Chcemy twardzieli u władzy!

Nie chcemy płaczliwych mięczaków,
Kolejnych zdrad i zaborów! 
Klepanych po plecach chłopaków
Lokai obcych rządów i dworów!
Polska powstała z kolan,
Już nie bezbronni i nadzy!
Chcemy silnego państwa Polan,
Chcemy twardzieli u władzy!

(autor: "Drago")

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Marek Kudła

26-09-2021 [20:10] - Marek Kudła | Link:

Minister, Profesor Przemysław Czarnek to twardziel i jeden z nalepszych prawników i konstytucjonalistów w Polsce, a także fachowiec w takich dziedzinach jak gospodarka, ekonomia i zarządzanie !  Wspaniały człowiek !  Jego walory to bystrość umysłu oraz szybkość i perfekcja analitycznego myślenia.  Jego rozmówca jeszcze  przed zakończeniem wypowiedzi, ma gotową przeanalizowaną i trafną odpowiedz.  To niesamowite !  Teraz Ministrem, a następna kadencja po Dudzie na prezydenta !!! 
Wspaniałe przemówienie Prof. Czarnka:
https://www.facebook.com/maria...
 

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

27-09-2021 [14:54] - Ula Ujejska | Link:

Profesor Czarnek to twardziel i niech robi co trzeba w Oświacie  - ale na Prezydenta to widzę Jakiego a później Morawieckiego

Obrazek użytkownika Marek Kudła

27-09-2021 [16:46] - Marek Kudła | Link:

@ Ula
Morwiecki niech zostanie premierem.  Jest najlepszy w Europie a może i na świecie !  Fantastyczne wyedukowanie w różnych dziedzinach ekonomicznych, a jego każda decyzja jest słuszna ! Naprawdę szkoda byłoby takiego fachowca !!!  Jaki na prezydenta - pani chyba oszalała ?!  Przecież sama pani pisze, że potrzebujemy faceta "z jajami", a w oświacie ktoś po studiach polonistycznych da sobie zupełnie radę !  To wie pani co ?  Raczej obstawałbym za wspaniałą kobietą o nazwisku Wasserman !

Obrazek użytkownika jazgdyni

28-09-2021 [02:43] - jazgdyni | Link:

@Ula Ujejska

Hmm... Jaki? Dlaczego nie przyszło mi to do głowy. Świetna kandydatura. Choć ja myślałem o pani Szydło.

Obrazek użytkownika jazgdyni

28-09-2021 [02:40] - jazgdyni | Link:

@Marek Kudła

U mnie prof. Czarnek jest w czołówce kandydatów do przywództwa. Dobrze, że został ministrem edukacji, bo młode pokolenie, to najbardziej palący problem. Trzeba skńczyć z dyktaturą Owsiaka i róbta, co chceta! Trzeba odciąć tęczowych demoralizatorów produkujących Julki i Mięczaki.
Kurcze - to już Grecy wiedzieli ustanawiając efebów. Hitler miał silne Hitlerjugend, a Stalin Komsomoł. W tych młodzieńczych latach buntu trzeba młodych prowadzić. A potem prof. Czarnek powinien objąć kolejne newralgiczne stanowisko.

Żałuję, że zlikwidowano służbę wojskową dla 18-to latków. Nie musi być ona w modelu jak za PRLu, ale wszyscy młodzieńcy powinni przez jakieś wojskowe szkolenie przejść. To nie tylko przygotowuje militarnie, ale też uczy dyscypliny, porządku i przyzwoitości. W Norwegii, nie wiem, jak jest dzisiaj, ale jeszcze parę lat temu, wszyscy młodzieńcy przeszli służbę. I są inni, niż nasza młodzież. Dużo lepsi. 

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

28-09-2021 [03:28] - wielkopolskizdzichu | Link:

"Żałuję, że zlikwidowano służbę wojskową dla 18-to latków."
Byłeś w syfie mając 18 lat? 

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

28-09-2021 [04:00] - wielkopolskizdzichu | Link:

"Trzeba odciąć tęczowych demoralizatorów produkujących Julki i Mięczaki. Kurcze - to już Grecy wiedzieli ustanawiając efebów"
Uwaga!!! Pan Kongwinistyk da pokaz wiedzy na temat kim, lub czym byli efebii dla starożytnych Greków i do czego służyli ci najbardziej przystojni, oraz dlaczego Sokratesa poddano ostracyzmowi.
Uwaga!!! Jazgot to specjalista od starożytnej Grecji / Bizancjum i Krzyżaków też / i znany tępiciel wykolejeńców.

Obrazek użytkownika jazgdyni

28-09-2021 [07:28] - jazgdyni | Link:

Pan Kongwinistyk...

To, że masz siano w głowie, to wszyscy wiemy i nikt tu nie ma wątpliwości. Ale proszę, zadaj sobie trudu, albo wreszcie dopasuj okulary i nie przekręcaj tak wiele wyrazów jak czytasz i spotykasz się z nimi pierwszy raz w życiu. 
Intelekt i wiedza zza stodoły u Baurera może wystarcza w Vaterlandzie, gdzie wiedziesz swoją egzystencję, ale Polacy już ciemni nie są.

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

28-09-2021 [14:02] - wielkopolskizdzichu | Link:

Panie Kongwistyk.
Istnieje pojęcie Wartheland rozumiany jako obszar Wielkopolski pod okupacją III Rzeszy, jest coś takiego jak Vatherland.
 Vaterland to z kolei tytuł książki.
Ty jazgocie co miałeś na myśli?
 

Obrazek użytkownika tricolour

28-09-2021 [16:08] - tricolour | Link:

@JzG

Hehehe... Gdy już szydzisz z czyjegoś przekręcania wyrazów, to napisz, że u Bauera. Hehehe...

Obrazek użytkownika Maverick

26-09-2021 [20:15] - Maverick | Link:

Aby tak było trzeba się przestać wasalić, liczyć na jałmużnę z Uni.  Ginghis Khan stworzył największe imperium świata, a był okres gdzie wyrzucono go na odludzie podczas syberyjskiej zimy  i przeżył to, nie miał wojska a dał sobie radę. Myślenie a nie wasalenie, lub gadanie skąd obce fundacje sponsorują kontrolowaną narrację porzez judaszy udających patriotw.

Obrazek użytkownika Maverick

26-09-2021 [21:33] - Maverick | Link:

Przebudzeni Amerykanie myślą tak jak ja.

The Coming Satanic Age is Here (bitchute.com)

<iframe width="640" height="360" scrolling="no" frameborder="0" style="border: none;" src="https://www.bitchute.com/embed..."></iframe>

Obrazek użytkownika Maverick

26-09-2021 [20:48] - Maverick | Link:

Posłuchaj Michałkiewicza, w Polin lubią się wasalić a nie samodzielnie myśleć.

https://www.youtube.com/watch?...

Obrazek użytkownika Jabe

26-09-2021 [21:17] - Jabe | Link:

Ześlij naczelnika, Panie – modli się ciemny lud – on będzie wiedział, co zrobić. Jak Dyzma, da w mordę, komu trzeba, i nastanie porządek.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

27-09-2021 [14:50] - Ula Ujejska | Link:

@Jabe
Tuskowi to my już dziękujemy! Zapytaj teściowej gdzie się możesz pomodlić za niego 😁

Obrazek użytkownika Ptr

26-09-2021 [21:41] - Ptr | Link:

Czyli kogoś kto mając plan i mogąc to zrobić wyjdzie i powie im ,że żadnego fit for fifty nie będzie. 

Moja impresja z drugiej strony. Ktoś z platfrmy omawia niemiecką sytuację powyborczą. Ależ  ten człowiek lepiej zna politykę niemiecką niż Polską, gdzie sprawia wrażenie ,że jakby nic nie rozumiał. Z jakim rozpromienieniem jak wnikliwie opisał sytuację w Niemczech. Z błyskiem w oczach i przez dłuższy czas kontynuował monolog.  Do tego nie mógł znaleźć słów pochwały Angeli Merkel. Gdy zawiesił głos aż chciałoby się mu podpowiedzieć ,że mógłby użyć sformułowania " takich jak ona ze świecą szukać". Odniosłem silne wrażenie ,że platforma to dzieci Angeli Merkel. Polityczne dzieci. 
 

Obrazek użytkownika u2

27-09-2021 [09:52] - u2 | Link:

"Odniosłem silne wrażenie ,że platforma to dzieci Angeli Merkel. Polityczne dzieci. "

Tylko poseł Protasiewicz nie znał niemieckiego, choć w kontakcie z niemieckimi pogranicznikami używał ponoć tylko jezyka, jak sam twierdził :-)

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

01-10-2021 [20:04] - Ula Ujejska | Link:

@Ptr
"Czyli kogoś kto mając plan i mogąc to zrobić wyjdzie i powie im ,że żadnego fit for fifty nie będzie".
Wyjdzie i powie: Nie ma kasy nie ma klimatycznych zmian  w Polsce 😁 I to jest esencja unijnego planu: mamy zaakceptować te głupotę albo nici z kasy - czytaj Europa Wschodnia ma za te zmiany zapłacić pozostałym. I wracamy do punktu wyjścia czyli owszem wprowadzamy zmiany ale na już uzgodnionych warunkach albo unijna głupoto wypad na szczaw.

Obrazek użytkownika Kaczysta

27-09-2021 [11:33] - Kaczysta | Link:

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

27-09-2021 [14:55] - Ula Ujejska | Link:

Duda na piątkę!

Obrazek użytkownika J z L

27-09-2021 [15:49] - J z L | Link:

I ja dalem 5
Sporo jest tych glosow oddanych