Przejdź do treści
Strona główna

menu-top1

  • Blogerzy
  • Komentarze
User account menu
  • Moje wpisy
  • Zaloguj

Sto lat Panie Premierze!

JzL, 20.06.2021
Dzisiaj urodziny obchodzi Pan Premier Mateusz Morawiecki
Najlepszy premier od dziesięcioleci.
Zaryzykowałabym twierdzenie, że to nowoczesna wersja PJK

Szefowi naszego rządu życzymy zdrowia, sukcesów, wielu owocnych lat w służbie Rzeczpospolitej oraz spełnienia, także w życiu prywatnym!
Zdrowia i siły do dalszych działań na rzecz Rodzin Polskich i dalszego rozkwitu Gospodarki Polskiej
Sto lat Panie Premierze!
Jest Pan naszą dumą , dumą mojej OJCZYZNY
Dziękujemy za śmiałą piękną wizję Polski. I za skuteczną realizację strategii. Jest pan młotem na totalną opozycję.
Demoluje ich Pan sukcesami w gospodarce.
Najskuteczniej i to  z uśmiechem na twarzy
  • Zaloguj lub zarejestruj się aby dodawać komentarze
  • Odsłony: 5418
Pers

Pers

20.06.2021 08:46

Z wielkim żalem i smutkiem muszę stwierdzić śmierć portalu Nasze Blogi Strefa Wolnego Słowa.
Kiedy pogrzeb?
J z L

JzL

20.06.2021 10:29

Dodane przez Pers w odpowiedzi na Z wielkim żalem i smutkiem

Na wielu portalach twój "pogrzeb" już był
Co mnie bardzo cieszy
Pers

Pers

20.06.2021 11:30

Dodane przez J z L w odpowiedzi na Na wielu portalach twój

husky
To wymień ze trzy (szalom i "niepoprawni" się nie liczą bo to koczownicze jaczejki).
J z L

JzL

20.06.2021 12:49

Dodane przez Pers w odpowiedzi na husky

Jaczejka nr.1
www.niepodległy.pl
R.I.P
Kaczysta

Kaczysta

20.06.2021 19:06

Dodane przez J z L w odpowiedzi na Jaczejka nr.1

JzL
Na Toy-toy zgasła gwiazda persa.Nie ma go..Dlaczego? On sam to doskonale wie
Na dziś świeci w blasku neonu jego największy przyjaciel @1abezmetki .Nawet ten drugi sowiet ikulalijebał stulił pysk
J z L

JzL

20.06.2021 21:14

Dodane przez Kaczysta w odpowiedzi na JzL

The King is dead, long live the King!
Tezeusz

Tezeusz

20.06.2021 15:20

Dodane przez Pers w odpowiedzi na husky

Uważaj Jaruś twoj matecznik pro sowiecki zamkną i co zrobisz. Nikt ciebie nie chce na NP, NB.Salon24 i bolszewik dostaje kolejny kop w sowiecką dupkę.
Pers

Pers

20.06.2021 16:09

Dodane przez Tezeusz w odpowiedzi na Uważaj Jaruś twoj matecznik

tezeuszek
//Nikt ciebie nie chce na NP//
Wiedziałem, że jesteś nikt :)))))
Tezeusz

Tezeusz

20.06.2021 15:16

Dodane przez Pers w odpowiedzi na Z wielkim żalem i smutkiem

Wtedy kiedy twoj Scierwoneon antypolski zamkną na wieki
Marek Kudła

keram

20.06.2021 16:08

Dodane przez Pers w odpowiedzi na Z wielkim żalem i smutkiem

@ Pers
Panie premierze Morawiecki,  prosimy jako jedną z pierwszych czynności  wprowadzić poprawkę do programu 500 plus. Chodzi o to, żeby ten program zawiesić na czas nieokreślony dla dużych miast w Polsce. Mieszkańcy tych miast nie chcą być beneficjentami tego programu, co udowodnili  głosując na przeciwników tego programu, czyli na PO.
Ponadto mieszkańcy dużych miast powinni pracować do 67 lat, tak jak chce partia, na którą głosowali
Jabe

Jabe

20.06.2021 20:28

Dodane przez Marek Kudła w odpowiedzi na @ Pers

Czy Maczków jest dużym miastem?
Domyślny avatar

Trotelreiner

20.06.2021 09:15

Aaaaa! Już wiadomo kto zajumał  cystrnę wazeliny z VS...pod Londynem :-))
Tezeusz

Tezeusz

20.06.2021 15:16

Dodane przez Trotelreiner w odpowiedzi na Aaaaa! Już wiadomo kto

Trokljkolorowy z LGBT ?
angela

angela

21.06.2021 08:10

Dodane przez Trotelreiner w odpowiedzi na Aaaaa! Już wiadomo kto

@Trotel. Ja wiem o co Ci chodzi, ale zauważ, ze wpisujesz się w tą zasmarkaną opozycję, a na to nie zaslugujesz. Pozdrawiam.
tricolour

tricolour

20.06.2021 09:27

Dziękujemy za plan zamknięcia kopalń i elektrowni oraz plan niewybudowania żadnej nowej.
J z L

JzL

20.06.2021 10:36

Dodane przez tricolour w odpowiedzi na Dziękujemy za plan zamknięcia

Dziękujemy
tricolour

tricolour

20.06.2021 15:46

Dodane przez J z L w odpowiedzi na Dziękujemy

@JzL
I stukrotnie dziekujemy za podwojenie importu węgla z Rosji. Przyjdzie taki czas i to już niedługo gdy podwójnie podziękujemy za stukrotny wzrost importu węgla.
Po co wojna? Wystarczy wyłączyc prąd i zająć Lebensraum w nocy.
J z L

JzL

20.06.2021 19:20

Dodane przez tricolour w odpowiedzi na @JzL

amen
tricolour

tricolour

20.06.2021 20:38

Dodane przez J z L w odpowiedzi na amen

@JzL
Nie. Na pasku nie było amen tylko Gott mit uns.
Marek Kudła

keram

20.06.2021 12:32

Niesamowity facet !!!  Mówię o Mateuszu Morawieckim.  Wieczorem 9.12. rolował stado małpiszonów z PO w polskim sejmie, a rano 10.12. rolował  w bambuko wraz z W. Orbanem całą hunię jewropejską z Niemcami i Holandią na czele, a przy okazji grupę lewackich eurozajobów z Polski !!!  Coś nieprawdopodobnego !  Polska przez długie lata nie miała takiego wspaniałego Premiera !  Gratulacje i najlepsze życzenia !!!
angela

angela

20.06.2021 12:52

Sto lat, Panie Premierze, dziekujemy i do przodu!!!! Niech nam Polska rozkwita pod przewodnictwem premierow Jarosława Kaczyńskiego i Mateusza Morawieckiego. 
STO LAT!!!💐🥰
tricolour

tricolour

20.06.2021 13:04

Dodane przez angela w odpowiedzi na Sto lat, Panie Premierze,

Niech nam rozkwita montownia Europy. Niech nam rozkwita brak jednej choć polskiej huty. Niech nam rozkwita pogrzeb wszystkich gałęzi produkcji krajowej. Niech nam rozkwita produkcja zagraniczna pod obcymi markami. Niech nam rozkwita pogrzeb indywidualnej fotowoltaiki gdy za granicą Niemiec zmienił prawo budowlane i obowiązkiem jest by każdy dom miał instalacje na dachu. Niech nam rozkwita nowy ład na bruxelski kredyt.
Ńiech żyjeeeee.
Pani Anna

Pani Anna

20.06.2021 14:46

Dodane przez angela w odpowiedzi na Sto lat, Panie Premierze,

Angela, pod ŚWIATŁYM przywództwem powinno być.  To przeoczenie składam na karb upału,  ale żeby to było ostatni raz.
angela

angela

21.06.2021 08:05

Dodane przez Pani Anna w odpowiedzi na Angela, pod ŚWIATŁYM

@Anna, co się panią nazwała, nie moze dopuścić, ze czlowiek tak skromny, jak PREMIER MATEUSZ MORAWIECKI, moze robić tyle dobrego dla Polski i Polaków. 
Ale zauwazylam, ze juz o namordnikach nie było, a to juz wielki  sukces w wykonaniu Anny.
Pani Anna

Pani Anna

21.06.2021 08:55

Dodane przez angela w odpowiedzi na @Anna, co się panią nazwała,

Angela
140 000 pozdrawia premiera et consores. A co do namordnikow, to jestem pewna, że jeżeli karza ci nosić pieluchę na głowie jako zabezpieczenie przed zawałem to jako pierwsza założysz.
rolnik z mazur

rolnik z mazur Waldek Bargłowski

20.06.2021 19:40

Dodane przez angela w odpowiedzi na Sto lat, Panie Premierze,

@ Angela
Dlaczego tak skromnie? Geniusz bankowości, Słoneczko Mierzei Wiślanej, Prorok nowego ładu, Najmądrzejszy z mądrych... Nie krępuj się! Daj upust uwielbieniu... To może ci piętnastą emeryturę wypłaci. Pzdr
angela

angela

21.06.2021 07:58

Dodane przez rolnik z mazur w odpowiedzi na @ Angela

@ROLNIK, dzięki dzięki, za świetną podpowiedź. 
To rzeczy bardzo wazne dla Polski. 
Rolnik, to nawet w złej wierze wie jak dobrze pracuje PREMIER MATEUSZ MORAWIECKI.
Jeszcze raz, STO LAT, panie  PREMIERZE.💐💐⚘💞
Pers

Pers

20.06.2021 19:49

Dodane przez angela w odpowiedzi na Sto lat, Panie Premierze,

angela
Nic o "ustach jak maliny" nie ma?
angela

angela

21.06.2021 07:59

Dodane przez Pers w odpowiedzi na angela

Persie opanuj sie, premier jest hetero.
Tezeusz

Tezeusz

20.06.2021 15:17

Najlepszy Premier.w tak trudnych czasach.
Kaczysta

Kaczysta

20.06.2021 15:41

Duma
Marek Kudła

keram

20.06.2021 16:10

Tej Polski, mordowanej i niszczonej od 1939 roku przez Niemców,  i ponownie udręczonej i zniewolonej od 1945 przez peerelowską gangrenę i ZSRR, a od 1989 , kiedy oszukano Polaków przy okrągłym stole,  grabionej bezczelnie w majestacie „prawa” przez lewackich przestępców, aż do lat 2007-2015 podczas rządów studiowanych analfabetów i dewiantów polskości, złodziei, zdrajców i kłamców z PO, Now. i PSL, nie oddamy już nigdy.
Nasz proces przemiany gospodarczo-społecznej jest nieodwracalny - oświadczył premier Mateusz Morawiecki
Kaczysta

Kaczysta

20.06.2021 18:21

via:
pers
Trotelreiner
tricolour
Pani Anna 
Staram się zrozumieć przedstawicieli mniejszości narodowych w Polsce.
To że gardzicie polskim premierem to nic nowego
Tylko zauważcie że my Polacy waszych premierów nie opluwamy
Taka różnica
Ryan

Ryan

20.06.2021 23:43

Dodane przez Kaczysta w odpowiedzi na via:

Jacy oni są żałosnie mali i śmieszni
tricolour

tricolour

21.06.2021 13:39

Dodane przez Kaczysta w odpowiedzi na via:

@Kaczysta
Mnie zawsze bawi postawienie fałszywej tezy i polemika z nią.
Otóż premier twój jest również moim premierem. Niestety. Różnica więc nie jest w mniejszości narodowej tylko w twoim wiernopoddańczym widzeniu rządu oraz używaniu mózgu jako organu produkującego wazelinę.
Oczywiście nigdy się do tego nie przyznasz ponieważ brak odwagi cywilnej jest cechą narodową.
Faktem jest, ze obcych premierów nie opluwacie. Ale faktem też jest, że obcemu prezydentowi wchodzicie bez wazeliny, by np. wizy zniósł. Albo samolocik sprzedał dwa razy drożej.
J z L

JzL

20.06.2021 20:40

Nie chcę, aby zabrzmiało to pompatycznie, ale wczoraj rzesza naszych rodaków straciła dach nad głową w zbiorowym nieszczęściu.
Skalą naszej Narodowej jedności powinna być liczba wpłat.
Zbiórka namierzona i potwierdzona.
zrzutka.pl
Jan1797

Jan1797

20.06.2021 21:05

Sto lat Panie Premierze!
 @tricolour,
Oczywiście pytaj, postaramy się wyjaśnić. Więc jeszcze raz, czego nie rozumiesz?
Rocznie drobni odbiorcy spalają ok. 10 mln ton węgla kamiennego, ale nie dowolnego.
W małych kotłach spala się przede wszystkim węgiel o średniej i dużej ziarnistości
czyli większe bryły. Żadna z polskich kopalń nie jest nastawiona na ich produkcję.
Takie sortymenty wydobywa się w Polsce niemal wyłącznie przy okazji drążenia
chodników i przygotowywania ścian do wydobycia miałów węglowych, ale to za mało.
Takiego węgla produkujemy w Polsce tylko ok. 5-6 mln ton.
Więcej tutaj; wysokienapiecie.pl
tricolour

tricolour

21.06.2021 13:48

Dodane przez Jan1797 w odpowiedzi na Sto lat Panie Premierze!

@Jan
Daj spokój dziadek z jakimś paleniem weglem w domu.
Co wsypiesz do elektrowni?
Jan1797

Jan1797

21.06.2021 19:55

Dodane przez tricolour w odpowiedzi na @Jan

@tricolour 
A jaki ty silny, a jaki....
 Tacy jak ty, zostawiali staruszków bez środków do życia? Nie pyskuj, może i tobie zostanie
bieganie w żółtej kamizelce po Paryżu. Tymczasem czyść francuskie kanalizacje.
JzL
Nazwa bloga:
Great minds discuss ideas; average minds discuss events; small minds discuss people
Zawód:
Przedsiębiorca
Miasto:
Londyn

Statystyka blogera

Liczba wpisów: 661
Liczba wyświetleń: 1,729,682
Liczba komentarzy: 7,577

Ostatnie wpisy blogera

  • TUSK W KLATCE DEMOKRACJI WALCZĄCEJ
  • Świat się dowiedział o Rzezi Wołyńskiej i tylko to się liczy
  • Zełenski bez Orderu Orła Białego

Moje ostatnie komentarze

  • Zobacz w lustro a zobaczysz tego pedofilato takie proste parchu 
  • Polecam ci notkę o pewnym sukinsynie który za czyny pedofilskie wobec własnych dzieci został prawomocnie skazany i zwiał do Izraela.Jarek Ruszkiewicz...... postać znana na wielu portalachPewnie go…
  • Jeżeli Tusk wystąpi w kampanii wyborczej w 2027 roku z hasłem "Rozliczę przestępstwa Koalicji Obywatelskiej" może wygrać wybory...

Najpopularniejsze wpisy blogera

  • NEon24 - moja cierpliwość się skończyła
  • Zaszczepieni kontra niezaszczepieni!
  • Bloger Marek Sawicki nie żyje

Ostatnio komentowane

  • NASZ_HENRY, Tusk strzela a Pan Bóg kule nosi ...😉😡⚫️... A Internet pamięta, patrz poniżej:.. dakowski.pl
  • mada, A meble sobie zostawił? Czy jeszcze przeszukuje.
  • mada, Muszę przeprosić @trójkolorowego, bo przez chwilę myślałem, że to on pisze to od siebie.

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2008 - 2026, naszeblogi.pl

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | tvrepublika.pl | albicla.com

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się tu. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek. | Polityka Prywatności

Footer

  • Kontakt
  • Nasze zasady
  • Ciasteczka "cookies"
  • Polityka prywatności