Problemem nie jest propaganda w sprawie szczepień na COVID

  Problemem są fakty, o których dowiadujemy się ostatnio.  Świadczą one o tym, że szczepienia przeciw COVID 19 są zwyczajnie nieskuteczne.  Nie chronią przed pandemią.  W numerze 36/2021 tygodnika "Do Rzeczy" ukazał się artykuł Jana Pospieszalskiego "Cenzura w służbie... zdrowia" [zajawka {TUTAJ}].  Czytamy w nim m.in.:

  "Dane z Izraela pokazują, że źródłem wzrostu poważnych zachorowań, wymagających hospitalizacji, są osoby zaszczepione.  Jednak media tego nie odnotowują.  Pisząc o czwartej fali, nie sa w stanie dostrzec związku przyczynowo-skutkowego.  Obserwując jedną grupę pacjentów (80-89 lat), dr Marek Sobolewski z Politechniki Rzeszowskiej wykazal, że szczepionka nie tylko seniorów nie ochroniła, lecz także tak osłabiła ich system immunologiczny, że z tej grupy "wyszła" właśnie letnia fala zachorowań.  Zachorowania najpierw pojawiły się w grupie w pełni zaszczepionych, dopiero po dwóch-trzech tygodniach wśród niezaszczepionych.  O zgrozo, widoczne sąteż zachorowania po trzeciej dawce szczepienia!  Próżno jednak szukać tych informacji w polskich mediach.  Badania statystyka dr Marka Sobolewskiego są na tyle frapujące, że pewnie zasługują na osobny obszerny tekst.".

  Maciej Pawlicki zamieścił na Twitterze {TUTAJ} mapkę,z której wynika, iż im większy procent zaszczepionych - tym więcej zachorowań.  Można też znaleźć u niego informację:

  "W piątek rządowa agencja CDC ogłosiła nowe dane niepożądanych efektów poszczepiennych (VAERS) 8 miesięcy szczepień na covid-19 w USA: 13 627 zgonów, 1429 poronień, 2 mln 826 646 powikłań (injuries), 17 794 nieodwracalnych kalectw (permanent disabilities), 55 821 hospitalizacji.
3:48 PM · 31 sie 2021·" {TUTAJ}.

  Negatywne skutki masowych szczepień przeciw COVID 19 potwierdzają też inne źródła.  W sierpniu z portalu Medonet.pl {TUTAJ} dowiedzieliśmy się, że:

  "Jak długo chronią szczepionki? Niepokojące wyniki badań
PAP | data publikacji: 26.08.2021, 07:17
Z badań brytyjskich naukowców wynika, że skuteczność szczepionek przeciwko COVID-19 firm Pfizer i AstraZeneca słabnie po sześciu miesiącach. (...) Badanie w ramach prowadzonego na King's College London programu ZOE COVID Study opiera się na realnych danych dotyczących pozytywnych wyników testu na obecność koronawirusa w okresie od maja do lipca tego roku wśród 1,2 mln osób, które otrzymały dwie dawki szczepionki firm Pfizer i AstraZeneca. (...) Wynika z niego, że skuteczność szczepionki Pfizera spada z 88 proc. po miesiącu od podania drugiej dawki do 74 proc. w okresie 5-6 miesięcy, zaś w przypadku szczepionki firmy AstraZeneca skuteczność spada z 77 proc. po miesiącu do 67 proc. po upływie 4-5 miesięcy.".

  Podobne wieści docierają z Kanady.  W Izraelu zaczyna się już mówić o tym, iż szczepienie trzeba będzie powtarzać co pół roku do roku.  Jednak o wiele dłuższą i lepszą odporność uzyskuje się po prostu po przechorowaniu tego całego COVID 19.  Laureat Nagrody Nobla, prof Luc Montagnier przestrzegał  przed masową akcją szczepień {TUTAJ}.  Wygląda na to, że miał rację.
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Jabe

12-09-2021 [21:42] - Jabe | Link:

Proszę tak nie pisać, bo wyleci Pani ze strefy wolnego słowa.

Obrazek użytkownika RinoCeronte

12-09-2021 [21:55] - RinoCeronte | Link:

Czyli Chińczycy górą. Trzymają się mocno jak zauważył pewien Wieszcz... Zaczekajmy do jesieni.

Obrazek użytkownika Pers

12-09-2021 [22:20] - Pers | Link:

Ciekawe co na to założyciel i prezes Klubu Wyszczepionych czyli tezeusz?
Z pewnością sypnie z rękawa dowodami na kłamliwość tej notki :))))

Jakby co to ja osobiście nikogo nie odwodzę od wyszczepienia.

Obrazek użytkownika EsaurGappa

12-09-2021 [22:26] - EsaurGappa | Link:

...chaotyczne szukanie prawdy...Smutne to co tutaj przeczytałem,nie ma wygranych w tej sytuacji.Oby jutrzejszy dzień dał więcej nadzieji na przyszłość.

Obrazek użytkownika Zbyszek_S

12-09-2021 [22:34] - Zbyszek_S | Link:

Niezrozumiały tytuł. Właśnie jest, gdyż stanowi legitymację do działań, których owoce zaczynamy zbierać.

Chodzi o ADE i/lub o tzw. ucieczkę immunologiczną. Po prostu, nie robi się szczepień w trakcie szerokiej infekcji.
- Testy na zwierzętach i próby na ludziach wykazały, że koronawirusy mutują wskutek szczepień, czasem do form niebezpiecznych
- Przykład szczepień na Filipinach przeciw innemu wirusowi, spowodował ADE i śmierć dzieci
- Pewną ochroną przed ADE na Filipinach było UPRZEDNIE przechorowanie infekcji wirusa, przeciw któremu było szczepienie. Jeśli ktoś nie przechorował, a wcześniej dostał szczepionkę, to był zagrożony

Na razie nowe mutacje wydają się być umiarkowanie groźne w zakresie śmiertelności, ale uparta praktyka szczepienia w trakcie szerokiej pandemii już przyniosła efekty ich wytwarzania, a następne wcale takie umiarkowane być nie muszą, choć to trudno przesądzać.

Obrazek użytkownika juur

13-09-2021 [14:44] - juur | Link:

Wymowa faktów nakazuje przyznać racje prof. Horbanowi, prof. Simonowi, ministrowi Niedzielskiemu, że szczepionki są bezpieczne. Są ekologiczne. Nie szkodzą nawet wirusom covid a jak wynika z danych to nawet stymulują ich rozwój. Niestety w stosunku do ludzi to już nie koniecznie jest to prawdą. Co prawda pojawiają się informacje jak to szczepionki powodują np. powiększenie biustu bez względu na płeć, czy też leczą depresję. Nie podano w artykule czy te dobrodziejstwa następują po jednej dawce czy dopiero po drugiej... Najbliższe godziny, dni, tygodnie przyniosą nam wiele, równie, optymistycznych informacji. Wszystkie te informacje powinno się zebrać w jeden tom i wydać jako suplement do "Świata Zwierząt" z czasów gdy redaktorem naczelnym był Jaroslav Hašek.

Obrazek użytkownika Maverick

12-09-2021 [23:56] - Maverick | Link:

Ameryka powoli upada ładują w Izrael i walczą za nich w ich wojnach a samoloty już im się rozpadają.

https://www.youtube.com/watch?... 

Dobrze że ich nie sprzedali naiwnym Poliniakom.

Biden's Speech Was WAY over the line/ AH - The Quash (captivate.fm)           https://the-quash.captivate.fm/    Tutaj  jak znasz angielski zrozumiesz fałszuwą narrację szczepionkową.

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

13-09-2021 [07:58] - NASZ_HENRY | Link:

Pełny opis historii tej afery  można znaleźć na blogu symetrysty Jerzego  Karwelisa:
https://dziennikzarazy.pl/
Dziennik zarazy☻

Obrazek użytkownika juur

13-09-2021 [14:27] - juur | Link:

Tak tylko z ciekawości pytam. Strefa wolnego słowa tzn. od czego wolna, bo od cenzury to na pewno nie?

Obrazek użytkownika Kazimierz Koziorowski

13-09-2021 [19:30] - Kazimierz Kozio... | Link:

strefa wolnosci dla admina a ty sie musisz dostosowac albo sobie poszukaj innej strefy

Obrazek użytkownika Kazimierz Koziorowski

13-09-2021 [19:55] - Kazimierz Kozio... | Link:

przewidujac ze ekstra cowidowe apanaze beda musialy byc odciete nasi medycy zebrali sie na odwage postawienia sie politykom. ale to jest inna odwaga anizeli odwaga wyciszanych w mediach autorytetow niemieckich czy amerykanskich ktorzy ostrzegaja przed beztroskim wyszczepianiem p.covid19. www.abp.org/news/statement-abo... wlasnie trzy amerykanskie stowarzyszenia lekarzy rodzinnych, internistow i pediatrow wydaly wspolne oswiadczenie w ktorym pietnuja nieetyczne zachowanie lekarzy nachalnie nagabujacych do szczepien bez ostrzegania o mozliwosci powaznych powiklan. 
szczegolnie podkresla sie czeste zapalenie miesnia sercowego wsrod mlodych osob po przyjeciu drugiej dawki ktore dla wielu z nich skonczy sie trwalym uszkodzeniem serca i conajmniej arytmia do konca zycia

Obrazek użytkownika Jan1797

14-09-2021 [16:45] - Jan1797 | Link:

.......trzy amerykanskie stowarzyszenia lekarzy rodzinnych,
internistow i pediatrow wydaly wspolne oswiadczenie.........
--------------------------

Panie Kazimierzu, ktoś wprowadził pana w błąd,
 
https://www.abp.org/news/state...
Dowody na to, że mamy bezpieczne, skuteczne i szeroko dostępne szczepionki przeciwko COVID-19,
są przytłaczające. Jesteśmy szczególnie zaniepokojeni lekarzami, którzy wykorzystują swój autorytet do
oczerniania szczepień w czasie, gdy szczepionki nadal wykazują doskonałą skuteczność przeciwko
ciężkim chorobom, hospitalizacji i śmierci.