Quo vadis Ameryko?

Kilkanaście lat temu napisałam, że Polska musi przejść  przez rządy Platformy aby Polacy zrozumieli, że ten cały Jej szyk i plan, to tylko kłamstwo i pęd do koryta naszym kosztem. Natomiast kiedy w USA wygrał Donald Trump,  napisałam że Trump przegra następne wybory choćby się złotem zesrał, bo lewactwo nie tylko go będzie sekować, ale tak jak w Polsce, za pierwszych rządów PiS, dopuści się najbardziej haniebnych czynów by wygrał głupek i lewak którym łatwo sterować. Anglosasi muszą jak Polacy, przejść przez rządy lewackiej głupoty aby zrozumieć że tylko patrioci mogą przywrócić USA wiarygodność, potęgę i znaczenie w Świecie. Nie obejdzie się to bez ostrej walki. Wielu twierdzi, że w USA może dojść nawet do wojny domowej i secesji kliku Stanów.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Pers

15-09-2021 [18:40] - Pers | Link:

//Kilkanaście lat temu napisałam, że Polska musi przejść  przez rządy Platformy aby Polacy zrozumieli, że ten cały Jej szyk i plan, to tylko kłamstwo i pęd do koryta naszym kosztem.//

Polska jest już jedynie pojęciem geograficznym.
 Kiedyś, rozebrana przez wrogich sąsiadów i wymazana z mapy Europy zachowała choć świadomość gwałtu i rozdarcia, który się dokonał. Byliśmy tylko jedną z prowincji Rosji, Prus i Austrii. Ale ciągle była gorąca świadomość, że oto naród stracił suwerenność, że obcy nas podzieli siłą. I ta świadomość pomogła przetrwać polskiemu duchowi i doprowadzić w końcu do odzyskania niepodległości.
 Teraz jest inaczej. Zostaliśmy wchłonięci do obcego organizmu przez obce siły w całości! Nie pojawią się granice, które kiedyś dzieliły Polaków z Kujaw i Wielkopolski od tych z Kongresówki czy zaboru austriackiego. Wszystko zostanie po "staremu". No ale skoro 75% Polaków to popiera to znaczy, że żydzi i Niemcy mają rację, nie zasługujemy na wolność i niepodległość. Byle piwo i kaszanka na grilla były. To nic, że za pożyczone.
 Polska kiedyś się odrodziła tylko dlatego, że cały czas istniała w sercach i umysłach patriotów, którzy nigdy się nie pogodzili z zaborami. Polak to takie stworzenie, który jak jest wolny to nie docenia tego i nie dba. Dopiero jak starci to zaczyna się burzyć. Czy teraz też tak będzie? Technika manipulacji medialnej poszła tak daleko, że to co kiedyś było niemożliwe dziś jest całkowicie wykonalne. "Pandemia" dobitnie to pokazała.

Obrazek użytkownika Tezeusz

15-09-2021 [20:32] - Tezeusz | Link:

"Polska jest już jedynie pojęciem geograficznym."
A ty jakim jesteś pojęciem abstrakcyjnym.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

15-09-2021 [21:00] - Ula Ujejska | Link:

@Pers
Dopóki żyją tacy jak ja, a zapewniam Cię kocie że jest co najmniej kilkanaście milionów,  to Polska nie będzie tylko pojęciem geograficznym.

Obrazek użytkownika Pers

15-09-2021 [21:12] - Pers | Link:

@ujejska
//Dopóki żyją tacy jak ja, a zapewniam Cię kocie że jest co najmniej kilkanaście milionów, //
Skąd wzięłaś te "kilkanaście milionów"?
I kto to?

Wiara we frazesy (bez pokrycia) PO i PiS to trochę za mało.
30 lat "wolności" skutecznie skundliło Polaków.
To już nie jest to samo społeczeństwo co choćby 40 lat temu.
Komuna tak nie przeorała mózgów jak propaganda "wolnej" Polski.
Ale podziwiam i szanuję twoją wiarę.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

16-09-2021 [14:27] - Ula Ujejska | Link:

Pers
Ja znam doskonale Polskę powiatową - to Ona wygrywa wszystko co chce - i to dla PiS 😁 Znam także wielkie miasta, ale tutaj PiS popełnia straszne błędy - choćby w Łodzi. Ostatnio zbagatelizowano łódzką lokomotywę wyborczą PiS Marcina Witko - nie zaproszono go nawet na konwencję wyborczą. I co się stało? Zdanowska znokautowała kandydata PiS, a zmarginalizowany Marcin Witko z PiS założył własny komitet wyborczy i tyż znokautował kandydatów PiS w moim mieście i powiecie💪 PiS nie potrafi jeszcze wykorzystać tej powiatowej siły. Dlatego napisałam, że jest nas co najmniej kilkanaście milionów, ludzi dla których Polska nigdy nie będzie tylko pojęciem geograficznym. Do mojego miasta żaden homoś na parady nie przyjedzie, nawet Palikot wycofał się kiedyś z takich planów. Ostatnio Niesiołowski schował się za wojskowe bramy ze swoimi bzdetami by nie dostać parasolką po łbie

Obrazek użytkownika Pers

16-09-2021 [14:44] - Pers | Link:

@ujejska
Tylko, że to nie Polska "powiatowa" rządzi polityką.
Ty patrzysz na Polskę przez pryzmat sukcesu wyborczego PiS ale PiS to jeszcze nie Polska.
Ja będę spokojny dopiero wtedy gdy znikną wszystkie magdalenkowe upiory. Z PO PiS na czele.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

16-09-2021 [22:18] - Ula Ujejska | Link:

Pers
PiS nie jest magdalenkowym upiorem - nie istniał wtedy. Natomiast bracia Kaczyńscy przy Okrągłym Stole byli wyłącznie doradcami bez prawa głosu. Łączenie w tym kontekście PiS z Magdalenką to nadużycie. Liczysz na krótką pamięć historyczną? Gdzie kto był i z kim to najlepiej pokazała Nocna Zmiana.

Obrazek użytkownika Pers

16-09-2021 [22:33] - Pers | Link:

@ujejska
Ja szanuję twoją inteligencję ale strasznie nie lubię jak ktoś mnie bierze za durnia :))))

Obrazek użytkownika Jabe

16-09-2021 [22:48] - Jabe | Link:

Nadmieńmy, że Platforma też wtedy nie istniała.

Obrazek użytkownika u2

15-09-2021 [18:40] - u2 | Link:

"w USA może dojść nawet do wojny"

Ja jednak obstawiam wojnę w Europie, która moze się przenieść i na inne kontynenty. USA wydają się być bezpieczne. Może tak jak w poprzednich wojnach okażą się wyzwolicielami Europy ?

Obejrzałem grillowanie w PE Polski za ustawę medialną. Na końcu wystąpili Didier Reynders, ze stajni Verhofstadta i minister spraw zagranicznych EU, nazwiska nie zapamiętałem. Obaj grozili bliżej nieokreślonymi karami. Twierdzili, że będą twardzi i nieugięci.

Ze zdumieniem wysłuchałem wystąpienia pani Adamowicz. Takich konfabulacji dawno nie słyszałem. Ale jak się ma 27 mieszkań to widocznie trzeba tak konfabulować :-)

Obrazek użytkownika Marek Kudła

15-09-2021 [18:51] - Marek Kudła | Link:

* Autor
"Kilkanaście lat temu napisałam, że Polska musi przejść  przez rządy Platformy aby Polacy zrozumieli, że ten cały Jej szyk i plan, to tylko kłamstwo i pęd do koryta naszym kosztem."
No i nie zrozumieli !!!  Tylko 40 % zrozumiało, natomiast reszta, a szczególnie tych ok. 10 mln nie biorących udziału w wyborach to wnętry polityczni !!!

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

15-09-2021 [21:13] - Ula Ujejska | Link:

@Marek Kudła
Kropla drąży skałę 😁 Myślę że PiS po następnych wyborach znacznie poprawi swój sejmowy stan posiadania.

Obrazek użytkownika Pers

15-09-2021 [19:07] - Pers | Link:

Podstawową misją amerykańskiego państwa terrorystycznego jest uczynienie świata bezpiecznym dla spekulacji korporacji amerykańskich. Następnym imperatywem jest zapobieganie jakimkolwiek wyzwaniom dla globalnej dominacji Stanów Zjednoczonych. Po pierwsze, Stany Zjednoczone są państwem prowadzącym nieustanne wojny o zyski. Zyski przypadają „ handlarzom śmierci ”, którzy sprzedają swoje towary w żelaznym trójkącie kompleksu militarno-przemysłowego, który gwarantuje ogromny zwrot z inwestycji kapitałowych. Proces ten jest znany jako „ militarny keynesizm ”. Korporacje takie jak Lockheed Martin, Raytheon, General Dynamics i Boeing zapewniają broń dla globalnego imperium wojskowego, które ma bronić globalnego imperium korporacyjnego. Zyski płyną również do członków kongresu posiadających akcje przemysłu obronnego.
 Stan permanentnej wojny umożliwia również gromadzenie zysków korporacjom, które eksploatują światową ziemię, siłę roboczą i zasoby, chroniąc ich dostęp do rynków zagranicznych.

Neokonserwatyści zdominowali establishment polityki zagranicznej. Oprócz ochrony imperium USA są zaciekle proizraelscy. Neokoni łączą interesy Stanów Zjednoczonych z interesami Izraela, ignorując ostrzeżenie Jerzego Waszyngtona, by unikać „ obcych uwikłań ”. Chcą, aby Stany Zjednoczone rozpoczęły wojnę z Iranem, ponieważ rozumieją, że zniszczenie oporu wobec syjonistycznej kolonizacji w Palestynie można osiągnąć tylko poprzez pokonanie Teheranu. Inne kraje Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej, które wspierały sprawę palestyńską i miały duże rezerwy ropy naftowej pożądane przez imperium, zostały zdziesiątkowane przez wdrożenie neokonserwatywnego planu ataku na siedem krajów muzułmańskich w ciągu pięciu lat, poczynając od Iraku, a kończąc na Iranie.

George W. Bush , naftowiec z Teksasu, Dick Cheney , były dyrektor naczelny Halliburton, i gniazdo neokonserwatystów pod wodzą Paula Wolfowitza, Douglasa Feitha, Richarda Perle i I. Lewisa Libby zdziesiątkowali Irak.
 Barack Obama , profesor prawa Uniwersytetu w Chicago, laureat Pokojowej Nagrody Nobla i neokonserwatywna sekretarz stanu Hillary Clinton , zniszczyli Syrię i zamienili Libię w upadłe państwo, co doprowadziło do zniewolenia Czarnych Afrykanów.
 Donald Trump , potentat na rynku nieruchomości i wybitny celebryta oraz Mike Pompeo , neokonserwatywny jastrząb wojenny i sekretarz stanu, kontynuowali okupację Syrii, Iraku i Afganistanu, wspierając ludobójczą wojnę Arabii Saudyjskiej w Jemenie, uznając aneksję syryjskich Wzgórz Golan przez Izrael. Trump przeniósł ambasadę USA do okupowanej Jerozolimy i zaproponował Palestyńczykom „ Deal of the Century ”, który został natychmiast odrzucony.

Takie bandyckie państwo musi się rozpaść.

Obrazek użytkownika u2

15-09-2021 [20:23] - u2 | Link:

"Neokonserwatyści zdominowali establishment polityki zagranicznej. Oprócz ochrony imperium USA są zaciekle proizraelscy.

[...]

Takie bandyckie państwo musi się rozpaść."

Aby nie antysemita z Persika ? No i skoro rządzą demokraci, to nie konserwatyści. Widać wewnętrzne sprzeczności w wywodzie. To może rozkminić tylko redaktor Michnik, należący onegdaj do Klubu Poszukiwaczy Sprzeczności w doktrynie.

Obrazek użytkownika Pers

15-09-2021 [20:39] - Pers | Link:

@u2
//No i skoro rządzą demokraci, to nie konserwatyści.//
To jedno zdanie mówi wyraźnie, że nie masz zielonego pojęcia na ten temat.
Amerykańscy (?) neokonserwatyści (tak się sami ochrzcili a to zwykłe popłuczyny po Trockim) to nie żadni "konserwatyści".

//Aby nie antysemita z Persika//
Nie. Antysyjonista a to zasadnicza różnica.

 

Obrazek użytkownika u2

15-09-2021 [21:47] - u2 | Link:

"Amerykańscy (?) neokonserwatyści (tak się sami ochrzcili a to zwykłe popłuczyny po Trockim)"

Ale, ale z definicji "neocon" to popłuczyny po partii demokratycznej, w której doktrynę zmienili jej żydowscy członkowie na bardziej konserwatywne normy. Więc odpowiednim do rozwiązania tej pozornej sprzeczności jest redaktor Michnik, jak już pisałem.

Do neocon zalicza się m.in. Dubya (George W.Bush) i zaliczał się John McCain z partii republikanów.

Ostatnio mocno skrytykował Dubya Donald Trump na gab.com, więc widać, że są różni konserwatyści w US

"Nie. Antysyjonista"

Ale ale antysyjonistą może być tylko żyd, inaczej jesteś zwykłym antysemitą. Ty żyd Persik ? :-)

Obrazek użytkownika Pers

15-09-2021 [22:30] - Pers | Link:

@u2
//Ale ale antysyjonistą może być tylko żyd//
Nie kompromituj się.
Liczbowo więcej nie-żydów jest syjonistami niż samych żydów.
Nie mam czasu na udzielanie korepetycji.

 

Obrazek użytkownika u2

16-09-2021 [11:32] - u2 | Link:

"Liczbowo więcej nie-żydów jest syjonistami niż samych żydów."

To wszystko antysemici. To są proste sprawy.

Antysyjonista to np. orotodoksyjny żyd, ty zapewne ortodoksem nie jesteś.

Ewentualnie żyd-lewak, to że ty lewak to nie ulega wątpliwości, ale skoro tak wypierasz się, że nie jesteś żydem, to jesteś zwykłym antysemitą.

Możesz również być tzw. "self-hating jew". Zgodnie z tezą postawioną przez Noblistę Izaaka Baszewisa Singera, żyd nie może żyć bez antysemityzmu, jeśli go nie ma to gotów go stworzyć. Takich przypadków najwięcej w USA. W Europie żydom i tak nie jest bezpiecznie, więc nie muszą wymyślać czegoś czego nie ma.

Reszta gojców, którzy odmawiają prawa do istnienia dla Izraela to zwykli antysemici, w tym i ty Persik :-)

Obrazek użytkownika Pers

16-09-2021 [11:44] - Pers | Link:

@u2
//To wszystko antysemici. To są proste sprawy.//
Ty rozumiesz jak się pisze do ciebie po polsku?

//"Liczbowo więcej nie-żydów jest syjonistami niż samych żydów."//
Przeczytaj jeszcze raz uważnie to zdanie. Ew. poproś o konsultację wnuczka.
I nie ośmieszaj się więcej.

Kim są chrześcijańscy syjoniści?
Syjonizm chrześcijański rozpowszechniony jest zwłaszcza w środowiskach protestanckich w Stanach Zjednoczonych.
Przedstawiciele tego nurtu stanowią wpływowe zaplecze Partii Republikańskiej i mają duży wpływ na politykę zagraniczną Waszyngtonu. Popierają zdecydowanie państwo Izrael, a ich zaangażowanie wynika głównie z motywacji religijnej oraz swoistego odczytania Biblii. To właśnie ich presja doprowadziła m.in. do przeniesienia przez Donalda Trumpa ambasady USA z Tel Awiwu do Jerozolimy. Kilka tysięcy przedstawicieli tego ruchu żyje także w Polsce.
– Syjonizm chrześcijański dotyczy wsparcia chrześcijan, zwłaszcza protestantów, dla XIX-wiecznej idei powrotu Żydów dla Palestyny oraz dzisiejszego państwa Izrael. Chodzi o przewartościowanie protestantów w stosunku do Żydów, a zwłaszcza w stosunku do Starego Testamentu. czytaj dalej https://www.polskieradio.pl/9/...

Zanim następny raz zaczniesz się kompromitować to poucz się trochę.

Obrazek użytkownika u2

16-09-2021 [22:07] - u2 | Link:

"Liczbowo więcej nie-żydów jest syjonistami niż samych żydów"

Statystycznie to jest możliwe o ile żydzi udają gojców i robią za self-hating jews.

Jak już pisałem Izaak Baszewis Singer postawił tezę, że żyd nie może żyć bez antysemityzmu. Możliwe więc, że jesteś Persik takim self-hating jew, do czego nie chcesz się jednak przyznać :-)

Obrazek użytkownika Pers

16-09-2021 [22:12] - Pers | Link:

@u2
Myślałem, że jesteś jedynie niedouczony i chciałem ci jakoś pomóc a ty jesteś zwykłym durniem.
EOT

Obrazek użytkownika Kaczysta

15-09-2021 [22:28] - Kaczysta | Link:

persik
Twój diler cię oszukuje

Obrazek użytkownika Tezeusz

15-09-2021 [20:34] - Tezeusz | Link:

"Podstawową misją amerykańskiego państwa terrorystycznego jest uczynienie świata bezpiecznym dla spekulacji korporacji amerykańskich..."

Pers teoretyk znowu się ślinisz.

Obrazek użytkownika Kaczysta

15-09-2021 [20:47] - Kaczysta | Link:

persik
Takie bandyckie państwo jak rosja musi się rozpaść.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

15-09-2021 [21:07] - Ula Ujejska | Link:

@Pers
Chyba nie znasz dość dobrze kultury Anglosasów. Nie ma większych lokalnych patriotów niż Anglosasi - i żadne lewactwo na dłuższą metę nie ma tam szans. Żadna lewacka ideologia nie ma takiej siły i pieniędzy aby stłumić anglosaskie marzenia o wolności. Potęga lewackich mediów to iluzja.

Obrazek użytkownika Pers

15-09-2021 [21:15] - Pers | Link:

@ujejska
//Potęga lewackich mediów to iluzja.//
Na pewno?
Ja jednak zostanę przy własnym zdaniu.
 

Obrazek użytkownika J z L

16-09-2021 [06:52] - J z L | Link:

Ulko
Ruskie onuce z Szamba24.ru to  to jest dobry materiał na pracę dyplomową z psychiatrii

Obrazek użytkownika Tezeusz

15-09-2021 [22:16] - Tezeusz | Link:

"Takie bandyckie państwo musi się rozpaść."
Pers czyzby rozpadł się do końca twoj rozum.

 

Obrazek użytkownika Pers

15-09-2021 [23:11] - Pers | Link:

@tezeusz
//Pers czyzby rozpadł się do końca twoj rozum.//
Posłuchaj wazelino, jak masz odmienne zdanie to przedstaw ARGUMENTY.
A takie chrum chrum to sobie uprawiaj z koleżkami z desantu.
Twój poziom.

Obrazek użytkownika Tezeusz

16-09-2021 [06:17] - Tezeusz | Link:

Pers twój poziom a raczej jego brak znamy że Scierwoneona.

Obrazek użytkownika Jabe

15-09-2021 [19:45] - Jabe | Link:

Polska musi przejść przez rządy PiS, aby Polacy zrozumieli, że socjalizm to tylko kłamstwo i pęd do koryta naszym kosztem.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

15-09-2021 [20:37] - Ula Ujejska | Link:

@Jabe
Panie posterunkowy, z tymi bzdetami to na Berdyczów!

Obrazek użytkownika Jabe

15-09-2021 [21:42] - Jabe | Link:

Równie dobrze można właśnie tak napisać.

Obrazek użytkownika sake3

16-09-2021 [08:16] - sake3 | Link:

@Jabe.....Nie ma to jak platoniczna, kryształowo czysta ,uczciwa do bólu PO.

Obrazek użytkownika Jabe

16-09-2021 [09:48] - Jabe | Link:

W tym wątku rozmawiamy nie o Platformie. Niemniej dziękuję za opinię.

Obrazek użytkownika Chatar Leon

15-09-2021 [21:52] - Chatar Leon | Link:

A była Pani w ciągu ostatnich kilku lat w Stanach Zjednoczonych? 

Obrazek użytkownika Kaczysta

15-09-2021 [22:16] - Kaczysta | Link:

byłem w ub.roku
i co?

Obrazek użytkownika Kaczysta

15-09-2021 [22:22] - Kaczysta | Link:

Ruskie dostały baty w siate i od Legii, morale u sałdtatów na Zapad 2021 i w Toy-Toy-u siadło

Obrazek użytkownika Pers

16-09-2021 [07:26] - Pers | Link:

Widzi Ujejska kto jej pod notką "robi gnój i sra po kątach" (to twoje określenie :))))
Potęga ich wiedzy i argumentacji wręcz poraża :)))))))