Nie ma już pacjentów, jest klient. Już się nie leczy, tylko świadczy usługi medyczne.
COVID jeszcze bardziej obnażył roszczeniowość i obłudę tej kasty w kitlach
Klient to jeszcze brzmi dumnie. Gorzej gdy w to miejsce wchodzi termin "bezbronny frajer do wydojenia".
To nie jest prawdziwa manifestacja ani strajk , to te same lewackie ściery jak było z nauczycielami chodzi o osłabienie rządu i zadymy . Gdzie były te ścierki lewackie za PO i PSL tyłki im podcierały?.
Totalna opozycja w medycznych strojach. Przyjrzyjcie się tym ludziom, bo to są żli ludzie o twarzy KOD, babci Kasi, Arłukowicza, Kopacz, Budki i wszelakiej zdrady. Po sądach, to kolejny układ do rozwalenia. Po tym co oczekują, to proponuję im wyjazd na zachód, a Polska powinna przyjąć lekarzy z Ukrainy.
W naszej sluzbie zdrowia jest patologia na każdym kroku. Ponad 300h na m-c. 168h to pełny etat. Taki człowiek już nie funkcjonuje normalnie co dopiero opiekować się innym chorym człowiekiem. Cześć medyków podobnie do sędziów to skorumpowana, niemoralna kasta. A najgorsi są stażyści W medycynie nie chodzi o talent, tylko możliwość. To sprzęt i chęci pozwalają na dobre leczenie, rozwój lekarza a nie jego talent. Żadne pieniadze tego nie naprawią, jest taka znieczulica, że pacjent to dla personelu problem a pieniądze powinny sie sypać z nieba. Służba zdrowia zmienia się w fabrykę pieniędzy Życzę im dużo pieniędzy ale tylko wtedy jak pacjenta postawią na l miejscu
ps.
Poparłbym może i pielęgniarki, gdyby nie były tak opryskliwe i grubiańskie w wielu przypadkach
Są lekarze i lekarze. Ci co dbają o ludzkie zdrowie cicho i z pokorą nawet prowadząc ośrodki zdrowia żyją uczciwie i skromnie i są zdziercy łowcy skór, bezwzględni penetratorzy naszych kieszeni spotkałem tych pierwszych i drugich , tych pierwszych niestety jest mało
Niech medycy zagłosują gremialnie na PO. Jak obiecuje marszałek "Łoś Kopertowski" liczbę polskich szpitali zredukuje do 130. Czyli wywali na bruk 3/4 medyków a reszta dostanie tego co chce dzisiaj. Tylko czy Polacy to kupią? Wątpię.
"Bendonc młodom lekarkom"
-Tautś jesteś lekarzem, załatw mi rezydenturę na chirurgii.
-Idź do mamy ona jest na chirurgii ordynatorką.
-Mama załatwisz?
-Idź do dziadka on jest dyrektorem szpitala.
-Dziadek załatwisz?
-Ja ci studia załatwiłem. Idź do babci ona jest szychą w NFZ.
Reszta to cwaniaczki.
Sędziowie ściery, nauczyciele ściery, lekarze ściery. Wychodzi na to, że trzeba być niewykształconym durniem, by nie być ścierą.
Powiedz to w gabinecie, nie proś o pomoc ani dla siebie, ani dla dzieci, tylko mężnie idźcie od razu na cmentarz.
//Najbardziej śmieszą mnie te wszystkie doktory i doktorinie którzy straszą wyjazdem z Polski. Obiecanki cacanki.//
Pitolisz ryanek:
//Przez dwadzieścia lat wyjechało z Polski ponad 20 tysięcy lekarzy - stwierdził w sobotę premier Mateusz Morawiecki. Podkreślił, że wykształcenie jednego lekarza to koszt ok. miliona złotych.// businessinsider.com.pl
Panu premierowi nie wierzysz?
Te swoje "srajki" niech zostawią na obronę miejsc pracy...kiedy im Grodzki szpitale zacznie zamykać
Tak jak bankier nie zdechnie z braku pieniędzy, tak lekarz nie zdechnie z braku leków. Zresztą ty w tej swojej emigracji, w londku, zanim dostaniesz sie do lekarza (hindusa) to najpierw do kowala iść musisz, potem do weterynarza, a na końcu do felczera. Do lekarza to zasłużyć musisz.
Więc ty sie nie boj co my tutaj w Polsce mamy. Bo lepiej mamy.
Polskie szpitale przy angielskich to latryny
ach szkoda gadać
W dżi pi mam ...Chińczyka
Mam nadzieję, że medycy pod Kancelarią Premiera będą koczować co najmniej do grudnia. Za tych ludzi, którzy na schodach szpitali błagali o pomoc i nikt im jej nie udzielił na czas
I małą uwaga do autora.Czy ma zgodę na wykorzystanie wizerunku pani Dobrowolskiej żony Cezarego.Czy to zgodne z zasadami?
A o tym, jak jest zorganizowana ich praca, jakie kryteria się liczą decydują właśnie rządzący.
pbs.twimg.com
Mam pytanie kto to finansuje?
Oczywiście najrozsądniej byłoby państwowe lecznictwo po prostu zlikwidować (Socjalizm bohatersko walczy z problemami, które sam tworzy). Jednak ozdrowieniec może przyjść tylko po ciężkiej zapaści, bo ludzie lubią iluzję bezpieczeństwa.
„176 liczba dni chowania się za immunitetem. 790 liczba dni do końca kadencji. 850 szpitali do zamknięcia,8675 dzień "pukania" asystentki”
– czytał Stanisław Karczewski.
pbs.twimg.com
Czy w proteście pod ministerstwem zdrowia są pracownicy jednoosobowych spółek samorządowych?
wartowiedziec.pl
W takim razie należy się zastanowić, jak duży jest w tym interes publiczny, aby ci lekarze dostali dodatkowe pieniądze. W moim przekonaniu korzyści społeczne z tego są żadne. W związku z tym jestem absolutnie za tym, aby rząd Ewy Kopacz i minister Arłukowicz nie ustępowali Porozumieniu Zielonogórskiemu, nie podejmowali z nimi żadnych negocjacji, ponieważ co roku odbywa się ten sam szantaż. Są sytuacje, w których państwo, rząd, Ministerstwo Zdrowia, powinny być nieugięte, ponieważ tego wymaga interes publiczny
— Dominika Wielowieyska.
twitter.com
Jak dobrze wiecie, jesteśmy zawsze chętni, gotowi i zaangażowani w nasze „dziecko”. Często przekłada się to na zarwane nocki – tak jak teraz, kiedy dopadła nas awaria, ale nie poddajemy się! Wręcz przeciwnie napędza nas to jeszcze większą energią i motywacją! Jednak przede wszystkim stworzyliśmy dla Was miejsce, w którym możecie wyrażać swoje opinie, pisać o tym co odczuwacie, co widzicie, dzielić się doświadczeniami i pięknymi dziełami spod Waszych piór. Miejsce, w którym czujemy się wspólnotą wypełnioną mądrymi, wartościowymi i doświadczonymi ludźmi.
Nasza praca to wolontariat, nie pobieramy z tego tytułu żadnych opłat, wynagrodzeń – często dzieje się to kosztem naszego życia prywatnego, co nie zmienia faktu, że jest to ogromnie satysfakcjonujące dzieło. :-) Na Portalu poznaliśmy wspaniałych ludzi i zobaczcie ile razem tak naprawdę przeżyliśmy, ile wsparcia okazujemy sobie nawzajem i jak w dobie trudnych momentów potrafimy się wspierać – udowodniliście to niejednokrotnie!
Niestety nadszedł i dla nas ciężki czas pandemii, a co za tym idzie - wszystko drożeje, koszty utrzymania portalu są wysokie i teraz, to my zmuszeni jesteśmy prosić Was o pomoc. Portal niepoprawni.pl, gdzie każdy może za darmo korzystać, pisać, tworzyć, być z nami – wymaga coraz to większych nakładów finansowych.
Nie da się prowadzić tak dużego serwisu za darmo, a z pieniędzy z reklam nie jesteśmy w stanie finansować kosztów utrzymania portalu, zakupu i udoskonalania nowego sprzętu. Wszystko to niesie za sobą pieniądze mierzone w setkach złotych.
Co miesiąc ponosimy koszty związane z utrzymaniem serwera, domen, internetu, energii elektrycznej itp.
Oczywiście dotychczas dawaliśmy i jakoś dajemy sobie radę, ale czujemy, że robi się ciężko :-)
Zatem zwracamy się do Was z gorącą prośbą o wsparcie finansowe Portalu – każda złotówka, to dla nas duża pomoc. Za okazaną, bardzo serdeczne Bóg zapłać :-)
Zygmunt Korus niepoprawni.pl
Skoro znów wróciłeś na Niepoprawnych to ma rację Korus
a tu frajer dostal odpowiedz
Wsparcie jest w 100% dobrowolne. Jeśli nie chce Pan pomóc, to proszę nie pomagać! Nalegam nawet aby Pan nie pomagał, bo wielce prawdopodobne byłoby, że mi to Pan przy pierwszej opkazji wypomni. Takiej pomocy nie chcę. Jest zabroniona! Byłbym także wdzięczny, aby swoją postawą nie zniechęcał Pan do pomocy innych. To byłaby już wielka i dobroduszna pomoc, za którą byłbym w stanie Panu serdecznie podziękować. Zatem - proszę - pomoże Pan? Choćby nie przeszkadzając? I ma Pan zakaz wpłacania czegokolwiek!
niepoprawni.pl
Jeśli Pan Korus jest "frajerem" to kim ty jesteś?
W normalnym domu śmieci się wymiata.
A tam się wmiata.
z wielu
timesofisrael.com
Jadę Lexusem
Nie mam pieniędzy
Strajkować muszę
Robię prywatnie
Śpię na dyżurze
Siostra mnie budzi
Zaraz się wkurzę
Jem w drogich knajpach
Gnę plik pieniędzy
Tak wegetuję
W tej mojej nędzy
Teleporada!
Pomysł bezbłędny!
A pacjent kochani
Po prostu jest zbędny
twitter.com/pikus_pół/stat…