Przejdź do treści
Strona główna

menu-top1

  • Blogerzy
  • Komentarze
User account menu
  • Moje wpisy
  • Zaloguj

Jak to jest z tym Holokaustem?

JzL, 04.10.2021
Holokaust doszedł do skutku w kontekście „Generalplan Ost” (plan generalny dla wschodu), który zakładał ludobójstwo ponad 40 mln Słowian, tj. ok 80 % ludności Polski, Ukrainy i okupowanych terenów Rosji. Niemcy chcieli część zgermanizować a z reszty uczynić niewolników przeznaczonych do najprostszych prac, głównie w rolnictwie. Edukacja miała być jedynie w najbardziej podstawowym zakresie.
Zabili ok. 6 mln obywateli polskich i ok. 20 mln Rosjan (lub precyzyjniej - obywateli CCCP).
Zlikwidowana została praktycznie większa część inteligencji polskiej. Ci, którym udało się przeżyć, zostali zlikwidowani przez żydobolszewię zainstalowaną w Polsce po 1944 r. przez Stalina.
200 000 polskich dzieci z cechami „aryjskimi” zostało wywiezionych do Rzeszy w celu germanizacji.
Ok. 4 500 000 Polaków i Rosjan wywiezionych zostało na przymusowe roboty.
Dlaczego Niemcy mieliby oszczędzić Żydów obecnych na okupowanych terenach?
W nazistowskiej skali wartości Żydzi jako „Untermensch” byli postrzegani nawet niżej niż Słowianie.
Realne obiekcje, które zgłaszają rewizjoniści (nie mylić z negacjonistami) skierowane są głównie przeciwko wykorzystaniu Holokaustu do partykularnych celów politycznych syjonistów.
Takie postrzeganie Holokaustu jakie zostało nam narzucone od Procesu Norymberskiego ma oprócz tego bardzo wymierne skutki ekonomiczne.
Ocenia się, że tylko Niemcy w różnej formie wypłacili Państwu Izraela, które uzurpuje sobie prawo do reprezentowania wszystkich Żydów, sumę zbliżoną do 100 miliardów $. Ostatnim „prezentem” były trzy zbudowane w niemieckich stoczniach okręty podwodne, które uzbrojone w głowice jądrowe patrolują obecnie wody Zatoki Perskiej.
Dla przypomnienia dodam, że Polska wspaniałomyślnie zrzekła się reparacji za zniszczenie ok. 40 % kraju...
Wszyscy ci krytycy mogliby uczynić jeszcze więcej naświetlając doskonałe stosunki syjonistów z nazistami, działalność Judenratów, policji żydowskiej oraz działania elit żydowskich w USA utrudniających ewakuację europejskich Żydów.
Ci, którzy umniejszają Zagładę dyskredytują samych siebie sprzyjając jednocześnie projektom NWO, którego jednym z założeń jest sprowokowanie starcia między Islamem a zachodnim syjonizmem.
Prześladowania nazistowskie były utrzymywane pod pewną kontrolą dopóki Hitler starał się utrzymać pokój z Anglią i Sowietami. Po inwazji 22 czerwca 1941 rozpoczęła się eskalacja działań wojennych prowadząca do ludobójstwa. W strefie działań wojennych przeciwko Związkowi Radzieckiemu Słowianie i Żydzi nie nadający się do pracy przeznaczeni zostali do eksterminacji.
Według Niemców wszyscy Żydzi reprezentowali sobą takie same niebezpieczeństwo jak bolszewicy. Żołnierzom wbijano do głów, że „ narodowy socjalizm i żydowski bolszewizm nie mogą koegzystować”, i że jest to „wojna na wyniszczenie”.
Druga Wojna Światowa była okresem nieporównywalnych barbarzyństw i czystek etnicznych.
Rumuni zabili ok 250 000 Żydów, Chorwaci zabili ok. 350 000 Serbów. Armia Niemiecka straciła
4 mln żołnierzy. Armia Czerwona ponad 9 mln. Wśród ofiar cywilnych było 1,8 mln w Niemczech, 11,5 mln w Rosji i 20 mln w Chinach.
Prawdziwym Holokaustem była więc sama wojna. Żydowski Holokaust był tylko jego częścią.
Niesprawiedliwość polega na tym, że usiłuje się ogniskować uwagę ludzkości wyłącznie na tragedii Żydów co jest ewidentnym rasizmem w imię anty-rasizmu.
Według tej wizji tylko życie Żydów było ważne.
Prawdziwym wyzwaniem jest sprawienie by uznano II WŚ za tragedię zbiorową dla całej ludzkości, zrozumieć dlaczego się wydarzyła i jak uniknąć następnej. Relatywizowanie śmierci ze względu na przynależność etniczną ofiar jest niedopuszczalne i urąga wszelkim uniwersalnym zasadom.
Lekcja płynąca z II WŚ tkwi w tym, że politycy zawsze potrafią pociągnąć na skraj przepaści i zmusić do skoku łatwowierne stado baranów jakim są społeczeństwa. Ogromną rolę odgrywają tutaj media, które służą za naganiaczy. A wszyscy są na służbie nieznanych ogółowi sił kontrolujących banki centralne i dążących do ustanowienia światowej dyktatury.
Żydowscy kredytodawcy z Amsterdamu sfinansowali Rewolucję Angielską Cromwella (1640-1649) a później sukcesję Wilhelma Orańskiego (1687). W ten sposób zdołali utworzyć Bank of England i wchodząc w koligacje z arystokracją angielską rozpoczęli nieprzerwany marsz w celu podporządkowania sobie świata. Jako środków użyli: imperializm brytyjski, oświecenie (kabalizm i masoneria), socjalizm, komunizm, neokonserwatyzm i syjonizm.
Wojna uznawana jest za „rewolucyjną” bo umożliwia im wprowadzanie Nowego Światowego Porządku.
I z tego powodu są wojny.
Naziści widzieli wojnę w kategoriach ratunku rasy niemieckiej i zachodniej cywilizacji (do której najwyraźniej nas nie zaliczali) przed niebezpieczeństwem nowego porządku bolszewickiego.
Naziści – ludobójcy i poganie uważali się za obrońców cywilizacji. Z drugiej jednak strony klika bankierów kabalistów i masonów z Londynu faktycznie finansowała maszynę wojenną Hitlera. Chciała zniszczyć Niemcy i koncepcję rasy oraz nacjonalizmu, zbudować fundamenty państwa Izraela, zbrutalizować i zdemoralizować ludzkość i jeszcze na tym zarabiać. Wiele pieczeni przy jednym ogniu.
Wygląda na to, że Trzecia Wojna Światowa rozpocznie się od konfliktu między Izraelem a Iranem.
Może rozlać się w formie konfliktu nuklearnego między USA, Rosją i Chinami.
Niepotrzebne więc są nam teraz dyskusje o tym ilu Żydów zginęło 65 lat temu lecz musimy skoncentrować naszą uwagę na tym by nie dopuścić do wybuchu III WŚ i wprowadzenia NWO.
salon24.pl
  • Zaloguj lub zarejestruj się aby dodawać komentarze
  • Odsłony: 6851
u2

u2

04.10.2021 19:51

"Zabili ok. 6 mln obywateli polskich i ok. 20 mln Rosjan"
Tak naprawdę to nie wiadomo ilu z tych "Rosjan" było Polakami.

J z L

JzL

04.10.2021 20:11

Dodane przez u2 w odpowiedzi na "Zabili ok. 6 mln obywateli

Tymczasem na Szambie24r.u ten wpis jest zerżnięty (z podanego u mnie linka) jako własny wpis słynnego plagiatora Ruszkiewicza 
tylko tytuł zmienił. Wpis na S24 ma 11 lat
Co ciekawe
Po 10 minutach ma 20 odsłon (repsoli)
Minutę później już jako polecany ma już 720 odsłon(repsoli)
W minutę było jednocześnie 700 osób jako czytelników.
To jest mistrzostwo świata
Błazenada hard level
Ryan

Ryan

04.10.2021 20:36

Dodane przez J z L w odpowiedzi na Tymczasem na Szambie ten wpis

Przecież napisał jedno swoje zdanie
Całe jedno
To o co chodzi?
A ten repsol to jest ten co z tym drugim jak mu tam chyba pies na trole co to mają na własność wszystkie poczty wewnętrzne
J z L

JzL

04.10.2021 21:46

Dodane przez Ryan w odpowiedzi na Przecież napisał jedno swoje

Ryan
Włamania na p.w w tym Szambie24r.u to codzienna praktyka.
​Ci dwaj to specjaliści najwyższej klasy
Ryan

Ryan

04.10.2021 22:24

Dodane przez J z L w odpowiedzi na Ryan

Głośno o tym pisali i piszą blogerzy
Część z nich po udowodnieniu przestępstwa zostali dożywotnio zbanowani i nawet ich wpisów o tym nie ma by podać te fakty
J z L

JzL

04.10.2021 21:54

Dodane przez Ryan w odpowiedzi na Przecież napisał jedno swoje

ryan
Tu masz wpis blogera z krwi i kości zawsze występujący pod tym samym nickiem
Bardzo ciekawy tekst tego znanego blogera
salon24.pl
Pers

Pers

04.10.2021 20:45

Dodane przez J z L w odpowiedzi na Tymczasem na Szambie ten wpis

@"jzl"
//Co ciekawe
Po 10 minutach ma 20 odsłon (repsoli)
Minutę później już jako polecany ma już 720 odsłon(repsoli)
W minutę było jednocześnie 700 osób jako czytelników.//
Widzę, że masz cały czas nochala przyklejonego do mojego bloga.
Bardzo dobrze, ucz się!  :))))))))))))
AŁTORYDET

AŁTORYDET

05.10.2021 06:29

Dodane przez u2 w odpowiedzi na "Zabili ok. 6 mln obywateli

@u2:
W tych 20 mln, to pewnie z połowa jest ofiar Stalina, które skwapliwie zapisał na konto byłego sojusznika, Hitlera.
Pers

Pers

04.10.2021 20:36

@"jzl"
//Tymczasem na Szambie24r.u ten wpis jest zerżnięty (z podanego u mnie linka) jako własny wpis słynnego plagiatora Ruszkiewicza 
tylko tytuł zmienił. Wpis na S24 ma 11 lat//
To ja jestem autorem tej notki a nie jakiś Neshamach "Z pochodzenia Żyd. nawrócony"
niepoprawni.pl
Sprawdź daty matole.
Na niepoprawni.pl opublikowałem ten tekst 23 Września, 2010 - 20:15
A ktoś zerżnął i umieścił na salonie 10 stycznia 2011, 09:27
Moje teksty są bardzo często przedrukowywane ale zwykle jest podawane źródło i autor.
Ten ma widocznie twoją mentalność :)
Będą przeprosiny?
Ryan

Ryan

04.10.2021 21:07

Dodane przez Pers w odpowiedzi na To ja jestem autorem tej

No widzisz pers
Tak to jest gdy masz kilkanascie nickow na salonie i nawet nie wiesz kiedy ty to ty
obecnie jacek.kowal?
J z L

JzL

04.10.2021 21:48

Dodane przez Ryan w odpowiedzi na No widzisz pers

Ten Neshamach czy ruszkiewicz czy pers a dzis Kowal to ciagle jedna i ta sama osoba
Nic odkrywczego
Tezeusz

Tezeusz

04.10.2021 22:30

Dodane przez J z L w odpowiedzi na Ten Neshamach czy ruszkiewicz

@JzL to są Scierwoneonowe standardy " mend łonowych"
Ula Ujejska

Ula Ujejska

04.10.2021 23:40

Dodane przez J z L w odpowiedzi na Ten Neshamach czy ruszkiewicz

Józku
Mam gorącą prośbę, nie pisz naziści w kontekście II wś. tylko Niemcy. Trzeba odkłamać historię. Mnie się udało przekonać do takiej formuły na Twitterze ambasadora USA. Nie jacyś mityczni naziści tylko NIEMCY. i przyznał mi rację.
J z L

JzL

04.10.2021 23:47

Dodane przez Ula Ujejska w odpowiedzi na Józku

to nie moj tekst tylko zyda podanego w linku
Pers

Pers

05.10.2021 00:04

Dodane przez J z L w odpowiedzi na to nie moj tekst tylko zyda

@"jzl"
//to nie moj tekst tylko zyda podanego w linku//
I dlaczego brniesz husky w kłamstwo?
To ja jestem autorem. Ten żyd ukradł mi ten tekst.
Pers

Pers

05.10.2021 00:02

Dodane przez Ula Ujejska w odpowiedzi na Józku

@ujejska
Widzisz Ujejska, ten tekst ja napisałem a splagiatował jakiś typek i umieścił na s24.
Dziś zamieściłem na NEon24 a biedny "jozio" oskarżył mnie o plagiat.
I sam się zaorał...
A co sądzisz o tej notce?
Teraz jak już wiesz, że to ja jestem autorem to z pewnością napiszesz, że napisał to "obłąkany agent putlera".
Zgadłem? :))))))))))))))))))
Pers

Pers

05.10.2021 00:29

Dodane przez Ula Ujejska w odpowiedzi na Józku

@ujejska
Poczytaj sobie. niepoprawni.pl
Ty o takich odsłonach i ilości komentarzy nawet nie możesz pomarzyć :))))))
Ryan

Ryan

05.10.2021 07:03

Dodane przez Pers w odpowiedzi na @ujejska

43675 odsłon
Ty o takich odsłonach  nawet nie możesz pomarzyć i to w 5 lat a nie 11 lat
Pers

Pers

05.10.2021 07:53

Dodane przez Ryan w odpowiedzi na 43675 odsłon

@ryanek
Miewałem więcej :))))
J z L

JzL

05.10.2021 14:55

Dodane przez Ryan w odpowiedzi na No widzisz pers

ryan
 Koń jaki jest każdy widzi
niepoprawni.pl
Pers

Pers

04.10.2021 22:36

Widzisz Adminie?
Oskarżyli mnie o złodziejstwo (plagiat), naubliżali mi i wszystko jest ok?
I Ty piszesz, że usuwasz "osobiste wycieczki"?...
Ja od nich przeprosin nie oczekuję bo osobników pozbawionych honoru ciężko o coś takiego podejrzewać.
Ale ty ich przytulaj do piersi...
Tezeusz

Tezeusz

05.10.2021 06:33

Dodane przez Pers w odpowiedzi na Widzisz Adminie?

Pers jak " menda łonowa " może mieć honor ,to ty obrażasz wszystkich,mało wkleiłem cytatów twoich scierwoneonowych  słów ?
Adminie wywal tego trolla na zbity pysk jak to zrobili w NP, Salonie...
" Zobacz sobie na taką stronkę pt. naszeblogi.pl Zebrała się tam cała ferajna płatnych, żydobanderowskich trolli, których sam stąd wykopywałem i mieszają ludziom w głowach.
nadużycie link skomentuj
Jarek Ruszkiewicz SL 30.09.2021 20:49:41 '
"Najbardziej zdumiewa mnie, że ci pseudo patrioci tak "walczący" o polską suwerenność godzą się na jawne i bezczelne poniżanie Polski przez USA i Izrael. Trochę tylko, ale tylko pro forma, nie podoba im się co robi Unia.
Natomiast lizanie d... USA to już największa cnota.
ZSRR tak nie upokarzał Polski...
Jarek Ruszkiewicz SL 12.09.2021 08:40:14
"Tutaj zagląda cięgle banda internetowych mend łonowych i potem roznoszą po Internecie ku naszej chwale :)
Wszyscy wykopani z NEonka :))
nadużycie link skomentuj
Jarek Ruszkiewicz SL 13.07.2021 21:02:21
Tak ciebie nauczyli ?
 To przypomnę  jak ciebie wykopali za chamstwo i obrazanie innych z portali : NP, Salonu oraz z Admina ze Scierwoneona pomyliłem się ,?
J z L

JzL

05.10.2021 09:31

Dodane przez Tezeusz w odpowiedzi na Pers jak " mendą łonowa "

Tezeusz
Jednokomórkowcy tak majom
Tezeusz

Tezeusz

05.10.2021 09:49

Dodane przez J z L w odpowiedzi na Tezeusz

@JzL  Chamy Scierwoneona tak mają to nikt inny jak "cała ferajna płatnych, żydobanderowskich trolli, banda internetowych mend łonowych, którzy mieszają ludziom w głowach.."
Kaczysta

Kaczysta

05.10.2021 11:31

Dodane przez Tezeusz w odpowiedzi na @JzL

Podobno na Białorusi ten kociak jest bardziej popularny od Łukaszenki
Kaczysta

Kaczysta

05.10.2021 12:02

Dodane przez J z L w odpowiedzi na Tezeusz

ameby?
Ryan

Ryan

05.10.2021 07:48

Dodane przez Pers w odpowiedzi na Widzisz Adminie?

Persie
Nie możesz mieć do nikogo pretensji.Jeśli zakłada się lipne konta na wielu portalach to efekt jest właśnie taki.Skąd mamy pewność że ten wpis na Salonie nie jest twoim dziełem pod zmienionym nickiem.Szanuj się.To ważne.
Pers

Pers

05.10.2021 10:20

Dodane przez Ryan w odpowiedzi na Persie

@ryanek
Ja piszę ZAWSZE pod własnym nickiem albo nazwiskiem od kilkunastu lat i nie mam potrzeby ukrywać się jak ryanek vel Ted Cruz czy husky vel "jzl".
A wasze projekcje mało mnie obchodzą.
Ale to bardzo dobrze, że wszędzie mnie widzicie :)))))))
Biedny "joszko" myślał, ze mnie złapał na plagiacie... :))))))))))))))))))))))
Samozaoranie.
J z L

JzL

05.10.2021 11:10

Dodane przez Pers w odpowiedzi na @ryanek

Frajerze
Setki wpisow pod lipnymi kontami to dzielo ruszkiewicza czy persa
spadaj plagiatorze i spamerze
Pers

Pers

05.10.2021 11:35

Dodane przez J z L w odpowiedzi na Frajerze

@"jzl"
Self - plowed troll jesteś :)))))
Dzisiaj może puszczę jakiś fajny tekst.
Liczę na twoją współpracę :)))))))))
Kaczysta

Kaczysta

05.10.2021 11:38

Dodane przez Pers w odpowiedzi na @ryanek

Gdzie jeszcze piszesz pod wlasnym nazwiskiem
Na niepodleglym
J z L

JzL

05.10.2021 17:08

Dodane przez Kaczysta w odpowiedzi na Gdzie jeszcze piszesz pod

Kaczysta 
tutaj pisze
KONKURENT "LEONKA"
Pogratulować. Byli „żelaźni” admini Oparowego portalu otworzyli własny.
 
Pod (na razie zbyt) wiele mówiącym adresem www [kropka] niepodległy [kropka] pl od wczoraj (15 lipca) znajduje się utworzony przez niejakiego Jarosława Ruszkiewicza i Annę Słupianek nowy portal.
niepoprawni.pl
Kaczysta

Kaczysta

05.10.2021 19:19

Dodane przez J z L w odpowiedzi na Kaczysta 

Właśnie się tam zalogowałem
​No prawie się zalogowałem tylko czekam jak Ruszkiewicz się ogarnie z nalotu komorników
admin

Admin Naszeblogi.pl

05.10.2021 12:28

Dodane przez Pers w odpowiedzi na @ryanek

Pers i inni -- To zupełnie przypadkowe zdjęcie. Nie mogłem się więc powstrzymać żeby się nie podzielić :)))
albicla.pl
Pers

Pers

05.10.2021 12:58

Dodane przez admin w odpowiedzi na Pers i inni -- To zupełnie

@admin
Fajne ale niestety nie moje... 
Ale doceniam poczucie humoru i traktuję jako dobrą wróżbę :)))
Tezeusz

Tezeusz

05.10.2021 14:45

Dodane przez Pers w odpowiedzi na @admin

@ Persie jesteś tak zakłamany:
"Zobacz sobie na taką stronkę pt. naszeblogi.pl Zebrała się tam cała ferajna płatnych, żydobanderowskich trolli, których sam stąd wykopywałem i mieszają ludziom w głowach.
nadużycie link skomentuj
Jarek Ruszkiewicz SL 30.09.2021 20:49:41 "
admin

Admin Naszeblogi.pl

06.10.2021 06:29

Dodane przez Pers w odpowiedzi na @admin

Pers. Jak nie Twoje? Czytać nie potrafisz? :)
J z L

JzL

05.10.2021 14:40

Dodane przez admin w odpowiedzi na Pers i inni -- To zupełnie

Administratorze
Na tej pierwszej fotce wygumkowano ruszkiewicza.Zostala tylko flaga
Czy powodem jest aryjska twarz to mozemy ocenie po drugiej fotce z tej manifestacji
i.ytimg.com
Ryan

Ryan

05.10.2021 15:37

Dodane przez J z L w odpowiedzi na Na tej pierwszej fotce

ale jak to?
wygumkowali Spiryta
no nieeee
admin

Admin Naszeblogi.pl

06.10.2021 06:35

Dodane przez J z L w odpowiedzi na Na tej pierwszej fotce

JzL -- tak, znam Persa z widzenia. Jeśli jednak ktoś sobie tego nie życzy, nie zgodzi się, nie publikujemy czyichś wizerunków, jeśli nie jest osobą publiczną. Wizerunek jest prawnie chroniony i nieautoryzowane użycie może być nomen omen powodem ;)
Ryan

Ryan

05.10.2021 21:08

Dodane przez admin w odpowiedzi na Pers i inni -- To zupełnie

- admin
Serdecznie dziekuje za nadanie mi rangi blogera
Zaskoczenie ale i wyzwanie
Raz jeszcze dzieki
Pers

Pers

05.10.2021 21:13

Dodane przez Ryan w odpowiedzi na - admin

//Serdecznie dziekuje za nadanie mi rangi blogera//
ŁoMatko...
Następny spamer kopiuj/wklej.
Tylko pamiętaj o 7 Przykazaniu!
admin

Admin Naszeblogi.pl

06.10.2021 06:31

Dodane przez Ryan w odpowiedzi na - admin

Ryan. Czekałem tylko aż spuścisz trochę emocji w sporach z Persem. Proszę, nie zawiedź.
Tezeusz

Tezeusz

05.10.2021 14:49

Dodane przez Pers w odpowiedzi na @ryanek

@ Pers Kłamiesz jak bura suka.
Na portalu Niepoprawni.pl pisałeś pod wieloma postaciami np" szperaczka " z odmianami  było tego kilkanaście odmian. Za co zostałeś  wykopany przez Admina za chamstwo.
Kaczysta

Kaczysta

05.10.2021 11:18

Dodane przez Pers w odpowiedzi na Widzisz Adminie?

dachowcze
Sam tego chciałeś Grzegorzu Dyndało
​karma wraca
J z L

JzL

05.10.2021 17:26

Dodane przez Kaczysta w odpowiedzi na dachowcze

Znamy już przyczyny awarii Facebooka. Spiryto wrzucił swój wpis o skarpetach Motoroli i kolegach w Donbasie no i przegrzały się serwery.
Kaczysta

Kaczysta

05.10.2021 19:57

Dodane przez Pers w odpowiedzi na Widzisz Adminie?

Pers- pytanie
Czy jest tu na portalu ktoś taki co mógłby cię tu obrazić
JzL
Nazwa bloga:
Great minds discuss ideas; average minds discuss events; small minds discuss people
Zawód:
Przedsiębiorca
Miasto:
Londyn

Statystyka blogera

Liczba wpisów: 664
Liczba wyświetleń: 1,733,603
Liczba komentarzy: 7,586

Ostatnie wpisy blogera

  • Kolejny odcinek serialu „Gonimy króliczka Zbyszka”
  • Wrak człowieka w rządzie Tuska
  • W Holandii dokonano po raz pierwszy eutanazji dziecka

Moje ostatnie komentarze

  • A ty ruszkiewicz za molestowanie własnych dzieci
  • Terror kretynizmu.Ostatnio zadaje sobie już tylko jedno pytanie. GDZIE SĄ GRANICE TEGO KRETYNIZMU?Zauważyliście, że z każdym kolejnym koszmarem, jaki jest ujawniany w tej "Uśmiechniętej Polsce w…
  • Dobry rusek to zdechły rusekAmenSalute

Najpopularniejsze wpisy blogera

  • NEon24 - moja cierpliwość się skończyła
  • Zaszczepieni kontra niezaszczepieni!
  • Bloger Marek Sawicki nie żyje

Ostatnio komentowane

  • mada, Przypomnijmy sobie prof. Nowaczyka. W Kanadzie wyrzucili go z Uniwersytetu, bo pracował nad wyjaśnieniem zamachu w Smoleńsku.Lewactwo ma długie macki a Trump nie będzie wiecznie…
  • mada, Coś takiego, własne dzieci!
  • JzL, A ty ruszkiewicz za molestowanie własnych dzieci

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2008 - 2026, naszeblogi.pl

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | tvrepublika.pl | albicla.com

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się tu. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek. | Polityka Prywatności

Footer

  • Kontakt
  • Nasze zasady
  • Ciasteczka "cookies"
  • Polityka prywatności