R.I.P

               

                

Cały Świat w żałobie
                
Sejm podjął decyzję ws. nowelizacji ustawy o radiofonii i telewizji. Na zachodzie podobne rozwiązania są od dawna i nieraz w ostrzejszej nawet formie. Na zachodzie chlew medialny pokroju TVN nie miałby racji bytu. Kraje zachodnie nie pozwalają na tak dotkliwą penetrację własnego rynku medialnego przez rynsztokowe lewackie srodowiska
Zmienione przepisy oznaczają ograniczenia dla nadawców wspieranych kapitałem spoza Europy. Dzisiaj słychać dużo głosów, że PiS chce zniszczyć TVN. Ja uważam, że nie trzeba niszczyć, niech nadaje.
Trzeba tylko wymienić nadzór zgodnie z prawem, a następnie załogę tego statku. Tam co druga osoba to anty Polak z nadania założycieli. Rodziny UB-ków i tajnych współpracowników
Stacja tvn24 dla mnie zawsze będzie miała twarz lumpa Durczoka, inteligentnej inaczej Kolendy, suchej w obyciu i niesympatycznej  Wernerowej, tępego Morozowskiego, cwaniaczka wietrzącego zarobek na wszystkim Sekielskiego i niemającą nic wspólnego z dziennikarstwem Olejnikówną.

Źródło tekstu i zdjęcia
Twitter

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Trotelreiner

12-08-2021 [08:06] - Trotelreiner (niezweryfikowany) | Link:

Zawiadamiam niniejszym,że wiadomość o śmierci TVN z przydatkami...jest niestety przedwczesna...

Obrazek użytkownika J z L

12-08-2021 [18:59] - J z L | Link:

Ktoś wie co to jest „narut”?
Czy to są efekty oglądania tvn?

https://pbs.twimg.com/media/E8lrM1KXsAUSRjS?format=jpg&name=large