Polacy mają już dość bezczelności Izraela

„Nie będą nam w obcych językach narzucali, jaki ustrój mamy mieć w Polsce i jak mają być prowadzone polskie sprawy” - to są jednak ponadczasowe słowa PAD z 17 stycznia 2020 roku.

Prezydent  Andrzej Duda podpisał ustawę mimo ostrych protestów USA i Izraela. Przepisy, o których mowa, mają zakończyć patologie związane z tzw. dziką reprywatyzacją
Prezydent miał prawo podpisać taką czy inną ustawę. Ani USA , ani tez Izrael nie mają prawa ingerowania w polskie ustawy. Polacy nie narzucają im co mają , a czego nie mają robić  To nie Tusk, który połowie Europy w tym całej Brukseli ,,czyścił buty" lub podawał marynarki. Najważniejsze, że wielu wyborców od lat chciało tej ustawy i żaden obcojęzyczny nie będzie nami rządził. USA i Izrael mają swoje problemy może lepiej żeby nimi się zajęli.

                                  
                     

Każdy kto teraz w Polsce Izraelowi ulegnie ten w następnych wyborach polegnie. W sprawie roszczeń żydowskich totalni nabrali wody w usta. Najchętniej by tę Polskę oddali w całości za ciepłe posadki no ale jak to powiedzieć ? Polacy wtedy pogonią na zbity pysk. W Polsce prawie każda rodzina ucierpiała podczas II WŚ i Polacy mają już zwyczajnie dość bezczelności Izraela. Tymczasem Izrael wycofuje charge d affairs z Polski i chce, by ambasador Polski po urlopie nie wracał do Izraela. Państwo, które powstało dzięki zagładzie, w ogromnej mierze, polskich Żydów, obywateli Polski - przez Niemców. Żerują na polskiej tragedii. W tym kontekście to Polska jest ofiarą holokaustu. A Izrael przypomina raczej żydokomunę. Tow. Lapid powinien być w Polsce persona non grata, już po łgarstwach o swojej "babci zamordowanej przez Polaków". Panu Lapid, powiedziałbym, pan możesz mnie, Polaka, pocałować w d..., ale nie powiem nawet tego, tak się nim brzydzę.
Żydzi też tworzą prawo I nie pytają się Polaków o zdanie, a powinni bo Izrael jest dzięki Polakom.
Gdyby nie otwarte przez wieki serca Polaków, nie byłoby po wojnie państwa Izrael. U nas byli niemal domownikami, a teraz chcą przekłamać historię, wybielając Niemców a szkalując nas - Polaków. Nikt tak w Polsce nie krzewi antysemityzmu, jak Żydzi z Izraela. To jedyni ludzie odpowiedzialni za przejawy  antysemityzmu w polskim społeczeństwie. Polska to ostatni europejsko kraj, gdzie nie biją Żydów na ulicy
Z Izraelem jest tak jak z Rosją, ludzie super, tylko politycy "dziwki". Nie ma się co podniecać i zacietrzewiać, po prostu robić swoje! Tym bardziej, że to my Polacy mówimy prawdę! To nasi "Dziadowie" ratowali i walczyli! Owszem byli i ci źli, ale to odpad był.
Polscy Żydzi muszą się opowiedzieć, czy są lojalni wobec kraju, którego obywatelstwo posiadają, czy wobec swoich z kraju położonego w Palestynie. Należy pytać ich wprost, czy popierają parszywe uroszczenia do majątku bezspadkowego obywateli polskich pochodzenia żydowskiego. Nie można dłużej utrzymywać relacji na kłamstwie i obłudzie. Mam nadzieję, że tym razem polski rząd stanie na wysokości zadania i postawi polski interes narodowy ponad wszystko. Nie ma nic bardziej jednoczącego skłócony naród polski jak taka właśnie reakcja przedstawiciela rzadu Izraela na polskie sprawy.
Te skandaliczne ataki premiera Izraela to jest właściwy moment by po latach upokorzeń ze strony Żydów powstać z kolan i wrócić do nowelizacji ustawy o IPN. Apelujmy do polskich władz i prezesa IPN. Zróbmy to teraz. To jedyna taka okazja.

ps.
Tymczasem krul Europy Tusk znikł. Ostatni jego wpis na Twitterze jest z 11.08 tego roku. A pisał komentarze niemal codziennie. Ta tchórzliwa, pokrętna kreatura wie co robi unikając wyrażenia swojego stanowiska ws. nowelizacji KPA. Zniewolony pajac musiałby wyrazić oficjalnie sprzeciw wobec Ustawy, co całkowicie pogrążyłoby go w oczach Polaków.

Źródło tekstu i grafika
Twitter

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Trotelreiner

15-08-2021 [08:08] - Trotelreiner (niezweryfikowany) | Link:

Skąd taka maniera:"Polacy lubią,nie lubią,kochają,mają dosć etc.etc." Notorycznie to stosuje szwabska Interia" Polacy kochają podpaski ze skrzydelkami...piszę szwabska Interia,
bo ten szemrany biznes z Solorzem,to prokuratura powinna w to wejść.
Wypowiadaj sie siebie,nie za Polaków...to taki dupochron i manipulacja...prymitywna.

Ciekawe czy imprimatur ten komentarz dostąpi...

Obrazek użytkownika Ryan

15-08-2021 [08:24] - Ryan | Link:

Ciekawe co teraz Braun i reszta oszołomów z Konfederacji powie po tym jak, PiS i PAD postawili się USA i Izraelowi. Obstawiam, że "ustawka".

Obrazek użytkownika Jabe

15-08-2021 [08:58] - Jabe | Link:

PiS nie postawił się USA i Izraelowi, a jedynie stawia się. Będzie jak zwykle.

Obrazek użytkownika Ryan

15-08-2021 [11:38] - Ryan | Link:

Trzeba stawiać Polskie sprawy twardo. W taki sposób zdobywa się szacunek u wrogów i u przyjaciół!

Obrazek użytkownika Jabe

15-08-2021 [16:54] - Jabe | Link:

Naturalnie. Kiedy ekshumacja w Jedwabnem?

Obrazek użytkownika J z L

15-08-2021 [17:53] - J z L | Link:

Nie wiem czy zauważyliście, ale  Tusk milczy w sprawie Izraela i w sprawie Afganistanu. Nawet o rocznicy Cudu nad Wisłą i święcie Wojska Polskiego.
Nic. Zero. 

Obrazek użytkownika AŁTORYDET

15-08-2021 [12:06] - AŁTORYDET | Link:

@Ryan:
Oczywiście, że temat "ustawki" będzie grany. Z wariantem zaprezentowanym poniżej przez Jabe'ola: to czcze gadanie, a skończy się jak zwykle, kapitulacją. Nędza konfy, dorównuje popperowskiej nędzy historycyzmu. 

Obrazek użytkownika Ryan

15-08-2021 [14:59] - Ryan | Link:

Jest teraz idealna okazja aby zrobić porządek w Muzeum Auschwitz
Wycieczki tylko z polskim przewodnikiem, żadnych gachów z Mossadu i srania na łóżka w hotelach.

Obrazek użytkownika Guildenstern

15-08-2021 [08:46] - Guildenstern | Link:

Ogólnie rzecz biorąc, zgadzam się z Pana wpisem. Chociaż uważam, że Ich arogancja ma swoje plusy. Zmusza do reakcji. I stanowi niezły test naszej władzy.

Obrazek użytkownika J z L

16-08-2021 [11:30] - J z L | Link:

Dlatego Izrael dostaje małpiej gorączki i próbuje łajać Polskę, żeby przyspieszyć reparacje w postaci jakiś nieruchomości - lasów, gruntów, działek i parceli

Obrazek użytkownika Pers

15-08-2021 [09:43] - Pers | Link:

Jak się suweren USA na nas obrazi to gdzie okazyjnie kupimy F-35 i Abramsy?
Aj waj...

Obrazek użytkownika Ryan

15-08-2021 [11:20] - Ryan | Link:

Na niemal wszystkich portalach i tych większych i tych niszowych temat ustawy podpisanej przez Prezydenta to nr.1
Tylko w niszowym Toy-Toyu zapanowała błoga cisza
Co jest zrozumiałe i nikogo to nie dziwi

Obrazek użytkownika Pers

15-08-2021 [13:00] - Pers | Link:

@ryan
Nie muszę korzystać tak jak ty z publicznego toy-toya.
Mam toaletę w domu.

Obrazek użytkownika J z L

15-08-2021 [14:20] - J z L | Link:

RUS ZKIEWICZ
Fajne masz plytki ceramiczne w tej toalecie
Twoja robota?

https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_vxPdDispn50fGuKPO8SsW0gwMHXayVoW.jpg

Obrazek użytkownika J z L

15-08-2021 [14:17] - J z L | Link:

ryan

Na Szambie 24.ru trwa kanonizacja Wandy Wasilewskiej na patronkę tego ścieku
​Nie ma czasu na bzdury. Tym bardziej że dla tych sowieckich aj wajów to podpis Prezydenta jest ciosem w ich plecy

Obrazek użytkownika Ryan

15-08-2021 [11:23] - Ryan | Link:

dachowiec
kupimy w rosji  zlom i bedziesz zadowolony

Obrazek użytkownika Pers

15-08-2021 [14:53] - Pers | Link:

@ryan
Teraz jak nas USA oleją to komu będziecie służyć na dwóch łapkach?
Znowu Moskwie? 
A może Chinom?
Wy nie możecie żyć bez Pana.

Obrazek użytkownika Ryan

15-08-2021 [10:49] - Ryan | Link:

Przedsiębiorstwo holokaust odpaliło machinę propagandową

https://pbs.twimg.com/media/E8nlud9WUAUlUbn?format=jpg&name=small

Obrazek użytkownika Pers

15-08-2021 [14:48] - Pers | Link:

//Prezydent Andrzej Duda, przemawiając podczas obchodów święta Wojska Polskiego w Warszawie, powiedział słowa, które można zinterpretować jako zamiar zawetowania przyjętej przez Sejm ustawy medialnej, tzw. lex TVN.
- Będę stał na straży konstytucyjnych zasad, w tym zasady wolności słowa, swobody prowadzenia działalności gospodarczej, a także zasady prawa własności i wszystkich innych zasad konstytucyjnych - równego traktowania, zasady proporcjonalności i wszystkiego tego, co ważne w państwie demokratycznym - powiedział Andrzej Duda.//  https://www.salon24.pl/newsroo...

Najwyraźniej pan prezydent Duda stęsknił się za wizytami w ŁajtHałsie...

Obrazek użytkownika Ryan

15-08-2021 [15:03] - Ryan | Link:

Tymczasem Dżo Biden osobiście śledzi sprawę TVN

https://pbs.twimg.com/media/E80kpikXIAAiJ1q?format=png&name=small

Obrazek użytkownika Ryan

15-08-2021 [17:12] - Ryan | Link:

Obrazek użytkownika Ryan

15-08-2021 [17:39] - Ryan | Link:

W ramach retorsji Izrael wstrzyma wysyłanie do Polski swojej młodzieży przedpoborowej na wycieczki historyczne. Jak żyć?

Obrazek użytkownika Ryan

15-08-2021 [18:36] - Ryan | Link:

Zamknąć ambasadę Polską w Izraelu i po kłopocie. Odciąć się od tego państwa bo to widać same kłopoty dla nas. Izrael, a wokół państwa islamskie. No i jeszcze Afganistan, który zaraz stanie się krajem talibów. Ciekawe dokąd będą uciekali mieszkańcy Izraela jak im do tyłków dobiorą się nie tylko Palestyńczycy ale inne kraje muzułmańskie? Skoro jesteśmy dla was wrogo nastawieni no to nie liczcie na nas. Pa pa i życzymy powodzenia.

Obrazek użytkownika Marek Kudła

15-08-2021 [19:05] - Marek Kudła | Link:

Tak długo jak żydzi będą oczerniać i obwiniać nas Polaków za holokaust i mordowanie żydów podczas II wojny światowej, tak długo my Polacy w zamian, będziemy pisać i głośno mówić o was prawdę całemu światu !
Nie dostaniecie od Polski żadnych odszkodowań za wasze zniszczone przez Niemców nieruchomości.  Zwracajcie się o to pod właściwy adres, czyli do Niemców !   I zrozumcie wreszcie, że ani islamistów, ani was żydów zaplątanych tutaj w Polsce nie chcemy !  Za mordowanie polskich bohaterów po wojnie, za zdrady i żądanie karania Polski w UE, za szkalowanie Polski na arenie międzynarodowej, za kłamstwa i oszustwa, które nam czynicie w mediach i gdzie się da – my Polacy gardzimy wami !!!
Wy jesteście dla nas mordercami, zdrajcami i niepotrzebnym balastem – więc zniknijcie, albo wyjedźcie stąd, bo Polska nie jast waszą ziemią obiecaną !  Jesteście wrednym narodem !  Waszą historią i tożsamością jest niewolnictwo egipskie. Taki naród nie ma przyszłości !  Mojżesz wyprowadził was z niewoli do tzw. ziemi obiecanej, którą ukradliście Palestyńczykom. My szukamy jakiegoś współczesnego  „Mojżesza”, który wyprowadziłby wasze resztki z Polski – obojętnie gdzie !!!
Czy potraficie to zrozumieć i odpieprzyć się od Polski i Polaków ?!  Polska to nie wasza ziemia obiecana, więc wyjedźcie i zostawcie nas wreszcie w spokoju !!!
 

Obrazek użytkownika Ryan

15-08-2021 [21:11] - Ryan | Link:

Tusk, Budka, Trzaskowski i w ogóle cała ta POpaprana banda zapadła się pod ziemię. Mam niemiłe wrażenie, że szykują Polakom coś bardzo niedobrego

Obrazek użytkownika Ryan

15-08-2021 [22:04] - Ryan | Link:

Obrazek użytkownika J z L

15-08-2021 [22:25] - J z L | Link:

Husky jest The Best
Nutka dla Niego
https://youtu.be/GC5E8ie2pdM

Obrazek użytkownika J z L

15-08-2021 [22:23] - J z L | Link:

Obrazek użytkownika Ryan

15-08-2021 [22:40] - Ryan | Link:

Biden, ta lewacka szmata, ma na rękach krew niewinnych ludzi. Kamala Harris nie lepsza. 
Ta para cynicznych, zboczonych morderców, to najgorsze, co spotkało USA w całej historii tego państwa. Nigdy nie podejrzewałem, że Ameryka upadnie tak nisko. Dramat.

Obrazek użytkownika Maverick

15-08-2021 [22:57] - Maverick | Link:

Głównym investorem w warszawskie wieżowce  jest  właściciel World Trade Center w NY. Larry Silverstain  tak że tylko wam się wydaje że to wasza Warszawa to są ich budynki do zarządzania generalną Gubernią.Po otrzymaniu podwójnego odszkodowania musiał zdyfersyfikować swoje nieruchomości. Niektóre z nich były były projektowane w Izraelu. Jeżeli chodzi o polską ustawę, to zobaczymy czy nie ugną się pod presją buznesu holocaustycznego. W końcu taka Szwajcaria się ugięła, i wypłaciła ale tylko jeden miliard, bo więcej tracili na sankcjach, Wypłacili mimoże nie udowodniono pozostawianych tam kont rzydowskich klijentów, Sam przegłądałem te listy bo były publiczne i mozna je było zamówić.

Tylko stworzenie Panslawii uratować naszą tożsamość narodową i kulturę bo z zachodu idzie " takulam" czyli zniszczenie cywilizacji białych. Dlatego potrzebni nam są naturalni liderzy a nie szmalcowniki dla obcych i wasale. Tak chciał Bóg i z tego ma wyjść iskierka o której mówił Faustynie Jezus.

Obecnie stoimy w obliczu większego zła niż hitlerowskie Niemcy, NWO i zarządcy planety z Davos mają plany twojej egzystencji wzorowane na takim samym traktowaniu jak zapyziała arystokracja co doprowadziła do rozbiorów przy pomocy rzydzianów bo ci nałożyli sankcje na nasze zboże wietrząc nowe odkrycia Kopernika doprowadzą do odnalezienia nowych terenów do zdobycia. Tak to  skrzętnie wyeliminowali nas tym trykiem. I budowana flotyla nie została dokończona, bo mieliśmy wielkie plany wysłania flotyli na zachód przed Kolumbem. Ziemianie z powodu sankcji nie mieli srodków na utrzymywanie armi co doprowadziło bezpośrednio do rozbiorów, i tak to Brytole z Holendrami wyeliminowali nas z walki o nowe odkrycia geograficzne. A płatne slugasy dalej szczują na inne kraje słowiańskie i skłocają bo nie mają prezyspozycji liderów. Historię jakiej was uczono była powierzchowna i nie do końca prawdziwa. Na dodatek na koniec dynastii Jagielonów Watykan z brytolami wrobili nas w wojnę z imperium osmańskim. Gdzie wspólnie mieliśmy bronić chrześcijaństwa, a skończyło się to tak że Brytole nigdy wojska nie wysłali, a statki weneckie zamiast wojska brytyjskiego przerzucały poprzez Bosfor nowe oddziały osmańskie. i Tak zakończył rodział dynasti Jagielonów. Więc Poliniacy co nie umieją się uczyć ciągle myślą że na zachodzie mają partnerów, a oni widzą was jak naiwnych głupków. 

Obrazek użytkownika Ryan

16-08-2021 [21:51] - Ryan | Link:

Naród Żydowski dla pieniędzy zaprzedaje własną duszę a Syna byłego premiera lzraela można porównać do zbrodniarzy hitlerowskich tamci zabijali ciało a ten bezmyślny Żyd morduje pamięć o swoich zamordowanych pobratyńcach zakłamując historię i zrównując kata z ofiarą !

Obrazek użytkownika sake3

16-08-2021 [06:38] - sake3 | Link:

POlecam do przeczytania artykuł profesora Rafała Brody z 2002 roku pt ,,Żydzi chcą rozstania z Polakami'' umieszczony wczoraj na S24 w dziale Polityka.W tym bardzo dobrym artykule jest też przypomnienie o przedwojennym projekcie żydowskim utworzenie na terenach ówczesnej Polski własnego państwa-Judeopolonii z własnym ośrodkiem władzy,parlamentem,sądownictwem i wojskiem.Wydaje mi się,że Żydzi chcą powrotu do tego projektu z tym,że państwo zydowskie obejmowało by już całe terytorium Polski.Profesor Broda w swoim artykule tylko w tytule nie dodał jednego. Oni nie chcą rozstania z Polską tylko z Polakami. tzn że to my mamy odejść. Jak Palestyńczycy.

Obrazek użytkownika Ryan

16-08-2021 [19:14] - Ryan | Link:

B.Weglarczyk (onet) ws. żydowskich roszczeń:
"Czy tego nie można było załatwić w taki sposób, żeby wypłacić jakieś odszkodowanie, choćby symboliczne, organizacjom, które reprezentują ofiary, również nieżyjące, Holokaustu. Mielibyśmy sprawę załatwioną"

Obrazek użytkownika Ryan

17-08-2021 [08:50] - Ryan | Link:

Niedobrze
USA odmówiły Izraelowi wspólnego potępienia polskiego rządu