Gorzka prawda o Konfederacji

Mówili, że będą walczyć z lewactwem, a poparli w wyborach Trzaskowskiego, który realizuje lewacką agendę, chadza na marsze równości i fotografuje się ze zboczeńcami; z zablokowania roszczeń żydowskich uczynili kampanię wyborczą a jak przyszło co do czego czyli do głosowania w tej sprawie wyjęli karty do głosowania; twierdzili, że chcą obalić republikę Okrągłego Stołu, a kiedy można było zlikwidować media, które stoją na jego straży wstrzymali się od głosu.
To nie kto inny tylko Grzegorz Braun z Konfederacji wzywał do rozstrzeliwania dziennikarzy TVN; a Robert Winnicki na Marszach Niepodległości buńczucznie zapowiadał, że  będzie obalać republikę okrągłostołową. Tak się dziwnie składa, że TVN i TVN24 stoją na straży zachowania układów zawartych w Magdalence i przy Okrągłym Stole. Tyle się nasłuchałem, z ust polityków Konfederacji i ich sympatyków, że Kaczyńscy są właśnie częścią tego układu, "malowaną prawicą", która ma za zadanie zmonopolizowania władzy na prawicy itd. Ale tak się dziwnie składa, że to Porozumienie Centrum Jarosława Kaczyńskiego , najbardziej ze wszystkich partii stawiała sprawę zlikwidowania przywilejów komunistów w III RP.  To Antoni Macierewicz rozwiązał WSI i to teraz Prawo i Sprawiedliwość chce zlikwidować organy medialne postkomuny czyli TVN i TVN24, które stoją na straży układów postkomunistycznych; dzięki, którym te bandyckie, niesprawiedliwe, i byle jakie państwo może trwać.  
Nic więc dziwnego, że Jerzy Urban szczerze nienawidzi Prawa i Sprawiedliwości a jaki ma stosunek do Konfederacji? Dość przypomnieć, że kiedy był szefem telewizji kazał pokazywać w niej Korwin-Mikkego. Czy mogli na to liczyć inni przedstawiciele opozycji komunistycznej? Warto w tym celu prześledzić wypowiedzi lidera Konfederacji; pomimo tego , że uważa się za jedyną prawdziwą prawicę w Polsce (od kiedy liberalizm znaczy prawicowość?) to można znaleźć w nich wiele ciepłych słów pod adresem Jaruzelskiego, czy też wypowiedzi rozmywające winę komunistycznych bandytów za mordy na Przemyku czy księdzu Popiełuszce.Jarosław Kaczyński stwierdził, że Korwin działał w interesie postkomunistów.
Wielką sławą otoczyli tzw. "wolnościowcy" ustawę Wilczka podając ją za wzór wolnorynkowego prawa. Jeżeli chcą wierzyć, że komuniści chcieli wprowadzić w Polsce kapitalizm z prawdziwego zdarzenia oparty na zdrowych zasadach to ja im tego nie mogę zabronić. Ale sedno tej sprawy tkwi w tym, że komuniści chcieli zagarnąć majątek narodu polskiego i przejść masowo do biznesu i w tym celu powstała tzw. ustawa Wilczka. Czy w czasie transformacji nie dokonywała się prywatyzacja? I kto na tym najbardziej skorzystał? Elity III RP do tej pory twierdzą, że w Polsce zbudowano gospodarkę wolnorynkową(przekonali się o tym najlepiej uczciwi przedsiębiorcy) i zdrowy kapitalizm. Wpisuje się w to Dziambor, polityk Konfederacji który sprzeciwiając się likwidacji TVN-u stwierdził, że powinien postąpić tak każdy, kto myśli wolno rynkowo. 
Ale TVN nie tylko stoi na straży interesów postkomunistów i trwania postanowień założycielskich III RP, ale również sączy lewacką propagandę. I to jedynej prawicowej partii w Polsce nie przeszkadza? Bardzo dziwne.... 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Jabe

12-08-2021 [08:50] - Jabe | Link:

Jedyna ich wina, że nie chodzą na prezesowej smyczy.

Obrazek użytkownika AŁTORYDET

12-08-2021 [10:43] - AŁTORYDET | Link:

Ależ chodzą, Żabe! Powiem więcej: biegają i nawet są pouczani, pod które drzewo nasikać. Moskiewski imperator, najlepszy sojusznik Izraela, trzyma ich mocno!

Obrazek użytkownika Jabe

12-08-2021 [17:40] - Jabe | Link:

Panu się wszystko pomieszało.

Obrazek użytkownika Trotelreiner

12-08-2021 [08:58] - Trotelreiner (niezweryfikowany) | Link:

Obrazek użytkownika Marek Kudła

12-08-2021 [09:08] - Marek Kudła | Link:

Konfederacja – to prawica wywodząca się z sowieckiej lewicy !
Konfederacja to ugrupowanie jeszcze większych zajobów niż PO !!!  Pokazali nam kim są naprawdę i jak widać przybył nam Polakom jeszcze jeden wrzód na du-pie naszej Ojczyzny !    Paskudne zachowania, wredne przemówienia, no i oczywiście głosowania totalne przeciwko Polsce.  Wartościowi ludzie, Jakubiak, Leroy, Kowalski odeszli, bo zrozumieli, że to partia pro-rosyjska, a ich przywödcy to fircyki polityczni o poglądach iście niezrównoważonych !
 

Obrazek użytkownika Ptr

12-08-2021 [10:33] - Ptr | Link:

Konfede* *rajcy. Tacy prawicowi i patriotyczni , ale tylko pozornie, by nie zaszkodzić platformie. 
Udająca patriotów chołota zwodzaca dzieciaków hasłami wolnościowymi i radykalizmem katolickim, a głosująca na rozwałkę wszystkiego. Wolnościowcy w dużej mierze to egoiści ekonomiczni, którym obojetnie w jakim zaborze będą się dorabiać. Nie ważne co głoszą , ważne jak głosują. 

Obrazek użytkownika sake3

12-08-2021 [12:29] - sake3 | Link:

Żeby nie było już takich wpadek jak z tym Sosnierzem KOnfederacja winna wyjść 11-go listopada(o ile Dzień Niepodległości się odbędzie) z transparentami jasno wskazującycmi ich barwy polityczne i przywiązanie do PO.Mogą też nieść transparenty o miłości do TVN i potrzebie panoszenia się wrogich Polsce mediów.Cały swiat się dowie jak postępowa jest Konfederacja.

Obrazek użytkownika Marek Kudła

12-08-2021 [18:48] - Marek Kudła | Link:

Konfederacja stanowi osobny fenomen Polityczny wymagający oddzielnego poświęcenia czasu, aby opisać miks skrajności prezentowanych poglądów z głupotą polityczną, oraz służeniem wrogom Polski jakim z wielu innych bez wątpienia jest dziś Putinowska Rosja. Ugrupowanie określające swoją tożsamość polityczną jako narodowe głosuje ramię w ramię z postkomunistami przeciwko Polskiemu rządowi który jako pierwszy rząd po 80 roku zaczął z narodem rozmawiać i traktować ludzi poważnie.

Związki wierchuszki Konfederatów z Rosyjską Putinowską oligarchią wyklucza Konfederacje jako ugrupowanie narodowe. Ten sam bełkot jaki można usłyszeć w Kremlowskich mediach powtarzany jest przez polityków Konfederacji. Na szczęście wszystko jest publicznie dostępne i każdy Polak może sobie dziś wyrobić niezależne zdanie. Nie zamierzam się zatem rozwodzić czy wylewać żale nad konfederacją, gdyż uważam ich działalność za tożsamą z działaniami totalnej opozycji w Polsce.
 

Obrazek użytkownika sake3

12-08-2021 [20:23] - sake3 | Link:

@Marek Kudla....Jaki tam fenomen.Grupka osób przebierających nogami do władzy i miłosnie patrząca w oczęta PO.No i urządzających cyrki jak taki Braun czy Korwin,żeby cały świat wiedział że Konfederacja istnieje.

Obrazek użytkownika Pers

12-08-2021 [20:41] - Pers | Link:

@kudla
//Ugrupowanie określające swoją tożsamość polityczną jako narodowe głosuje ramię w ramię z postkomunistami //
To tak jak PiS.
Ostatnio postkomusza Lewica stała się cichym koalicjantem PiS.
Niedługo podpiszą pewnie oficjalną umowę koalicyjną bo PiS na gwałt potrzebuje "szabel".

Obrazek użytkownika Marek Kudła

13-08-2021 [08:46] - Marek Kudła | Link:

Ruszkiewicz
Dlaczego Konfederacja musi się rozpaść lub upaść ?!
Dezintegracja Konfederacji jest kwestią czasu, nie tylko z powodu jej eklektyzmu, ale tego, że  nie wyrzeknie się Rosji. Nie jest agenturą, ale z własnej woli wspiera rosyjską propagandę i interesy Moskwy, gdyż jej program oparto na dystansowaniu się od sojuszu z USA.
Konfederata Bosak twierdzi, że PIS i rząd Morawieckiego nie są konserwatywni, a jeśli chodzi o gospodarkę, sprawy socjalne i sprawy rodziny to jest nawet lewicowy !
Polacy, możecie sobie wyobrazić konserwatywny rząd konfederacji – to bądzie to samo co   liberałny rząd Tuska i Kopacz !   Gospodarka pozostawiona sama sobie (na zasadzie róbta co chceta), a wszystkie programy socjalne i pro-rodzinne zlikwidowane !!!

Ty Ruszkiewicz, a wiesz może jaka jest różnica pomiędzy tobą a bałwanem ?!
 

Obrazek użytkownika Pers

13-08-2021 [10:39] - Pers | Link:

@kudla
Nie świruj kudla bo nic nie pisałem o Konfederacji tylko Lewicy - nowym koalicjancie PiS.

//jaka jest różnica pomiędzy tobą a bałwanem ?!//
Tym, że ja mam pojęcie o polityce a ty kudla jesteś bałwanem.

Obrazek użytkownika Zygmunt Korus

13-08-2021 [05:58] - Zygmunt Korus | Link:

Obserwacja i wnioski niepodważalne. Z tym że o kowidianach Braun bezwzględnie robi dobrą robotę (np. ujawnił eksperyment medyczny, Cessaka z urzędu premiera zMorawieckiego, na dzieciach), co w każdej walce politycznej wychodzi tylko na dobre społeczeństwu. Ale generalnie na razie jesteśmy wciąż w czarnej d..., bo nie widać 3.Siły, faktycznie propolskiej, kończącej wreszcie immanentnie tę podpuchę "mniejszego zła" wyrażającą się szatańską sinusoidą PO-PiS-u.
O sKurwinie (m.in.) poniżej:

https://naszeblogi.pl/51799-pi...

A o układzie PO-PiS tutaj:

https://naszeblogi.pl/58654-ce...

Obrazek użytkownika terenia

13-08-2021 [13:39] - terenia | Link:

@Zygmunt Korus

I tak decyzją z dnia 27.04.2021 r pana G.Cessaka ,prezesa Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych,Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych Polska znalazła się w grupie czterech państw ,gdzie będą prowadzone badania kliniczne na dzieciach "szczepionką" sponsora tych badań jak się wyraziła pani dyrektor z owego Urzędu. Można znaleźć relację w necie (3 godz 42 min.) Co zastanawiające to fakt ,że spora część dokumentów jest w języku angielskim (w polskim Urzędzie) i jeszcze druga istotna rzecz nie wszystkie dokumenty mogą być udostępnione nawet posłowi polskiego Sejmu (zastrzeżenie firmy -sponsora,że powtórzę za panią Dyrektor -Pfizer-BioNTech).Blogerzy w gorącej bieżączce piszą o Lex-TVN,  wywaleniu Gowina ,lecz nikt nie pochylił się nad drukiem 1449 .Ciekawa jestem ,któremu z posłów uda się przebrnąć przez taki ogromny materiał  (plik pdf to 289 stron i trzeba sporo czasu ,by przejrzeć ustawy ,których zmiany są przygotowane w tym druku .https://www.sejm.gov.pl/Sejm9....

Obrazek użytkownika Pani Anna

13-08-2021 [15:45] - Pani Anna | Link:

@Terenia
Pozwolę sobie wtrącić,  że pisalam o tym tuż po spotkaniu Morawieckiego z szefem Pfeizera 8k. 1,5 miesiąca temu. Nikt, ale to nikt tutaj nie podjął tego tematu, latwiej i na pewno bezpieczniej jest pisać  wciaz te same bzedty 2razy w tygodniu o opozycji. Sprzedali polskie dzieci i niech ich piekło...

Obrazek użytkownika Jan1797

13-08-2021 [16:25] - Jan1797 | Link:

Jeżeli Pani się nie obrazi, to tak w paru słowach; może spotkał się, ponieważ nie pasuje Polakom
kopia sytuacji z Afganistanu. Motto muzyczne; https://twitter.com/i/status/1...