oficerów, których później rozstrzelano), a następnie ubezwłasnowolnić. Dziś mamy inną sytuację, gdyż klasa podobno robotnicza zdradziła ideały rewolucji, żołnierze też często napełnieni są patriotyzmem, więc klapa. Potrzebny był nowy scenariusz.

Rewolucyjni banksterzy postawili tym razem na mniejszości rasowe, seksualne i na zielonych, ale najważniejszymi filarami rewolucji prowadzącej do Wielkiego Resetu są dziś wielkie światowe korporacje zawiadujące wielkimi funduszami, mediami, związkami zawodowymi rozmaitych branż i oczywiście państwowymi biurokracjami. Banksterzy korzystają z licznych think tanków, które obficie finansują, aby te dostarczały im konkretnych planów infiltracji kolejnych obszarów życia społecznego, politycznego, edukacji itp. Wiele już osiągnęli i kto wie, czy nie postanowili teraz doprowadzić swojej gry do końca. 
Wielka nadzieja drzemie w obywatelskim przebudzeniu z naiwności i wydobycia się z paraliżującej “widoczność” mgły strachu. Po obydwu stronach mamy do czynienia z aktywnymi wyraźnymi mniejszościami, ale zamachowcy wykorzystali ostatnie dekady, aby już wprowadzić pierwsze etapy swoich planów. Śpiąca, milcząca większość dopiero się budzi, przeciera oczy i nie może uwierzyć w wyłaniające się zarysy nadchodzącej niewoli. Powstają pytania, czy masy zwykłych obywateli zdążą się zorganizować, aby przeciwstawić się zamachowi na ich przyszłość i czy pożądliwi totalitarnej kontroli banksterzy mają plan B, w razie gwałtownego narastania społecznego oporu. Covid był wspaniałym szokującym wytrychem, ale  jak wiemy plan wojny jest skuteczny tylko w pierwszej fazie, a następnie zadziałają żelazne zasady ogłoszone przez Sir Newton: “każda akcja rodzi reakcję”.

Po wyciszającej i temperującej Amerykę podwójnej kadencji Obamy Ameryka przeżyła ekonomiczne i moralne odrodzenie w ciągu 4 lat administracji Trumpa. Przypominało to sytuację z okresu prezydentury Reagana , kiedy po kryzysie nieudolnych rządów Cartera (wielki kryzys paliwowy, jest ci zimno, załóż sweter!) Amerykanie ponownie uwierzyli w lepszą przyszłość. Przy swoich niedoskonałościach Trump uczynił USA energetycznie samowystarczalne, zabezpieczył południową granicę, wynegocjował wycofanie wojsk z Afganistanu, ogromnie zmalało bezrobocie, wróciła produkcja, ekonomia dostała wiatr w plecy, aż do czasu wirusowego wynalazku z Wuhan. Jednak wirus medialnie opakowany w strach przy ograniczeniach i wyborach w “radzieckim”  stylu, zapewnił powrót do władzy Deep State z ich sponsorami z towarzystwa Wielkiego Resetu, o czym sami głośno mówią. 

Wirus oczywiście jest, przecież koronawirusy towarzyszą człowiekowi o  początku. Co jest nowe to bezwstydne ujeżdżanie wirusa z autorytarnym (a mieli walczyć o demokrację!) dyktatem mandatowych szczepień i lockdown’ów jako jedynie słuszne metody walki z wirusem. Jednocześnie dyskryminuje się tych co już wirusa mieli i nabyli odporność (w/g badań w Izraelu silniejszą niż szczepionkowa), tych co nie chcą szczepionki przyjąć z powodów zdrowotnych, bądź religijnych. Ci ludzie są jawnie dyskryminowani i nie są wpuszczani do restauracji, kin etc. Wyrzuca się ich z pracy, pozbawia świadczeń, nawet nie przyjmuje się do szpitali na wcześniej umówione zabiegi. Tak jakby w tej całej awanturze celem nie była opieka medyczna, zdrowie człowieka, ale samo zaszczepienie całej populacji. 

Jednocześnie ministrowie zdrowia z rządów rozmaitych krajów wyraźnie działają pod dyktando centrali WHO, będącej pod przemożnym wpływem nie tylko komunistycznych Chin, ale i podejrzanych typów z NWO.  Ci “fachowcy” od lat trąbią o konieczności zmniejszenia populacji (pooglądaj wystąpienia  Gatesa, Schwaba itp.). Nie dopuszczają przy tym do użycia lekarstw, które są już od lat sprawdzone w zwalczaniu rozwoju wirusów, w tym i C-19 (wszystko tylko nie lekarstwa!). 

Trzeba jednak przyznać, że nie wszyscy w Ameryce jeszcze oszaleli i część ludzi zachowuje zdrowy rozsądek i krytyczne myślenie. Gubernatorzy “czerwonych” konserwatywnych stanów jak Ron De Santis z Florydy odrzucił mandatowe szczepienia Bidena, podkreślił prawo do osobistego wyboru. W jego stanie wzrost gospodarczy jest 3 krotnie wyższy niż średnia krajowa, a maski noszą ci, którzy tego chcą. Co więcej De Santis chwali się, że mimo braku mandatów i covidowych obostrzeń Floryda nie ma epidemii zachorowań, mimo pełnych stadionów sportowych ludzi bez masek (kibice krzyczą “F..k  Joe Biden!”, co w medialnym języku brzmi: “Let’s Go Brandon!”). Włoskiego pochodzenia 43 letni De Santis uważany jest za wschodzącą republikańską gwiazdę i jest absolwentem najlepszych szkół jak Harvard i Yale. Namawiany jest na kandydowanie na urząd prezydenta w 2024 r., do tej pory odmawia, szczególnie jeśli swoją kandydaturę ogłosi Trump (co wydaje się pewne).  Podobna sytuacja  jest w stanie Teksas. 

Aż 62% Amerykanów wyznało, że w swoich miejscach zamieszkania widziało puste półki, w samym tylko miesiącu sierpniu 4,3 mln Amerykanów odeszło z rynku pracy. Biden na siłę (nie ma takich uprawnień) posługując się OSHA (polski BHP) zarządził w biznesach zatrudniających ponad 100 osób obowiązkowe szczepienia, albo utratę pracy. Narodził się bunt i dalej się rozwija w wielu dziedzinach gospodarki i życia społecznego, a nawet w siłach zbrojnych. W niektórych miastach szczepień odmawia 40-50% policjantów, medyków i strażaków. Rząd Bidena ma to gdzieś. 

W międzyczasie szacuje się, że przez południową, nie strzeżoną, granicę w tym roku przejdzie ok. 2 mln nielegalnych imigrantów, z rozmaitymi chorobami i “zawodami”. To co zabezpieczył Trump, zrujnował Biden zaprzestając kontynuacji polityki budowania metalowego płotu i zabezpieczenia granicy. Cieszą się handlarze z narkotykowych karteli i gangi handlujące ludźmi. W ostatnim roku z przedawkowania narkotyków (czasem zanieczyszczonych, głównie fentanyl) zmarło aż 100,000 Amerykanów, wzrasta poczucie beznadziejności.

Widać jak w wielu sferach Ameryka “idzie do diabła”. W szkołach obniżają poziom nauczania, często aby dostosować się do napływających imigrantów. Biden  nie tylko zakazał wierceń i wydobywania ropy na terenach federalnych, ale zatrzymał budowę potężnego rurociągu Keystone Pipeline jednocześnie zdejmując sankcje nałożone na putinowski Nord Stream II. Putin będzie bogaty, może odwróci się od Chińczyków i zajmie się Europą. Logicznie ceny benzyny poszybowały w górę, w niektórych regionach Kalifornii nawet do powyżej $7.00 za galon, ludzie biednieją, ale mniej zanieczyszczają matkę Ziemię. W stosunku rocznym ceny mięsa skoczyły 10%, rośnie inflacja, FED przegrzewa drukarki, rośnie zadłużenie.

Nie jest tajemnicą, że 70% towarów w Ameryce przewożonych jest ciężarówkami, ok. 30% kierowców-właścicieli zapowiedziało, że się nie zaszczepi, czyli zostaną z nimi rozwiązane umowy o pracę. Trzeba dodać, że już dzisiaj brakuje ok. 80,000 kierowców trucków. Nadchodzi kryzys w zaopatrzeniu. Aż 40% towarów przeznaczonych do konsumpcji w Ameryce przypływa z Azji do  portów Long Beach i Los Angeles w południowej Kalifornii.   Na licznych filmikach widać setki olbrzymich kontenerowców koczujących na okolicznych przyportowych wodach Pacyfiku. Okazuje się, że nie ma kto ich rozładować i rozwieźć po kraju. Związki zawodowe wprowadziły  szereg regulacji, ograniczeń, które doprowadziły teraz do kryzysu.  Starsze ciężarówki nie są wpuszczane do portów, chyba, że są elektryczne  (ograniczenia ekologiczne). Mnożą się kłopoty i powstają wizje pustych półek w sklepach…

Niestety sprawy nierozładowanych kontenerów muszą poczekać gdyż minister transportu Pete Buttigieg wraz ze swoim mężem/żoną?  zaadoptował nowonarodzone bliźniaki i od połowy sierpnia jest na urlopie macierzyńskim i specjalnie nie kwapi się do powrotu do pracy, twierdząc, że wychowywanie dzieci jest ciężką pracą.   

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTLcViv0OMsoWdenww4wF-ghMXigbjkcy72myagbQIY_0xXVruERctOcjqI7vCp-JVX720&usqp=CAU 
Trump przebywa w swoim pałacu na Florydzie, odpychając kolejne ataki i oskarżenia, po tym jak wyrzucili go z mediów społecznościowych (m.in. z  Facebook, Twitter i YouTube) zapowiedział uruchomienie niezależnej platformy medialnej Truth Social już na początku przyszłego roku. Trump to dynamo tryskającej energii i nadzieja konserwatystów, patriotycznie myślących Amerykanów. Niektórzy konserwatyści mają mu za złe, że dał się globalistom wtopić w szczepionki, którzy wykorzystali jego umiejętności i energię aby w krótkim czasie pomógł wykonać dla nich “brudną “ robotę z patriotycznym gwizdkiem. Teraz już wiadomo, że szczepionki nie chronią przed zarażeniem się C19, czy też przed przenoszeniem wirusa przez  zaszczepionych. Dwie dawki szczepionki miały być przepustką do wolności i kompletnej ochrony przed wirusem dla zaszczepionego i dla otoczenia.   Teraz proponują już 3-cią dawkę, ale to nie uchroni przed zachorowaniem and przenoszeniem wirusa. Czyli ostatnia prosta okazała się rondem…

Przynajmniej w Kraju odnotowujemy postęp! Posłanka Spurek wyszła za mąż i to za mężczyznę, a mogło być o wiele gorzej. Oczywiście pierwszym pytaniem w dzisiejszych czasach jest: jakiej płci obecnie jest oblubieniec, a jakiej był poprzednio? Czytałem już, że pewna postępowa niewiasta (chyba w Seattle) wyszła za swojego psa, inny nieco bardziej stuknięty facet wyszedł za samego siebie (tak się nieszczęśliwie zakochał!). Cieszmy się przecież Sylwia mogłaby wyjść np. za drzewo, aby nie pozwolić go zerżnąć. Tak jak ongiś białogłowa mogła uratować rycerza skazanego na ścięcie…

Jedyną dobrą wiadomością jaką mogę się podzielić to dobrodziejstwo atmosferycznej rzeki jaka zawisła w czasie ubiegłego weekendu nad wysuszoną kalifornijską ziemią.   Przez 36 godzin lało non-stop jak z przysłowiowego cebra tak że dosłownego psa nie można było wyprowadzić za potrzebą z domu.  
  
Jacek K. Matysiak                                                                                                                                     
Kalifornia, 2021/10/26
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Pers

26-10-2021 [07:43] - Pers | Link:

//Czy Ameryka pójdzie do diabła?//
Ona już tam rączo biegnie o czym zresztą piszę już od jakichś 10 lat.

//Teraz już wiadomo, że szczepionki nie chronią przed zarażeniem się C19, czy też przed przenoszeniem wirusa przez  zaszczepionych//
Oj nie spodoba się to miejscowym szczepanom, że tak się dali zrobić w bambuko :))

Obrazek użytkownika Maverick

26-10-2021 [07:49] - Maverick | Link:

Ta imfprmacja może zaszokować wszytskich, wiadomo że w szczeepionkach są graffeny i ich tlenki, są nano technologie, i nie jest to szczepionka ale podmianka DNA jak wstawienie wystraszonym systemu operacyjnego.  Nano technologie i komórki macierzyste Hydry nie tylko będą bezustannie produkować białko kolczaste, ale będą zdalnie montować obwody scalone, całkowicie przejmując kontrolę nad delikwentem. Czy ludzie dobrowalnie chcą z siebie zrobić demonów?? Dlatego jak nadejdą czasy zombies i soylent green i artificial food to ja czyszczę swoje snajperówki i organizuję się w grupy podobnie myślących i kochających Boga i wolność. Ta rewolucja będzie zdecydowanie inna niż pażdziernikowa, ofiar będzie znacznie więcej.

https://rumble.com/vnzr0v-jfbk...

Ja muszę przyznać że upadek USA trochę się różni od upadku Soviet Union,

tam puste sklepy drażniły oko a tutaj aby nie wystraszyć klijentów robią takie tryki.

https://scontent-lax3-2.xx.fbc...

Obrazek użytkownika u2

26-10-2021 [07:58] - u2 | Link:

Ci “fachowcy” od lat trąbią o konieczności zmniejszenia populacji (pooglądaj wystąpienia  Gatesa, Schwaba itp.).

Z całym szacunkiem dla autora, ale to bzdura, powielanie fałszywego niusa. Z tego co sam słyszałem, to Gates nie mówił o eutanazji, czy aborcji tylko o polepszeniu warunków sanitarnych w tzw. trzecim świecie. Co może prowadzić do zmniejszenia dzietności, ale nie polega to na zabijaniu.

Obrazek użytkownika Maverick

26-10-2021 [08:14] - Maverick | Link:

Chyba nie rozumiesz angieslkiego, Gates otwarcie mówi o swoich planach depopulacyjnych poprzez szczepionki. Jego matka była aktywistką ruchu " Planned Parenthood ".

popatrz jak ten jak on bredzi i jaki to on jest zatroskany o ludzkość. Brednie.

https://www.youtube.com/watch?...

Obrazek użytkownika Jacek K.M.

30-10-2021 [06:51] - Jacek K.M. | Link:

Witam, jest wiele wypowiedzi Gates'a, które Cię doinformują w tym temacie (będziesz rozczarowany). Pozdrawiam
https://dontspeaknews.com/2021... 

Obrazek użytkownika Warmia

26-10-2021 [11:00] - Warmia | Link:

W dłuższym przedziale czasowym zakaz wstępu do restauracji nie ma sensu. Powstaną takie gdzie może wejść każdy. Kina, teatry - to wszystko jest do zorganizowania. Sklepy już są. 

Obrazek użytkownika u2

26-10-2021 [11:33] - u2 | Link:

popatrz jak ten jak on bredzi i jaki to on jest zatroskany o ludzkość. Brednie.

Jak nie znasz angielskiego to włącz napisy, tak jak ja. Może to tobie pomoże zrozumieć Billa Gatesa ? Ale wątpię, ty jesteś od siania dezinformacji :-)

Obrazek użytkownika Lech Makowiecki

26-10-2021 [12:17] - Lech Makowiecki | Link:

Jacku, ale za to Amerykanie ładnie o tym śpiewają... :)))
Polecam pioenkę pt. : TO JEST WOJNA...
https://www.youtube.com/watch?v=O9a_P0evO7Y

Obrazek użytkownika paparazzi

26-10-2021 [17:40] - paparazzi | Link:

Witam.

Teraz propaganda zaleca wstrzemięźliwość z zaufaniem Polski do USA. 

https://www.nytimes.com/2021/1...
Ciekawe ze ani słowa o Ryszardzie Kuklińskim.

 

Obrazek użytkownika Adam66

26-10-2021 [20:07] - Adam66 | Link:

A tu wyjaśnienie kto i jak pociąga za globalne sznurki:
https://www.bitchute.com/video...
Ten genialny dokument Tima Gielena ujawnia, jak niewielka grupa superbogatych przestępców kupuje praktycznie wszystko na ziemi, dopóki nie są właścicielami tego wszystkiego. Od mediów, opieki zdrowotnej, podróży, przemysłu spożywczego, rządów... To pozwala im kontrolować cały świat. Z tego powodu próbują narzucić Nowy Porządek Świata.

Obrazek użytkownika Pers

27-10-2021 [02:46] - Pers | Link:

//Motorem rewolucji, która pogrzebała stary porządek i świat chrześcijańskiej Rosji byli finansujący ją globalni bankierzy (wspólnie z niemieckim sztabem generalnym, plan Parvusa-Helphanda) opłacający elitę zamachowców (Lenin, Trocki, etc.).

Zastanawia mnie skąd tutaj, na NB, takie zagęszczenie trockistów (Kamiński, Ujejska, "jzl", tezeusz, ryanek, niezalogowany, kaczysta i paru innych?
Może dlatego, że przy okazji koronawirusa chcą wprowadzić dyktaturę "proletariatu" co nie udało się ich idolowi Trockiemu Bronsztajnowi?
Pewnie dlatego plują "unisono" na Putina, który wyzwolił Rosję z bolszewizmu, który im tak się marzy?
Trzeba mieć na nich oko...
 

Obrazek użytkownika Edek

01-11-2021 [09:04] - Edek | Link:

Na naszych oczach zaczyna spełniać się przepowiednia Fatimska z roku 1917, czyli z czasu rewolucji bolszewickiej w Rosji. Według tej przepowiedni, "błędy Rosji" w końcu rozszerzą się na cały świat. Zawsze myślałem, że ideologia komunistyczna (tzw. "poprawność polityczna", czyli neomarksizm) na pewno nigdy nie przyjmie się w Ameryce, ale ostatnie sfałszowane wybory prezydenckie pokazują, że się pomyliłem.

Tylko ta modlitwa przyniesie światu prawdziwy pokój:

"Panie Jezu Chryste, Synu Ojca, ześlij teraz Ducha Twego na ziemię.

Spraw, aby Duch Święty zamieszkał w sercach wszystkich narodów i chronił je od upadku moralnego, katastrofy i wojny.

Niechaj Pani Wszystkich Narodów, która kiedyś była Maryją, będzie naszą Orędowniczką.

Amen."

Przypomnijmy sobie: dokładnie 10 lat przed upadkiem komunizmu w roku 1989, Papież Jan-Paweł II tak się modlił na Placu Zwycięstwa w Warszawie (2 czerwca 1979):

" I wołam, ja, syn polskiej ziemi, a zarazem ja, Jan Paweł II, papież, wołam z całej głębi tego tysiąclecia, wołam w przeddzień święta Zesłania, wołam wraz z wami wszystkimi:

Niech zstąpi Duch Twój!

Niech zstąpi Duch Twój i odnowi oblicze ziemi!

Tej ziemi!

Amen."

Ciągle zapominamy, że dokładnie w tym czasie, gdy pojawił się Papież Jan Paweł II, Sowieci szykowali się do jądrowego ataku znienacka na Zachód. Wskutek tego ataku -- nawet dla Rosjan udanego -- Polska i Czechy miały obrócić się w radioaktywną pustynię (no, ale coś za coś, przy okazji problem polski rozwiązany). Ten plan sowiecki skutecznie udaremnił wielki "zdrajca" i polski patriota Kukliński -- i to dzięki niemu (a moim zdaniem Panu Bogu) Polsce i innym krajom w końcu udało się opuścić "Russkij Mir".

Wykitował Breżniew (który bał się tego planowanego Blitzkriegu i ciągle zwlekał), a po nim w krótkim czasie wykitowali jego następcy. Potem na północy Rosji odbyła się wielka tajna narada wszystkich najwyższych wojskowych, którzy szczęśliwie zginęli wskutek wielkiego wybuchu amunicji (13 maja 1984 -- początkowo Amerykanie myśleli, że to test jakiejś nowej broni). A potem pojawił się gołąbek Gorbaczow, który zaczął mówić o rozmowach pokojowych z Amerykanami ...

I jak tu nie myśleć o Opatrzności? Z jednej strony Jan Paweł II dał Polakom nową nadzieję, która na razie duchowo ostatecznie pogrzebała komunę w Polsce (i nie tylko). Z drugiej strony "jakieś fatum" niweczyło wszystkie sowieckie plany ostatecznego pokonania Zachodu drogą militarną (bo tylko tak -- gospodarczo nie dałoby się nigdy).

Nie wiem, jak wy, ale ja -- widząc koniec komunizmu w Polsce i w sąsiednich krajach w roku 1989 -- poszedłem do najbliższego kościoła podziękować Prawdziwemu Sprawcy tych wszystkich zmian.