1. Gdzie byłaś lewacka hołoto jak Putin mordował dzieci w Mariupolu?

2. Tu byłaś hołoto, przy stole z Ukraińcami, twardo im proponując poddanie się bo inaczej Putin ich wyrżnie. Gdzie byłaś lewacka hołoto jak oszukiwano Ukraińców budując dwie rury pod Bałtykiem, łudząc ich obroną narodowych interesów i gwarancją energetyczną? Wasz premier wyraził zgodę na ruską rurę!

Jak śmiecie zarzucać przyzwoitym ludziom coś okropnego kiedy inny putinowski bandyta posyła biednych ludzi na niepewny los, zwodząc ich zachodnim rajem? Dlaczego hołoto nie pojedziesz na Białoruś i nie wesprzesz tych biednych ludzi czymkolwiek? Rząd Morawickiego zrobił wszystko co było możliwe aby pomóc tym ludziom. Łukaszenko odrzucił polską pomoc. Zrób coś więcej lewacka hołoto a nie nadrabiaj brak działań, swoją głupotą i darciem ryja w Sejmie i w mediach. Ilu emigrantów przyjęliście pod swoje skrzydła, ile dzieci uratowaliście przed poniewierką? ZERO! ... więc milcz hołoto i nie przeszkadzaj przyzwoitym ludziom w ich ciężkiej pracy!
Aktualizacja z dnia 04.10.2021
Poniżej wklejam kolejny link do filmu o rzezi cywilów w Mariupolu przez najemników Putina ,tylko z jednego dnia. Wcześniej zamieściłam tylko fotografię, ale obłudni najemnicy Putina próbują nam tutaj wmówić że to kłamstwo. Przy okazji przeczytajcie felieton na ten temat.
Źródło: Tragiczny atak rakietowy na Mariupol (18+) - Artykuł - GeekWeek.pl
Dziwna retoryka, gdy Banderowcy mordowali SŁOWIAN>
Tutaj możesz się czegoś anuczyć jak znasz angielski.
"You LIED & My Friends Are DEAD!" Iraq War Vet DESTROYS George Bush - YouTube
<iframe width="1778" height="750" src="youtube.com" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>
Wyślij to Putinowi i Merkel ze zdjęciem SSGalizien i kopią paktu Ribbentrop-Mołotow - mają się czego wstydzić ci podżegacze wszelkich rzezi podczas wojny. I na temat proszę pisać bez putlerowskich wrzutek. Dziecko drogie, ty chcesz mnie czegoś uczyć? 😁😁
//Wyślij to Putinowi i Merkel ze zdjęciem SSGalizien //
SS Galizien, niedouczona kaczko, była złożona w 100% z ochotników ukraińskich.
Do szkoły marsz!
Putlerowski nieuku, zapamiętaj to sobie: Dywizja SS Galizien była niemieckim związkiem taktycznym podległym niemieckiemu dowództwu oraz była w 100% dowodzona przez Niemców, to że w większości służyli tam Ukraińcy choć nie tylko, to jednak nie zmienia faktu, że za działalność wojenną Dywizji odpowiadają wyłącznie Niemcy, .Oszuście putlerowski chciałeś zabłysnąć wiedzą ale uczyli cię chyba na Łubiance?
Zaorany i won za Don! 😁
//to że w większości służyli tam Ukraińcy choć nie tylko, to jednak nie zmienia faktu, że za działalność wojenną Dywizji odpowiadają wyłącznie Niemcy,//
Nie kłam. Siłą tych ochotników wcielano? I nie ma znaczenia, że dowódcami byli Niemcy.
"28 kwietnia 1943 r. we Lwowie sformowana została, złożona z ukraińskich ochotników, 14. Dywizja Grenadierów SS, tzw. dywizja SS-Galizien lub „Hałyczyna”. Największym zwolennikiem i protektorem ukraińskich oddziałów SS był sam gubernator Otto von Wächter. W liście do ojca, w lipcu 1944 r. Wächter pisał: „ Napływ ochotników [do Galizien SS] jest tak duży, że zarówno dywizję, jak i rezerwy mamy już przepełnione”. Źródło - IPN krakow.ipn.gov.pl
Zaorana i do magla wypad!
Wszyscy wykopani z NEonka :))
nadużycie link skomentuj
Jarek Ruszkiewicz SL 13.07.2021 21:02:21.."
Trudno odpowiadać mendzie łonowej
Tak jak i ciebie Putas dzisiaj nie musiał siłą wcielać, sam tam na szkolenie z Gajowym poleciałeś. Teraz wyjecie w Polsce i bronicie jego racji stanu gdzie tylko możecie. Ulica i zagranica - a Putas rączki zaciera. Poradzimy sobie z tą hołotą - o tym ten wątek!
//Pers
Tak jak i ciebie Putas dzisiaj nie musiał siłą wcielać, sam tam na szkolenie z Gajowym poleciałeś.//
Wracaj ty lepiej do magla niedouku.
Uuuuuuurrrrraaaaa
Uuuuuuurrrrraaaaa
Uuuuuuurrrrraaaaa
W tej formacji było tysiące Białorusinów,Francuzów,Holendrów,Łotyszy,Estończyków,Belgów,Chorwatów czy Słowaków
Putlerki to wiedzą, ale to jest niewygodne info dla europejskiej lewizny. Wszak to dzieci tych popaprańców rządzą dzisiaj w UE.
Za zbrodnię wołyńską odpowiedzialność ponosi III Rzesza (wspólnie z bezpośrednimi sprawcami ), która sprawowała tam władzę polityczną.
Tak jak za śmierć z głodu i zimna na Syberii ponoszą ci którzy ludzi tam wysyłali czyli władze ZSRS.
Za zamachy terrorystyczne w Europie ponoszą winę wszyscy , który przyczynili się do zapraszania migrantów w tym A. Merkel.
Za działania SS Galizien ponosi odpowiedzialność III Rzesza , a więc też cały naród niemiecki.
//Za zbrodnię wołyńską odpowiedzialność ponosi III Rzesza (wspólnie z bezpośrednimi sprawcami )//
Masz bardzo poukładany światek.
Zazdroszczę.
<iframe width="1778" height="750" src="youtube.com..." title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>
Maski opadły - i o to mi chodziło - won za Don putlerowski najemniku! Putas już formuje "polski legion łajdaków" a kandydatów tu i w Polsce jak widać i słychać jest już wielu. Biegnij szybko to sie załapiesz na fuchę kurwinowski przygłupie.
Tzw. "arabska wiosna" to była seria przewrotów zaplanowana i realizowana przez USA, Izrael, Arabię Saudyjską, Katar, Wielką Brytanię i Francję. Główne cele były dwa - destabilizacja państw arabskich rządzonych przez siły laickie (Libia, Irak, Syria, Egipt) i zastąpienie ich islamskimi fundamentalistami - Bractwo Muzułmańskie w Egipcie i ISIS w w Iraku i Syrii. Leży to przede wszystkim w interesie Izraela, który cierpiąc na "stres przedtraumatyczny" żyje w ciągłym strachu przed swoimi sąsiadami.
Drugim celem był oczywiście zamiar zawłaszczenia bogatych złóż naftowych i gazu w napadanych krajach. Znane są już setki e-maili Hilary Clinton, onegdaj Sekretarza Stanu USA, które nie pozostawiają żadnych wątpliwości co do prawdziwej tożsamości sprawców chaosu i cierpień dziesiątków milionów mieszkańców Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej.
Nasz rząd chodząc na pasku "wiecznego sojusznika" wspiera twórców i sponsorów światowego terroryzmu, dzięki którym Europa przeżywa obecnie inwazję nachodźców. To nic, że nie godzimy się na ich przymusową relokację, problem zbliżył się do naszych granic i mamy stan wyjątkowy na wschodniej granicy.
Wiesz teraz ujejska skąd się wzięli nachodźcy na polskiej granicy?
Polska powinna przepuszczać wszystkich, którzy koczują na granicy z Białorusią. Oni i tak nie chcą zostać w Polsce. Powinniśmy im także podstawić autokary albo wagony, żeby szybko mogli dostać się na granicę z Niemcami a nie robić cyrk ze "stanem wyjątkowym".
//jak Putin mordował dzieci w Mariupolu?//
A mordował? Może podasz jakieś konkrety?
Ja wiem o dzieciach w Donbasie mordowanych przez siły ukraińskie i obywatelach Ukrainy spalonych w Odessie.
To wszystko jeste doskonale udokumentowane.
//Kocie won za Don! //
Kaczka do magla!
//.Pytanie czy Niemcy są tak szczęśliwe że własnie do nich chcą dostać się nachodźcy.//
Co cię obchodzi dobre samopoczucie Niemców? Oni się naszym nie przejmują.
//przyjmując pod opiekuńcze skrzydła wszystkich ,,jak leci'' nawet z terrorystami?//
Nic nie przyjmiemy, Polska jest dla nich tylko krajem tranzytowym.
Chcieliśmy autentycznie pomóc tym ludziom na granicy, ale przecież bandytom nie chodzi o to by pomagać tylko żeby Europie dodać kłopotów a w Polsce dodatkowo dokonać przewrotu.
Znakomicie.
Zabolało? To ma boleć i odświeżać pamięć ... a ja tylko przypominam niewygodne fakty z rządów POgłowia i lewizny.
No niczego innego się nie spodziewałam po przedstawicielu POgłowia i lewizny. Zagmatwać historyczne fakty, domagać się kultury, a że wasza rzeczywistość akurat w tych tematach skrzeczy... no to tym gorzej dla tej rzeczywistości. Żałosne to.
A jakie to ja fakty historyczne gmatwam skoro o żadnych faktach nie piszę?
No, jest coraz lepiej: nie można się przyczepić, to wkłada Pani w usta to, czego nie powiedziałem i już jest coś do krytyki. Czysty bolszewim.
Ale faktem bezspornym jest, że gdyby wasz prawacki język z tego forum miał odpowiadać waszym normom moralnym, to rację ma siatkarz Spirydonow. Czasem warto słuchać, mniej mówić.
Wybielanie Banderowców to cecha zdrajców Polski, naszych słowiaskich wartości.
//Wybielanie Banderowców to cecha zdrajców Polski, naszych słowiaskich wartości.//
Wybielanie banderowców to zadanie ostatniego "desantu" na NB.
Trzeba piętnować ich kłamstwa. Ich jedynym argumentem są inwektywy typu "sowiet" albo "won za Don".
To w sumie prostacy o konstrukcji cepa.
Zobaczysz tam nie tylko prostaka
Zgłoś się do psychiatry, bo te bzdety o wybielaniu przypisujesz według siebie i swoich urojeń. Tylko wy dwaj z Maverickiem wybielacie tu zbrodniarzy ruskich i niemieckich. Won za Don putlerowski najemniku!
Onuce ZAORANE
Piękny strzał z liścia
Brawo
//wybielacie tu zbrodniarzy ruskich i niemieckich. Won za Don putlerowski najemniku!//
Jakbym cię znowu grzecznie poprosił o jakiś konkretny przykład (z linkiem oczywiście) to złapiesz rybkę i będziesz palić goopa.
Wróć ty lepiej do swojego magla :)))
Nie potrafisz przeczytać zdania ze zrozumieniem a chcesz by cię traktować poważnie? Nie rozumiesz co to znaczy "TU" ? To znaczy w tym wątku - i jeszcze chcesz linka do swej głupoty ? No daj se siana i won za Don! A niby gdzie ja wybielam banderowców? Pytam już drugiego putlerka i pewnie bedzie cisza? 😁
//A niby gdzie ja wybielam banderowców?//
Choćby w tej notce i w komentarzach pod nią.
Kłamiesz i manipulujesz.
//daj se siana i won za Don! //
Do magla marsz!
No ale konkretnie to nie pokażesz, bo byś się doszczętnie ośmieszył. W mojej notce jest coś o banderowcach? Urojenia masz razem z tym drugim putlerkiem. Od tych urojeń zaczęliście tu swoje komentarze.
I jeszcze raz żebyś nieuku zapamiętał: Waffen SS Galizien to była niemiecka dywizja, dowodzona przez Niemców. Niemcy są za nią w 100% odpowiedzialni w czasie wojny a nie Ukraińcy - i nawet sami Niemcy temu nie zaprzeczają. Ale nie muszą się wypierać, robią to za nich putlerowscy najemnicy tacy jak ty.
//I jeszcze raz żebyś nieuku zapamiętał: Waffen SS Galizien to była niemiecka dywizja, dowodzona przez Niemców. Niemcy są za nią w 100% odpowiedzialni w czasie wojny a nie Ukraińcy//
Oczywiście, że niemiecka, złożona z 99,999 % z Ukraińców ochotników, którzy walili do niej drzwiami i oknami. Jak zakładali mundur SS to stawali się automatycznie Niemcami.
A OUN UPA to byli ukraińscy harcerze.
//robią to za nich putlerowscy najemnicy tacy jak ty.//
Wróć lepiej do magla
Pierdu pierdu nie na temat... a miałeś mi pokazać konkretnie gdzie wybielam banderowców. Nie pokażesz, bo twoje urojenia są tylko urojeniami.
Pa kocino - kończę, bo mnie ktoś poda do sądu za znęcanie się nad obłąkańcem.
Kurwinowski przygłupie, w którym miejscu wynoszę na piedestał zbrodniarzy? Zmyślisz sobie coś czego tu nie ma i snujesz swoje urojenia - won za Don!
Bo nie dogadamy się z nimi. To totalne, lewackie, bezrozumne zajoby i przestępcy. Będą jątrzyć, sabotować, kłamać, kraść, negować wszystko i prowadzić działalność wywrotową dopóki nie dorwią się do koryta.
Bo nie pozbędziemy się ich poprzez emigrację czy ich wydalenie. Jest ich, niestety, za dużo by wszystkich wydalić z Polski, a sami nie wyjadą.
Bo jedynym wyjściem by się ich pozbyć jest karta wyborcza !!! Wzywamy tych, którzy nie biorą udziału w wyborach – chodzcie z nami ! Każdy dodatkowy, normalny kandydat – to odsunięcie dwóch nienormalnych kandydatów totalnej opozycji.
Największą grupą do której musimy dotrzeć to ci, którzy nie biorą udziału w wyborach. Tych ludzi jest około 10 milionów. Wiadomo, że nie wszyscy są w stanie głosować, ale gdybyśmy wytłumaczyli i pomogli przynajmniej połowie, to jest 5 milionów, dodatkowych potencjalnych, w ogromniej większości wyborców PIS-u. Dlaczego PIS-u ? Bo lewactwo jest jak zawsze mocno zmobilizowane, i tam wstyscy "żywi" biorą udział w wyborach ! Kto powinien wziąć udział w tej akcji ? My ! Ci, którzy choć trochę interesują się polityką i dobrem naszej własnej Ojczyzny ! W ostatnich wyborach prezydenckich zwerbowałem dodatkowo 7 ludzi nie biorących dotąd udziału w wyborach. Wytłumaczyłem im zasady głosowania, pomogłem wypełnić dokumenty i je wysłać, a tym głosującym osobiście zaoferowałem transport do punktu wyborczego !
Jeśli chodzi o niezdecydowanych, których w każdym sondażu jest około 10 %, czyli około 3 milionów ludzi, to duża większość z nich i tak będzie głosowała na PIS. Tych innych musimy przekonać na argumenty !
//duża większość z nich i tak będzie głosowała na PIS. Tych innych musimy przekonać na argumenty !//
Ty możesz jedynie zniechęcić.
Normalni ludzie nie cierpią wazeliny.
A ja mógłbym uznać ,że każdy niemiecki krzyż żelazny był objawem wazeliniarstwa wobec Fuehrera I NSDAP.
//Czy w demokracji zdobycie dodatkowych głosów nie jest odpowiednikiem ofiarności na polu walki ?//
Jest bardzo chwalebne ale Kudla nie jest w stanie nikogo pozyskać. Może jedynie zniechęcić.
Ośmiesza PiS jak dobry kabareciarz.
Kogo chcesz przekonać do takiej służalczości?
Zwłoki ukraińskiego żołnierza Romana Biezpałyj zostały odesłane do rodziny przez tzw. "separatystów" bez części organów wewnętrznych oraz bez nosa i ust na twarzy. Zbrodnia jest tym straszniejsza, że organy te - prawdopodobnie - wycięto jeszcze za życia żołnierza wziętego do niewoli na wschodniej Ukrainie.
defence24.pl
arte.tv
Ten drugi to neobanderowiec Tiahnybok. Zadałam parę lat temu to pytanie księdzu który tak się obruszył w WSI24 na to że na Majdanie Kaczyński stał właśnie obok niego.... a ksiądz nie zauważył, że neobanderowiec jest wpuszczony na salony POgłowia jako partner do dyskusji. O tym ten wątek, o lewiźnie która zapomniała o swojej hańbie.
w miejscu świątyni romańskiej, w którym świeczniki oświetleniowe ozdobione były do niedawna
carskimi orłami?
heraldscotland.com
pbs.twimg.com
Coś dla ciebie i twoich kumpli kresywekrwi.neon24.pl
Ruskich szmatławców nie czytam - to papka dla takich jak ty - won za Don!
//Ruskich szmatławców nie czytam - to papka dla takich jak ty.//
Jeśli dla ciebie wpis o 75 rocznicy bestialskiego mordu UPA w Jaworniku Ruskim na żołnierzach Wojska Polskiego jest "ruskim szmatławcem" i "papką" to sama wystawiasz sobie świadectwo i potwierdzasz to co napisał Maverick.
Więcej pytań nie mam :)))))
Wracaj do swojego magla.
Dlaczego podejrzana? Bo budzi wątpliwości czy to zbok lubujący się w nekrofilii historycznej czy dywersant na usługach mafii kremlowskiej. Zwłaszcza, że monotematyczny - bo tylko judzi i jątrzy.
Nie zamierzam zaprzeczać tragicznym zaszłościom historycznym pomiędzy dwoma rywalizującymi nacjonalizmami, polskim i ukraińskim. Od czasu ostatnich zderzeń tych dwóch żywiołów minęło już z okładem 70 lat. W międzyczasie wyrosły już dwa pokolenie w każdym z narodów.
Historia ludzkości jest pełna tragedii i okrucieństw. A wojny, wszystkie wojny ujawniają wymiennie zbrodniarzy i bohaterów, w zależności -po której stronie granicy- obserwator. Podobnie jak niema dymu bez ognia tak i nie ma skutków bez przyczyny. Te dwa narody; polski i ukrański, w rezultacie wzajemnie wielokrotnie zadanej i doznanej zbiorowej traumy, uważam za psychicznie zdefektowane i wymagające długiej holistycznej terapii.
Komu służy wbijanie klina między Polskę a Ukrainę, jeśli nie suchotniczemu imperium hunty kremlowskiej? Imperium które drogą odwiecznej tradycji łamie prawa i normy międzynarodowe, dokonując grabieży i zaborów terytorialnych. Czy można się zatem dziwić nacjonalistycznej radykalizacji nastrojów młodego pokolenia, które jeszcze nawet nie zdążyło się oswoić z “wybiciem się na niepodległość” a już padło ofiarą zaborców.
Obserwacje skutków zbiorowych urazów wojennych dobitnie świadczą, jak szybko można zrujnować równowagę psychiczną narodu ale również jak trudno ją odbudować. Czy należy obwiniać dzieci za winy ojców? Czy nienawiść ma trwać po sycylijsku przez pokolenia? Czy obwiniać współczesnych Rosjan za zbrodnie katyńskie, za rzeź Pragi, Irlandczyków za “terroryzm” anty brytyjski, Turków nowego tysiąclecia za holocaust Ormian a młodych Niemców za zbrodnie ich dziadków, Polaków pod Napoleonem za rzezie w Hiszpanii, za polskich sztyletników dokonujących egzekucji rosyjskich zaborców, czy “polskich panów” nabijających chamów na pale?
Mamy w Polsce ponad 2 miliony Ukrańców o różnym statusie ; część pracuje a część studiuje i uczy się. Zapracowali na dobrą opinię. Ich obecność w Polsce ku wzajemnej korzyści, świadczy o mądrości politycznej i zwyczajnie ludzkiej, części naszych polityków.
To bez wątpienia, inwestycja w dobrosąsiedzką przyszłość obu narodów, wbrew zboczonym rojeniom Jacka Boki. Podążając tropem jego chorej psychiki, to nic tylko powołać szwadrony śmierci, dla mordowania Ukrańców “ku chwale matiuszki Rassiji” i na pohybel lachom.
Zaraz dzwonię po pogotowie. Niech przymierzą zbokowi kaftanik!
naszeblogi.pl
Pers
Jak typowy ruski przygłup, nie rozumiesz jednego, a pisałam to już wiele razy tu i na NP: Kiedy w linku pojawia się "neon24". to zawsze piszę że ruskich szmatławców nie czytam - i dobrze o tym wiesz 😁 ... znamy się nie od dzisiaj. I nie interesuje mnie co ten szmatławiec drukuje - jasne czy za trudne i mam napisać dużymi literami
//Jak typowy ruski przygłup//
Błąd. Jestem Polakiem.
W twoją przynależność etniczną nie wnikam i nie obchodzi mnie to.
//znamy się nie od dzisiaj.//
Doprawdy? Nie kojarzę. Zresztą kim ty jesteś, żebym miał cię znać?
//Kiedy w linku pojawia się "neon24". to zawsze piszę że ruskich szmatławców nie czytam//
Robisz krzywdę i ubliżasz kilku osobom, którzy tutaj piszą i piszą także na tym "ruskim szmatławcu" gdzie są cenionymi blogerami.
Tu masz przykład jak beczał jeden z twoich kumpli gdy go wyrzucali antykomunista.neon24.pl
Jemu też z pewnością jest teraz przykro :)))))))))
Ruskich szmatławców nie czytam. Dotarło? Ale wiem po co to wklejasz. Nie ominiesz żadnej okazji by reklamować ruskie szmatławce i esbeckich gajowych. Tu się nie pożywisz.
//Nie ominiesz żadnej okazji by reklamować ruskie szmatławce//
Ja nie muszę. Robią to za mnie bardzo skutecznie tezeusz, husky i reszta waszej ferajny :)))
Oni wiedzą lepiej co piszę niż ja sam.
już od pewnego czasu,a zwłaszcza tutaj odpuścił był sobie czytanie wpisów i komentarzy,czemu dziwić się nie należy,skoro składają się one głównie z niewyszukanych,ale za to wciąż powtarzanych wyzwisk i i inwektyw pod adresem użytkowników NB mających odmienne zdanie od autorów wpisów i tych niby komentarzy. Niewątpliwie taka knajacka pyskówka niezwykle podnosi poziom tego portalu,toteż ADMIN umywa od tego szamba ręce i milczy...Ale grunt to,,że wpływa kasa od reklamodawców,którzy na takich knajackich stronach chętnie swoje reklamy zamieszczają licząc słusznie,że takie właśnie strony są najliczniej w sieci odwiedzane. Prosta wszakże przyzwoitość wymagałaby usunięcia z każdej nowej strony ostrzeżenia o usuwanych wpisach: "Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych".
//Komentarze są usuwane, głównie ze względu na osobiste wycieczki.//
Dobry żart tynfa wart :)
Ubawiłeś mnie setnie Adminie :)))))))))))
banda internetowych mend łonowych
kurwinowski przygłupie
typowy ruski przygłup
No co? Miłuj bliźniego swego jak siebie samego. Więc autoprezentacja osoby, którą cytujesz, jest wręcz ekshibicjonistyczna.
Ale faktem jest, że wstyd mieć takie cechy.
Nie szkaluj Persa
Prosze
czyli nożyce od razu zabrzęczały,oznajmiając zwłaszcza swoje kłopoty z rozumieniem prostego tekstu,pomimo ukończenia szkoły z wyróżnieniem.Niestety,jak zwykle zabrakło jakichś przykładów na poparcie swoich twierdzeń,że to ja powinnam być usuwana za "niedopuszczalną formę przekazu",czyli konkretnie za co?
//Wg pana i takich jak pan regulamin obowiązuje tylko prawą część internautów//
"Prawa część internautów"? A co to takiego?
"prawa" - bo bez skazy?
"prawa" - bo prawicowcy?
"prawa" - bo fani PiS (w nazwie jest "prawo")?
Mogłabyś doprecyzować szanowna sake?
//Udajesz przedszkolaka czy chcesz pochwalić się kolejny raz perłami swojego wyostrzonego dowcipu?//
Właśnie robisz to co zarzucasz innym :))))
//Moje poglądy są prawicowe i nie sądzę bym się musiała czego wstydzić//
Oczywiście, że nie masz czego się wstydzić! Nawet jakbyś miała poglądy komunistyczne (nie mylić z bolszewizmem) to też nie byłby to powód do wstydu.
Zastanawia mnie tylko jak ktoś, kto deklaruje poglądy prawicowe może być jednocześnie fanem partii socjalistycznej?
//Któż jak nie opozycja nazywa nas prawakami, prawdziwkami, prawicowcami? //
I to mają być obelgi?
Z tego co zauważyłem to tutaj są stosowane wobec "opozycji" dużo dosadniejsze określenia. Często wręcz wulgaryzmy.
Nie jesteś przypadkiem przewrażliwiona?
A przykłady chamstwa powyżej. Nie przeszkadzają Pani?
Magdaleny Środy nie trzeba nikomu przedstawiać. To (chyba) nieuleczalnie chore na najgorsze lewackie zwyrodnienia indywiduum, które nieustannie próbuje obrażać wszystkich, którzy wykazują się choćby minimalnym poczuciem przyzwoitości oraz którzy starają się myśleć.
Środa tego nie robi. Czego kolejny dowód właśnie sama nam dostarczyła.
Na Starym Mieście dwóch dziadów (Korwin i Braun) protestuje dziś przeciwko segregacji epidemiologicznej, bo zdrowie to prywatna sprawa; sprzedają przy okazji książki w rodzaju „protokoły mędrców pandemii”. Oczywiście sami doskonale wiedzą, że ruch antyszczepionkowy jest ruchem kretynów, ale na kretynach można przecież ubić niemały wyborczy interes, więc dziady łapią wiatr w żagle. Im więcej głupot wypowiedzą, im więcej jadu wysączą tym zadowolenie zgromadzonej gawiedzi większe… Można mieć tylko nadzieję, że antyszczepionkowa gawiedź wymrze rychło.. (bo Korwin i Braun z pewnością zaszczepieni, muszą przeżyć kolejne pokolenia kretynów, a te odradzają się w Polsce jak grzyby po deszczu… – tak Środzina napisała sobie w mediach społecznościowych (pisownia oryginalna).
Abstrahując od tego, że o sączeniu jadu wypowiada się postać, która nieustająco ów jad sączy, uderzające jest również, że pani pseudoprofesor po raz kolejny stara się mierzyć wszystkich miarą własną oraz środowiska, które reprezentuje. Stąd te obsesyjne odniesienia do „dziadów” i „kretynów”. TA DRUGA ULA RZYCZA 'WON ZA DON' CZY 'PUTLEREK " PRZYPISUJE MORDY BANDEROWCÓW NA MIESZKANCACH DONBASU I ŁUGANSKA NA OBROŃCÓW SWOICH WARTOŚCI I WOLNOŚCI, ONA PEWNIE JAK CI CO SPALILI ŻYWCEM LUDZI ORGANIZUJĄCYCH REFERENDUM PEWNIE BY UCZYNIŁA W POLSCE.
Cytuję: (...) TA DRUGA ULA RZYCZA 'WON ZA DON' CZY 'PUTLEREK " PRZYPISUJE MORDY BANDEROWCÓW NA MIESZKANCACH DONBASU I ŁUGANSKA NA OBROŃCÓW SWOICH WARTOŚCI I WOLNOŚCI, .. koniec cytatu.
I ty dziecko drogie chcesz mnie pouczać a nie potrafisz sklecić poprawnie po polsku całego zdania? Być może translator masz kiepski putlerowski najemniku? Bo kiedy piszesz sam coś od siebie, to takie perełki tu wklejasz. 😁😁😁
Paronoje ma jak Duda co twierdzi że Putin napadł na Gruzję a było odwrotnie Gruzja napadła na Osetię. Poliniacy żyją w takim zacofaniu ze o wszystkim dowiadują się o 200 lat za późno.
Ona pewnie nie wie że patrioci na Śląsku też walczycyli o powrót do Polski, więc walką mieszkańców Dombasu jest takim samym straggle. Prawem do samo stanowienia.
Dzieci w Maripolu zamordowali jej przyjaciele z odziału Azov, a ona ma tupet wrzeszczeć że zrobił to Putin. Psychoza i damencja jest u Uli zaawanasowana.
Putlerowski najemniku musisz się lepiej postarać, właśnie zaktualizowałam notkę na temat Mariupoola: Tragiczny atak rakietowy na Mariupol (18+) - Artykuł - GeekWeek.pl
Zaorany i won za Don z tymi kłamstwami.
My Słowianie razem przeciwko wypierdkom Lucyfera co wasalom się Masonom i NWO wygramy bo znami jest Bóg, a oni mają diabelskie urojenia.
Oj oj oj, więc krótko:
Notka jest o "wydrzyryjach" i tych co nagle zapomnieli co robili wcześniej. Jeśli ktoś mnie oskarża o coś czego w mojej notce nie ma, ani nie ma w moich komentarzach, to ja to nazywam po imieniu - tak jak należy to pokazać. Hołotę nazywam hołotą, a najemników najemnikami - tak jest uczciwie. Proszę przeczytać pierwszy komentarz w tej notce ... puknij notką w stół a ruskie i opozycyjne nożyczki się odezwą, a na koniec przegrane chamstwo jak zwykle, będzie się domagać od wszystkich kultury 😁
Dostosowałam swój "język" do takich jak Pani czy Pers oraz polskiej opozycji, których znam z innych komentarzy na tym portalu. i innych medialnych wyczynów. Bardziej skomplikowanego przekazu nie zrozumiecie. A jak pisałam wcześniej, ostatecznie to tu i w realu przegrane chamstwo, zapędzone w róg, będzie się domagać kultury od wszystkich, tylko nie od siebie.
//Dostosowałam swój "język" do takich jak Pani czy Pers//
Masz bardzo wielkie mniemanie o sobie jeśli chodzi o kulturę wypowiedzi, babo z magla.
//to forum dało się czytać i dyskutować na nim parę lat wstecz.//
Nawet pół roku temu dało się czytać. Jednak ostatni desant wprowadził nowe "standardy" dyskusji.
Faktami walą ci miedzy oczy, a ty nadal swoje bzdury wypisujesz, bo wytlumaczenia i prawdy po swojej stronie nie masz.
Taka jest prawda, ze opowiadasz się za obaleniem rządu i powrotu rozkradania Polski, w konsekwencji braku pracy wypchania Polaków za granicę i likwidacji Polski jako kraju samorządnego i niezaleznego.
Plujesz na kraj ktory cie utrzymuje i szkodzisz jak mu. Feee. Cuchniesz zdradą.
//Faktami walą ci miedzy oczy//
Lżenie i inwektywy nazywasz "faktami"?
//opowiadasz się za obaleniem rządu i powrotu rozkradania Polski//
Bzdura. Dla mnie PiS i PO to jedno wielkie zło. Nie widzę żadnej różnicy.
//Plujesz na kraj ktory cie utrzymuje i szkodzisz jak mu//
To bardzo poważne oskarżenie.
Mogłabyś podać przykłady tego "plucia"? Oczywiście z linkami.
Poza tym państwo mnie nie "utrzymuje". To ja z moich podatków utrzymuję państwo, żeby miało na różne "plusy".
//Feee. Cuchniesz zdradą.//
Feee. Cuchniesz głupotą.
//Angela po raz kolejny wykazała niezbicie,że jest nieobliczalnie najbardziej patriotycznie patriotyczną patriotką polską na całych NB!!!//
To ma dużą konkurencję bo jest więcej co tak myślą :)))
//To ty pochodzisz z tego desantu?//
Nie. Ja tu jestem prawie 5 lat a desant niecałe 5 miesięcy.
//przecież jesteś prekursorem i aktywnym rzecznikiem nowych standardów w dyskusji//
Nie wiem czy jestem prekursorem ale jestem zwolennikiem rzeczowej i kulturalnej dyskusji.
Masz mi coś do zarzucenia?