Rocznicowa klapa

  Wczoraj [22.10.2021] Strajk Kobiet zwołał na godz. 18:00 manifestację w Warszawie w pierwszą rocznicę protestów przeciw wyrokowi Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji.  Demonstrację relacjonował portal Warszawa.wyborcza.pl. {TUTAJ}.  Dowiedzieliśmy się m.in., że:

  "18:08
O godz. 18, gdy na rondzie zaczyna się oficjalnie protest, jest ok. 200 osób. (...) 
18:45
Marta Woźniak informuje, że na rondzie Dmowskiego przybywa uczestników protestu, ale i tak nie ma co marzyć o frekwencji z zeszłego roku. Uczestnicy sami się zastanawiają, dlaczego tak mało osób przyszło. (...)
18:59
Do marszu szykuje się około 500 osób.
PILNE
19:38
Nasi reporterzy informują, że marsz się rozrósł i w stronę Trybunału Konstytucyjnego może zmierzać już około tysiąca osób.".

  Rafał Ziemkiewicz podsumował to tak:

  "Przypomniałem sobie, że na wczoraj Lempart z Suchanow obiecywały piekło masowych protestów w Warszawie i całym kraju. Sprawdzam: Google podsuwa link do onetu „słaba frekwencja na protestach strajku kobiet” 16 godz. temu. Klikam: materiał usunięty. W innych o frekwencji ani słowa.".\ {TUTAJ}.

  Najlepszy komentarz do tego wydarzenia znalazłam u blogera Matki Kurki [Piotra Wielguckiego] w notce "Kompletna porażka „Lempartów” – w Polsce rewolucja na ulicy nie ma szans" {TUTAJ}.  Klapa jest oczywista.

  Organizatorki wczorajszej manifestacji na jej koniec wezwały do udania się dziś na granicę polsko-białoruską i demonstrowania na rzecz imigrantów.  Rzeczywiście coś takiego się odbyło,  Czytamy {TUTAJ}:  "Protest "Matki na Granicę" przed siedzibą SG w Michałowie".  Sądząc po zdjęciach, wzięło w nim udział kilkadziesiąt osób.  Przybyły jednak dwie byle prezydentowe: Jolanta Kwaśniewska i Anna Komorowska, a Danuta Wałęsowa wyraziła swe poparcie.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika u2

23-10-2021 [20:57] - u2 | Link:

w stronę Trybunału Konstytucyjnego może zmierzać już około tysiąca osób.

Dzisiaj jestem w okolicach Warszawy. No pogoda nie rozpieszcza tubylców :)

Ale jestem pewny że 11.11 będzie dużo większa frekwencja niezależnie od pogody.

Obrazek użytkownika sake3

24-10-2021 [04:56] - sake3 | Link:

Nie zapłacili, nie dowieźli autokarami, piwa nie dali a chcą,żeby maszerowali i zdzierali gardła. Jakiż brak organizacji. Co za czasy,co za czasy.... 

Obrazek użytkownika Jabe

24-10-2021 [09:38] - Jabe | Link:

Solidarność się za to o wszystko postarała. Tylko kto zapłacił? Obawiam się, że podatnik.

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

24-10-2021 [09:12] - NASZ_HENRY | Link:

Komorowska i Kwaśniewska kobyły z jednej stajni ☺☻
 

Obrazek użytkownika J z L

24-10-2021 [09:15] - J z L | Link:

Po wizycie Anny Komorowskiej na granicy, z placówki Straży Granicznej zniknął Jeep, noktowizor, 2 drony i sokowirówka

Obrazek użytkownika sake3

24-10-2021 [11:33] - sake3 | Link:

Paniusie Komorowska i Kwasniewska postanowiły zaistnieć pewno za namową ukochanych mężów. Wiadomo więc że nie stawiły sie tam jako wolonariuszki,młosierne damy pochylające się na nieszczęściem dzieci imigrantów czy ,,ekspertki'' od wszystkiego będące cechą znudzonych pań celebrytek.Oczywiście nie zabrakło złosliwych słów pod adresem obecnej prezydentowej którą chciały zaszczycić łaską przebywania w ich towarzystwie.

Obrazek użytkownika Kaczysta

25-10-2021 [06:21] - Kaczysta | Link:

Rodzice Komorowskiej oboje w SB. Teść Kwaśniewskiej esbeckim oprawcą dokonującym aborcji na ,,ziemiach odzyskanych”. Wiele ich łączy.