Przejdź do treści
Strona główna

menu-top1

  • Blogerzy
  • Komentarze
User account menu
  • Moje wpisy
  • Zaloguj

Stanisław Michalkiewicz po stronie postkomuny?

Radosław Kowalski, 23.07.2021
Stanisław Michalkiewicz od lat głosi tezę, że Polską rządzą służby specjalne tzw. "razwiedka"( co ciekawe ostatnio rzadko używa tego terminu i mało o niej mówi). Jak sam mówił ludzie ci są zdeprawowani i jest jedne wyjście : albo ich przekonać albo pozabijać. A skoro można ich pozabijać to dlaczego nie zamknąć TVN i TVN24, o których Michalkiewicz mówił, że zostały założone przez "stare kiejkuty". Jednak Michalkiewicz się temu sprzeciwia twierdząc, że istnienie tych mediów zapewnia w tym obszarze pluralizm oraz różnorodność. I nie przeszkadza mu fakt, że te media przez lata były gwarantem trwania systemu postkomunistycznego w Polsce i tubą propagandową "postępactwa" z którym Michalkiewicz tak walczy. Przypomina mi to zachowanie Konfederacji z którą Michalkiewicz tak sympatyzuje. Z jednej strony lansują się oni na jedyną prawicową i patriotyczną siłę w Polsce a jednocześnie przekazują poparcie dla Trzaskowskiego, który realizuje lewacką agendę. Wiele mówią o zablokowaniu roszczeń żydowskich w Polsce a kiedy przychodzi głosować w tej sprawie wyjmują karty do głosowania. Jarosław Kaczyński mówił, że Korwin-Mikke i jego środowisko działało w interesie postkomunistów. I coś w tym jest, bo pod pretekstem wprowadzania w Polsce wolnego rynku popularny polityk w muszce przekonywał, że kapitał nie ma narodowości i że nie ma znaczenia kto nim zarządza tylko jak to robi. A skoro nie ma to dlaczego ich właścicielami mają nie być postkomuniści?
Przypominam, że to Michalkiewicz bronił ubeckich emerytur oraz krytykował powołanie CBA- specjalnej służby, nieuwikłanej w układy III RP mającej skutecznie walczyć ze złodziejstwem w Polsce. Konserwatywny publicysta dowodził, że w interesie CBA jest niewykrywanie korupcji, ponieważ to by podważyło jej sens istnienia; ponadto twierdził, że trzeba walczyć z przyczynami korupcji a nie jej skutkami. Można oczywiście walczyć z przyczynami, ale odkąd świat istniał na styku władzy zawsze dochodziło do propozycji korupcyjnych- a służby, które podlegały władzy zamiatały sprawy pod dywan, dlatego CBA jest w Polsce niezbędne.
Oczywiście Michalkiewicz nie ustaje w walce z Jarosławem Kaczyńskim największym wrogiem postkomuny, ale w swoich ostatnich wypowiedziach już nie mówi, ze klangor jaki podniosły: USA i Izrael z powodu ustawy reprywatyzacyjnej to ustawka prezesa PiS. Czyżby zmienił zdanie? 
  • Zaloguj lub zarejestruj się aby dodawać komentarze
  • Odsłony: 3038
AŁTORYDET

AŁTORYDET

23.07.2021 09:19

Michalkiewicz et consortes, to projekt, mający na celu zablokowanie możliwości stworzenia bloku politycznego, antysowieckiego (co w obecnej sytuacji, jest równoważne z blokiem antyniemieckim) i pro-niepodległościowego. Poprze ich krzyżykiem,  8-10% głosujących i po ptokach. Najweselsze będzie to, że po wyborach, elektorat poputczyków i rosyjskich prowokatorów, będzie naciskał na Kaczyńskiego, by stworzyć wspólną koalicję. Dobrze by było, by ze strony ZP, poszła jasna, czytelna i mocna deklaracja: nigdy do tego nie dojdzie! Może przynajmniej część oczadziałych  Braunem i Korwinem, pojmie, że marnuje swój głos. Koalicja z kimś, kto nie ma trwałego zdania, w żadnej istotnej sprawie, to kompromitacja. Taki byłby zresztą cel tej konstrukcji.
Es

Es

23.07.2021 11:27

Dodane przez AŁTORYDET w odpowiedzi na Michalkiewicz et consortes,

Nie do wiary jaki bełkot. Gdzie ty widzisz jakąkolwiek próbę tworzenia jakiegoś wyimaginowanego przez siebie bloku antysowieckiego, o jakim (czyim) trwałym zdaniu w istotnej sprawie wypisujesz? Z księżyca spadłeś i wiesz tyle co u Kurskiego usłyszałeś?
Niezalogowany

Niezalogowany

23.07.2021 14:45

Dodane przez Es w odpowiedzi na Nie do wiary jaki bełkot.

"Gdzie ty widzisz jakąkolwiek próbę tworzenia jakiegoś wyimaginowanego przez siebie bloku antysowieckiego" Takim blokiem antysowieckim od zawsze jest polska patriotyczna partia PiS. "o jakim (czyim) trwałym zdaniu w istotnej sprawie wypisujesz" Mowa o każdej istotnej sprawie, w której kremlowskie kukiełki z konfederacji mówią jedno, a głosują jak PO, przeciwko Polsce.
Jabe

Jabe

23.07.2021 12:08

Oczywiście Michalkiewicz nie ustaje w walce z Jarosławem Kaczyńskim największym wrogiem postkomuny – Proszę wreszcie zrozumieć, że Jarosław Kaczyński, a za nim podległe mu media, mówi, że jest wrogiem komuny, bo ma taki image sceniczny. To się nie dzieje.
Niezalogowany

Niezalogowany

23.07.2021 12:56

Dodane przez Jabe w odpowiedzi na Oczywiście Michalkiewicz nie

"Proszę wreszcie zrozumieć, że Jarosław Kaczyński, a za nim podległe mu media, mówi, że jest wrogiem komuny, bo ma taki image sceniczny" Kłamiesz, ruski trollu. Zamach w Smoleńsku, w którym według planu kremla mieli zginąć obaj bracia Kaczynścy to nie "image sceniczny", tylko polityczne zbiorowe morderstwo, które miało być wstępem do całkowitego podporządkowania Polski kremlowi, na modłę Białorusi. To, jak Naczelnik Kaczyński jest atakowany przez niemiecką mafię-partię PO, przez kremlowską konfederacje i inny agenturalny plankton parlamentarny dowodzi, że jest to polityk prawdziwie Polski, mający dobro Polski jako swój najwyższy cel. Również szczucie takich indywiduuów jak ty na Naczelnika Kaczyńskiego pokazuje nam, kogo boi się kreml, więc musi go bez przerwy oszczekiwać i oczerniać w oczach ludzi. Twoja robota tutaj to wirtualny odpowiednik sikania na znicze.
tricolour

tricolour

23.07.2021 13:27

Dodane przez Niezalogowany w odpowiedzi na "Proszę wreszcie zrozumieć,

@nielog
Kolega cały w nerwach... Telepie od pierwszego wpisu. Zalecam dystans, bo kolega nam szczeźnie i nie będzie komu zbierać bobków.
Niezalogowany

Niezalogowany

23.07.2021 14:33

Dodane przez tricolour w odpowiedzi na @nielog

"Telepie od pierwszego wpisu." Nie prosiłem cię o zwierzanie się tutaj z twojego telepania. Nikogo nie interesują twoje emocje.
tricolour

tricolour

23.07.2021 14:59

Dodane przez Niezalogowany w odpowiedzi na "Telepie od pierwszego wpisu.

@nielog
Kolega znów nie zna umiaru, ale to normalne u wazeliniarzy, Otóż nie jest prawdą, że nikogo nie intersują moje uczucia (kolega nie odróżnia emocji od uczuć, ale to też normalne u wazeliniarzy). Znam co najmniej jedną osobę, którą interesują z czego wynika, że kolega twierdzi rzeczy nieprawdziwe, co stoi w sprzeczności z niedawnym twierdzeniem kolegi, że kolega ZAWSZE opiera się na faktach. Otóż kolega łże - jak wyraźnie widać. Może nie zawsze łże - będę łaskawy - ale jednak mu się zdarza. Za prawdę uznam - będę łaskawy - że kolega zbiera bobki, na przykład.
Natomiast prawdą jest, że kolega może, a nawet powinien prosić, jeśli czegoś oczekuje. A jeżeli nie oczekuje, to prosić nie trzeba.
Jabe

Jabe

23.07.2021 14:17

Dodane przez Niezalogowany w odpowiedzi na "Proszę wreszcie zrozumieć,

Wiele scenariuszy pasuje do katastrofy smoleńskiej. Najprostszym jest państwo z dykty. Niczego ona zatem nie dowodzi. Zresztą ciągnące się latami gusła smoleńskie do konkluzji nie doprowadziły, więc można domniemywać, że byłaby ona nie po linii propagandy. To, co zrobiono z tą faktyczną tragedią, obciąża Jarosława Kaczyńskiego.
„Naczelnik” Kaczyński jest, owszem, atakowany. Jednak aktaki są symetryczne. To element popisowej wojny na górze. (Kto ją wynalazł?) Czy zatem możemy mówić, że Donald Tusk jest atakowany przez mafię judeo-jankeską, i z tego wynika, że jest zbawcą narodu?
Reszta Pańskiej wypowiedzi to wyobrażenia indoktrynowanego chama.
Niezalogowany

Niezalogowany

23.07.2021 14:34

Dodane przez Jabe w odpowiedzi na Wiele scenariuszy pasuje do

"Wiele scenariuszy pasuje do katastrofy smoleńskiej" Kłamstwo i bzdura. Do praw fizyki i zebranych dowodów pasuje tylko jeden scenariusz: zamach z użyciem ładunku wybuchowego. "To, co zrobiono z tą faktyczną tragedią, obciąża Jarosława Kaczyńskiego" Kłamstwo i manipulacja. Jedyny "polityk" który pasł negatywne emocje na tym zamachu to Donald Tusk. Już od pierwszych minut. "aktaki są symetryczne. To element popisowej wojny na górze" Kłamstwo i manipulacja. Nie istnieje nic takiego jak "POPiS" więc nie ma też żadnej "wojny na górze". Twoje kłamstwo jest częścią klasycznego kanonu ruskich trolli, próbującego zrównywać polską patriotyczną partię PiS z agenturalnymi mafiami typu PO.
tricolour

tricolour

23.07.2021 15:07

Dodane przez Niezalogowany w odpowiedzi na "Wiele scenariuszy pasuje do

@nielog
Hehehe - prawa fizyki zostaw w spokoju, bo z praw fizyki wynika, że - pani kierowniczko, jak jest zima, to jest zimno - we mgle nie widać za dobrze więc pani kierowniczko, jak jest mgła, to nie latam. Natomiast zebrane dowody jednoznacznie wskazują, że żadna (żadna!) ofiara katastrofy nie ma obrażeń układu kostnego charakterystycznych dla wybuchu dającego duże ilości odłamków. Pokazywanie zdjęć "przestrzelonych" co pięć centymetrów gdy żadne czaszka nie ma nawet draśnięcia latającym żelastwem w ilościach wielotysięcznych - to kpina choćby z rachunku prawdopodobieństwa. Ale tenże rachunek raczej obcy jest świrom.
Niezalogowany

Niezalogowany

23.07.2021 17:01

Dodane przez tricolour w odpowiedzi na @nielog

"bo z praw fizyki wynika, że - pani kierowniczko, jak jest zima, to jest zimno" Manipulujesz, ruski trollu. Zacytuję więc "ekspertów" namaszczonych przez rząd Tuska: "Jak walnęło to się urwało". Na tym zaczyna się i kończy ekspertyza tuskowych pseudofachowców od odchudzania, szybowców i innych niezwiązanych z katastrofą specjalizacji. "zebrane dowody jednoznacznie wskazują, że żadna (żadna!) ofiara katastrofy nie ma obrażeń układu kostnego charakterystycznych dla wybuchu dającego duże ilości odłamkó" Znowu manipulujesz, ruski trollu. Manipulacja polega na wziętej z sufitu sugestii, że wybuch koniecznie musiałby nastąpić w centrum samolotu, a fala uderzeniowa wiodąca odłamki musiała rozchodzić się sferycznie, rażąc odłamkami ludzi wewnątrz korpusu samolotu. Analizy wykonane przed podkomisję smoleńską wykazały ponad wszelką wątpliwość, że ani wybuch w skrzydle ani ten w salonce nie spełniały tego warunku, więc jedyny efekt fali uderzeniowej na ciałach to zerwanie ubrań oraz opalenie produktami spalania materiałów wybychowych. Fale odłamkowe wyzwoliły się na zewnątrz korpusu samolotu. "latającym żelastwem w ilościach wielotysięcznych" Jak sam zauważyłeś, ruski trollu: "latającym żelastwem w ilościach wielotysięcznych" - zwykły upadek samolotu nigdy nie generuje wielotysięcznych odłamków. Zywkły upadek nie wbije też drzwi samolotu na metr w ziemię na wiele metrów przed miejscem rzekomego upadku samolotu. Takie zjawiska są efektem wybuchu. Potwierdzili to wybitni eksperci: Binienda i Michael Baden.
tricolour

tricolour

23.07.2021 16:01

Dodane przez Niezalogowany w odpowiedzi na "bo z praw fizyki wynika, że

@nielog
Tan cały Binienda, to nawet nie ma uprawnień, by z podkomisji była komisja. Dla tobie podobnych, specjalistów od polskich układów scalonych, to może wybitny ekspert, na polskie normy prawne (w zakresie powoływania komisji sejmowej) to jest nikt. Więc nikt udowodnił... nic. I to nic jest w niepodpisanym raporcie technicznym, ale Tytus lepszy, bo bardziej logiczny.
Pajace rok temu tak lądowali, że o mały włos byłaby kolejna katastrofa z prezydentem, pewnie dla świrów, to byłby kolejny zamach. Weźcie nauczcie się latać, może jakiś samolot zbudujcie, może w sejmowej modelarni, choć jeden - od czegoś trzeba zacząć. Proponuję przerobić sejmową kaplicę na modelarnię, to może bardziej się przydać.
I przyznam, że bardzo mnie bawi to "ruski trollu" - ja pasjami uwielbiam twoją bezsilność, która - jak zawsze - polega na zbieraniu bobków. Smacznego.
Niezalogowany

Niezalogowany

23.07.2021 17:55

Dodane przez tricolour w odpowiedzi na @nielog

"Tan cały Binienda, to nawet nie ma uprawnień, by z podkomisji była komisja" Kłamstwo i manipulacja, ruski trollu. Nie są wymagane żadne "uprawnienia" by powstała komisja, co najlepiej udowodnił Donaldu Tusku tworząc komisję ze specjalisty od odchudzania i szybowców. Wymagane są za to kompetencje, by komisja taka nie była parodią, jak ta tuskowa. I tutaj braku kompetencji, uznawanych na całym świecie, członkom naukowym podkomisji smolenskiej nie można odmówić. I choćbyś nie wiem jak się wytężał, to żadne twoje trollowskie napinki nie zmienią tego faktu. "Pajace rok temu tak lądowali, że o mały włos byłaby kolejna katastrofa z prezydentem" Kłamstwo, ruski trollu. Powtarzasz ruską dezinformację.
Jabe

Jabe

23.07.2021 15:08

Dodane przez Niezalogowany w odpowiedzi na "Wiele scenariuszy pasuje do

Wojna na górze polega na bezproduktywnym pluciu na drugą stronę, a w tym PiS – przez podległe mu media – bryluje. Wystarczy przypomnieć sobie kociokwik, jaki się rozpętał, gdy emeryt Tusk wrócił. Ona jednak trwa od zawsze. W zajawkach na głównej stronie opozycja niezmiennie jest gwiazdą. Oczywiście ta wojna ma za zadanie odwrócenie uwagi elektoratu od tego, co reprezentuje partia przezeń popierana – „bo tamci są gorsi”. Symetrycznie.
Ogrom negatywnych emocji rozpalonych przy okazji Soleńska wobec Donalda Tuska i jego ekipy kontrastuje z ubóstwem rzetelnych ustaleń, które mogłyby go posłać za kratki. Tak więc to tylko teatr. A wydaje się, że tamtą ekipę faktycznie byłoby za co posadzić, choćby za państwo z dykty. Tą zresztą też – za to samo.
Pers

Pers

23.07.2021 15:00

Rozumiem, że Pan Michalkiewicz może być osobą kontrowersyjną i nawet nielubianą.
Ale wysyłać na niego takiego cieniasa jak ten "Radosław" to gruba przesada...
(Co admin? Puścisz? :)
Radosław Kowalski
Zawód:
Dziennikarz
Miasto:
Olsztyn

Statystyka blogera

Liczba wpisów: 226
Liczba wyświetleń: 1,246,391
Liczba komentarzy: 1,648

Ostatnie wpisy blogera

  • Korwin-Mikke: Ukraińcy mogli dokonać zbrodni w Buczy
  • Korwin-Mikke, Michalkiewicz, Braun i inni ruscy agenci
  • Iga Świątek- królowa światowego tenisa

Moje ostatnie komentarze

  • Wspieranie nie jest przymusowe, ale dobrowolne. Często niezalezni blogerzy szukający prawdy nie znajdują miejsca w większych mediach sympatyzujących z określonymi partiami politycznymi często…
  • https://www.youtube.com/…. Zaczyna się około 34:15.
  • A to dlatego, że Urban był rzecznikiem komunistycznego rządu zainstalowanego w Polsce przez Moskwę. Ale dla ciebie trollu rosyjski lepiej by było gdyby Polska była częścią Federacji Rosyjskiej. 

Najpopularniejsze wpisy blogera

  • PRL-bis. Kania zlustrowała rodziców Olejnik i Lisa
  • Lech Kaczyński zginął, bo nazwał Monikę Olejnik "Stokrotką"?
  • Ziemkiewicz: PiS to paranoja

Ostatnio komentowane

  • Pers, @sake //Widzą śmieszną sytuację-morderca  czy złodziej złapani na gorącym uczynku z całą mocą żądają sądu czy obecności komisji tylko po to by odsunąć od siebie podejrzenia.// To akurat nie ma…
  • sake2020, @Pers....A czego mają się bać? Widzą śmieszną sytuację-morderca  czy złodziej złapani na gorącym uczynku z całą mocą żądają sądu czy obecności komisji tylko po to by odsunąć od siebie…
  • Pers, @sake Rosja dwa razy wnioskowała o pilne zebranie Rady Bezpieczeństwa ONZ w sprawie Buczy i zorganizowania międzynarodowej komisji ale Wielka Brytania zawetowała. Czego się boją?

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2008 - 2025, naszeblogi.pl

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | tvrepublika.pl | albicla.com

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się tu. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek. | Polityka Prywatności

Footer

  • Kontakt
  • Nasze zasady
  • Ciasteczka "cookies"
  • Polityka prywatności