ZAMIEŃMY SŁOWA W CZYNY!

ZAMIEŃMY SŁOWA W CZYNY! PLAKATOWANIE POLSKI PORTRETAMI ZDRAJCÓW!

Szanowny Nasz Ksiądz Profesor poruszył ważny temat, dotyczący braku zadawania pytań, braku wiedzy Rodaków na temat reprezentujących nas rzekomo polityków, ludzi. W trakcie dyskusji zdaliśmy sobie sprawę, że my doskonale wiemy o co pytać, i jakie są odpowiedzi. Znamy z imienia i nazwiska zdrajców i szkodników. Problemem jest to, że kilkadziesiąt procent naszych Rodaków boi się pytać i odpowiedzieć sobie. Możemy im pomóc!

Możemy zrobić listę zdrajców i wyplakatować tą listą wszystkie polskie wioski, polskie miasteczka i wielkie aglomeracje!

Czego potrzebujemy?
1. Chęci! Jeśli chęci nie będzie, to niech później nie dziwi gnębiące Was sumienie, być może do końca waszego żywota. Nie czekajmy aż nasza suwerenność będzie wisiała na włosku!
2. Listy zdrajców. Ja otwieram ją pierwszym miejscem na liście: Donald Tusk. Resztę wpisujcie w komentarzach. Limit? Zobaczymy co mamy i zadecydujemy.
3. Graficznego projektu. Ja średnio znam się na GIMPIE, ale może jest chętny profesjonalny grafik, który to ładnie i nowoczesnym stylu ułoży?
4. Jeszcze raz chęci!

Kto dołącza?

--

Ważna uwaga organizacyjna. Jeśli chcemy odnieść sukces musimy się dobrze do tego przygotować. Nie może być tak, że w poniedziałek pojawią się 3 plakaty w Warszawie, we wtorek 2 w Gdańsku, na peryferiach, w środę żaden, a w piątek jeden w Koziej Wólce. Musimy najpierw się policzyć, zaprosić do akcji inne inicjatywy, organizacje itp. I trzeba uderzyć w jednym czasie, w jednym dniu! Tak jak z akacją w obronie lasów, którą przygotowywaliśmy kilka tygodni, ale jak uderzyliśmy to było głośno!

Akcji nie będę robił sam. Potrzebuję do pomocy kilka osób. Myślę że co najmniej 5. Im więcej, tym lepiej. Musimy się podzielić pracą. Zorganizujemy się na tajnym forum. Kto chce pomóc? Na kogo mogę liczyć?

Stare komuchy plują nam w twarze - nie można tego tak zostawić!

 https://niepoprawni.pl/blog/gawrion/zamienmy-slowa-w-czyny-plakatowanie-polski-portretami-zdrajcow

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Marek Kudła

24-10-2021 [18:44] - Marek Kudła | Link:

Popieram ten plan !!!  Łączy nas jeden cel, a tym celem jest nasza Ojczyzna !!!
Chciałem zrobić listę polskich kanalii.  Zacząłem od bydlaka Urbana, Rozenka, Palikota, Michnika, Prokop-Paczkowskiej, Lempart, Brauna, Szejny, Senyszyn, ......... i na tym zakończyłem, bom jak doszłem do członków PO, to lista okazała się zbyt długa i właściwie bez końca !!!
 
Za S. Żeromskim:
Kto na ziemię ojczystą, wroga różnej maści naprowadza (europosłowie lewaccy, Lech Wałęsa, lewactwo w Polsce, celebryci i część aktorów, byli funkcjonariusze SB i WSI, część samorządowców, prawników i urzędników) - ten się wyzuł z Ojczyzny !   Polska nie może być domem dla tych zdrajców, ni miejscem spoczynku !
Powyjeżdżajcie więc do miejsc waszego pochodzenia, by tam żyć w szczęściu i tam spocząć !!!
 
Wzywamy was !  Miejcie odwagę cywilną do wzięcia udziału w obowiązku na rzecz Ojczyzny w wyborach parlamentarnych 2023 !  Jeśli będziemy biernie powtarzać między sobą to, że my musimy - to Polsce to nic nie da bo my już jesteśmy zmobilizowani !!!  My musimy dotrzeć do tych ludzi, którzy jeszcze nie brali udziału w wyborach, przekonać ich o ich obowiązku wobec Ojczyzny !  Oni, nie mając motywacji i pomocy, nie ruszą się z kanap.
 
 
Europosłowie SLD, PO i PSL są wybrani nielegalnie !!!  Daczego ?  SLD to przepoczwarczone PZPR, komunizm został uznany przez Polskę za zbrodniczy system polityczny, a komuniści za zbrodniarzy, PO to polityczna organizacja terrorystyczna posiadająca własne bojówki, a PSL to zielona mafia głosująca w PE przeciwko Polsce !  Jeżli ktoś miałby jeszcze jakieś złudzenia co do arbuzów z PSL – to wszyscy europosłowie PSL głosowali przeciwko Polsce w skandalicznej rezolucji PE !!!  Zielona, zdradziecka szajka !!!  W 2023 musimy ich pogonić z parlamentów i odebrać im samorządy !!!
 
Przecież musi być jakiś sposób, by zamknąć im te otłuszcone łby ?!!!  Nie krzywdzmy ich kłamstwami, ale zabijajmy ich prawdą !