Przejdź do treści
Strona główna

menu-top1

  • Blogerzy
  • Komentarze
User account menu
  • Moje wpisy
  • Zaloguj

Cała prawda o medykach

JzL, 13.09.2021
Strajk medyków uważam za niemoralny i karygodny. służba zdrowia jest przeżarta rakiem korupcji i korporacjonizmu.
Nie ma już pacjentów, jest klient. Już się nie leczy, tylko świadczy usługi medyczne.
COVID jeszcze bardziej obnażył roszczeniowość i obłudę tej kasty w kitlach
Klient to jeszcze brzmi dumnie. Gorzej gdy w to miejsce wchodzi termin "bezbronny frajer do wydojenia".
To nie jest prawdziwa manifestacja ani strajk , to te same lewackie ściery jak było z nauczycielami chodzi o osłabienie rządu i zadymy . Gdzie były te ścierki lewackie za PO i PSL tyłki im podcierały?.
Totalna opozycja w medycznych strojach. Przyjrzyjcie się tym ludziom, bo to są żli ludzie o twarzy KOD, babci Kasi, Arłukowicza, Kopacz, Budki i wszelakiej zdrady. Po sądach, to kolejny układ do rozwalenia. Po tym co oczekują, to proponuję im wyjazd na zachód, a Polska powinna przyjąć lekarzy z Ukrainy.
W naszej sluzbie zdrowia jest patologia na każdym kroku. Ponad 300h na m-c. 168h to pełny etat. Taki człowiek już nie funkcjonuje normalnie co dopiero opiekować się innym chorym człowiekiem. Cześć medyków podobnie do sędziów to skorumpowana, niemoralna kasta. A najgorsi są stażyści W medycynie nie chodzi o talent, tylko możliwość. To sprzęt i chęci pozwalają na dobre leczenie, rozwój lekarza a nie jego talent. Żadne pieniadze tego nie naprawią, jest taka znieczulica, że pacjent to dla personelu problem a pieniądze powinny sie sypać z nieba. Służba zdrowia zmienia się w fabrykę pieniędzy Życzę im dużo pieniędzy ale tylko wtedy jak pacjenta postawią na l miejscu
ps.
Poparłbym może i pielęgniarki, gdyby nie były tak opryskliwe i grubiańskie w wielu przypadkach
  • Zaloguj lub zarejestruj się aby dodawać komentarze
  • Odsłony: 6839
Tezeusz

Tezeusz

13.09.2021 16:33

Mumia wciąż żywa co widać na zdjęciu. Strajk ma charakter polityczny. Kto zna biednego lekarza ?  Domy, fury kasa....
J z L

JzL

13.09.2021 19:15

Dodane przez Tezeusz w odpowiedzi na Mumia wciąż vs żywą co widać

tezeusz
Są lekarze i lekarze. Ci co dbają o ludzkie zdrowie cicho i z pokorą nawet prowadząc ośrodki zdrowia żyją uczciwie i skromnie i są zdziercy łowcy skór, bezwzględni penetratorzy naszych kieszeni spotkałem tych pierwszych i drugich , tych pierwszych niestety jest mało
Ula Ujejska

Ula Ujejska

13.09.2021 21:28

Dodane przez J z L w odpowiedzi na tezeusz

Józku
Niech medycy zagłosują gremialnie na PO. Jak obiecuje marszałek "Łoś Kopertowski" liczbę polskich szpitali zredukuje do 130. Czyli wywali na bruk 3/4 medyków a reszta dostanie tego co chce dzisiaj. Tylko czy Polacy to kupią? Wątpię.
J z L

JzL

13.09.2021 21:33

Dodane przez Ula Ujejska w odpowiedzi na Józku

Ulko
"Bendonc młodom lekarkom"
-Tautś jesteś lekarzem, załatw mi rezydenturę na chirurgii.
-Idź do mamy ona jest na chirurgii ordynatorką.
-Mama załatwisz?
-Idź do dziadka on jest dyrektorem szpitala.
-Dziadek załatwisz?
-Ja ci studia załatwiłem. Idź do babci ona jest szychą w NFZ.
Pers

Pers

13.09.2021 16:38

Najbardziej ideowi, nieskorumpowani i z kolosalną wiedzą przewyższającą często laureatów nagrody Nobla są członkami rady medycznej przy premierze.
Reszta to cwaniaczki.
tricolour

tricolour

13.09.2021 16:43

Hehehe
Sędziowie ściery, nauczyciele ściery, lekarze ściery. Wychodzi na to, że trzeba być niewykształconym durniem, by nie być ścierą.
Tezeusz

Tezeusz

13.09.2021 17:16

Dodane przez tricolour w odpowiedzi na Hehehe

Albo trzykolorowym sowietem
tricolour

tricolour

13.09.2021 18:17

Dodane przez Tezeusz w odpowiedzi na Albo trzykolorowym sowietem

@Tezeusz
Powiedz to w gabinecie, nie proś o pomoc ani dla siebie, ani dla dzieci, tylko mężnie idźcie od razu na cmentarz.
Tezeusz

Tezeusz

13.09.2021 18:57

Dodane przez tricolour w odpowiedzi na @Tezeusz

Trzykolorowy bredzisz czy masz zwidy co ma oznaczać twój bełkot. Lecz się i to szybko.
Ryan

Ryan

13.09.2021 17:57

Dodane przez tricolour w odpowiedzi na Hehehe

Najbardziej śmieszą mnie te wszystkie doktory i doktorinie którzy straszą wyjazdem z Polski. Obiecanki cacanki.
Pers

Pers

13.09.2021 19:04

Dodane przez Ryan w odpowiedzi na Najbardziej śmieszą mnie te

@ryanek
//Najbardziej śmieszą mnie te wszystkie doktory i doktorinie którzy straszą wyjazdem z Polski. Obiecanki cacanki.//
Pitolisz ryanek:
//Przez dwadzieścia lat wyjechało z Polski ponad 20 tysięcy lekarzy - stwierdził w sobotę premier Mateusz Morawiecki. Podkreślił, że wykształcenie jednego lekarza to koszt ok. miliona złotych.// businessinsider.com.pl
Panu premierowi nie wierzysz?
J z L

JzL

13.09.2021 19:19

Dodane przez tricolour w odpowiedzi na Hehehe

tricolour 
Te swoje "srajki" niech zostawią na obronę miejsc pracy...kiedy im Grodzki szpitale zacznie zamykać
tricolour

tricolour

13.09.2021 21:06

Dodane przez J z L w odpowiedzi na  tricolour 

Józki, ty się nie boj.
Tak jak bankier nie zdechnie z braku pieniędzy, tak lekarz nie zdechnie z braku leków. Zresztą ty w tej swojej emigracji, w londku, zanim dostaniesz sie do lekarza (hindusa) to najpierw do kowala iść musisz, potem do weterynarza, a na końcu do felczera. Do lekarza to zasłużyć musisz.
Więc ty sie nie boj co my tutaj w Polsce mamy. Bo lepiej mamy.
J z L

JzL

13.09.2021 21:27

Dodane przez tricolour w odpowiedzi na Józki, ty się nie boj.

Dwie operację przeszlem i żyje
Polskie szpitale  przy angielskich to latryny
ach szkoda gadać
​W dżi pi mam ...Chińczyka
tricolour

tricolour

13.09.2021 21:45

Dodane przez J z L w odpowiedzi na Dwie operację przeszlem i

A to zdrowia życzę. Mnie na razie nóż ominął.
Ryan

Ryan

13.09.2021 17:47

To jest protest biednych medykow,wykształconych przez polskiego podatnika?Czy mozna gdzies zobaczyc oficjalne informacje na temat tego, kto i po co dokladnie strajkuje?
Mam nadzieję, że medycy pod Kancelarią Premiera będą koczować co najmniej do grudnia. Za tych ludzi, którzy na schodach szpitali błagali o pomoc i nikt im jej nie udzielił na czas
I małą uwaga do autora.Czy ma zgodę na wykorzystanie wizerunku pani Dobrowolskiej żony Cezarego.Czy to zgodne z zasadami?
J z L

JzL

13.09.2021 19:18

Dodane przez Ryan w odpowiedzi na To jest protest biednych

Czyżby Cezary wymienił żonkę na nowy model.Nic się w sieci tym nie chwalił
Jabe

Jabe

13.09.2021 18:16

Źli, bo z władzą zadarli.
A o tym, jak jest zorganizowana ich praca, jakie kryteria się liczą decydują właśnie rządzący.
J z L

JzL

13.09.2021 19:27

Dodane przez Jabe w odpowiedzi na Źli, bo z władzą zadarli.

Kramek też już był w kitlu na proteście medyków?
Tezeusz

Tezeusz

13.09.2021 19:32

Dodane przez J z L w odpowiedzi na Kramek też już był w kitlu na

Ta sowiecka kreatura co jeszcze robi w Polsce.
J z L

JzL

13.09.2021 20:05

Dodane przez Tezeusz w odpowiedzi na Ta sowiecka kreatura co

Tezeusz
pbs.twimg.com
Tezeusz

Tezeusz

13.09.2021 19:34

Dodane przez J z L w odpowiedzi na Kramek też już był w kitlu na

Ta sowiecka kreatura co jeszcze robi w Polsce.
J z L

JzL

13.09.2021 19:58

Dodane przez Jabe w odpowiedzi na Źli, bo z władzą zadarli.

Jabe
Mam pytanie kto to finansuje?
Jabe

Jabe

13.09.2021 20:07

Dodane przez J z L w odpowiedzi na Jabe

Lud tubylczy w podatkach.
Oczywiście najrozsądniej byłoby państwowe lecznictwo po prostu zlikwidować (Socjalizm bohatersko walczy z problemami, które sam tworzy). Jednak ozdrowieniec może przyjść tylko po ciężkiej zapaści, bo ludzie lubią iluzję bezpieczeństwa.
J z L

JzL

13.09.2021 21:39

Dodane przez Jabe w odpowiedzi na Lud tubylczy w podatkach.

Jabe
„176 liczba dni chowania się za immunitetem. 790 liczba dni do końca kadencji. 850 szpitali do zamknięcia,8675 dzień "pukania" asystentki”
– czytał Stanisław Karczewski.
pbs.twimg.com
Jan1797

Jan1797

13.09.2021 21:24

Dodane przez Jabe w odpowiedzi na Źli, bo z władzą zadarli.

Jabe,
Czy w proteście pod ministerstwem zdrowia są pracownicy jednoosobowych spółek samorządowych?
wartowiedziec.pl
Marek Kudła

keram

13.09.2021 18:52

Jak mieli głodowe płace za rządów PO – nie protestowali. Jak Grodzki zaproponował likwidację 800 szpitali – nie protestowali ! Obecnie protestujący lewacy zdecydowali się przedstawić jako główny postulat, aż 3-krotny wzrost płac, który razem z innymi kosztami oznacza, że już w 2022 roku NFZ, powinien dysponować aż o 100 mld zł większymi środkami finansowymi. W Polskim Ładzie zaplanowano stopniowy wzrost nakładąw na służbę zdrowia, także na płace, docelowo aż 7 % PKB już w 2027 roku ! Będzie to oznaczało, że nakłady na ten cel w 2027 roku, sięgną wręcz astronomicznej kwoty 2015 mld zł ! Ale to im nie wystarcza – oni chcą 3-krotnych podwyżek , już, natychmiast ! Poza tym chcą poprawy warunków pracy, co jest możliwe do wykonania w najbliższym czasie likwidując te szpitale, gdzie panują gorsze warunki pracy !!! Tym ludziom się popier-doliło we łbach !!!
J z L

JzL

13.09.2021 20:11

Dodane przez Marek Kudła w odpowiedzi na Jak mieli głodowe płace za

Na zachodzie lekarz który pracuje w państwowym szpitalu podpisuję kontrakt że nie będzie prowadził swojej praktyki prywatnej. W ten sposób nie ma możliwości korzystania z państwowych sal operacyjnych dla swoich pacjentów
mada

mada

13.09.2021 20:36

Dodane przez J z L w odpowiedzi na Na zachodzie lekarz który

Oni nie chcą żeby do dochodu włączać koperty.
Zofia

Zofia

13.09.2021 20:09

Wszystko co internauci piszą jest z życia wzięte!! Była ulica, zagranica, sędziowie, nauczyciele, wyjałowione macice a teraz dołączyli szafarze ludzkim życiem. Leczenie polskich pacjentów nie zależy ani od nakładów ani od procedur a wyłącznie od ludzi pracujących w służbie zdrowia. Pracują wg. zasady "jak się da to się zrobi ".Tych uczciwych z powołania nie uświadczy się na ulicznych strajkach.
Jabe

Jabe

14.09.2021 09:49

Dodane przez Zofia w odpowiedzi na Wszystko co internauci piszą

Wrogi kolektyw winny, jak zwykle.
J z L

JzL

14.09.2021 17:40

Dodane przez Jabe w odpowiedzi na Wrogi kolektyw winny, jak

Jabe
W takim razie należy się zastanowić, jak duży jest w tym interes publiczny, aby ci lekarze dostali dodatkowe pieniądze. W moim przekonaniu korzyści społeczne z tego są żadne. W związku z tym jestem absolutnie za tym, aby rząd Ewy Kopacz i minister Arłukowicz nie ustępowali Porozumieniu Zielonogórskiemu, nie podejmowali z nimi żadnych negocjacji, ponieważ co roku odbywa się ten sam szantaż. Są sytuacje, w których państwo, rząd, Ministerstwo Zdrowia, powinny być nieugięte, ponieważ tego wymaga interes publiczny
—  Dominika Wielowieyska.
twitter.com
Jabe

Jabe

14.09.2021 17:43

Dodane przez J z L w odpowiedzi na JabeW takim razie należy się

Lekarzom płaci się na podstawie umów. Każdemu z osobna.
J z L

JzL

14.09.2021 15:53

Kochani Niepoprawni!
Jak dobrze wiecie, jesteśmy zawsze chętni, gotowi i zaangażowani w nasze „dziecko”. Często przekłada się to na zarwane nocki – tak jak teraz, kiedy dopadła nas awaria, ale nie poddajemy się! Wręcz przeciwnie napędza nas to jeszcze większą energią i motywacją! Jednak przede wszystkim stworzyliśmy dla Was miejsce, w którym możecie wyrażać swoje opinie, pisać o tym co odczuwacie, co widzicie, dzielić się doświadczeniami i pięknymi dziełami spod Waszych piór. Miejsce, w którym czujemy się wspólnotą wypełnioną mądrymi, wartościowymi i doświadczonymi ludźmi.
Nasza praca to wolontariat, nie pobieramy z tego tytułu żadnych opłat, wynagrodzeń – często dzieje się to kosztem naszego życia prywatnego, co nie zmienia faktu, że jest to ogromnie satysfakcjonujące dzieło. :-) Na Portalu poznaliśmy wspaniałych ludzi i zobaczcie ile razem tak naprawdę przeżyliśmy, ile wsparcia okazujemy sobie nawzajem i jak w dobie trudnych momentów potrafimy się wspierać – udowodniliście to niejednokrotnie!
Niestety nadszedł i dla nas ciężki czas pandemii, a co za tym idzie - wszystko drożeje, koszty utrzymania portalu są wysokie i teraz, to my zmuszeni jesteśmy prosić Was o pomoc. Portal niepoprawni.pl, gdzie każdy może za darmo korzystać, pisać, tworzyć, być z nami – wymaga coraz to większych nakładów finansowych.
Nie da się prowadzić tak dużego serwisu za darmo, a z pieniędzy z reklam nie jesteśmy w stanie finansować kosztów utrzymania portalu, zakupu i udoskonalania nowego sprzętu. Wszystko to niesie za sobą pieniądze mierzone w setkach złotych.
Co miesiąc ponosimy koszty związane z utrzymaniem serwera, domen, internetu, energii elektrycznej itp.
Oczywiście dotychczas dawaliśmy i jakoś dajemy sobie radę, ale czujemy, że robi się ciężko :-)
Zatem zwracamy się do Was z gorącą prośbą o wsparcie finansowe Portalu – każda złotówka, to dla nas duża pomoc. Za okazaną, bardzo serdeczne Bóg zapłać :-)
Pers

Pers

14.09.2021 17:49

Dodane przez J z L w odpowiedzi na Kochani Niepoprawni!

//Nawet miałem zamiar przed tym apelem wesprzeć Sz. Gawriona jakąś wpłatą, chociaż proszczepionkowa linia portalu jest dla mnie idiotyczna i wk...ca, to jednak jak zobaczyłem, że został z powrotem dopuszczony na łamy groźny świr, rękę mi cofnęło z portfela. Po takiej osobistej obrazie zapomnieć publicznie, że zostało się oplutym...!!! - ja wysiadam z pociągu z takim maszynistą. Co za brak honoru! Czytam przywracane teksty - toż to schizofrenia w najczystszej postaci! NP - czy leci z nami pilot?//
Zygmunt Korus niepoprawni.pl
Ryan

Ryan

14.09.2021 21:41

Dodane przez Pers w odpowiedzi na //Nawet miałem zamiar przed

pers
Skoro znów wróciłeś na Niepoprawnych to ma rację Korus
J z L

JzL

14.09.2021 21:53

Dodane przez Pers w odpowiedzi na //Nawet miałem zamiar przed

RUS ZKIEWICZ
a tu frajer dostal odpowiedz
Wsparcie jest w 100% dobrowolne. Jeśli nie chce Pan pomóc, to proszę nie pomagać! Nalegam nawet aby Pan nie pomagał, bo wielce prawdopodobne byłoby, że mi to Pan przy pierwszej opkazji wypomni. Takiej pomocy nie chcę. Jest zabroniona! Byłbym także wdzięczny, aby swoją postawą nie zniechęcał Pan do pomocy innych. To byłaby już wielka i dobroduszna pomoc, za którą byłbym w stanie Panu serdecznie podziękować. Zatem - proszę - pomoże Pan? Choćby nie przeszkadzając? I ma Pan zakaz wpłacania czegokolwiek!
niepoprawni.pl
Pers

Pers

15.09.2021 01:11

Dodane przez J z L w odpowiedzi na RUS ZKIEWICZ

@"jzl"
Jeśli Pan Korus jest "frajerem" to kim ty jesteś?
Pers

Pers

15.09.2021 02:23

Dodane przez J z L w odpowiedzi na RUS ZKIEWICZ

@"jzl"
W normalnym domu śmieci się wymiata.
A tam się wmiata.
J z L

JzL

15.09.2021 07:06

Dodane przez Pers w odpowiedzi na @"jzl"

z wielu domów cię wymieciono
​z wielu
J z L

JzL

14.09.2021 17:35

Czołowy działacz antyszczepionkowy i antycovidowy w Izraelu, organizator protestów, który twierdził: „Wolałbym umrzeć niż się zaszczepić”...... właśnie zmarł na Covid19
timesofisrael.com
Ryan

Ryan

14.09.2021 20:27

Mieszkam w pałacu
Jadę Lexusem
Nie mam pieniędzy
Strajkować muszę
Robię prywatnie
Śpię na dyżurze
Siostra mnie budzi
Zaraz się wkurzę
Jem w drogich knajpach
Gnę plik pieniędzy
Tak wegetuję
W tej mojej nędzy
Teleporada!
Pomysł bezbłędny!
A pacjent kochani
Po prostu jest zbędny
twitter.com/pikus_pół/stat…
JzL
Nazwa bloga:
Great minds discuss ideas; average minds discuss events; small minds discuss people
Zawód:
Przedsiębiorca
Miasto:
Londyn

Statystyka blogera

Liczba wpisów: 661
Liczba wyświetleń: 1,729,670
Liczba komentarzy: 7,577

Ostatnie wpisy blogera

  • TUSK W KLATCE DEMOKRACJI WALCZĄCEJ
  • Świat się dowiedział o Rzezi Wołyńskiej i tylko to się liczy
  • Zełenski bez Orderu Orła Białego

Moje ostatnie komentarze

  • Zobacz w lustro a zobaczysz tego pedofilato takie proste parchu 
  • Polecam ci notkę o pewnym sukinsynie który za czyny pedofilskie wobec własnych dzieci został prawomocnie skazany i zwiał do Izraela.Jarek Ruszkiewicz...... postać znana na wielu portalachPewnie go…
  • Jeżeli Tusk wystąpi w kampanii wyborczej w 2027 roku z hasłem "Rozliczę przestępstwa Koalicji Obywatelskiej" może wygrać wybory...

Najpopularniejsze wpisy blogera

  • NEon24 - moja cierpliwość się skończyła
  • Zaszczepieni kontra niezaszczepieni!
  • Bloger Marek Sawicki nie żyje

Ostatnio komentowane

  • NASZ_HENRY, Tusk strzela a Pan Bóg kule nosi ...😉😡⚫️... A Internet pamięta, patrz poniżej:.. dakowski.pl
  • mada, A meble sobie zostawił? Czy jeszcze przeszukuje.
  • mada, Muszę przeprosić @trójkolorowego, bo przez chwilę myślałem, że to on pisze to od siebie.

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2008 - 2026, naszeblogi.pl

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | tvrepublika.pl | albicla.com

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się tu. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek. | Polityka Prywatności

Footer

  • Kontakt
  • Nasze zasady
  • Ciasteczka "cookies"
  • Polityka prywatności