Zmarł Gen.Colin Powell

Pierwszy czarny sekretarz stanu USA. Miał 84 lata. Zmarł z powodu komplikacji związanych z Covid-19, jak poinformowała jego rodzina na Facebooku. Powell miał również szpiczaka mnogiego, raka komórek plazmatycznych, który hamuje odpowiedź immunologiczną organizmu.
Przywództwo Powella w kilku republikańskich administracjach pomogło ukształtować amerykańską politykę zagraniczną w ostatnich latach XX wieku. Kiedy został zaprzysiężony na sekretarza stanu Busha w 2001 roku, stał się jak dotąd najwyższym rangą czarnoskórym urzędnikiem publicznym w kraju, zajmując czwarte miejsce w prezydenckiej linii sukcesji. Dzięki jego wiedzy w zakresie polityki zagranicznej i powszechnej popularności został jednogłośnie zatwierdzony przez Senat. Podzielał niechęć Busha do projekcji siły militarnej na całym świecie, pogląd, który szybko został wyparty przez ataki terrorystyczne z 11 września 2001 roku. wojny, ale to jego zaangażowanie w naciski administracji na interwencję w Iraku, w związku z obawami wielu wieloletnich sojuszników Ameryki, z których jego kadencja w państwie stanie się najbardziej znana.

R.I.P

https://edition.cnn.com/politics/live-news/colin-powell-dies-10-18-21/index.html

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Pers

18-10-2021 [19:03] - Pers | Link:

Czy to nie przypadkiem ten kłamczuch co w ONZ pokazywał fiolkę z iracką "bronią masowego rażenia"?
Podobno do dziś jej szukają.  https://tvn24.pl/najnowsze/cdn...

Obrazek użytkownika paparazzi

19-10-2021 [18:42] - paparazzi | Link:

Tak ten klamczuszek, komuszek. Był przeciwko Trumpowi stawiając fałszywe oskarżenia przeciw niemu. Był jednym z tych co popierał wojna w Iraku pokazując zafałszowane raporty o broni masowego rażenia. Popierał Obamę i Hilary Clinton. Byl na pasku tak jak ty.

Obrazek użytkownika u2

18-10-2021 [19:18] - u2 | Link:

"Powell miał również szpiczaka mnogiego, raka komórek plazmatycznych, który hamuje odpowiedź immunologiczną organizmu."

Czyli nie powinien się szczepić. Szczepienie w jego przypadku to był gwóźdź do trumny.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

18-10-2021 [20:13] - rolnik z mazur | Link:

@ autor
ZAPOMNIAŁAM dodać, że Generał był szczepiony na Świra. 

Obrazek użytkownika J z L

18-10-2021 [20:15] - J z L | Link:

Razem z Tobą

Obrazek użytkownika Maverick

18-10-2021 [20:47] - Maverick | Link:

Za fałszywe pomawianie Iraku o broń masowej zagłady, i miliony bestialsko zamordowanych poprzez siepaczy Lucyfera jest już sądzony!!

Obrazek użytkownika Maverick

18-10-2021 [20:49] - Maverick | Link:

Członek Skull and Bones z bushowskiego NWO, robił pozory cywilizowanego. Wysoki rangą agent Deep State. Oni też są śmiertelni.

Obrazek użytkownika paparazzi

19-10-2021 [18:44] - paparazzi | Link:

To akurat racja.

Obrazek użytkownika Maverick

18-10-2021 [20:57] - Maverick | Link:

Herkules pokonał Hydrę ogniem, bo jak  odcinał jedną natychmiast odrastała nowa. To znany fakt mitologii greckiej. NWO wszczepia ludziom Hydry ( białko kolczaste) których niesposób zabić bo samo w sobie jest komórką macierzystą. Wystarczy jedna komórka aby powstała nowa hydra. Vhyba kuzyn czy bratanek polecił Herkulesowi wypalenie Hydry ogniem.
Dlatego tez Bóg przyrzekł nam ze następnego potopu nie będzie, tylko wszystko wypali ogniem.  Ludzie z wszczepionymi Hydrami i systemami biometrycznymi będą jak wściekłe bestie z NWO i Deep Sate.