Hejt na Zofię Klepacką

      
      

Są pewne dziedziny, które powinny łączyć nas wszystkich, bez względu na opcje polityczne. Sport jest jedną z nich.
A podobno na czas igrzysk zawieszane były nawet wojny.
Tymczasem lewactwo zabrało się także i za sport. Internauci z lewicy i KO postanowili, że zaatakują Polkę przy okazji jej startu w igrzyskach w Tokio. Klepacka ma odwagę stać po stronie życia i tradycyjnych wartości. Prawdopodobnie to z tego powodu lewicowi i liberalni użytkownicy Twittera czy Facebooka  deklarują, że nie kibicują polskiej zawodniczce i życzą jej przegranej.
Ale za co?
Chyba za to!

                
Lemingi w Polsce krytykują już wszystko i każdy najmniejszy argument (nie ma znaczenia czy podstawny czy bezpodstawny, nie ma znaczenia czy kłamstwo czy prawda) jest dobrym pretekstem do wojny, złości i nienawiści. Zawsze uważałem, ze lewactwo jest gorsze od nazizmu i bolszewizmu! Tam gdzie rządzi lewactwo tam głód, nędza i ludobójstwo! To jest po prostu odpad cywilizacyjny .Dobrze zakonserwowany odchód marksistowski. Szambo i gnidy lewackie wychodzą z kanałów ściekowych. Knury tęczowe niezdolne do żadnego współzawodnictwa, beztalencia i nieroby. Kmioty nigdy nie zostaną olimpijczykami ani nikim istotnym. Stąd ta zawiść i jad
Co tu dużo komentować, ci co życzą Klepackiej upadku to nie Polacy bo Polak ma w sercu flagę polską i orzełek na piersi.
Pani Zofio brawo i nie nie przejmować się lewacką i antypolską hołotą.
Wspaniała kobieta.
Trzymajmy kciuki za jej sukces

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Tezeusz

26-07-2021 [19:31] - Tezeusz | Link:

Kto czyni hejt? Czerwone bydło i zboczeńcy seksualni. Taka ich natura
 

Obrazek użytkownika Julia Ad

26-07-2021 [20:04] - Julia Ad | Link:

Nie czyńmy tego samego. Musimy się od nich jakoś różnic

Obrazek użytkownika Tezeusz

26-07-2021 [20:11] - Tezeusz | Link:

Adminko mniejszość nie może narzucać swoich praw większości.Niszczenie kościołów, wiary, tradycji, historii to niszczenie narodu i jego korzeni. Nie wolno do tego dopuścić
Trzeba te zagrożenia ujawniać, pokazywać nie myślę o agresji to domena LGBT.

Obrazek użytkownika sake3

26-07-2021 [20:37] - sake3 | Link:

Przede wszystkim nie można milczeć i udawać ,że się takich zachowań nie widzi.Niestety udawanie,że nic się nie stało jest już u nas normą.

Obrazek użytkownika J z L

26-07-2021 [20:40] - J z L | Link:

To są wnuki bolszewickich fundamentalistow, którzy do Polski przyjechali po 1945 roku w walizkach z Moskwy

Obrazek użytkownika Ryan

26-07-2021 [22:23] - Ryan | Link:

Nawet w bolszewickim piekle można bylo pozostać człowiekiem i nie sprzeniewierzyć się wyznawanym wartościom.

Obrazek użytkownika sake3

26-07-2021 [20:33] - sake3 | Link:

@Julia AD......,,Jakoś'' to znaczy jak się różnić? Czym i dlaczego? Przecież pani Klepacka nie dała żadnego powodu do aż takiej nienawiści. 

Obrazek użytkownika Julia Ad

26-07-2021 [21:06] - Julia Ad | Link:

Chodziło mi o to, żeby TU nie odplacać im tym samym. Po co się nakręcać. Ale jak chjcecie, tylko nie piszcie w jednym zdaniu, że bydło hejtuje kogoś :)))

Obrazek użytkownika Ryan

26-07-2021 [21:19] - Ryan | Link:

Julia Ad 

ile razy można nadstawiać policzek
​Ich trzeba niszczyć ich własną bronią

Obrazek użytkownika Ryan

26-07-2021 [20:22] - Ryan | Link:

Władze stolicy usprawiedliwiają obrzydliwy hejt wobec Zofii Klepackiej. „Sama jest sobie winna”
Po opublikowaniu przez Zofię Klepacką na Facebooku, wpisu, w którym stanowczo sprzeciwiła się podpisaniu przez prezydenta Warszawy deklaracji na rzecz społeczności LGBT+, na wybitną polską sportsmenkę wylała się fala obrzydliwego hejtu. Nie zabrakło nawet życzeń śmierci. Do bulwersującej sytuacji odniósł się prezydent stolicy - Rafał Trzaskowski, który stwierdził, że "w zasadzie sama jest sobie winna". W poniedziałek w tej samej sprawie zabrał głos wiceprezydent stolicy i zdeklarowany homoseksualista - Paweł Rabiej, który stwierdził, że sportsmenka powinna się zająć "windsurfingiem, a nie szczuciem". Trzaskowski obiecał Warszawiakom "Warszawę dla wszystkich", ale chyba zapomniał dodać, że miał na myśli wyłącznie osoby podzielające jego ideologiczne pomysły
https://niezalezna.pl/261083-w...

Obrazek użytkownika J z L

26-07-2021 [20:42] - J z L | Link:

Rabiej?
Sporo fekali

Obrazek użytkownika Ryan

27-07-2021 [06:21] - Ryan | Link:

Wsród opozycjonistów nienawiść do ludzi o prawicowych pogladach jest silniejsza niz komunistów do Polskich Patriotów po wojnie . Niestety genetyka jest bezwzględna genów nie oszukasz

Obrazek użytkownika Ryan

26-07-2021 [20:25] - Ryan | Link:

Aborcyjny killing-team poparł obrzydliwy hejt na Zofię Klepacką!
Jeśli ktoś wspiera mordowanie nienarodzonych, trudno by postępował zgodnie z przyjętymi normami, które zakładają, że drugiego człowieka się nie krzywdzi. Tym bardziej nie zdziwiło nas, że organizacja przestępcza, pomagająca kobietom w zabijaniu ich własnych dzieci, wsparła hejt na medalistce Zofii Klepackiej.

https://stronazycia.pl/aborcyjny-killing-team-poparl-obrzydliwy-hejt-na-zofie-klepacka/

Obrazek użytkownika Marek Kudła

26-07-2021 [20:40] - Marek Kudła | Link:

To są mściwi, nienawistni i obłąkani władzą ludzie !  To PO-mylećcy !  Ich chamstwo stosują wszędzie !  Nie pominą Kościoła, sportowca, młodej piosenkarki, itd.  Ci wariaci rzucili się ostatnio na punkt szczepienia !  To czubki !

Obrazek użytkownika Ryan

26-07-2021 [22:09] - Ryan | Link:

Po prostu makabra. To wszystko za najpiękniejsze, najbardziej macierzyńskie kobiece podejście i apel o wypowiedzenie tragicznej pedofilskiej konwencji stambulskiej.Jest niewielu sportowców, których uważam za prawdziwy wzór do naśladowania. Zofia Klepacka jest takim sportowcem. Bez robienia polityki i babrania się w tym, broni wartości.

Obrazek użytkownika Ryan

26-07-2021 [22:04] - Ryan | Link:

Ksiądz Dariusz Oko, który usiłuje bronić Kościół i młodych kleryków przed wyniszczającymi działaniami kliki duchownych dziś uważany jest przez niemiecki sąd za siejącego nienawiść. Dlaczego? Bo uderza w środowisko homoseksualistów, którzy niszczą Kościół od środka…

Obrazek użytkownika Pers

27-07-2021 [08:54] - Pers | Link:

Sabat hejterów przeciwko hejtowi.
Paradne :)

Obrazek użytkownika sake3

27-07-2021 [10:01] - sake3 | Link:

Najbardziej znamienne jest ujadanie na Klepacką przez panie feministki.Zadziwiające,że te paniusie z taką determinacją walczace,by kobiety,przepraszam osoby z macicą udzielały się w sporcie,pracy,na eksponowanych stanowiskach ale nie w kuchni czy w zyciu rodzinnym nie stosują jakoś tego wobec wszystkich spełniających te kryteria..Klepacka spełnia przecież ich cel jako sporstmenka więc skąd ta nienawiść ? Dlaczego jest atakowana z zyczeniami śmierci włącznie? Dlaczego jest wyzywana chamsko na ulicy przez takie śmieszne ,kapiące botoksem stworzenie jak Kinga Rusin.Jakie są dokonania tej ostatniej?Sztuczne pozowanie w sztucznych pozach,przytulanie się do drzew to ta wymarzona praca o którą tak zażarcie walczą feministki?