Polityka na wesoło z Brukseli 😁

Na konferencji prasowej dziennikarze pytają Timmermansa: 
Dlaczego polska kura uciekła do Brukseli?

Timmermans odpowiada:
Po pierwsze, w żadnym momencie nie byłem z tą kurą sam na sam. Po drugie, ta kura uciekła przed prześladowaniami osób LGBT. Po trzecie, w Polsce jest kilkanaście milionów prześladowanych kur! Świadkiem jest posłanka Spurek. Jutro wysyłam akt oskarżenia do TSUE!

Następne pytanie od dziennikarzy:
A co na to kura?

Timmermans odpowiada:
Poparła mój wniosek i zażądała zwrotu swojej partnerki. Niestety, dwa dni wcześniej nieświadomy niczego kucharz upiekł ją na obiad w stołówce KE.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Marek Kudła

20-09-2021 [16:58] - Marek Kudła | Link:

Unię Europejską opanowali takie same zajoby jak postkomuniści i liberalne lewactwo w Polsce.  Unią kieruje Niemka Ursula von der Leyen.  Wiemy kto to jest i wiemy czego ta kobita narobiła w bundeswerze będąc ministrem obrony.  Komisarze, tacy jak Zimmermann, Reynders, czy Jourova to ludzie opętani, to ludzie chorzy na czerwoną i tęczową zarazę.  Nie wiem jak my to przeżyjemy, skoro tak stanowczo deklarujemy pozostanie w tym kołchozie ?!!!

Obrazek użytkownika Pers

20-09-2021 [17:20] - Pers | Link:

@kudla
Widzisz kudla jaki zgodny jest POPiS?
Jedni i drudzy kochają Unię :))

Ale zobacz jaka wredna jest ta unia! Każą nam płacić 0,5 mln euro/dzień za kopalnię Turów.
To oni nie wiedzą, że pan premier Morawiecki już wszystko dawno załatwił?

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

21-09-2021 [00:57] - Ula Ujejska | Link:

Pers
Jest jednak różnica w tej "miłości" ... a Ty dobrze wiesz jaka, więc na tym skończę bo Admin mi skasuje nieparlamentarne słowa. A co do kar z TSUE, to już jeden z ministrów im odpowiedział gdzie nas mogą cmoknąć - między wierszami oczywiście 🙄

Obrazek użytkownika Pers

21-09-2021 [01:57] - Pers | Link:

@ujejska
//A co do kar z TSUE, to już jeden z ministrów im odpowiedział gdzie nas mogą cmoknąć - między wierszami oczywiście //
I tu się z tobą gorąco zgadzam.
Jewropesate mogą nam skoczyć. Tylko kto im to powie?
PiS z pewnością nie. Przecież twoja partia teraz odpycha oskarżenia Tuska o "polexit"
A une wszystkie kochają jewrounię... :)))

Ty jesteś z Polski powiatowej a ja z gminnej, takiej wiejskiej. No i u nas wygrywają dobrzy Gospodarze i nikt nie patrzy na POPiS. Wygrywają najlepsi dla nas.
Nie podniecaj się ujejska tak bardzo za pisem bo za dwa lata wygra kto inny :)))))

Też bym powiedział konkretnie ale admin szanowny cenzuruje co napiszę... :))