Ruch antyszczepionkowy w Polsce. Kto za tym stoi?

Od roku w mediach odbywa sie zaplanowana , skoordynowana akcja propagandowa kierowana z Moskwy celem obniżenia  poczucia bezpeiczeństwa ludzi, spadku potencjału gospodarczego, zapaści w wielu krajach Unii Europejskiej i USA. Sprawa jak sie okazuje jest bardzo poważna i nie chodzi tutaj tylko o gospodarkę a o zdrowie i życie milionów ludzi. To tzw "nowa broń biologicza" POLEGAJĄCA na tym społeczeństwa państw Unii Europejskiej zaprzestały walki z Covid 19.

Jątrzenie w sprawie szczepień może wywoływać niepewność i prowadzić do opóźnień w przyjmowaniu dawek. Zwiększa to prawdopodobieństwo poważnej epidemii, co niesie ryzyko wielu zgonów - mówi prof. David A. Broniatowski z George Washington’s School of Engineering and Applied Science, który odkrył, że boty i rosyjskie trolle rozsiewają na Twitterze fałszywe informacje na temat szczepień.

Chaos wywołują przede wszystkim posty publikowane w mediach społecznościowych. Rosyjskie tweety często są opatrzone hasztagiem #VaccinateUS - donosi prasa amerykańska Czytamy w nich najczęściej: "Szczepionki łamią wolność religijną zagwarantowaną przez konstytucję", "Wierzę w Boga, nie w szczepionki", "Najwyraźniej tylko elita ma czyste szczepionki. A co dostajemy my, normalni ludzie!?".

Niektóre z tego typu postów pochodzą z Internet Research Agency. Jest to wspierana przez Kreml rosyjska firma, którą Amerykanie podejrzewają o ingerowanie w przebieg wyborów prezydenckich w 2016 roku. Z raportuprzygotowanego przez American Journal of Public Health wynika, że dyskusja w sieci może być w dużej mierze prowokowana przez "złośliwych aktorów o całej gamie ukrytych zamiarów". Wprawdzie tylko jeden na 12,5 tys. tweetów w losowej próbce miał związek ze szczepionkami, ale już jeden na 555 pochodzących od znanych rosyjskich trolli dotyczył kontrowersji związanych z tym tematem - mówi profesor inżynierii i zarządzania systemowego na George Washington Universitymówi David Broniatowski, który jest głównym autorem raportu. (https://www.o2.pl/artykul/mity...)

Kwestia szczepień została wzięta na celownik, ponieważ dzieli społeczeństwo. Z jego raportu wynika, że garstka osób obsługuje dużą liczbę kont, z których publikowane są kontrowersyjne posty. Dzięki temu powstaje wrażenie, że skrajne opinie są głównym nurtem. Dr Broniatowski podkreśla, że działania botów i trolli sieją niepewność i brak zaufania do opieki zdrowotnej, przez co wielu ludzi zwleka ze szcepieniami  lub z nich rezygnuje.

Rosyjskie trolle rozesłały wiele tweetów w języku angielskim, zawierających hasztag #VaccinateUS, stworzony najwyraźniej po to, by dzielić amerykańskie społeczeństwo. Te tweety zawierały treści zarówno proszczepionkowe i antyszczepionkowe, ale i jedne i drugie były znacznie bardziej spolaryzowane niż tweety przeciętnego użytkownika. Nawet proszczepionkowe tweety były pełne agresji lub prowokujące. Warto podkreślić, że z reguły tweety pisane przez zwyczajnych użytkowników - ludzi, są raczej proszczepionkowe. A content polluters – antyszczepionkowe. Z kolei rosyjskie trolle i zaawansowane technologicznie boty społecznościowe krzewią treści zarówno pro- i atyszczepionkowe.

Tweety poruszały też kilka innych wątków wzbudzających kontrowersje w społeczeństwie amerykańskim i teorie spiskowe, które zazwyczaj nie są związane ze szczepionkami. (https://www.rp.pl/Spoleczenstw...)

Amerykanie pozostawali dotąd raczej zgodni w kwestii bezpieczeństwa i skuteczności szczepień. Narażenie obu stron na spór w sprawie, co do której istniał konsensus, może podkopać publiczne zaufanie, prowadząc do niepewności oraz opóźnień w szczepieniach. Zwiększa to prawdopodobieństwo poważnej episemi, co niesie ryzyko wielu zgonów. Takie epidemie nie ograniczają się do tych, którzy się nie szczepią - będą najbardziej szkodliwe dla osób najbardziej narażonych: dzieci, osób starszych i tych, którzy są zbyt chorzy, by się zaszczepić. Po wybuchu epidemii może się ona łatwo rozprzestrzenić się ponad granicami państw i stać się pandemią. Wirusy nie uznają bowiem granic państwowych. (https://www.rp.pl/Spoleczenstw...)

Polski internet zalewany jest tekstami trolli Rosyjskich oraz naszych narodowych przeciwników rządu i naszego bezpieczeństwa. Zalewają oni portale internetowe podrzucanymi przez Moskwę wymyślonymi sloganami " o szkodliwości i bezsensu szczepień" . Nie tylko pokazują pseudo zagrozenie dla życia i zdrowia tych co sie szczepią ale wręcz namawiają by tego nie czynili. Osobiście walczyłem z tymi trollami na wielu portalach w tym na Portalu Niepoprawni.pl, pokazując kim są i co sobą reprezentują. Ostrzegałem w moch materiałach o zagrożeniach z tym związanych np: (https://niepoprawni.pl/blog/te...)
Najgorsze jest to, że ci antyszczepionkowcy są absolutnie niereformowalni, a próba rozmowy z nimi na argumenty to jak rzucanie grochem o ścianę.

Zdumiewające jest, że antyszczepy zdarzają się również wśród osób inteligentnych i bardzo dobrze wykształconych. Mnie jest na przykład osobiście bardzo przykro i jestem bardzo zaskoczony, że moja wieloletnia dobra koleżanka ze studiów, obecnie nauczycielka historii w szkole ponadpodstawowej, wierzy w te wszystkie durne teorie spiskowe dotyczące szczepionek i twierdzi, że to propaganda i terror, a ja powinienem być mniej naiwny i przestać czekać z niecierpliwością na swój termin szczepienia, bo te szczepionki szkodzą zdrowiu. Ręce opadają, ale nic nie da się z tym już chyba zrobić. Podsyłam jej co jakiś czas linki artykułów red. Lisiewicza i ekspertów medycznych tłumaczących konieczność szczepień, ale spotyka się to z jej protestem i apelem, żebym jej już takich linków nie wysyłał.

Potężne ataki antyszcepionkowców można prawie od roku przeczytać na wielu portalach internetowych w tym  na portalu NEon24.pl oto niektóre wybrane konkretne przykłady:
https://kresywekrwi.neon24.pl/...
https://ryszard-opara.neon24.p...
https://zygumntbalas.neon24.pl...
itd....
To wrogie i szkodliwe działanie pokazane jest w mediach na konkretnych przykładach w USA i Krajach UE jest  także szeroko publikowane w literaturze przedmiotu.

Osoby tzw. antyszczepionkowcy nie tylko namawiają i wzywają by zaprzestać szcepień przyczyniajać się tym pośrednio do powstania wielu chorób  i śmierci, ponieważ Covid19 to stwierdzona medycznie bardzo grożna dla życia o czym niemal codziennie pokazują statystyki światowe

  Nie dajmy sie zastraszyć trollom i szkodnikom namawiających nas do ciężkich i grożnych chorób a wręcz śmierci w męczarniach.

A co na takie działanie wymiar sprawiedliwości ?

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Pers

12-08-2021 [07:07] - Pers | Link:

Aż dziw bierze, że jeszcze nie dostałeś od pana ministra Niedzielskiego odznaki "Wzorowy Szczepan".
Ogrom pracy, który włożyłeś na odcinku propagowania akcji wyszczepienia i walki z agenturą Moskwy jest imponujący i zasługuje na nagrodę.
Może bezpłatne dawki dożywotnio?

Obrazek użytkownika angela

12-08-2021 [08:41] - angela | Link:

Persie. "Ogrom"  pracy to ty wkładasz, i nie wazne na jaki temat, Pers zawsze jakiś  cytat autora  wstawi.
Byle zaistnieć, i parę groszy uciułać.

Obrazek użytkownika Pers

12-08-2021 [18:21] - Pers | Link:

@angela
//Persie. "Ogrom"  pracy to ty wkładasz,//
Wiem... Ale głębi twoich przemyśleń nie doścignę.

//Byle zaistnieć, i parę groszy uciułać.//
Uważasz, że komentuję dla pieniędzy?

Obrazek użytkownika Darek65

12-08-2021 [12:03] - Darek65 | Link:

Facet pisze o ruskich trollach, a nie widzi, że sam zszedł do ich poziomu. Moskwa jest pełna uznania, bo się nie musi przemęczać. A tak na poważnie. Jak podają oficjalne statystyki w 2017 r., w okresie infekcyjnym tygodniowo na grypę chorowało ponad 300 tys. ludzi. Niektórzy umierali. I wtedy nie było żadnej pandemii. Teraz, przy 50 tys. tygodniowo zakażonych ogłasza się straszna pandemię. Zakażenie stwierdzono wątpliwej jakości testem. Dzisiaj używa się pojęcia antyszczepionkowiec, kiedyś o takich mówiono zaplute karły reakcji i rozstrzeliwano. Kto Wam dał prawo do odhumanizowania ludzi, którzy mają wątpliwości, którzy żądają otwartej debaty. Nie przeszkadza Wam, że tzw. wolne media nie pokazują prawdy, tylko same kreują rzeczywistość ? Nie przeszkadza Wam, że do dyskusji nie dopuszcza się ludzi o innych poglądach ? Jestem więcej niż pewien, że wielu z Was zrozumiało swoją głupotę szczepienną, ale wstydzi się do niej przyznać i brnie w tę narrację. Co powiecie, jak się okaże, że tzw. szczepionka osłabia odporność i jedynym wyjściem dla Was będzie się szczepić, szczepić, szczepić....

Obrazek użytkownika Pers

12-08-2021 [07:08] - Pers | Link:

@tezeusz
Oczywiście gorące podziękowania za propagowanie portalu NEon24 :)

Obrazek użytkownika Pers

12-08-2021 [07:13] - Pers | Link:

@tezeusz
//Nie dajmy sie zastraszyć trollom i szkodnikom namawiających nas do ciężkich i grożnych chorób a wręcz śmierci w męczarniach.//
No to jak to jest?
Przecież wyszczepionego wirus się nie ima?
Czyżby ktoś was okłamał?
Przykre...

Obrazek użytkownika Tezeusz

12-08-2021 [08:23] - Tezeusz | Link:

Pers bardzo się z rana ożywiles. Praca nie istnieje ? A w materiale o tobie nic ! To po co się podniecasz.

Obrazek użytkownika Pers

12-08-2021 [08:27] - Pers | Link:

@tezeusz
//Praca nie istnieje ? //
Pracuję u siebie :))

//A w materiale o tobie nic ! //
A dlaczego miałoby być?
Przecież ja ci nie bronię się szprycować?

Obrazek użytkownika Tezeusz

12-08-2021 [10:08] - Tezeusz | Link:

To zamiast pracować wypisujesz brednie w necie no ładna mi firma ?

Obrazek użytkownika Pers

12-08-2021 [10:50] - Pers | Link:

@tezeuszek
Ludzi mam od tego :)

Obrazek użytkownika Tezeusz

12-08-2021 [11:58] - Tezeusz | Link:

Oj jaki burżuj hahahaha

Obrazek użytkownika Pers

12-08-2021 [07:34] - Pers | Link:

Zdrowa osoba z naturalną odpornością może być szczęśliwą osobą - ale dla przedsiębiorcy biotechnologicznego z 2021 roku, który postrzega ludzkie ciało jako rynek do dominacji, to czysta zniewaga. Z punktu widzenia tego przedsiębiorcy pożądane jest zastąpienie wrodzonej, naturalnej odporności, nabytej w ciągu ostatnich około miliona lat, całkowicie sztucznym narzędziem, które wymaga dożywotniej „subskrypcji”. 
Zastąpienie wrodzonej naturalnej odporności sztucznym narzędziem to bardzo udany przypadek stworzenia zupełnie nowego rynku z niczego. Dożywotnia subskrypcja sztucznej odporności, z ciągle rosnącą gamą niezbędnych „ulepszeń”, jest znacznie bardziej opłacalny niż tradycyjny, niskobudżetowy sklep z witaminami. Co więcej, jeśli sztuczna odporność niszczy naturalną odporność, lojalność klienta jest gwarantowana.

Obrazek użytkownika Julia Ad

12-08-2021 [09:41] - Julia Ad | Link:

@Pers - bzdury opowioadasz. NIE ma zadnej odporności naturalnej na SarsCov2. Szczepionka nie daje żadnej sztucznej odporności tylko taką samą jak przechorowanie "zywym" mikrobem. Ale własnie, po szczepionce nie trzeba chorowac kilkannascie czy kilkadziesiat dni z replikującymi się w miliardach kopii wirusami. Nie dezinformuj, jak nie masz pojęcuia o czym piszesz. Nie chcesz się szczepić, to nie sie nie szczep ale nie zniechecaj innych tymmi bzdurami

Obrazek użytkownika Pers

12-08-2021 [09:50] - Pers | Link:

Adminka
/)bzdury opowioadasz. NIE ma zadnej odporności naturalnej na SarsCov2//
Nie ma?
To dlaczego ja nie choruję?
Ja nikogo nie zniechęcam. Szczepta się do woli 
Natura zawsze eliminowała słabsze jednostki 
To prawo ewolucji.

Obrazek użytkownika Julia Ad

12-08-2021 [10:01] - Julia Ad | Link:

@PErs, tak,tak szczególnie podczas epidemii Hiszpanki eliminowani byli młodzi, silni i zdrowi! Bo czy ktoś był silny i zdrowy czy nie, nie miało więszego znaczenia w zderzeniu z tą chorobą zakaźną. Akurat z Sars2 jest inaczej, na razie, ale nikt nie zarećzy, ze kolejna mutacja nie spowoduje tego, że także młodzi nie będa mieli z nią szans. Trzeba się tego wiursa jak najszybcie pozbyć z populacji a to można tylko szczepionkami. Innego lekarstwa NIE MA
 

Obrazek użytkownika Pers

12-08-2021 [11:23] - Pers | Link:

Adminja
//a to można tylko szczepionkami. Innego lekarstwa NIE MA//
A kto ci tak powiedział!?
Telewizor?

Obrazek użytkownika Julia Ad

12-08-2021 [13:05] - Julia Ad | Link:

Trolujesz Pers a z takimi nie ma dyskuji. Niepotrzebnie w ogóle zaczynałam cos mówic. Nastepnym razem out

Obrazek użytkownika Pers

12-08-2021 [13:16] - Pers | Link:

Julia Ad
Zadanie pytania to "trollowanie"?

//Nastepnym razem out//
Ostra jesteś :)
A może byś się zajęła prawdziwymi trollami?
Zwłaszcza ich językiem.

Strefa "Wolnego" Słowa...
 

Obrazek użytkownika Francik

13-08-2021 [12:44] - Francik | Link:

Rzeczywiście, jak się nie ma nic sensownego do powiedzenia to lepiej się nie odzywać. Propagandę mamy w telewizorze.

Obrazek użytkownika Tezeusz

13-08-2021 [15:53] - Tezeusz | Link:

Adminko kim i czym jest Pers wiemy wszyscy. Scierwoneon i wszystko jasne.Taki koloryt bardziej czerwony

Obrazek użytkownika Tezeusz

12-08-2021 [11:51] - Tezeusz | Link:

Persik a ty jesteś słabsza jednostką ? Chyba tak słabszą ale na..
 

Obrazek użytkownika Tezeusz

12-08-2021 [10:09] - Tezeusz | Link:

Persik od kiedy jesteś zdrowy roczniki 1965 juz nie chorują?  

Obrazek użytkownika Pers

12-08-2021 [10:53] - Pers | Link:

@tezeuszek
Widać mocny rocznik.
Zwłaszcza z września :)

Obrazek użytkownika Tezeusz

12-08-2021 [11:50] - Tezeusz | Link:

Ale ostatnio wymierają na Covida uważaj

Obrazek użytkownika Pers

12-08-2021 [12:04] - Pers | Link:

@tezeusz
//ostatnio wymierają na Covida uważaj//
Martw się o siebie trzęsidoopo.

Obrazek użytkownika Tezeusz

12-08-2021 [13:00] - Tezeusz | Link:

Persik 
zieeeeeewwwww

Obrazek użytkownika Kazimierz Koziorowski

12-08-2021 [08:02] - Kazimierz Kozio... | Link:

jezeli nie ma szczepien obowiazkowych to dlaczego szczepisz sie na moj koszt? mozesz sie odzywiac arszenikiem i popijac cyjakiem,nic mi do tego tak dlugo jak bedziesz to robil za wlasnepieniadze

Obrazek użytkownika Tezeusz

12-08-2021 [10:12] - Tezeusz | Link:

Twój to może być kibel w domciu ?

Obrazek użytkownika angela

12-08-2021 [08:33] - angela | Link:

Propaganda antyszczepionkowa w Rosji, to miecz obosieczny.
Rosja umiera od swojej wlasnej broni.

https://www.tvp.info/55245398/...

Obrazek użytkownika Marek Kudła

12-08-2021 [09:19] - Marek Kudła | Link:

80 % nowych zakażeć to ludzie niezaszczepieni  i 99,2 % umierających na covid-19 to ludzie niezaszczepieni  !  A ogromna większość niezaszczepionych to lewackie zajoby !  I to jest dla nas Polaków pocieszające, bo oni sami się wykończą, własną głupotą, nienawiścią, zajadłością.  Nie potrafią zrozumieć, że będą izolowani, by nie rozsiewali mutantów typu delta i najnowszych lambda i Kappa !  Innymi słowy pandemia przyczynia się do zmniejszenia populacji lewackich zajobów w Polsce !  To dobrze !!!
Reszcie życzymy zdrowia !!!
 

Obrazek użytkownika Tezeusz

12-08-2021 [10:11] - Tezeusz | Link:

Panie Marku !
Dokladnie ? Ale cóż trumny zdrożeją Covid będzie triumfował. Głupich się nie sieje, sami się rodzą.

Obrazek użytkownika Pers

12-08-2021 [10:29] - Pers | Link:

@tezeuszek
I co się martwisz?
Przecież wyszczepieni będą żyć wiecznie.
Tak przynajmniej rok temu mówili w TV.

Obrazek użytkownika Marek Kudła

12-08-2021 [11:52] - Marek Kudła | Link:

Pers
Temu staremu (pondd 80 lat) świrowi ktoś posypał solą pod ogon, bo produkuje się tu jak ociemniały !  Z drugiej strony moderator drukuje te bzdety jak ociemniały !

Obrazek użytkownika Pers

12-08-2021 [13:20] - Pers | Link:

@kudla
Buda frajerze!

(Szanowna adminko - dostosowuję język do poziomu kudly).

Obrazek użytkownika Pers

12-08-2021 [13:40] - Pers | Link:

@kudla
//Temu staremu (pondd 80 lat) świrowi //
Masz coś kudla przeciwko ludziom "pndd" 80 lat?

Śmiało, dawaj!
Może jakaś eutanazyjka?

Obrazek użytkownika Tezeusz

12-08-2021 [11:57] - Tezeusz | Link:

Persik czyli ty NIE ? Oj jaka szkoda

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

12-08-2021 [11:02] - wielkopolskizdzichu | Link:

"A ogromna większość niezaszczepionych to lewackie zajoby "
Wprost odwrotnie. Większość to Głęboko Wierzący Katolicy i Szczerzy Patrioci, wystarczy spojrzeć na mapę szczepień gdzie jest największy odsetek niezaszczepionych by stwierdzić, iż pokrywa się on z obszarami przemożnego wpływu PiS i KK.
W tym tkwi problem dla obecnie rządzącej kliki.
Gdyby to wielkie miasta czyli ośrodki antypisowe były centrami niezaszczepionych pojawiłyby się natychmiastowe restrykcji. Tak się składa, że restrykcje wobec niezaszczepionych uderzyłyby w elektorat pisowski.

Obrazek użytkownika Tezeusz

12-08-2021 [11:55] - Tezeusz | Link:

@ Zdzicho lewaczku
Skąd to info od Putka czy od swoich z LGBT ?

Obrazek użytkownika Pers

12-08-2021 [12:02] - Pers | Link:

@tezeuszek
Twoje argumenty powalają z nóg.
Nie stać cię na więcej?

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

12-08-2021 [22:48] - wielkopolskizdzichu | Link:

@ Tezeusz
"Skąd to info od Putka...?"
To informacje z mediów pisowskich.
Wszak lewactwo czyli aktorzy scen warszawskich, zarząd TVN oraz ich krewni i znajomi wpychali się poza kolejką do szczepień.
Abstrahując od tego.
W Wyborczej, Polityce, Newsweeku ani w TVN, ani w Krytyce Politycznej tudzież Kulturze Liberalnej propagandy antyszczepionkowej się nie uświadczy się.

BTW
Coś często wyjeżdżasz z LGBT, czyżby mechanizm wyparcia, podobnie jak u Tomaszka?
 

Obrazek użytkownika Pani Anna

12-08-2021 [12:19] - Pani Anna | Link:

To, że uderzają głównie w swój najwierniejszy elektorat, ludzi, którzy zapewnili im zwycięstwo w wyborach nie dociera do tych pustych łbów.  Ockną się  tuż przed wyborami i wtedy znowu zaczną się apele o jedność. Szury i foliarze jak nazywają ludzi mających wątpliwości znowu staną się  wyborcami. Jak mnie to wszystko już nic nie obchodzi...

Obrazek użytkownika Darek65

12-08-2021 [13:47] - Darek65 | Link:

Pani Anna
Kret Morawiecki zrobił swoje. Koncertowo rozwalił PIS, ten Tusk 2.0. A głupcy się cieszą.

Obrazek użytkownika Tezeusz

12-08-2021 [14:08] - Tezeusz | Link:

Darek z LGBT owiń się tęczową szmata to ci ulży.

Obrazek użytkownika Es

12-08-2021 [14:09] - Es | Link:

Tradycyjnie trzy tygodnie. To taki przedział czasu przed wyborami, gdy następuje cudowne przedzierzgnięcie w przytulaśną owczą skórę z której wyglądają anielskie oczka. A później jedyne co można usłyszeć to: a dali mi jazda! 
Ja też czasem sobie powtarzam : a co mnie to.., itd. Ale gdzieś tam coś w środku świdruje i jeśli przeczytam, zobaczę usłyszę powracającego " króla" i  zdam sobie ponownie sprawę co  się szykuje w zamian, to... nóż w kieszeni... . I nie wiadomo na kogo bardziej. Na tych co teraz, czy tych co mogą być już wkrótce.  

Obrazek użytkownika Darek65

12-08-2021 [11:50] - Darek65 | Link:

Z takimi poglądami i podejściem byłbyś dobrym agentem w czasie wojny. Może dać Ci broń i rozstrzelasz tych niezaszczepionych ?

Obrazek użytkownika Tezeusz

12-08-2021 [12:58] - Tezeusz | Link:

Czy czytanie ze zrozumieniem aż tak boli 

Obrazek użytkownika Maverick

12-08-2021 [12:49] - Maverick | Link:

Komusza propaganda, w Izraelu jak i w stanach najwięcej umiera zaszczepionych bo szczepionka to zwykły kit, który jedynie, skróca ci życie podmianką DNA, niszczeniem plazmy i białych krwinek, no i ściemnia móżdzki podatnych na propagandę Poliniakom. Najpierw ich wystarszono aby jak bydło kontrolować.

Obrazek użytkownika Julia Ad

12-08-2021 [13:11] - Julia Ad | Link:

@Maverick O podmianie szarych komórek na plazmę nic nie masz? Ostatni opublikowany koment ze słowem "Poliniaki" tak apropos

Obrazek użytkownika Pers

12-08-2021 [13:31] - Pers | Link:

Julia Ad
//Ostatni opublikowany koment ze słowem "Poliniaki" tak apropos//
Pan prezydent Duda bardzo często używa określenia "Polin" mówiąc o Polsce.

Obrazek użytkownika Maverick

12-08-2021 [13:47] - Maverick | Link:

Ciebie nieżle ogłupili i wystarszyli zrobisz co co rozkarzą kabalarze z nowego ładu.

A tak swoją drogą Kukiz zrobił co należało bo reprezentuje swoich wyborców a nie agenturę NWO.

Kukiz ma rację amerykańska szczekaczka jaką jest TVN jest gorsza tubą propagandową niż sowiecka Prawda kiedykolwiek była. Wypad z Polski Komuszki z NWO i lucyferianie. Oczywiście Sikorski to ich agent więc krytykuje Kukiza bo za to bierze szmal jak szmalcownik.

Obrazek użytkownika Guildenstern

12-08-2021 [16:35] - Guildenstern | Link:

Zdradzi Pani jaki kierunek i na jakiej uczelni kształci takie tuzy intelektu? Tak pytam, bo jeszcze pamiętam cenzurę i różne sposoby jej omijania. Termin, który chce Pani tępić jest w sumie nawet sympatyczny. Nie zawiera odwołania do ostrego zapachu, archaicznych fryzur czy chorób skóry. Wytępi się jeden termin powstanie inny, już ich powstają dziesiątki. Chyba, że obok cenzury chce Pani jeszcze wprowadzić TABU. To może od razu piszmy: Nasi Władcy, c'nie? Chyba, że z równą werwą zacznie Pani zwalczać takie zwroty jak: Żabojady, Makaroniarze, Szkopy, Pepiki, Kacapy itp. Ale pozwolę sobie takich akrobacji nie przewidywać.

Obrazek użytkownika admin

12-08-2021 [19:27] - admin | Link:

Guild -- nie tłumacz kogoś, kto rozróżnia tylko Rzydzianów i Poliniaków. Z Polin, w kontekście tego czym była Polska dla Żydów, i co miał na myśli prezydent, nie ma najmniejszego problemu. 

Obrazek użytkownika Guildenstern

12-08-2021 [22:29] - Guildenstern | Link:

Byłem wychowany w wielkim szacunku oraz współczuciu dla Żydów zamieszkujących Polskę przed wojną i tych, których dosięgła Zagłada. Pamiętam wakacje z dzieciństwa gdy zaczytywałem się lekturą "Przy szabasowych świecach" oraz melodię " Bei Mir Bist Du Schoen" zasłyszaną w radio. W okresie nastoletnim czy studenckim wdawałem się w spory o różnej temperaturze z ludzikami powielającymi antysemickie teksty i czasem o krok było od mordobicia. Dziś jestem wielkim sceptykiem wobec intencji tych, którzy przedstawiają się jako Żydzi bądź przyjaciele Żydów. Spotyka nas z ich strony jedynie wrogość przemieszana z podłością różniące się jedynie natężeniem. Zaś ze strony naszych nadzorców wyścigi po nagrodę Wazeliniarza Miesiąca. Gość, który spalił kukłę w stroju Żyda (czego nie pochwalam) - 10 miechów bezwzględnej odsiadki. Analogiczne ataki na symbole chrześcijaństwa czy choćby hierarchów (nóż Mariolki Rebel, ataki lemparcic na kościoły) grzęzną w przewlekłych działaniach nietykalnej kasty. A czemu nietykalnej? Cóż, ja tej wiedzy nie mam, nie będę spekulował, kto nadusza przyciski od strategicznego pilota.
P.S.: Jakby @admin podał jakieś znaczące dobro jakie nas (w sensie narodu polskiego) w ciągu ostatniej dekady spotkało ze strony Tychoktórychniewolnomówić, rozgrzałoby się moje serce. 

Obrazek użytkownika Marek Kudła

12-08-2021 [19:12] - Marek Kudła | Link:

Maverick, albo Mervik,
Ale masz wiedzę zajobie !  Pozazdrościć !!!

Obrazek użytkownika Es

12-08-2021 [12:23] - Es | Link:

@ Kudła - ździchu z wielkopolski obnażył zupełnie twoją naiwność czynownika i klakierską głupotę . Ponownie się zakałapućkałeś jak szczeniak. 

Obrazek użytkownika Pers

12-08-2021 [13:21] - Pers | Link:

Es
To jest desant, który ma za zadanie ośmieszać PiS i jego wyborców.
 

Obrazek użytkownika Darek65

12-08-2021 [13:45] - Darek65 | Link:

Swoim postępowaniem, to PIS sam się ośmiesza, a nawet przeraża.

Obrazek użytkownika Pers

12-08-2021 [14:01] - Pers | Link:

Darek65
//Swoim postępowaniem, to PIS sam się ośmiesza, a nawet przeraża.//
To też ale wielu wyborców PiS to jednak porządni ludzie.
Czytając wpisy tych, rzekomo, "pisowców" można odnieść wrażenie, że przeciętny wyborca tej partii to idiota posługujący się łamaną polszczyzną i używający wulgarnych słów.
I o to im chodzi.
To krety. Pewnie pan przewodniczący Tusk ich rzucił na ten "odcinek".
 

Obrazek użytkownika Jabe

12-08-2021 [15:01] - Jabe | Link:

Są tu jednak hołubieni.

Obrazek użytkownika Tezeusz

12-08-2021 [14:06] - Tezeusz | Link:

Darek wyjdź ze słońca albo włóż berecik

Obrazek użytkownika Tezeusz

12-08-2021 [14:06] - Tezeusz | Link:

Pers piszesz o desancie własnej głupoty

Obrazek użytkownika Es

12-08-2021 [13:37] - Es | Link:

A teraz ostrożnie otwórz lodówkę bo tam pewnie Putin siedzi. Poszukaj może za kaszanką  się schował. I bejzbolem  dziada. Jeśli mądra nauczycielka nie zdołała cię uświadomić i " nauczyć rozumu" , to znak, że czas udać się do lekarza  specjalisty. I nie od wirusów bynajmniej. Symptomy trolo- lub agentofobii  to potwierdzają. 
Pytanie:" kto za tym stoi" zaczerpnąłeś chyba z przemówień Jaruzelskiego. Tamta ekipa też wszędzie widziała " wraże  siły" co to burzą ład społeczny i nie chcą się podporządkować" jedynej słusznej idei". Ale skoro je zadajesz to odpowiem.. stoją za tym coraz większe miliony takich, którzy posługują się rozumem, którzy nie pozwolą dłużej wciskać sobie ciemnoty. I takich którzy przestają się bać państwowego terroryzmu. I państwa które występuje w roli zbira  wyskakującego z bramy z ofertą :" kup pan cegłę". 

Obrazek użytkownika Tezeusz

12-08-2021 [14:48] - Tezeusz | Link:

Es co ty bierzesz zdradź nazwę ? Wali od razu w dekiel no glupiejesz co komentarz

Obrazek użytkownika Es

12-08-2021 [15:05] - Es | Link:

Jeśli miałeś jakieś nadzieje, to niestety muszę rozczarować..W twoim stanie to co ja biorę nie pomoże. Możliwe, że dopiero po piątej dawce tej mikstury, którą ci zaaplikowano coś ci się poprawi. Powodzenia 

Obrazek użytkownika Pers

12-08-2021 [13:55] - Pers | Link:

Bardzo mnie smuci dzisiejszy występ Szanownej Adminki.
Moim skromnym zdaniem rola moderatora nie polega na kształtowaniu poglądów komentatorów tylko na dopilnowaniu, żeby dyskusja odbywała się w możliwie przyjaznej atmosferze.
Powinien pilnować tych, którzy używają plugawego języka w celu oplucia adwersarza gdy nie mają ŻADNYCH merytorycznych argumentów.
No ale może się nie znam...

Obrazek użytkownika Tezeusz

12-08-2021 [16:18] - Tezeusz | Link:

Rządzić to sobie możesz Persie w swoim Scierwoneonie tutaj jesteś tylko zwykłym komentatorem podrzędnej rangi. Taki troll na NB.
Ty za to znany jesteś z ubliżania innym przykłady ? Jest tego multum w Scierwoneonie.A co wyprawiales jako szperaczka na portalu Niepoprawni.pl że wywalano ciebie za chamstwo wiele razy.
Co za obłuda !!

Obrazek użytkownika admin

12-08-2021 [19:30] - admin | Link:

Chodzi o trolowanie a nie o żadne poglady. Masz to akurat Persie wyćwiczone, kiedy brakuje Ci już argumentów. Ale widzę że znalazłeś Bibułę. Zaraz się odniose, bo JAd straciła cierpliwość. 

Obrazek użytkownika Pers

12-08-2021 [19:40] - Pers | Link:

Adminie szanowny
//Masz to akurat Persie wyćwiczone, kiedy brakuje Ci już argumentów.//
Mi nigdy nie brakuje argumentów bo wypowiadam się tylko  o tym o czym mam jakieś pojęcie.

//Ale widzę że znalazłeś Bibułę.//
Nie musiałem "znajdować", często przedrukowują moje teksty :)))
Masz coś przeciwko Bibule?

 

Obrazek użytkownika Maverick

12-08-2021 [14:04] - Maverick | Link:

Stek bzdur, są ludzie poinformowani i wiedzą że tylko naturalna odporność może ci zapewnić spokojne życie a nie dozowanie truciznami, niezatwierdzonymi poprzez nikogo i poprzez nikogo nie ponoszonych prawnych konsekwencji za uszkodzenia zdrowia i życia nie wszyscy są frajerami i głupkami. Tysiące lekarzy mimo cenzury informuje co jest w szczepionkach, dlaczego wywołuje obrzęki serca i zakrzepy nawet u młodych ludzi. Nieświadomi i lenie intelektualne zwalą winnę na Moskwę, Trujecie i znowu pociskacie propaganda jak za dobrych lat NKWD.

Obrazek użytkownika Pers

12-08-2021 [14:31] - Pers | Link:

Wyszczepię się, może, za kilka lat. Poczekam na efekty, które będą widoczne dopiera za jakiś czas.

Teraz się nie wyszczepię bo:
- nie wierzę produkt genetyczny, który nie przeszedł procedur przewidzianych przez standardy naukowe ustalone przez dziesiątki lat i został dopuszczony WARUNKOWO
- brak debaty niezależnych naukowców a każda wątpliwość jest cenzurowana przez media
- nie przekonuje mnie pan prof, który rano namawia do wyszczepienia a po południu występuje w reklamie maseczek
- przymuszanie do wyszczepienia jest sprzeczne z polską konstytucją i odpowiednimi konwencjami międzynarodowymi
- grożenie pozbawieniem dostępu do miejsc i usług publicznych jest zamachem na przyrodzone prawa człowieka
- rozmawiałem z wieloma ludźmi, którzy już żałują, że dali się wyszczepić
- nie chcę być do końca życia przymusowym klientem firm farmaceutycznych
- tzw. "paszport kowidowy" ma jeden ukrywany przed ludźmi cel - całkowitą inwigilację społeczeństwa

Powodów jest więcej, podałem te najważniejsze.

Strony