Teraz mamy więcej czasu. Warto włączyć.

NiepoprawneRadio.PL - Audycja 1254 (niedzielna) - Zapraszamy Państwa do słuchania!

Włącz klikając w jedną z ikonek odtwarzaczy:

lub ikonki playerów:

 

Premierowe bloki programowe emitujemy w czwartki i niedziele od godziny 19:00 (czasu polskiego). Naszym audycjom towarzyszy muzyka bardów.

Zapraszamy wszystkich nieznudzonych Polską do przysyłania nagrań swoich tekstów oraz relacji dźwiękowych i wideo z ciekawych spotkań. Szczegółowe informacje jak tworzyć i przekazywać swoje nagrania znajdują się na stronie JAK WYKONAĆ NAGRANIE?

Prosimy również o przesyłanie swoich opinii dotyczących treści i formy naszych audycji, propozycji nowych pozycji programowych oraz sugestii dotyczących zmian i usprawnień. Informacje można przekazywać poprzez formularz kontaktowy na stronie KONTAKT lub bezpośrednio na nasz email:
kontakt@niepoprawneradio.pl

Niepoprawne Radio PL newsletter

Dla urządzeń mobilnych polecamy aplikację tunein (można ją zainstalować i wybrać nasze radio)

Po uruchomieniu przeglądarki można też wybrać stronę
m.niepoprawneradio.pl
Premiera na antenie (w internecie) od godziny 19:00 czasu polskiego
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Marek Kudła

21-06-2021 [12:16] - Marek Kudła | Link:

Jest ich jeszcze około 40 % !  Mówię o zwolennikach PO, Lewicy, 2050,  najgłupszych wyborcach na świecie !!!   Poniżej krótko skąd się wzięli:
Po wojnie Stalin „przysłał”  200 tys. swoich, przeszkolonych ludzi do Polski.  Ich głównym zadaniem było montowanie komunizmu.  Objęli różne stanowiska: w wojsku, UB, milicji, urzędach, szkołach, itd.  Pozmieniali sobie nazwiska.  Jednak szybko okazało się, że tych ludzi jest za mało.  Wtedy komuniści dokonali sprytnej sztuczki. Z zacofanej i zabiedzonej prowincji przerzucono wtedy do miast rzesze prostych i nie wykształconych ludzi. Brano głównie tych bez kręgosłupów, gdyż prawdziwy patriota się na to nie zgodził, a prawdziwy chłop ziemi nie opuścił.
W miastach pobudowano dla nich bloki z wielkiej płyty,  potem umożliwiono im zrobienie zaocznej – partyjnej matury, co uznali za awans społeczny.  Ci ludzie przepoczwarczyli się z czasem w coś w rodzaju zdegenerowanego tworu bez rodowodu i  stanowili służący wiernie stalinowskiemu reżimowi pierwszy rzut zasilający szeregi PZPR, milicji i urzędu bezpieczeństwa. 
W następnym pokoleniu (lata 60/70), ich dzieci pokończyły już częściowo studia tworząc grupę „nowej inteligencji”, drastycznie odmiennej kulturowo od ideałów inteligencji przedwojennej.  Ta grupa różniła się głównie tym, iż nie wyniosła z domu praktycznie żadnych głębszych wartości i zasad moralnych.  To oni poparli wprowadzenie stanu wojennego traktując generała Wojciecha Jaruzelskiego jako męża stanu.  Nikt zatem chyba nie ma wątpliwości, że ci obywatele w znakomitej większości głosują na  neo-komunistów. 
Po upadku komuny w roku 1989 wydawało się przez moment, że przyszła era prawdziwie wolnych wyborów.  Otóż nic bardziej złudnego, gdyż wolność tę skutecznie storpedowali genetycznie skażeni komuną de facto wnukowie tych, których w latach 40/50 przesiedlono do miast. 
Trik z „awansem społecznym bis”  polegał na utwierdzeniu  wnuków w poczuciu, iż przynależą do grupy „światlejszych i bardziej od reszty społeczeństwa postępowych ELIT”.  Ktoś powie,  ale oni głosują jak chcą!  Otóż sęk w tym, że oni nie głosują tak, jak chcą, lecz tak, jak im nakazuje „terror poprawności politycznej”.  Niektórzy próbowali  wyrwać się z tego środowiska , przykładowo  Sikorski, Kamiński, Marcinkiewicz  byli nawet członkami PIS-u, ale po krótkim czasie zorientowali się, że to nie jest ich „teren” i wrócili szybko na swoje miejsce, czyli do PO.  Oni są w taki sposób uformowani, by nie myśleć logicznie. Demokracja znaczy dla nich to samo co autokracja władzy komunistycznej, dlatego od 2015 są przekonani, że winni  ich porażek są ci, którzy odnieśli sukces i odebrali im władzę !  Stąd Kaczyńskofobia oraz monstrualna nienawiść i agresja do PIS-u  !!!