Popłoch w obozie PiS?

  Jeszcze kilkanaście dni temu PiS trwało w przekonaniu, że nie ma z kim przegrać, a opozycja to tylko banda nieudolnych kretynów.  W ostatnich dniach zaczęło się to zmieniać.  W ostatnim numerze tygodnika "Sieci" [nr 24/2021] ukazał się artykuł Stanisława Janeckiego "Wielka czystka".  Został on streszczony wczoraj [14.06.2021] w portalu wPolityce.pl {TUTAJ}.  Czytamy tam:

  "„Opozycja przygotowuje na rządzących listy proskrypcyjne, akty oskarżenia, procesy pokazowe i nową Berezę Kartuską” - pisze na łamach najnowszego numeru tygodnika „Sieci” Stanisław Janecki, przedstawiając działania opozycji, które mają stanowić odwet wobec obozu rządzącego. (...)
  Chodzi z jednej strony o ukaranie Prawa i Sprawiedliwości, które swoimi rządami zakłóciło historyczny proces dochodzenia do optymalnego i ostatecznego ustroju – demokracji liberalnej. Z drugiej strony chodzi o anihilację nie tylko samego PiS, ale też wszelkich inicjatyw w przyszłości, które podążałyby drogą PiS (...) Szczególna zemsta ma czekać sędziów i prokuratorów. Oczywiście oficjalnie pytanie o to istniejących stowarzyszeń zrzeszających prawników wywołuje oburzenie i zaprzeczenia, ale jest faktem, że listy proskrypcyjne powstają i docelowo mają objąć co najmniej kilka tysięcy osób […]. Następnym po sporządzeniu list proskrypcyjnych etapem jest przygotowanie aktów oskarżenia przeciwko konkretnym osobom […]. Przygotowywany jest też katalog środków represyjnych, dodatkowych w stosunku do tych, jakie przewidują kodeksy, czyli środków nadzwyczajnych. Łącznie z wieloletnimi, a nawet dożywotnimi zakazami pełnienia funkcji lub wykonywania zawodów. (...) Osoby, które nieoficjalnie nie zaprzeczają, że powstają listy proskrypcyjne i akty oskarżenia, mówią, że nie chodzi o zrealizowanie planu zemsty, lecz zastraszenie rządzących oraz ich wyborców i sympatyków, co ma pomóc w wygraniu wyborów w 2023 r.".  

  Ukazanie się takiego tekstu świadczy o tym, że obóz rządzący zdał sobie nagle sprawę z tego, że może jednak przegrać i zapanował w nim pewiem popłoch.  W niedzielę, 13.06.2021 w Krakowie odbył się Spacer Wolności zwołany przez znanego publicystę, Witolda Gadowskiego. Z portalu Pch24.pl {TUTAJ} dowiadujemy się, iż:

  "Co najmniej kilkaset osób zgromadzonych na spontanicznym „Spacerze Wolności” zgromadziło się w niedzielę pod pomnikiem Adama Mickiewicza w Krakowie, aby wyrazić sprzeciw wobec upolitycznianiu epidemii koronawirusa (...) Mamy dość walki, która jest gorsza niż sam wirus. Nie damy się wprowadzić w nową normalność, chcemy normalności. Nie godzimy się na zamykanie kościołów, na ograniczanie swobody kultu, prawa do własności prywatnej i gospodarowania nią, na przeprowadzanie na nas eksperymentów medycznych. Dość mamy zarządzania strachem. Dość terroru sanitarnego, który niszczy nasze zdrowie i życie. Czas na to, abyśmy normalnie żyli i aby nie zamykano nam ust".

  Wczoraj napisałam notkę o przegranej PiS w Rzeszowie.  Bloger UPARTY, zagorzały zwolennik PiS, napisał obszerny komentarz na jej temat {TUTAJ}.  Oto jego fragmenty:

  "1. To oczywiście prawda, że rząd PiS sobie z
UPARTY, pon., 14/06/2021 - 16:09
pandemią nie poradził. Jednak to nie jedyna przyczyna tak dużego spadku popularności Pis`u. (...) Chcę również by była pełna jasność, nie jestem przeciwnikiem szczepień, nawet przeciwko temu wirusowi ale uważam, że rząd powinien przedstawić rzetelną informacje zarówno o szczepionce jak i ryzyku związanym z chorobą oraz nie powinien w żadnym wypadku de facto zakazywać leczenia chorych dostępnymi lekami przeciwwirusowymi a to niestety ma miejsce. Jak ktoś, kto ma pełna informacje jednak będzie chciał się zaszczepić to moim zdaniem powinien mieć taka możliwość ale po zapoznaniu się ze stosownymi informacjami.
Bardzo wielu ludzi w Polsce ma podobne wątpliwości co ja i ma pretensje do rządu o to, że nie mówi prawdy.  Po drugie kwestia pomocy dla przedsiębiorców odczuwających skutki zamknięcia wielu branż. Pomoc ta była bardzo selektywna i zwłaszcza poza dużymi miastami wiele osób jej w ogóle nie dostało. (...) 
  Jeżeli PiS bezzwłocznie nie zacznie reprezentować interesów wyborców a dalej będzie się bawił w jakieś niezrozumiałe działania, to jeszcze większa częśc elektoratu się od niego odwróci.
Jest jeszcze kwestia tego funduszu europejskiego, tych 700 mld euro o których tyle sie mówi. Nie minie dużo czasu jak ludzie dowiedzą się, ze nie tylko ich nie będzie, bo tzw praworządność, czyli inaczej mówiąc suwerenność to jeszcze nawet jakby były to i tak będzie to droższy kredyt niż byśmy mogli zaciągnąć na tzw rynku, że jedynym jego celem jest zrobienie dużego kroku w kierunku przekształcenia Unii Europejskiej w państwo zależne od Niemiec.
Tak więc czarno to wszystko widzę a rola Premiera Morawieckiego wydaje się być coraz mniej jasna.
Myślę, że Rzeszów to bardzo poważne ostrzeżenie i chyba już ostatnie.
Niestety!
Myśle, ze najwyższy czas zacząć żądać od PiS`u właściwej polityki. My wszyscy którzy go popieraliśmy mamy prawo wymagać, by po pierwsze nie okłamywał nas, po drugie by realizował to na czym nam zależy a nie jakiej piątki dla zwierząt czy inne aberracje np zrównaniie płacy minimalnej z niemiecką. Byśmy mogli utrzymać Polskę musi być jakaś partia, która będzie o nią dbała a nie realizowała jakieś wizje.".

  No cóż - ostatni rok był fatalny dla PiS i dla Polski.  Przytoczę jeszcze wypowiedź Piotra D. [synxchaosu] na Twitterze {TUTAJ}:

  "W ciągu ostatnich 12 miesięcy: zmarło najwięcej Polaków od II Wojny Światowej - ponad 537 tys. urodziło się najmniej dzieci od II Wojny Światowej - trochę ponad 350 tys. Ludność Polski zmniejszyła się w ostatnich 12 miesiącach o prawie 190 tys.
2:49 PM · 14 cze 2021·".
  

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Pers

15-06-2021 [17:08] - Pers | Link:

PiS to partia socjalu (nie mylić z socjalistyczną) i jako taka upadek ma wpisany w geny.
Kwestią jest tylko kiedy? 
Wiecznie za pożyczone i zrabowane obywatelom rządzić się nie da.

Obrazek użytkownika Marek Kudła

15-06-2021 [18:45] - Marek Kudła | Link:

@ Pers
BRAWO PIS  za wspaniałe rządzenie krajem, za świetny rozwój gospodarki polskiej, za programy wspierające polskie rodziny, pomoc dla ludzi młodych i dla rolników, seniorów,  niepełnosprawnych, za działania na rzecz zwiększenia naszego bezpieczeństwa i zdrowia, za reformy, które wprowadzacie (prokuratura, sądownictwo, emerytury ubeckie, i inne). Za program zrównoważonego rozwoju państwa i polski model dobrobytu oraz za nadchodzący Nowy Ład  !!!
 

Obrazek użytkownika Pers

15-06-2021 [19:49] - Pers | Link:

kudla
Takie życie w rzeczywistości równoległej musi być fascynujące.
​Mógłbyś to zibi kiedyś opisać?
To byłby bestseller :)

Obrazek użytkownika Marek Kudła

15-06-2021 [20:48] - Marek Kudła | Link:

@ Specjalnie dla Ruszkiewicza wab Persa
Polska jest w dobrych rękach !  Ufamy PIS i Zjednoczonej Prawicy, bo ci ludzie chcą nic innego tylko dobra dla nas  i dla Polski !!!  Mamy wspaniałego Prezydenta A. Dudę, a przywódca  PIS J. Kaczyński  to najlepszy strateg i polityk w dziejach Rzeczpospolitej.  Najlepszy ekonomista w Europie, a może i na świecie, nasz Premier M. Morawiecki  i jego rząd robią to co obiecali wyborcom, tzn, z jednej strony reformują kolejne instytucje państwa, a z drugiej strony b. dobrze rządzą gospodarką, bezpieczeństwem i ochroną socjalną Polaków.  Realizują programy dobrej zmiany, zrównoważonego rozwoju, programy prorodzinne oraz polski model dobrobytu da Polaków.  Pomyślmy sobie, o ile szybciej następowałyby reformy państwa i polskiej drogi do dobrabytu, gdyby nie ten niezrozumiały koszmarny opór tej części społeczeństwa, która jest w opozycji ?!!!
 

Obrazek użytkownika tricolour

15-06-2021 [22:22] - tricolour | Link:

W zakładach psychiatrycznych zawsze mówi się w imieniu narodu. Nigdy w swoim własnym.

Obrazek użytkownika Centrystka

15-06-2021 [23:13] - Centrystka | Link:

niezrozumiały koszmarny opór tej części społeczeństwa, która jest w opozycji ?!!!
Może Kuła teraz coś zrozumie:
 https://wiesci24.pl/2018/11/08...

Obrazek użytkownika Dorota M

16-06-2021 [15:32] - Dorota M | Link:

Typowe działanie opłacanego trolla, lub pożytecznego i...ty. Posługiwanie się kłamstwem przekonuje jedynie ludzi oszukiwanych. Wstyd, lub hańba. 

Obrazek użytkownika Centrystka

15-06-2021 [23:41] - Centrystka | Link:

Ja jednak czytając kolejne,takie same niby komentarze Kudły mam coraz bardziej nieodparte wrażenie,że on sobie podkpiwa czyli robi se jaja z oszołomskich fanatyków PiS. Gdyby  tak naprawdę myślał,to ująłby to w inne słowa,nie w te wytarte slogany reżimowych tub propagandowych przeznaczone dla owego sławetnego "ciemnego ludu",jak klasyk nazwał zwolenników tzw. "dobrej zmiany". I co: myślicie,że się mylę...?

Obrazek użytkownika Centrystka

15-06-2021 [23:09] - Centrystka | Link:

Obrazek użytkownika Centrystka

15-06-2021 [23:16] - Centrystka | Link:

Obrazek użytkownika Dorota M

16-06-2021 [21:23] - Dorota M | Link:

Powtarza Pani te kłamstwa uparcie i myślę, że większy posłuch będzie Pani miała na Onecie. Zatem tutaj to strata czasu.

Obrazek użytkownika Centrystka

17-06-2021 [00:23] - Centrystka | Link:

@Dorota M.
Potrafisz tylko w kółko zarzucać mi kłamstwa. A jak udowodnisz,że to kłamstwa?

Obrazek użytkownika Pers

15-06-2021 [17:19] - Pers | Link:

"Wczoraj pochowano – na Powązkach Wojskowych – pochowano Władysława Ciastonia. Szefa SB w latach 1981 – 1986. Jednego z podejrzanych o inspirowanie zabójstwa błogosławionego księdza Jerzego Popiełuszki. 

W internecie wybuchła burza. Jak to możliwe, że po latach rządów PiS – partii werbalnie antykomunistycznej – dochodzi do takiej sytuacji? Zdaniem wielu internautów, taki pogrzeb nie mógł się bowiem odbyć bez asysty wojskowej. 
Mnie to absolutnie nie dziwi. Bo w odróżnieniu od szerokiej publiczności wiem, że dla PiS-u antykomunizm jest kolejnym narzędziem zdobywania władzy. Takim jak wiele innych. Jak wtedy, kiedy ojciec Rydzyk miał mieć nadajniki na Uralu, bo się wydawało, że się z nim Jarosław Kaczyński nie dogada. A jak się dogadał to ojciec Rydzyk jest obrońca polskości i Ojczyzny. Tak samo instrumentalny jest dla Jarosława Kaczyńskiego i PiSu antykomunizm i walka z agenturą. Przykłady sędziego Kryże, wypowiedzi o Edwardzie Gierku jako patriocie – kiedy było to potrzebne - cała masa byłych członków PZPR i osób o wątpliwej przyszłości w obrębie szerokiego obozu PiS jest tego dowodem. 
PiS i Kaczyński oczywiście się tym skandalem z pochówkiem Ciastonia nie przejmują, ale prawdziwi antykomuniści są autentycznie oburzeni. I słusznie. 
No więc trzeba działać. Jutro zaczyna się posiedzenie Senatu. I jutro też zwrócę się do ministra Obrony Narodowej Mariusza Błaszczaka oraz szefa IPN z pisemną interpelacją, w której zapytam, czy podczas pogrzebu Władysława Ciastonia asystowała kompanię honorowa Wojska Polskiego? I jak szczegółowo wyglądał proces podejmowania decyzji co do pochówku Władysława Ciastonia na Wojskowych Powązkach w Warszawie." https://www.salon24.pl/u/jflib...

 

Obrazek użytkownika Niezalogowany

15-06-2021 [18:42] - Niezalogowany | Link:

"Jak to możliwe, że po latach rządów PiS – partii werbalnie antykomunistycznej – dochodzi do takiej sytuacji?"

Nie udawaj głupiego, przecież to oczywiste. Targowica i piąta kolumna są wciąż aktywne. Jedni bronią KON-STY-TUC-JI, inni oblewają pomniki farbami, a jeszcze inni zakopują po kryjomu sowieckie truchła.

Obrazek użytkownika Pers

15-06-2021 [18:59] - Pers | Link:

niezalogowany
Rozumiem, PiS to ta sama banda :)
Albo ma g... do powiedzenia.

Obrazek użytkownika Marek Kudła

15-06-2021 [19:20] - Marek Kudła | Link:

Prof. Zybertowicz:   Bez PIS nie ma narodu polskiego !
 

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

15-06-2021 [22:20] - rolnik z mazur | Link:

@ Kudłaty

bez Kudłatego nie ma. Profesor z Zybertowicza jak z ciebie. 

Obrazek użytkownika Centrystka

17-06-2021 [00:26] - Centrystka | Link:

A nie mówiłam,że Kudła "robi se jaja" udając,że na serio traktuje te bzdety,które pokazuje w swoich "komentarzach"?

Obrazek użytkownika Niezalogowany

16-06-2021 [09:31] - Niezalogowany | Link:

"Rozumiem, PiS to ta sama banda :) Albo ma g... do powiedzenia."

Kłamiesz i manipulujesz.

Powązki Wojskowe podlegają Zarządowi Cmentarzy Komunalnych w Warszawie, instytucji samorządowej.
Czyli za zakopanie na powązkach mordercy księdza Popiełuszki odpowiada osobiście pupilek grupy Bilderberg, Trzaskowski.

Obrazek użytkownika J z L

15-06-2021 [19:08] - J z L | Link:

Miasto Warszawa nie wydało zgody na pochówek Władysława Ciastonia na Powązkach. Generał został pochowany w grobie rodzinnym, którym dysponuje rodzina od 1977 r.
Zadnej orkiestry nie bylo

Obrazek użytkownika sake3

15-06-2021 [19:15] - sake3 | Link:

@Pers.......MON nie zarządza grobami na cmentarzach.Dysponentem miejsca na cmentarzu Wojskowym jest Prezydent MIasta Stołecznego W-wy ,który może rozpatrzyć wniosek i udzielić zgodę na pochówek tradycyjny (trumna).Dysponentem grobów urnowych jest Dyr,Zarządu Cmentarzy Komunalnych Pogrzeb Ciastonia odbył się bez asysty i uroczystości państwowych.Tym samym nie musisz się zwracać z interpelacją do min.Błaszczaka,a jedynie do Rafała Trzaskowskiego.Ponieważ wkrótce ma się odbyć szumnie zapowiadana parada równości pod patronatem Trzaskowskiego myślę,że panowie spotkacie na tej radosnej imprezie by wyjasnić wszystkie wątpliwości.

Obrazek użytkownika Centrystka

17-06-2021 [00:32] - Centrystka | Link:

@Sake
uważa,że to prez.Trzaskowski odpowiada za pochówek tego komunistycznego bandziora - widocznie za dużo wypija tej japońskiej wódeczki...

Obrazek użytkownika Centrystka

15-06-2021 [23:19] - Centrystka | Link:

@Pers
Tu jest chyba wystarczające wyjaśnienie twoich wątpliwości:
https://www.newsweek.pl/polska...
 

Obrazek użytkownika Dorota M

16-06-2021 [21:26] - Dorota M | Link:

Cytowanie niemieckiego Newsweeka, to łapanie się brzytwy dla tonącego. 

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

15-06-2021 [18:30] - NASZ_HENRY | Link:

Dziwię się , że Jarek po starej znajomości, nie bierze Pani na tajnego (do)radcę; przy okazji i ja bym się załapał ☺☻
 

Obrazek użytkownika J z L

15-06-2021 [18:36] - J z L | Link:

A mówili że pani Staniszkis nie udziela się już publicznie
A tu zonk

Obrazek użytkownika Marek Kudła

15-06-2021 [18:43] - Marek Kudła | Link:

Obłąkani nienawiścią do suwerennej Polski dzisiejsi "totalni" obrzucają wyzwiskami PIS,
Zjednoczoną Prawicę i samego Kaczyńskiego od komuchów, PZPR-owców, agentów Kremla
etc.  I robią to ludzie wywodzący się w prostej i udokumentowanej linii od bolszewickich
komunistów. Trudno zatem dziwić się, że święty dla Polaków symbol Polski Walczącej
profanują polskojęzyczne lewacko-tęczowe feministki wkomponowując go w tęczowe waginy.
Trudno się też dziwić, że idioci z lewackiej hordy unoszą często w górę palce znakiem "V". Ja
już nawet nie dziwię się, że cała ta obłąkana neo-bolszewicka dzicz, wspólnie z byłymi  UB
ekami, SB-ekami, generałami i pułkownikami WSI czy zasuszonymi PZPR-owcami publicznie
potrafi krzyczeć "precz z komuną".
Dziwię się tym młodszym od nich, i tym bardzo młodym, którzy dziś chadzają z nimi na te ich
plugawe przemarsze, spędy, manifestacje. Którzy oddają na nich swój głos, a co najgorsze,
którzy uznają ich za autorytety historyczne i moralne. To jest ta neo-bolszewicka i już polsko
języczna trzoda, która nie ma najmniejszej wiedzy i znajomości faktów historycznych, która
nie ma własnego systemu trwałych wartości, która dała się podporządkować ideologicznej
paranoi elgiebete jaką zaszczepili jej komunistyczni obłąkańcy za wszelką cenę walczący o
koryto. To dziś już jest dramatyczne. Bo znaczna część tego nieszczęsnego pokolenia wydaje
się być stracona w obłędzie, któremu dała się unieść.
 

Obrazek użytkownika Kaciszek

16-06-2021 [05:33] - Kaciszek (niezweryfikowany) | Link:

To wszystko prawda co piszesz i ja podpisuję się pod tym oburącz - ale PIS też ma swoje "za uszami".
Mam na myśli kompletne zaniechanie w sprawie Smoleńska, usadzenie śledztwa w sprawie morderstwa ks. Jerzego (prok. Witkowski zablokowany), zero reakcji na ustawe 447, a ostatnio tragedia górnicza czyli zgoda na dekarbonizację. Nie wspomnę już o takim drobiazgu jak zgoda na ingerencję w zamian za 700 mld euro oraz brak korekty par. 90 gdzie wredne rude Tuszczydło wprowadziło zgodę na ingerencję obcych wojsk w Polsce. PIS tego nie poprawił.
Osobiście przypuszczam, że PIS "zmiękł" i poddał się dyktatowi liberlewactwa widząc, że USA to marny sojusznik.
Oczywiście jest masa znakomitych rzeczy, które PIS zrobił i które o jakieś sto milionów razy są lepsze od tych antypolskich lewackich potworów z PO i totalnej opozycji.

Obrazek użytkownika Centrystka

17-06-2021 [23:02] - Centrystka | Link:

@Kaciszek
A nie zauważyłeś,że nasza najlepsza na świecie władza nigdy jakoś oficjalnie nie wypowiada się krytycznie o Moskwie i lokatorze Kremla?  A i vice-versa: oni też oszczędzają nasz rząd, oczywiście nie licząc ichniej prasy nieprzychylnej Polsce.

Obrazek użytkownika Centrystka

17-06-2021 [23:00] - Centrystka | Link:

@Kudła
ten przydługi,ale jakże charakterystyczny dla twojego języka niby komentarz ostatecznie potwierdza moje podejrzenia,że ty jednak robisz se jaja tutaj i tylko wymyślasz ccraz bardziej obraźliwe,a zarazem durniejsze inwektywy pod adresem przeciwników PiS,całej tej dojnej zmiany i ex-ZP - to bowiem skutecznie ośmiesza takich PiSdzielczych fanatyków - nieprawdaż?

Obrazek użytkownika sake3

15-06-2021 [19:21] - sake3 | Link:

PiS w popłochu?No jest się czego bać.Przecież to Wałęsa zapowiadał ,że Kaczyński i PiS będą wyskakiwać oknami.Kto jak kto ale Wałęsa nie rzuca słów na wiatr i przypomina stare ubeckie metody.Może jeszcze jaki mundur na dnie szafy ma i po odkurzeniu dumnie powie,,bendem pałował,bendem wyrzucał oknamy jak sami nie zechcą wyskoczyć.''

Obrazek użytkownika Jabe

16-06-2021 [08:17] - Jabe | Link:

Opozycjomania.

Obrazek użytkownika sake3

16-06-2021 [09:00] - sake3 | Link:

@Jabe....Raczej wizja.

Obrazek użytkownika Pani Anna

16-06-2021 [00:05] - Pani Anna | Link:

Te liczby porażają. 

Obrazek użytkownika J z L

16-06-2021 [08:16] - J z L | Link:

Totalna Opozycja to zbiór kompletnych idiotów. 9 posłów ze Zjednoczonej Prawicy głosuje za kandydatem opozycji, a ta i tak przegrywa głosowanie, które wygrywa Lidia Staroń.
Z tak głupią oPOzycją to PIS będzie rządził wiecznie

Obrazek użytkownika Dorota M

16-06-2021 [15:21] - Dorota M | Link:

Jaki ż al przebija z tego stwierdzenia.Jeżeli nie PIS  to kto? Trzaskowski ze swoimi niemieckimi przyjaciółmi, a może wschodni przyjaciele, mający swój obóz sprzyjający takiemu rozwiązaniu politycznemu w Polsce. Może wspólna troska tych dwóch sąsiadów o Polskę. Ta nienawiść do PIS jest dowodem, jak wielkie jest oddziaływanie ataków cybernetycznych i hejtu sprzedajnych trolli. "Troska prawicowych" dziennikarzy, krytykujących na każdym kroku dosłownie wszystkie działania rządu, niby żeby "pomóc PIS", jest albo głupotą, albo dywersją. Za długo Polacy mają wolną ojczyznę? Nie możemy sami o sobie decydować, bo nie potrafimy? O tym upewniają naszych wrogów polscy zdrajcy i pożyteczni głupcy. Ta żałosna niewielka większość w 23 roku może wybrać upadek Polski. Myślę, że czas rozpocząć inną akcję, niż ośmieszanie rządzących, a raczej autentyczną edukację zmanipulowanego Narodu.

Obrazek użytkownika Centrystka

17-06-2021 [01:04] - Centrystka | Link:

"Ta żałosna niewielka większość" z pewnością wybierze,i to pewnie jeszcze przed 2023, ocalenie Polski przed jej kompletnym upadkiem, którego nie widzą tylko ci, którzy tego nie chcą widzieć,bo to zrujnowałoby ich obraz cudownej,najmądrzejszej i najuczciwszej władzy w dziejach RP.

Obrazek użytkownika J z L

17-06-2021 [07:57] - J z L | Link:

Jest pewna centralna reguła na ND. Im kto bardziej sam siebie prezentuje w opisach, że jest zwolennikiem zdrowego rozsądku, nienawidzi głupoty itp itd tym zazwyczaj większe bzdury wypisuje

Obrazek użytkownika Dorota M

18-06-2021 [17:06] - Dorota M | Link:

Twoja aktywność na tym blogu jest dowodem, że jesteś trollem i do tego niezbyt udanym. Niepotrzebnie twoi mocodawcy tracą. 

Obrazek użytkownika angela

16-06-2021 [13:34] - angela | Link:

No coz, jak bandziorów nie wsadza sie za kraty, to teraz bandziory będą rozliczac ludzi.
Reforma sądów az sie prosi, żeby kasta nie rządziła krajem.
PiS przegra, nie, PiS nie przegra, to Polska i Polacy, ci biedni przegrają. 
Ale coz, jeszcze raz sprawdza sie, " miales chamie zloty rog".
Dla mnie, to pikuś, mnie  jest dobrze, tylko jest pytanie, dlaczego ludzie dzialaja przeciw sobie.
Czy tej zlodziejskiej, niszczycielskiej grandy , ktora byla za nierządu rudego i jego kamaryli ludzie nie pamietaja?.
Ta krwiozercza walka o podzial funduszy unijnych, o kase,  przypomina tą przed euro .
Ile pieniedzy poszło bokiem, ile POLSKICH firm upadło, oni wiedzą. 
Broncie Polski ludzie.
Jeszcze dwa lata. Ruska propaganda antycovidowa  antyszczepionkowa namieszala naiwnym  w glowach, co odbilo się w Rzeszowie i na Podhalu. 
Za dwa lata wszystko sie zmieni, bo  rząd robi swoje, ludziom zyje sie lepiej, a Polska kwitnie.
I niech się nie cieszą antypolscy zdrajcy,
ludzie się szczepia,   Polska ewidentnie wychodzi z pandemii, nic im z tego nie wyjdzie, fakty stoją za rządem. 

 

Obrazek użytkownika J z L

16-06-2021 [19:27] - J z L | Link:

Zastanawia mnie jedna kwestia PiS rządzi ponad 6 lat! A program opozycji wygląda tak!
-jeba** PiS
- zlikwidować TVP
Serio?

Obrazek użytkownika angela

16-06-2021 [23:09] - angela | Link:

Opozycja nie ujawnia swojego programu, zeby im PiS nie podebral.
Pamietamy Tuska  pelne szuflady, tylko ze jak zdobyli władzę, szuflady okazaly się puste a nastapilo totalne  zwijanie Polski.
  Podobne pustoslowie z ich programem wyborczym dzieje się  teraz.
Jak pajacyki przebierają goleniami do unijnych pieniedzy.

Obrazek użytkownika Centrystka

17-06-2021 [00:40] - Centrystka | Link:

@Angelo
pamiętaj,że tylko "ciemny lud,który wszystko kupi (jak mawia prezes TVPiS Jacek K.) używał kiedyś nagminnie tego durnowatego zwrotu o zwijaniu Polski.Ale nawet u ciemnego ludu  minęła już moda te te durnoty,więc może zmień swój repertuar merytorycznych argumentów w komentarzach.

Obrazek użytkownika Jabe

17-06-2021 [10:07] - Jabe | Link:

@Angela  Pełne szuflady projektów ustaw miał mieć PiS. Skończyło się na doraźnym rządzeniu, prostackim rozdawnictwie i walce o więcej władzy, maskowanych propagandą.

Obrazek użytkownika Centrystka

17-06-2021 [23:06] - Centrystka | Link:

@Angelo
biedna kobieto,przecież widać gołym okiem,że to już początek końca tej władzy przekupującej wyborców ich własnymi pieniędzmi i ogłupiającą swoimi propagandowymi mediami,zwłaszcza TVPiS dostępnymi w całym kraju. Ale jak widać po twoich komentach,ta propaganda działa na co bardziej podatnych psychicznie wyborców. Przy okazji poczytaj sobie trochę z tych linków,które zamieściłam pod Kudłą i innymi "komentatorami" -   może ci to coś rozjaśni w tej biednej łepetynie..