Przejdź do treści
Strona główna

menu-top1

  • Blogerzy
  • Komentarze
User account menu
  • Moje wpisy
  • Zaloguj

Głupi i głupszy w akcji

JzL, 19.08.2021
Operetkowi parlamentarzyści specjalnej troski znowu w akcji. Tych dwóch pajaców powinno w kabarecie albo w cyrku robić. Posłowie Koalicji Obywatelskiej, Joński i Szczerba postanowili wspomóc koczujących przy granicy z Białorusią nielegalnych imigrantów. To grupa około 50 osób przebywająca na tzw. ziemi niczyjej na wysokości miejscowości Usnarz Górny. Według relacji dziennikarzy imigranci przebywający w pasie tzw. ziemi niczyjej są pilnowani z dwóch stron przez uzbrojonych strażników. Nie są wpuszczani ani do Polski, ani z powrotem na Białoruś. Szczerba poinformował w rozmowie z TVN 24, że wraz z posłem Jońskim przybyli na ten odcinek przygraniczny, żeby przekazać imigrantom m.in. .....śpiwory, wodę i jedzenie
Konkretnie to dwa śpiwory...... na 50 chłopa…


Z takich głąbów warto się pośmiać, szkoda tylko, że to posłowie reprezentujący wyborców którzy oddali na nich głos
Kiedyś był Flip i Flap (Dick & Doof) – Laurel & Hardy, a teraz mamy rodzimego Głupka i Głupszego – Joński & Szczerba. Z tym, że patrząc na nich można tylko … płakać – ale nie ze śmiechu.
No to zaczyna się. Będziemy zaraz obserwować festiwal krańcowego świństwa, rozgrywania ludzkiej śmierci i tragedii a przy okazji wspierania działań Putina i Łukaszenki. TVN, GW i reszta już gotowe. A wszystko to ubrane w słowa o tolerancji, braku granic, miłości i przyjmowaniu obcych.
Kto nielegalnie przekracza granice Polski, ten jest agresorem, bez względu na przyczynę i sposób. Do agresorów się strzela. Gdyby tak traktować pierwszych napastników, pozostali zawrócą spokojnie do domu. Krótko i na temat. Nie chce widzieć w moim kraju potencjalnego zła
Wyznawcy opozycji to jednak tłuki do potęgi. Łukaszenka narobił syfu z uchodźcami po to, żeby Polakom skakać do gardeł. I opozycja oraz jej wyznawcy w 100 proc. realizują plan. Baćka już nawet nic więcej nie musi robić. 

Apel do tęczowych, feministek, POityków, Lewicy itd. w sprawie islamskich nachodzców! Bierzcie paru na chatę do siebie, może zostaniecie ubogaceni kulturowo, bo tego wam wyraźnie brakuje. Wrażenia gwarantowane. Bezmiar głupoty tej hołoty powala. Czytając ich komentarze na portalach, odnosze wrażenie że oni ledwo podstawówkę skończyli. Ciemne to,tępe,nic nie wie,nic nie rozumie, prostackie,chamskie, bezczelne.
Jedno jest pewne. Na odgrzanym postulacie przyjmowania uchodźców islamskich, w Polsce nikt nie wygra wyborów, a opozycja wkrótce popłynie w sondażach. W pieprzenie o ''matkach z dziećmi'' też nikt nie uwierzy bo widać, że to same młode, silne byczki nieskalane szkołą, ani pracą.
A co do ''afgańskich uchodźców'', którzy rzekomo w dwa dni przebyli pieszo prawie 1 000 kilometrów, a w rzeczywistości prawdopodobnie terrorystów nasłanych przez Łukaszenkę i Putina mam jeden uzasadniony postulat;

A teraz PIS...grzać na maxa temat uchodźców przez całą jesień i zimę, a wiosną zrobić przyspieszone wybory. Po nich problem opozycji będzie całkowicie rozwiązany. A jeśli jeszcze jakaś opozycja w Polsce będzie, to będzie wyłącznie tylko plankton.
Ja bym tak zrobił na miejscu prezesa
ps.
I na koniec uwaga i prośbą do tutejszej lemingowej opozycji
Każdy z was, który uważa, że powinniśmy przyjmować tych nieszczesnych islamskich emigrantów powinien podać tu na naszym portalu adres domowy i liczbę pokojów, które może na to przeznaczyć. Ewentualnie też metraż. To bardzo pomoże w waszej akcji pomocy tym biednym inżynierom

Źródło tekstu i grafiki
Twitter i sieć
  • Zaloguj lub zarejestruj się aby dodawać komentarze
  • Odsłony: 12034
Tezeusz

Tezeusz

19.08.2021 08:05

Nie od dziś wiadomo, że wymienieni parlamentarzyści zachowują się " jak dzieci specjalnej troski " i na to winni być leczeni. A Islamistów niech zaproszą do swoich domów zostaną ubogaceni...
Ryan

Ryan

19.08.2021 17:02

Dodane przez Tezeusz w odpowiedzi na Nie od dziś wiadomo, że

Zawsze mówię. PO to nie jest partią polityczna. To jest od początku dobrze zorganizowany gang mający na celu tylko swoje interesy. Nie państwa, nie ludzi. Rozgrabić i nahapać się. Dlatego są tacy wściekli że im to zabrano
Domyślny avatar

Trotelreiner

19.08.2021 08:27

Tu masz matki karmiące piersią i staruszki...:-)))
naszeblogi.pl
Ryan

Ryan

19.08.2021 17:15

Dodane przez Trotelreiner w odpowiedzi na Tu masz matki karmiące

Opozycja krzyczy przyjąć uchodźców! W sekundę, gdyby któryś z tych "uchodźców" zrobił coś złego, zacznie się jatka: wina PiS. Przecież to jest bardziej niż oczywiste. Żadnych uchodźców! Polska ma być bezpieczna! Ci co lubią przygody niech zaadoptują szerszenia
Pers

Pers

19.08.2021 18:34

Dodane przez Ryan w odpowiedzi na Opozycja krzyczy przyjąć

@ryanek
//Żadnych uchodźców! Polska ma być bezpieczna! //
Bardziej bezpieczna niż Afganistan, który napadły USA razem m.in z Polską?
Ryan

Ryan

19.08.2021 19:32

Dodane przez Pers w odpowiedzi na @ryanek

Mustafa Al Asadi - Afganski astronom, ucieka przed wojną. Teleskop - jego jedyny dobytek został zarekwirowany na Białorusi. Teraz Polska nie chce go przyjąć.
Ilu jemu podobnych naukowców, lekarzy i inżynierów pozostawimy na pastwę losu, panie Morawiecki
pbs.twimg.com
mjk1

mjk1

19.08.2021 10:03

Rozumiem Józik, że ten Łukaszenka to jest świnia, bo pozwala uchodźcom z Afganistanu, którzy uciekali przed amerykańskimi bombardowaniami osiedlać się w Polsce.
Nie rozumiem jednak, dlaczego rząd PiS jest wspaniały, bo przyjmuje owacyjnie tych Afgańczyków , którzy niszczyli, plądrowali i pomagali niszczyć przez 20 lat własny kraj i jeszcze samoloty po nich wysyła.
Gdybyś mógł wyjaśnić, byłbym wdzięczny.
Roz Sądek

Roz Sądek

19.08.2021 15:57

Dodane przez mjk1 w odpowiedzi na Rozumiem Józik, że ten

@mjk1
Wiele uprości, jeśli Pan napisze co Pan generalnie rozumie - inaczej, co Pan łapie w lot, a nad czym musi Pan pogłówkować. Pomijając bijące z Pana komentarza chamstwo, na szczęście nie pańskiego pokroju ludzie decydują kto jest, a kto nie jest wartościowym, wymagającym pomocy człowiekiem. Nazywanie ratowanych Afgańczyków złodziejami wystawia Panu jak najgorsze świadectwo.
Pers

Pers

19.08.2021 17:20

Dodane przez Roz Sądek w odpowiedzi na @mjk1

@roz sądek
Czy ci, którzy uciekli z Afganistanu bo im amerykański dron zabił połowę rodziny i zburzył dom nie zasługują na naszą uwagę?
Polacy też uczestniczyli w inwazji na Afganistan, jakby co.
mjk1

mjk1

20.08.2021 16:01

Dodane przez Roz Sądek w odpowiedzi na @mjk1

"Nazywanie ratowanych Afgańczyków złodziejami wystawia Panu jak najgorsze świadectwo".
Nie mnie tylko np. Polskiej Agencji Prasowej.
Szczegóły tu: pap.pl
Pozdrawiam Pana.
Ryan

Ryan

19.08.2021 17:16

Dodane przez mjk1 w odpowiedzi na Rozumiem Józik, że ten

mjk1
Łukaszenka to szmata
mjk1

mjk1

19.08.2021 18:46

Dodane przez Ryan w odpowiedzi na mjk1 Łukaszenka to szmata

A tą szmatą jest dlatego, że ma bezpłatną służbę zdrowia i oświatę, czy dlatego, że nie napada na inne kraje?
Pers

Pers

19.08.2021 19:20

Dodane przez mjk1 w odpowiedzi na A tą szmatą jest dlatego, że

mjk1
"Szmatą" dla takich ryanków jest przede wszystkim dlatego, że nie daje rozgrabić Białorusi różnym "ryankom".
Oni kochali Jelcyna bo pozwalał im na wszystkie grabieże.
Putina nienawidzą bo ukrócił te grabieże.
"Kochają " Ukrainę bo też daje się okradać.
Nienawidzą Łukaszenki bo ich zlewa i trzyma się mocno.
Proste?
Ryan

Ryan

19.08.2021 19:20

Dodane przez mjk1 w odpowiedzi na A tą szmatą jest dlatego, że

mjk1
Skoro na legendarnym Toy-Toy-u tak już piszą a nawet to że jest pospolitym bandytą i kryminalistą to ja im wierzę.Sam Szperacz tak tam uważa
mjk1

mjk1

19.08.2021 19:46

Dodane przez Ryan w odpowiedzi na mjk1

W legendarnej damskiej ubikacji też ktoś napisał: „gupi kaowiec”.
Obydwa argumenty szalenie merytoryczne.
J z L

JzL

19.08.2021 20:59

Dodane przez mjk1 w odpowiedzi na W legendarnej damskiej

- mjk1
To byl Szczerba czy Jonski
mjk1

mjk1

19.08.2021 21:49

Dodane przez J z L w odpowiedzi na To byl Szczerba czy Jonski

Oj Józik, Józik.
Siedzisz nad tą Tamizą i nie masz bladego pojęcia, co się na Wiśle dzieje.
To nie był ani Szczerba, ani Joński.
To był Tym.
J z L

JzL

19.08.2021 20:11

Dodane przez Ryan w odpowiedzi na mjk1

Czym się różni Lukaszenka od Taliba?
Tylko brakiem brody
To taki sam bandyta jak oni
Ryan

Ryan

21.08.2021 15:49

Dodane przez J z L w odpowiedzi na Czym się różni Lukaszenka od

Gdyby Churchill żył to pewnie powtórzyłby Bidenowi to co powiedział do Chamberlaina po Monachium - dano ci wybór między wojną a hańbą. Wybrałeś hańbę i będziesz pan miał wojnę".
J z L

JzL

19.08.2021 20:14

Dodane przez mjk1 w odpowiedzi na A tą szmatą jest dlatego, że

mjk1
Taliby uciekają do Polski bo są uczciwi i nawet chcą płacić za usługi medyczne
No ciekawe to
Fenomenalne
Pers

Pers

19.08.2021 20:26

Dodane przez J z L w odpowiedzi na mjk1

@"jzl"
//Taliby uciekają do Polski bo są uczciwi //
No... A chazary uciekają do Londynu.
J z L

JzL

19.08.2021 20:58

Dodane przez Pers w odpowiedzi na @"jzl"

A antypolskie wszarze ,ludzkie odpady z Szamba 24 do rosji
amen
Pers

Pers

19.08.2021 21:04

Dodane przez J z L w odpowiedzi na A antypolskie wszarze

@"jzl"
//A antypolskie wszarze ,ludzkie odpady z Szamba 24 do rosji//
Masz rację, tylko "antypolskie wszarze" uciekają z Polski.
Ale niestety wielu Polaków wyjeżdża za chlebem...
Ja na szczęście jakoś radzę sobie w Polsce :)))))
"Nie rzucim ziemi skąd nasz ród" - pamiętasz to jeszcze?
Czy zapomniałeś zaraz po przysiędze królowej Elce?
Ryan

Ryan

19.08.2021 19:53

Dodane przez mjk1 w odpowiedzi na Rozumiem Józik, że ten

Dane przekazane publicznie przez członków rządu Litwy: - lot z Iraku do Mińska 400 USD - przejście na terytorium UE - nawet do 15 000 USD Na wojnie hybrydowej z Polską, Litwą i Łotwą zarabiają też białoruscy urzędnicy i siłowicy
J z L

JzL

20.08.2021 20:29

Dodane przez Ryan w odpowiedzi na Dane przekazane publicznie

Wszyscy powinni jednym głosem mówić, że ten bandyta Łukaszenko nie pozwalając zapędzonym przez siebie na Polska granicę ludziom na powrót do Minska wykazuje się bestialstwem i popełnia zbrodnię przeciw ludzkości.
u2

u2

19.08.2021 14:17

"A teraz PIS...grzać na maxa temat uchodźców przez całą jesień i zimę, a wiosną zrobić przyspieszone wybory."
Po co robić wybory kiedy ma się większość w Sejmie ? 2/3 raczej w wyborach nie zdobędą, Polacy są nieufni każdej władzy, nawet tej katolicko-patriotycznej. Widać było że słusznie po próbie uchwalenia 5 dla zwierząt. Jakiś młody polityk o nazwisku nomen omen Moskwa to wymyślił i był to strzał w stopę dla PiS :-)
Marek Kudła

keram

19.08.2021 15:26

Nie wiem jaki był finał tej akcji dwóch durniów Z PO, ale rozumię, że oni dostali się w rejon działań wojskowych, stąd powinni być natychmiast zawróceni, a ci dwaj, jeden z kamerą TVN i ta zajobka biegająca z mikrofonem przymknięci do wyjaśnienia nielegalnego nagrywania działań wojskowych !
Panie Błaszczak, jeśli my nie zajmiemy się tymi zajobami bardziej stanowczo, to według przysłowia wlezą nam na łeb !  Czy pan tego nie rozumie ?!!!
P.S. Dokładnie nie było widać, ale przypuszczam, że w skrzynkach mieli kiełbasę, którą im skombinowała żona Jońskiego Małgorzata !
Ryan

Ryan

19.08.2021 17:29

Dodane przez Marek Kudła w odpowiedzi na Nie wiem jaki był finał tej

Nie możemy przyjąć żadnych uchodźców, ponieważ w Polsce nie ma demokracji. Jest reżim, dyktatura i sytuacja jak w Niemczech Hitlera. Chyba emigranci, tak jak Żydzi, nie chcą trafić do obozów koncentracyjnych. Przecież my mamy zło we krwi. Może później, za 10 lat, jak Tusk wygra
J z L

JzL

19.08.2021 22:01

Dodane przez Ryan w odpowiedzi na Nie możemy przyjąć żadnych

jak Tusk wygra
 jak
Ryan

Ryan

19.08.2021 19:25

Za każdym razem jak tylko pojawi się cokolwiek co może jakoś zaszkodzić Polsce natychmiast na NB uaktywniają się ci sami adwokaci i stróże obcych interesów
sake3

sake2020

19.08.2021 19:39

@Pers....Już zaczyna się bicie w piersi. Jesteśmy wstrętnymi rasistami napadając wraz z Ameryką na Afganistan. Inne państwa -Niemcy, Holandia Anglia ,Kanada miały więcej przyzwoitości bo w Afganistanie przebywały zapewne w celach turystycznych..Tak dla przypomnienia dodam, że inwazję na Afganistan nie podpisali Kaczyńscy czy Morawiecki tylko Kwasniewski.
Pers

Pers

19.08.2021 19:48

Dodane przez sake3 w odpowiedzi na @Pers....Już zaczyna się

@sake3
//Już zaczyna się bicie w piersi. Jesteśmy wstrętnymi rasistami napadając wraz z Ameryką na Afganistan.//
Nie, rasistami nie jesteśmy tylko pieskami USA jesteśmy. I powinniśmy bić się w pierś jak najbardziej bo Afgańczycy NIC NIGDY nam nie zrobili. Podobnie jak Irakijczycy.
//Inne państwa -Niemcy, Holandia Anglia ,Kanada miały więcej przyzwoitości bo w Afganistanie przebywały zapewne w celach turystycznych.//
A co mnie obchodzą inne państwa? Jestem Polakiem i interesuje mnie polski honor.
//Tak dla przypomnienia dodam, że inwazję na Afganistan nie podpisali Kaczyńscy czy Morawiecki tylko Kwasniewski.??
Zgadza się. Tylko tak się składa, że pan prezes Kaczyński poparł całkowicie nasz udział w napaści na Afganistan a w przypadku agresji na Irak krzyczał nawet z trybuny sejmowej, że "to jest także nasza wojna!".
Mam poszukać filmiku?
sake3

sake2020

20.08.2021 16:24

Dodane przez Pers w odpowiedzi na @sake3

@Pers....Zapominasz że zgoda Kwasniewskiego opiewała tylko na działania i obsługę logistyczną a nie udział w wojnie.
Pers

Pers

20.08.2021 16:45

Dodane przez sake3 w odpowiedzi na @Pers....Zapominasz że zgoda

@sake4
//zgoda Kwasniewskiego opiewała tylko na działania i obsługę logistyczną a nie udział w wojnie.//
A jednak brali udział.
Samowolka?
Wstydu nam tylko narobili.
Irakijczycy to zawsze był bardzo przyjazny dla nas naród. Sam miałem kilku kolegów Irakijczyków na uniwerku więc wiem co mówię.
Wielu z nich po ukończeniu studiów i powrocie do Iraku robiło wielkie kariery w administracji państwowej i biznesie. Mieliśmy tam potężne lobby, mówiące dodatkowo dobrze po polsku.
Polskie firmy miały tyle zleceń ile były w stanie przerobić. W wyniku amerykańskiej agresji straciliśmy tylko w maszynach i materiałach ok 500 mln $, żeby już nie mówić o utraconych zyskach.
Teraz nasz wizerunek sięgnął dna.
Opłacało się?
sake3

sake2020

20.08.2021 18:48

Dodane przez Pers w odpowiedzi na @sake4

@Pers...W życiu nie wszystko się opłaca, zwłaszcza wchodzenie w sojusze. Czy Japonia nie zapłaciła za sojusz z Niemcami? Zawsze jest ryzyko.Ale Ty piszesz tak jakby Polska była inicjatorem napaści na Irak i Afganistan i teraz musi na siebie brać odpowiedzialność. Inne państwa jakoś nie mają do siebie nic do zarzucenia chociaż ich zaangażowanie militarne i  udział w tej wojnie był o wiele większy niż polski .Niemcy i Anglicy nie ratują życia swoich afgańskich tłumaczy i współpracowników i wywożą tylko z własnych magazynów wojskowych pozostawione tam żarcie i wódę. Praktyczne  co? Polska, która wywiozła kogo mogła i zamierza wysłać kolejny samolot jest szkalowana i odsądzana od czci i wiary u akurat u siebie.Czyżby posądzony będzie rząd i naród o antyafganizm podobnie jak o antysemityzm?
Pers

Pers

20.08.2021 19:03

Dodane przez sake3 w odpowiedzi na @Pers...W życiu nie wszystko

@sake3
//W życiu nie wszystko się opłaca, zwłaszcza wchodzenie w sojusze.//
Ten sojusz wyszedł nam już bokiem a będzie jeszcze gorzej.
//Ty piszesz tak jakby Polska była inicjatorem napaści na Irak i Afganistan i teraz musi na siebie brać odpowiedzialność.//
Nieprawda, nigdzie nie napisałem, że Polska była inicjatorem agresji na Irak. Była jedynie posłusznym pieskiem swojego pana.
A za swoje czyny ZAWSZE trzeba brać odpowiedzialność. Gdyby polscy żołnierze siedzieli spokojnie w Polsce i pilnowali naszych granic to nie byłoby dziś tego kaca moralnego i zrujnowanych relacji z przyjaznym nam, kiedyś, narodem.
//Inne państwa jakoś nie mają do siebie nic do zarzucenia//
Co mnie obchodzą "inne państwa"? Jestem Polakiem i interesuje mnie wyłącznie Polska.
Wybacz, że reszty nie komentuję ale na dziwne odloty nie potrafię sensownie odpowiedzieć :)
Ryan

Ryan

19.08.2021 19:55

Przypomnijcie mi Państwo kto był ministrem w rządzie premier Ewy Kopacz który godził się na przyjęcie kilku tysięcy imigrantów do Polski. Pamiętacie? Czyż nie obecny prezes PSL
Ryan

Ryan

19.08.2021 19:59

Art. 264 KK:
§ 2. Kto wbrew przepisom przekracza granicę Rzeczypospolitej Polskiej, używając przemocy, groźby, podstępu lub we współdziałaniu z innymi osobami, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.
§ 3. Kto organizuje innym osobom przekraczanie wbrew przepisom granicy Rzeczypospolitej Polskiej, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.
Pers

Pers

19.08.2021 22:00

Dodane przez Ryan w odpowiedzi na Art. 264 KK:

@ryanek
A tu masz trochę z kodeksu karnego Talibów:
Art. 385
§ 1 Kto wbrew przepisom przekracza granicę Afganistanu, używając przemocy, groźby, podstępu lub we współdziałaniu z innymi osobami, podlega karze obcięcia maczetą głowy
§ 2 Kto morduje ludność cywilną, kobiety i dzieci, przy użyciu statków powietrznych załogowych i bezzałogowych podlega karze obcięcia maczetą głowy przy samej doopie.
Ryan

Ryan

19.08.2021 21:05

Tak działa białoruski reżim?
Reżim białoruski od każdego migranta dostarczonego na granicę UE bierze podobno ok. 10 tys.$. Codziennie do Mińska przylatują samoloty z Bagdadu i Basry, a bardziej nieregularnie też z Irbilu (via Amman). Częściowo wykorzystywane są też rejsy ze Stambułu (kilka połączeń dziennie)
twitter.com
J z L

JzL

20.08.2021 20:10

Dodane przez Ryan w odpowiedzi na Tak działa białoruski reżim?

Patronka wszystkich postępowych Polaków - kanclerz Niemiec - oświadczyła, że uciekinierzy z Afganistanu powinni pozostać w regionie- Pakistanie, Iranie, Turcji.
Ryan

Ryan

19.08.2021 21:08

Info tylko dla dachowca
От 6000 до 15000 долларов - это цена поездки до литовской границы, которую указывают проводники мигрантов, опрошенные сотрудниками ЛРТ в Ираке. Они обещают, что по прибытии в Литву не возникнет проблем с перелетом в другие страны Сообщества. 
По данным Отдела исследований ЛРТ, режим Александра Лукашенко зарабатывает не только на миграционных визах, поселении в гостиницы Минска, перевозках, но и на залогах, собираемых иракскими туристическими агентствами. Такой залог для одного гражданина Ирака, желающего лететь в Беларусь, стоит 3000 долларов и остается в кармане режима, если человек не вернется в Ирак.
lrt.lt
Pers

Pers

19.08.2021 22:40

Dodane przez Ryan w odpowiedzi na Info tylko dla dachowca

@ryanek
Widzę, że ciągnie cię do ojczystego języka :))))))))
Jakbyś nie wiedział to NB jest polskim portalem i tutaj, my Polacy, piszemy po polsku.
Dotarło?
sake3

sake2020

19.08.2021 21:51

Ale się wystroili -jak stróż w Boże Narodzenie Jak dzielnie tuptają niosąc garnek zupy, pizzę i śpiworek. A za nimi zdyszana paniusia z kamerą.Cały świat wstrzymał oddech na taki ogrom humanitaryzmu.
J z L

JzL

19.08.2021 21:58

Dodane przez sake3 w odpowiedzi na Ale się wystroili -jak stróż

Bez „negocjatorów” typy Szczerba i Joński nie da się tej sprawy błyskawicznie rozwiązać
Strach pomyśleć co było gdyby rządzili w Polsce niemieccy POpaprańcy.
J z L

JzL

19.08.2021 22:07

Dodane przez sake3 w odpowiedzi na Ale się wystroili -jak stróż

sake3
PiS przepuszcza taką okazję. Znów wszystkich lekarzy, inżynierów, matematyków i pielęgniarki sprzed nosa zgarną nam Niemcy
J z L

JzL

20.08.2021 20:20

Plugawe kozo.eby 
Afgańscy "uchodźcy" z wcześniejszego desantu: Amini I., Ali A. i Rasuli Z. oskarżeni o zgwałcenie i zamordowanie nafaszerowanej narkotykami 13-letniej dziewczynki  w Wiedniu. Ciało porzucili na trawniku. Rasuli uciekł aż do Londynu. Dwóch z nich było wcześniej karanych.
pbs.twimg.com
Ryan

Ryan

21.08.2021 15:40

Dodane przez J z L w odpowiedzi na Plugawe kozo.eby 

Dla lewicy istnieje kilkadziesiąt płci ale granicę szturmują tylko kobiety i dzieci
J z L

JzL

20.08.2021 20:49

Brązowe ludziki na granicy...
Co bym zrobił, gdybym był Łukaszenką?
Wydaje się, że w sytuacji z podsyłanymi na granicę Polski i Litwy nielegalnymi imigrantami nastąpił pewien klincz. Z jednej strony omonowcy z pałami i bronią, z drugiej nasi żołnierze, a w środku - grupy nieszczęsnych imigrantów, ch... wie skąd, którzy przeklinają pewnie, że zapłacili nie temu, co trzeba naganiaczowi za transport. Ale, co może z tego być? W końcu, ci nieszczęśnicy zaczną się tam wykańczać. Ileż można siedzieć na polu wśród lasu z byle jakim żarciem, bez dachu nad głową? Na miejscu Łukaszenki nie robiłbym nic. Blokowałbym ich powrót na Białoruś, niezależnie od tego co się z nimi dzieje. Bo co mu kto może zrobić? Świat może mu skoczyć. Sankcje już ma, parweniuszem polityki już jest - wystarczy. Jak wykorkuje kilku imigrantów na granicy, co to zmieni? Ale Polska nie może być taka twarda. Jak zaczną się problemy i imigranci będą w prawdziwym kłopocie, to humanitarnie ich wpuścimy. No, bo co by świat powiedział, gdyby coś się stało? A wtedy Łukaszenka przyśle nam ich 50 tysięcy i będzie rechotał do bólu. 
Czy można temu zapobiec? Chyba nie.
Nie ma tu dobrego ruchu, strzelać do nich przecież nie można. Ale... można ich wpuścić, a potem zapakować na pociągi i przepchać wagony na białoruską stronę, na przykład w Brześciu. Na pewno szlag ich trafi jak im wtoczy się na dworzec 10 wagonów z tysiącem Arabów. To może im odebrać ochotę do zabawy... Albo... nakarmić, napoić, zapakować w autobusy i podrzucić na inne, zaplanowane miejsca na granicy. I zrobić to samo, tylko w drugą stronę. Komu się to pierwszemu znudzi? Biedniejszemu, a baćko nie ma aż tyle kasy, żeby się w to bawić zbyt długo. Bo na pewno nie możemy po prostu tych migrantów przyjąć. To stworzy precedens, który nas pogrąży i nie będziemy mogli się przed tym obronić, czy to ze wschodu, czy z zachodu.
Swoją drogą, ciekawa sytuacja... 
niepoprawni.pl
AgnieszkaS

AgnieszkaS

20.08.2021 21:25

"Irakijczycy to zawsze był bardzo przyjazny dla nas naród. Sam miałem kilku kolegów Irakijczyków na uniwerku więc wiem co mówię.
Wielu z nich po ukończeniu studiów i powrocie do Iraku robiło wielkie kariery w administracji państwowej i biznesie."
Powinni być nam wdzięczni do końca życia, bo im Polska dała za darmo wyższe wykształcenie.
Pers

Pers

20.08.2021 21:48

Dodane przez AgnieszkaS w odpowiedzi na "Irakijczycy to zawsze był

@agnisiaS
//bo im Polska dała za darmo wyższe wykształcenie.//
Nie wiem czy za darmo ale to była świetna inwestycja.
Ty wyjechałaś po podstawówce i, sądząc po twoich komentarzach, na tym zakończyłaś edukację.
Ryan

Ryan

21.08.2021 18:18

Kaczyński nic nie musi robić, opozycja po raz kolejny zrobiła z siebie idiotów, tym razem dzięki Tuskowi.
Kaczyński jest na urlopie. Hahaha
Pers

Pers

21.08.2021 19:00

Dodane przez Ryan w odpowiedzi na Kaczyński nic nie musi robić,

@ryanek
//Kaczyński jest na urlopie. Hahaha//
I niech tam zostanie.
Bo ja mu dobrze życzę :))))
J z L

JzL

21.08.2021 19:30

Podobno po dzisiejszym wpisie Tuska, Szczerba z Jońskim przedarli się przez zasieki na Białoruś, zaszli koczujących Irakijczyków od tyłu, zabrali wieprzowe konserwy, śpiwory i kota, wypłacili po plaskaczu i kazali wypierdalać z powrotem do Iraku i nie udawać Afgańczyków
JzL
Nazwa bloga:
Great minds discuss ideas; average minds discuss events; small minds discuss people
Zawód:
Przedsiębiorca
Miasto:
Londyn

Statystyka blogera

Liczba wpisów: 662
Liczba wyświetleń: 1,730,219
Liczba komentarzy: 7,579

Ostatnie wpisy blogera

  • W Holandii dokonano po raz pierwszy eutanazji dziecka
  • TUSK W KLATCE DEMOKRACJI WALCZĄCEJ
  • Świat się dowiedział o Rzezi Wołyńskiej i tylko to się liczy

Moje ostatnie komentarze

  • Premier: skandal dotyczący szpitala jest wielką kompromitacją mojej partii. Rozwiązuję struktury mazowieckie i apeluję do tych działaczy, którzy skorzystali bez kolejki ze świadczeń medycznych o…
  • Zobacz w lustro a zobaczysz tego pedofilato takie proste parchu 
  • Polecam ci notkę o pewnym sukinsynie który za czyny pedofilskie wobec własnych dzieci został prawomocnie skazany i zwiał do Izraela.Jarek Ruszkiewicz...... postać znana na wielu portalachPewnie go…

Najpopularniejsze wpisy blogera

  • NEon24 - moja cierpliwość się skończyła
  • Zaszczepieni kontra niezaszczepieni!
  • Bloger Marek Sawicki nie żyje

Ostatnio komentowane

  • u2, "kto skończył 75 lat bez względu na stan zdrowia, ponieważ, jak twierdzą pomysłodawcy, w tym wieku życie można już uznać za spełnione"  Co znaczy "spełnione" Podali definicję?
  • Romuald, Czyli jak w niedawnym wpisie Filovery - ludzie z terminem przydatności. Nic nowego na lewicy.
  • NASZ_HENRY, Tusk strzela a Pan Bóg kule nosi ...😉😡⚫️... A Internet pamięta, patrz poniżej:.. dakowski.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2008 - 2026, naszeblogi.pl

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | tvrepublika.pl | albicla.com

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się tu. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek. | Polityka Prywatności

Footer

  • Kontakt
  • Nasze zasady
  • Ciasteczka "cookies"
  • Polityka prywatności