Europejski kociokwik lewizny


Miałam ubaw i chwilę grozy, ale tylko przez chwilę gdy mówiła Ursula. W odpowiedzi usłyszałam kapitalne wystąpienie Premiera Morawieckiego w europejskim parlamencie. Piękne wyłożenie obowiązującego prawa. Mnie urzekło w tym przemówieniu jedno, na zarzut putinizacji polskiej polityki, Premier przypomniał Niemcom NS2. Zaorał bolszewików doszczętnie bez żadnej merytorycznej odpowiedzi ze strony oponentów. I mogłabym na tym skończyć, ale ... muszę skomentować "polskie głosy". Ludzie którzy aktywnie w stanie wojennym stali tam gdzie ZOMO przeciwko Polakom łamiąc wszelkie prawa, dzisiaj w euro debacie znów stoją przeciwko Polakom z gębą pełną frazesów o wolności i prawach człowieka. Tak jak wtedy, kiedy bronili ruskiej dominacji, dzisiaj bronią niemieckiej kosztem suwerenności Polski. Rolę ówczesnego PZPR spełnia dzisiaj Platforma. Jak kiedyś baronowie PZPR do Moskwy, tak dzisiaj Tusek poleciał do Brukseli po nowe wskazówki: jak tu rzutem na taśmę przymusić Polskę do zgody na łamanie naszego prawa, by sprzedać naszą suwerenność. Jedno mnie ciekawi, co tym razem dostanie w nagrodę za merdanie ogonkiem? Nie powiem jak kiedyś Brunek, że poleci i nie wróci. Powiem tak: Donald odleć i nie wracaj, bo więcej już nas nie nabierzesz na ten europejski rusko szwabski ład. W sumie, to mogą nam nagwizdać. Do najmniejszej nawet sankcji wobec Polski, Rada potrzebuje 4/5 głosów, co jak zauważył jeden z niemieckich komentatorów jest tylko marzeniem.

Dziękuję za uwagę.

Aktualizacja z dnia 22.10.2021r.
Zakończył się właśnie Szczyt Przywódców UE. W konkluzjach nie ma słowa o karaniu Polski czymkolwiek. Jak przewidywałam, rzuciliśmy im ochłap a oni skwapliwie go złapali jako nasze "ugięcie" 😁 PE wcześniej pobzdecił sobie jakąś antypolską rezolucją którą Przywódcy UE totalnie olali.

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Pers

20-10-2021 [08:59] - Pers | Link:

//Jak kiedyś baronowie PZPR do Moskwy, tak dzisiaj Tusek poleciał do Brukseli //
Inni baronowie czasami latają do Waszyngtonu ale w sumie starczy szybki telefon z Alei Ujazdowskich 29–31 albo z Krzywickiego 24.

Obrazek użytkownika J z L

20-10-2021 [09:23] - J z L | Link:

A inne wszy sowieckie latają do ....Donbasu

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

20-10-2021 [11:27] - NASZ_HENRY | Link:

Szczekaj kotku, szczekaj, ruskie onuce ci kibicują ☺☻

 

Obrazek użytkownika J z L

20-10-2021 [14:01] - J z L | Link:

Ten przesiąknięty nienawiścią do Polski i Polaków sowiecki spamer, powinien już dawno odpowiadać przed sądami za znieważanie organów państwa oraz ludzi piastujących funkcje publiczne czy kościelne
Ale doczeka się

Obrazek użytkownika Pers

20-10-2021 [14:35] - Pers | Link:

@jzl"
//Ten przesiąknięty nienawiścią do Polski i Polaków sowiecki spamer//
https://img.freepik.com/darmow...

Obrazek użytkownika Tezeusz

20-10-2021 [21:13] - Tezeusz | Link:

@ Pers wsadź sobie go w du..
Będziesz spełniony

 

Obrazek użytkownika tricolour

20-10-2021 [09:28] - tricolour | Link:

Kiedyś Karol Olgierd Borhardt za rzeczowe ujęcie całości "Dziadów" w jednym zdaniu, cytuję: "z mego wielkiego bólu moja mała piosenka" dostał ocenę bardzo dobrze.

I teraz podobnie, znów będzie mała piosenka. A zamiast się indyczyć lub też pawiować dumą, wystarczy poczekać. Poczekajmy zatem na dyszkę za liter wachy i wtedy zobaczymy.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

20-10-2021 [12:34] - Ula Ujejska | Link:

Tricolour
Obniżymy akcyzę i zysk Orlenu i paliwa będą tańsze niż w Niemczech - to tak na dzisjaj moja rada dla Morawieckiego. O ewentualnych sankcjach i twoich nadziejach już napisałam w notce. Cienko piejesz jak Ursula - ale cóż ci pozostało?
Zaśpiewaj sobie to: 
Na debacie otwarto "EuroSAM"!
Więc tup tup tupu tupu, 
Bauer wielki pan,
Idą knury do punktu skupu,
To niemiecki plan!
Wszelkiej maści "świnie"
Bierzcie je na sznur,
Polska już nie zginie,
Nie zaszkodzi żaden knur!

 

Obrazek użytkownika tricolour

20-10-2021 [13:28] - tricolour | Link:

@Ula

No to obniżcie. Nie gadajcie tylko obniżajcie. Od gadania nie ma ani tańszego paliwa, ani samochodów elektrycznych, ani tej obiecanej pierwszej łopaty pod fabrykę tychże samochodów. Ani sklepu spożywczego.

Jest natomiast strach (i żenada), gdy rządowa, tańsza stacja paliw staje się ogólnodostępna w godzinę po wyjawieniu jej adresu. Przecież to żalosne.

Jeżeli Pani preferuje grube gadanie śmierdzącego lenia, a pogardza cienkim pianiem skuteczności działania, to nie znajdujemy przestrzeni kompromisu. Bo ważne rzeczy powstają w milczeniu.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

20-10-2021 [15:25] - Ula Ujejska | Link:

Tricolour
Zarzucanie nam lenistwa w europejskich sprawach to kolejna odmiana kociokwiku. Rzucamy właśnie ochłap euro lewiźnie w postaci likwidacji Izby Dyscyplinarnej, o której to decyzja zapadła zanim se TSUE coś tam zawyrokował - i oni to pokornie przyjmą, jako "dowód" ugięcia się 😁😁😁 A jak nie i nie dadzą kasy z tych pożyczek, to na zbliżającym się Szczycie Morawiecki wywróci cały ten system euro pożyczek cofając ratyfikację na tej podstawie, cytuję:
"Ratyfikacji podlegają akty prawne Unii Europejskiej, o których mowa w art. 48 ust. 6 Traktatu o Unii Europejskiej oraz w art. 25, art. 218 ust. 8 akapit drugi zdanie drugie, art. 223 ust. 1, art. 262 lub art. 311 akapit trzeci Traktatu o funkcjonowaniu Unii Europejskiej.
Zgodnie z art. 22 Ustawy o umowach międzynarodowych ratyfikowaną umowę międzynarodową można wypowiedzieć."

No i sam widzisz - mogą nam nagwizdać. Jeśli cofniemy ratyfikację, to nikt tej kasy nie dostanie, bo tu potrzebna zgoda wszystkich państw UE. Jak myślisz czy Niemcy zaryzykują i dalej będą nam blokować? Narazie nie będę pisała o innych krokach, by nie psuć Morawieckiemu strategii.

 

Obrazek użytkownika tricolour

20-10-2021 [16:25] - tricolour | Link:

@Ula

Czyli wynika z Pani wpisów, że bycie w Unii - waszym zdaniem - polega na gwizdaniu na siebie, wywalaniu ustaleń, gryzieniu się, obrażaniu, wyzywaniu i kłamaniu.

No, to z tego małżeństwa nic nie będzie. Pytanie, co będzie po rozwodzie? Widzę, że wielu nie stać na ten rodzaj optyki, że porozwodową próżnię ktoś wypełni. Uważa Pani, że zachód Europy? Nie. Wschód. Trójpolówka droga Pani: po Unii przyjdzie Putin, nie ma innej opcji. Nawet nie będzie pytał tylko otworzy drzwi z buta.

Obrazek użytkownika Niezalogowany

20-10-2021 [18:15] - Niezalogowany | Link:

"bycie w Unii - waszym zdaniem - polega na gwizdaniu na siebie, wywalaniu ustaleń, gryzieniu się, obrażaniu, wyzywaniu i kłamaniu"

Bzdury wygadujesz, Lidl. Taką konwencję bycia w Unii realizują Niemcy, obecnie na smyczy kremla.

"po Unii przyjdzie Putin, nie ma innej opcji"

Są inne opcje, wiele z nich zaskoczy Rosję całkowicie.

"Nawet nie będzie pytał tylko otworzy drzwi z buta."

Nie będzie w stanie nawet nóżki podnieść, bo w tym czasie rosja będzie likwidowana i rozparcelowywana.

Największe "zdziwko" kremla i świata będzie zaś z tego, jak do tego doszło i kto zada ten cios rosji.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

20-10-2021 [20:49] - Ula Ujejska | Link:

Tricolour
No daj pan spokój, bo wyciąganie takich wniosków z moich wpisów wygląda mi na urojenia / projekcje, które naginają rzeczywistość do własnych tez. Wniosek z tego jeden, według pana nasza obecność w UE ma polegać wyłącznie na: "jawohl frau Ursula!" ? Tak postępuje Tusk i jego sitwa. A cała unijna nagonka na Polskę opiera się właśnie na kłamstwie - i sitwa Tuska ma tu swój wielki udział. Polska walczy o równe dla wszystkich prawa egzystencji w UE. Straszenie nas Putinem to już paranoja, chyba że chce pan coś powiedzieć Niemcom? 😁😁😁

Obrazek użytkownika Tomaszek

20-10-2021 [23:02] - Tomaszek | Link:

Tricolour
A co? Ty  dzieciaku naiwny wyobrażasz sobie że to unia nas obroni  i broni przed Putinem ? Niech ktoś uchroni nas przed unią bo unia to psy Putina . Twoja argumentacja jest jak u kołchozowego politruka . Ustalenia to wywaliła druga strona o wyzwiskach i kłamstwie nie wspomnę . Putinowi  się zaczęło pięć minut finansowe a potrzebuje wieku . Taki wściekły knujący gołodupiec  i zawsze tak będzie  . A  propos wachy po dysze , prawie to mam i żyję . A kto bogatemu zabroni . I nie strasz bo się zesrasz . Bengala już masz w awatarze . A to twój Putin już odpala czołgi https://www.youtube.com/watch?... tylko mu się armata zesrała . 

Obrazek użytkownika Andy51

20-10-2021 [16:50] - Andy51 | Link:

Pani Ulo to żaden kociokwik, przepraszam za słownictwo, ale ich po prostu łeb ze zgryzoty napier**la, że rządom ZP tak dobrze idzie.

Obrazek użytkownika tricolour

20-10-2021 [17:58] - tricolour | Link:

@Andy

No to mnie rozbawiłeś. Dobrze idzie. Co dobrze idzie? Pięć w punktach proszę. Pięć.

1. Przed trzema dniami GUS podał, ze w 2020 roku dwa miliony Polaków żyło poniżej skrajnego ubóstwa, w tym 420 tysięcy dzieci. Pięćset plus.

Teraz ty pięć. Taaak dobrze idzie...

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

20-10-2021 [20:45] - Ula Ujejska | Link:

Andy51
Dobrze Pan to ujął. Rosnące poparcie dla ZP pokazuje że coraz mniej Polaków daje się złapać na łże propagandę Tuska.

Obrazek użytkownika J z L

20-10-2021 [21:05] - J z L | Link:

Ulko

Ten kolorowy jak nic przypomina mi warszawską ciote z Dworca Centralnego  @Faral-a z Szamba24r.u
 

Obrazek użytkownika tricolour

20-10-2021 [21:20] - tricolour | Link:

Joziu, przedstawiasz mi kogoś ze swojej rodziny? Rozumiem, ale wstyd. Ale też i modne teraz. Jesteś na czasie.

Obrazek użytkownika J z L

20-10-2021 [21:35] - J z L | Link:

Ciota @faral to życiowy partner blogera @Pies na trolle
Znacie się b.dobrze 
Tu ma inną ksywkę 

Obrazek użytkownika Niezalogowany

20-10-2021 [15:35] - Niezalogowany | Link:

"Jeżeli Pani preferuje grube gadanie śmierdzącego lenia, a pogardza cienkim pianiem skuteczności działania, to nie znajdujemy przestrzeni kompromisu. Bo ważne rzeczy powstają w milczeniu."

Po pierwsze jak śmiesz tak zwracać się do kobiety, ruski trollu? Zważaj na słowa i okazuj szacunek!

Po drugie, skoro "ważne rzeczy powstają w milczeniu" to dlaczego tyle tutaj gadasz i gadasz, ruski trollu? Najwyraźniej nic ważnego nie stworzysz.

Obrazek użytkownika tricolour

20-10-2021 [16:12] - tricolour | Link:

@nielog

Z twego dygotu wnoszę celne me trafienie. Standard.

A do koleżanki Uli zawsze zwracam się per Pani więc dygocz dalej.

Jakie to układy scalone produkujemy? Żadne. To tak jak samochody.

Obrazek użytkownika Pers

20-10-2021 [17:05] - Pers | Link:

tricolour
Trafić nieloga to jak strzelać do krowy na pastwisku.

Obrazek użytkownika Niezalogowany

20-10-2021 [18:14] - Niezalogowany | Link:

"Trafić nieloga to jak strzelać do krowy na pastwisku."

Widzę, że i Lidl i kocina wiedzą już, kto ich na tym portalu wyrównał do poziomu gleby :)

Obrazek użytkownika Niezalogowany

20-10-2021 [18:07] - Niezalogowany | Link:

"Z twego dygotu wnoszę celne me trafienie. Standard."

Mylisz się, Lidl. Standardem jest twoje ośmieszanie się tutaj pod nickiem zużytym przez poprzednich operatorów. Poprawienie języka nie pomoże, wciąż pozostajesz ewidentnym trollem. Standard.

"Jakie to układy scalone produkujemy? Żadne. "

Zgadza się, Lidl, rosja układy scalone kradnie. Niczego nie produkujecie, tylko kradniecie lub niszczycie.

Polska firma WB Electronics produkuje układy scalone. Zapisz sobie w swoim notesiku, Lidl, byś za kilka dni nie udawał idioty, znowu powtarzając kłamstwo że w Polsce nie są produkowane układy scalone.

Obrazek użytkownika tricolour

20-10-2021 [18:51] - tricolour | Link:

@nielog

Bo nie są produkowane. Żadnych układów scalonych ani wilk, ani cała twoja zaklamana partia nie produkuje i nie wyprodukuje. Możesz się tu skichać, ale faktów nie zmienisz. Zresztą ostatni polski katalog układów scalonych wydalo CEMI ze czterdzieści lat temu. I jakiś instytut od grubowarstwowych. Zapałek nawet nie zrobicie. Popatrz na ręce - widzisz coś oprócz wazeliny?

A teraz do Lidla, marsz.

Obrazek użytkownika Niezalogowany

20-10-2021 [20:01] - Niezalogowany | Link:

"Żadnych układów scalonych ani wilk, ani cała twoja zaklamana partia nie produkuje i nie wyprodukuje."

No widzisz, Lidl, tak się emocjonujesz, że aż nawet czytać ze zrozumieniem nie potrafisz.

Partia nie produkuje żadnych układów scalonych, to oczywiste, więc litościwie nie skomentuję szerzej tego twojego emocjonalnego bełkotu.

Układy scalone w Polsce produkuje firma WB Electronics. Zapisz sobie: "WB Electronics". I niezależnie od tego jak bardzo będziesz tu pluł ślinką, tupał nóżką, wywrzaskiwał mordką, nic nie zmieni tego prostego faktu: Polska produkuje układy scalone, Lidl, a twoja trollowska narracja posypała się w proch.

A teraz idź lizać rany.

Obrazek użytkownika tricolour

20-10-2021 [20:12] - tricolour | Link:

@nielog

Nie. Nie produkuje. Żadnego. Nawet rezystora. Nawet jednej kartki z katalogu wyrobów półprzewodnikowych. Nic. Nawet zapałek.

Możesz sobie zaklinać i mnie obrażać do woli, możesz udawać, że nie rozumiesz, ale i tak mi płacisz. Nawet za zapałki. Nawet za polskie mleko, które wieziesz samochodem z importu, sprzedawane przez niemieckiego pośrednika, o krowie dojonej zachodnim sprzętem nie mówie.

Marsz do Lidla. Inaczej zdechniesz z głodu.

Obrazek użytkownika Niezalogowany

21-10-2021 [09:13] - Niezalogowany | Link:

"Nie. Nie produkuje. Żadnego. Nawet rezystora."

Biedny Lidl, widać jak spirala twojej autokompromitacji się rozkręca. Najwyraźniej poguglowałeś i wiesz już, jak totalnie wtopiłeś i się ośmieszyłeś. Teraz, Lidl, musisz brnąć w to samoośmieszenie, podczas gdy wszyscy inni mogą spokojnie być w zgodzie z faktem, że polska firma WB Electronics produkuje półprzewodniki :)

"Marsz do Lidla. Inaczej zdechniesz z głodu."

Nie sądzę. Kupuję żywność w większości bezpośrednio od polskich rolników, a inne produkty żywnościowe tylko w pełni polskich producentów. Ani razu nie musiałem z tego powodu głodować.

Obrazek użytkownika tricolour

21-10-2021 [09:36] - tricolour | Link:

@nielog

Nie tłumacz się, kupuj gdzie chcesz, twoja sprawa. Chodzi o to, byś wydał sto miliardów na artykuły spożywcze, a z kazdego podarowanego euro oddał 80 centów. Rozumiesz? Nie sądzę. Kupuj dalej u rolnika, wszytkim na tym zależy. Naprawdę.

Tak samo jest z wilkiem. Produkuj polskie układy scalone z napisem Samsung. Gotowy produkt opakuj napisem made in EU. I noś dumnie pierś.

I nie głoduj. Broń Boże.

Obrazek użytkownika Niezalogowany

21-10-2021 [13:25] - Niezalogowany | Link:

"Tak samo jest z wilkiem. Produkuj polskie układy scalone z napisem Samsung. Gotowy produkt opakuj napisem made in EU."

Zapomniałeś już? Polskie układy scalone produkuje polska firma WB Electronics. Może zapisz sobie, skoro pamięć ci nie służy...

Obrazek użytkownika tricolour

21-10-2021 [13:47] - tricolour | Link:

@nielog 

Gdyby produkowala, to bym pamiętal. Nawet ty byś pamiętał co produkuje, ale nie pamiętasz.

Pamietasz, kto produkuje polskie samochody?

Obrazek użytkownika Niezalogowany

21-10-2021 [16:21] - Niezalogowany | Link:

"Gdyby produkowala, to bym pamiętal. Nawet ty byś pamiętał co produkuje, ale nie pamiętasz."

Bełkot, Lidl, bełkot za którym żałośnie się chowasz po tym gdy zostałeś tu ośmieszony.

Nic ci to nie da, wszyscy poza tobą są pogodzeni z faktem: polskie układy scalone produkuje polska firma WB Electronics. Strasznie cię to boli i nie możesz się z tym pogodzić, ale taki jest fakt.

Obrazek użytkownika tricolour

21-10-2021 [17:36] - tricolour | Link:

@nielog

Hehehe... Chcesz mi powiedzieć, że to, co rzekomo produkują, określa się powiedzeniem, że wszyscy są z tym pogodzeni? Hehe, pogodzeni? Wszyscy?

To jakiś wstyd, co oni rzekomo produkują? Trauma narodowa, z którą trzeba żyć z opuszczoną głową, pogodzonym ze swoim przeklętym losem?

Nielog, co oni tam do cholery produkują?

😁😁😁

Obrazek użytkownika sake3

20-10-2021 [21:17] - sake3 | Link:

@TRicolour....To partia wg pana ma produkować obwody scalone a nie informatycy,inżynierowie? Jak rozumiem szanownego pana chodzi zapewne o partię PiS.A partie opozycyjne umieją zapewne ,Już widzę pania lalkarkę jak sprawnie montuje te obwody oprócz wrzasków w Sejmie,albo duet ,,głupi i głupszy'' w osobach Jońskiego i Scerby czy Steczewskiego.. 

Obrazek użytkownika angela

20-10-2021 [18:02] - angela | Link:

Tricol. .Niech ci putin napompuje magazyny gazu i obnizy.

Obrazek użytkownika J z L

20-10-2021 [13:25] - J z L | Link:

 tricolour 

Wczoraj mieliśmy potwierdzenie że nie ma żadnej wojny polsko - polskiej. Jest tylko słuszna wojna 
 przyzwoitych Polaków z wyobcowaną i wrogą bandą sprzedawczyków, zdrajców i  trzykolorowych folksdojczów zalęgłych pod sztandarem rudej przybłędy.

Obrazek użytkownika tricolour

20-10-2021 [13:37] - tricolour | Link:

@Joziu

Możesz mieć rację. Uciekłeś z Polski i slużysz pod trójkolorowym sztandarem. Jesteś przy tym takim chamem, że sam Beria cieszy się w grobie ze swej szkoły chowania agentów.

W każdym razie niech Bóg ześle ci to, czego życzysz innym.

Obrazek użytkownika J z L

20-10-2021 [14:57] - J z L | Link:

Pytanie które obecnie drąży umysły normalnych Polaków, brzmi następująco : Co zrobić z tymi qrwami z PO i Lewakami ?

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

20-10-2021 [15:28] - Ula Ujejska | Link:

Józku
W kolejnych wyborach Polacy muszą mądrze wybierać.

Obrazek użytkownika admin

20-10-2021 [11:32] - admin | Link:

Ja cie nie moge :))))

Obrazek użytkownika Jabe

20-10-2021 [13:00] - Jabe | Link:

Słowa, słowa, słowa.

Obrazek użytkownika Zofia

20-10-2021 [15:43] - Zofia | Link:

Na portrecie widać, że Tusk ma wiele płci. Jest bardzo przekonujący co do swojej urody.

Obrazek użytkownika Marek Kudła

20-10-2021 [17:26] - Marek Kudła | Link:

Tak, ten facet, mówię o Mateuszu Morawieckim, to wręcz geniusz !  Ekonomię ma w paluszku, nie mówiąc o makro i mikroekonomii, finansach i bankowości, giełdzie i gospodarczych strategii.
Ten człowiek potrafi wszystko przewidzieć, zaplanować i wdrożyć w życie – niesamowite !
Takiego premiera Polska nie miała nigdy !  Niech Bóg ma go w swojej opiece !
 
 

Obrazek użytkownika tricolour

20-10-2021 [19:16] - tricolour | Link:

Tak, tak. I'm coming to my end. Geniusz, cezar i car w jednym.

 

Obrazek użytkownika Tomaszek

20-10-2021 [19:58] - Tomaszek | Link:

I co ? Googlowy poligloto .

Obrazek użytkownika Marek Kudła

20-10-2021 [20:12] - Marek Kudła | Link:

@ trójkolorowy lewak z Anglii
Panie premierze Morawiecki,  prosimy jako jedną z pierwszych czynności  w 2022  wprowadzić poprawkę do programu 500 plus. Chodzi o to, żeby ten program zawiesić na czas nieokreślony dla dużych miast w Polsce. Mieszkańcy tych miast nie chcą być beneficjentami tego programu, co udowodnili  głosując na przeciwników tego programu, czyli na PO.
 

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

21-10-2021 [04:13] - wielkopolskizdzichu | Link:

kudła macie zasługi, ale przeginacie z tymi miastami. Dajcie towarzyszowi Tezeuszowi, wykazać się na  odcinku walki ideologicznej powierzonym jemu.

Polecenie z centrali. Uważajcie na żyłkę.

Obrazek użytkownika Pers

20-10-2021 [22:16] - Pers | Link:

@kudla
//Ten człowiek potrafi wszystko przewidzieć, zaplanować i wdrożyć w życie – niesamowite !//
Niesamowite!
Mnie najbardziej szokuje ten milion elektrycznych samochodzików, które śmigają po ulicach polskich miast i wsi.

Obrazek użytkownika J z L

20-10-2021 [21:18] - J z L | Link:

Jeśli ktoś kiedyś zapyta was, czym była komuna w Polsce, pokażcie mu zdjęcie ojca Jerzego Popiełuszki na tamie we Włocławku

https://pbs.twimg.com/media/FCKRexgXoAg0Pbl?format=jpg&name=small

Obrazek użytkownika J z L

20-10-2021 [22:02] - J z L | Link:

Prezydentka" z jajami"
My się tyle produkujemy o UE a tu masz.
​Pani Prezydent Szamba24r.u załatwiła sprawę jednym dekretem

Do Prezydenta KE Ursuli von der Leyen ws zawieszenia dalszej integracji Polski z UE
DP0032 2021 10 20                                            Dz.U. od 16 IX 2021r. poz. 17
DEKRET NR 17
PREZYDENTA ELEKTORSKIEGO
R Z E C Z Y P O S P O L I T E J   P O L S K I E J
 
Prezydent Elektorski RP NP Teresa Garland do Prezydenta KE Ursuli von der Leyen
ws zawieszenia dalszej integracji Polski z UE
PREZYDENT
KOMISJI EUROPEJSKIEJ
Sz. Pani Ursula von der Leyen

Do wiadomości:
Przewodniczący Parlamentu Europejskiego
Sekretarz Generalny ONZ, Antonio Guterres, New York, Manhattan, NY10017, USA

1
Jako Elektorski Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Narodu Polskiego, uprzejmie informuję, że Polska nie wejdzie w skład superpaństwa europejskiego.
2
W dniu dzisiejszym tj. 20 X 2021r., zawieszam dalszą integrację Polski, w ramach dalszej konsolidacji Uni Europejskiej. Konstytucja polska jest najwyższym prawem Rzeczypospolitej Polskiej w każdym przypadku i w każdej sprawie. Umowy międzynarodowe, w tym umowy z Unią Europejską, nie mają pierwszeństwa ani przed polską Konstytucją ani przed ustawami.

3
Art. 8.1 Konstytucji z 1997r. mówi jasno że: „Konstytucja jest najwyższym prawem Rzeczypospolitej Polskiej”, a art. 87.1 mówi jasno że: „Źródłami powszechnie obowiązującego prawa Rzeczypospolitej Polskiej są: Konstytucja, ustawy, ratyfikowane umowy międzynarodowe oraz rozporządzenia.”. Zatem w pierwszej kolejności przysługuje nam jako prawo Konstytucja, potem ustawy i dopiero aż w trzeciej pozycji po ustawach są w polskim porządku prawnym ratyfikowane umowy międzynarodowe, do których zalicza się umowa stowarzyszeniowa z Unią Europejską. Nie ma więc tutaj żadnej wątpliwości co do tego, że polskie prawo jest nadrzędne w stosunku do prawa europejskiego w każdym przypadku. Mówienie że umowa międzynarodowa z Unią Europejską ma pierwszeństwo przed ustawami, jest oszustwem – jest złamaniem Woli Narodu Polskiego w ustanowionej przez Polaków Konstytucji.

Niniejszy Dekret wchodzi w życie w dniu jego podpisania tj. w dniu 20 X 2021r.
Polska, dnia 20 października 2021r.,
Prezydent Elektorski Rzeczypospolitej Polskiej Narodu Polskiego
Teresa Garland

Obrazek użytkownika J z L

20-10-2021 [22:04] - J z L | Link:

I jeszcze link

Obrazek użytkownika Tomaszek

20-10-2021 [22:10] - Tomaszek | Link:

JzL
 W Sz Pani do von Layen To te Sz co oznacza ? Chyba szemrana , czy inne sz... Może jeszcze Timmermans albo Verhofstadt są szanowni ?