Trzaskowski w Gdańsku o planie odbudowy RP...

Trzaskowski w Gdańsku o planie odbudowy RP- bezczelność tego człowieka, poraża
 
1. Rafał Trzaskowski już dawno przestał się zajmować Warszawą, choć jest jej prezydentem, a ostatnio odwiedza inne duże miasta, rządzone przez polityków Platformy i na otwartych spotkaniach zachęca do udziału w sierpniu w Olsztynie, w wydarzeniu pod nazwą „Campus Polska Przyszłości”.
Także w sobotę w sobotę w Gdańsku, na spotkaniu na otwartej przestrzeni z udziałem prezydent tego miasta Aleksandrą Dulkiewicz, przy symbolicznej frekwencji (uczestniczyło w nim zaledwie kilkadziesiąt osób) jak ma to w zwyczaju atakował rząd Zjednoczonej Prawicy i zachęcał do udziału w jego nowym politycznym przedsięwzięciu.
W pewnym momencie jednak niespodziewanie stwierdził, że ma „plan odbudowy Rzeczpospolitej Polskiej”, co brzmi jak smutny żart w zestawieniu z jego „sukcesami” po blisko już 3-letnim zarządzaniu Warszawą.
 
2. Rafał Trzaskowski nie ma żadnych zahamowań, żeby kłamać jak na zamówienie ale jeżeli prezydent Warszawy po 3 latach rządzenia i licznych „katastrofach” do których doprowadził, teraz mówi, że „ma plan odbudowy RP”, to bezczelność tego człowieka może tylko przerażać.
Przypomnijmy, że w lutym tego roku podczas z jednej z konwencji programowych Platformy, Trzaskowski przestawiał zamierzenia tej partii po zdobyciu władzy w Polsce w zakresie ochrony środowiska.
Człowiek, który odpowiada za to, że już od blisko 1,5 roku, co jakiś czas do Wisły i to długimi tygodniami płyną nieoczyszczone ścieki, prezydent miasta, które ma najwyższe ceny za odpady w Polsce, a także najbardziej awaryjną infrastrukturę techniczną, ma być wiarygodny dla Polaków, prezentując im jak przyszłe rządy Platformy uratują środowisko w naszym kraju.
Sytuacja w Warszawie jest oczywiście trudna z wielu powodów, także dlatego, że po 14. latach nieprzerwanego zarządzania miastem przez ludzi Platformy, wiele elementów infrastruktury technicznej, się po prostu „sypie”.
Każdy większy deszcz powoduje niedrożność kanalizacji burzowej i zalania dużych części miasta, awarie sieci ciepłowniczej zdarzają się w ciągu każdego sezonu grzewczego, a tej zimy to wręcz przekleństwo, nie ma dnia, żeby jakaś znacząca część miasta nie była pozbawiona ogrzewania, w mediach społecznościowych wręcz porównuje się Warszawę do Islandii, tyle jest codziennie gejzerów z ciepłą wodą wydobywającą się z pękniętych rur ciepłowniczych.
Wręcz „przekleństwem” dla Trzaskowskiego okazała się oczyszczalnia ścieków Czajka, wybudowana kosztem 4 mld zł, oddawana z pompą przez Hannę Gronkiewcz-Waltz z udziałem ówczesnego premiera Donalda Tuska w 2012 roku, która jest budowlanym bublem, a na same kary związane z zatruwaniem Wisły nieoczyszczonymi ściekami, wydano już kilkadziesiąt milionów złotych.
 
3. Z kolei na początku maja uczestnicząc zdalnie w panelu zorganizowanym przez Atlantic Council dotyczącym pandemii koronawirusa i szczepień przeciw Covid 19, Trzaskowski wspiął się wręcz na Himalaje kłamstwa.
Trzaskowski poinformował bowiem pozostałych panelistów i prowadzącego, że to on osobiście uratował sytuację w Warszawie, zabezpieczając odpowiednie ilości odzieży ochronnej, sprzętu medycznego, łóżek w szpitalach, wreszcie teraz opracował i wdraża system szczepień mieszkańców miasta.
Jak twierdził w sytuacji kiedy rząd doprowadził do chaosu już podczas drugiej i trzeciej fali Covid 19, on „wziął odpowiedzialność w swoje ręce”, zareagował bardzo szybko, bo „lepiej od rządu wiedział, jak przygotować się do walki z pandemią”.
 
4. Na te bezprzykładne kłamstwa zareagował zarówno minister zdrowia Adam Niedzielski pisząc na jednym z portali społecznościowych, że „czasem brak słów by skomentować kłamstwo przeplatane megalomanią” jak i wojewoda mazowiecki Konstanty Radziwiłł, który koordynuje organizację ochrony zdrowia i walkę z pandemią koranwirusa na terenie Mazowsza.
Jak podkreślał wtedy wojewoda jeżeli z kimś z zarządzających Warszawą miał kontakt w sprawach ochrony zdrowia w ciągu ostatniego roku to byli zastępcy Trzaskowskiego, a on sam najczęściej był nieobecny w urzędzie.
Teraz Trzaskowski ogłasza, że ma plan odbudowy RP ale kto mu w ten plan uwierzy, skoro od 3 lat nie jest w stanie rozwiązać problemów związanych ze ściekami, a ostatnio także ze śmieciami, których koszty dla mieszkańców są najwyższymi nie tylko w Polsce ale także wyższe niż w największych europejskich miastach.
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika u2

14-06-2021 [07:10] - u2 | Link:

"Także w sobotę w sobotę w Gdańsku, na spotkaniu na otwartej przestrzeni z udziałem prezydent tego miasta Aleksandrą Dulkiewicz, przy symbolicznej frekwencji (uczestniczyło w nim zaledwie kilkadziesiąt osób) jak ma to w zwyczaju atakował rząd"

Tu nie chodzi o frekwencję, bo nikt rozumny tam nie pójdzie, jeśli nie ma partyjnego interesu. Chodzi o medialny przekaz, aby pokazano w jak największej liczbie stacji.

Widać, że stare komuchy z SLD zjednoczyły się z liberałami-aferałami z PO. Zaś Prawica jest coraz bardziej rozbita. Pan premier Gowin to główny rozbijacz solidarności. W dodatku jest Konfederacja, partia rosyjska w Polsce, której jedynym celem jest odsunięcie PiS od władzy, co mówił Mikke w przypływie szczerości :-)

Obrazek użytkownika marsie

14-06-2021 [07:21] - marsie | Link:

Rzeszów – głupcze!
Taką tabliczkę powinni postawić na swych biurkach „pisowcy” którym wydaje się, że wdzięczny za „500+” Naród głosował będzie na nich do końca życia swojego lub ich!
(24:56)
Drogi Prezesie - pogoń do roboty te swoje „tłuste koty”!

Obrazek użytkownika Pers

14-06-2021 [07:50] - Pers | Link:

marsie
Żeby poznać wyniki wyborów w Rzeszowie musiałem przełączyć na Polsat i (brrrr...) TVN.
W TVP Info ANI MRU MRU.

Obrazek użytkownika Marek1taki

14-06-2021 [07:58] - Marek1taki | Link:

Jak się nie może zamknąć oczu to przynajmniej nie pokazuje się tego w telewizji a wtedy tego nie ma.

Obrazek użytkownika sake3

14-06-2021 [08:43] - sake3 | Link:

Wyniki wyborów w Rzeszowie wcale nie są winą prezesa czy tłustych kotów.Nasze społeczeństwo jest niesłychanie podatne na propagandę Nie jest to jednak rzekoma propaganda ,,pisowska'' z TVP Info tylko propaganda sączona z opozycyjnych ośrodków,mediów,polityków opozycji,celebrytów różnych ordynarnych portali bazujących na kłamstwach i fake newsach.Taka dawka okraszona zresztą wyzwiskami jest dobrze przyjmowana przez społeczeństwo wychowane na serialach a które nie jest zainteresowane ani sytuacją gospodarczą ani polityczną Polski a nawet nie reagujące na problemy.Szkalowanie Polski,upokarzanie przechodzi u nas bez echa.Co więcej winy szuka się własnie we władzy a nie tam gdzie powinno się znaleźć.

 

Obrazek użytkownika Jabe

14-06-2021 [09:17] - Jabe | Link:

A może jakiś konkret, bo Pani opinie wydają się być wyssane z palca. Zaś społeczeństwo jest winne, że nie docenia władzy. A co ma doceniać?

Obrazek użytkownika sake3

14-06-2021 [12:39] - sake3 | Link:

@Jabe....Chociażby dobre notowania gospodarcze,rosnące PKB ,małe bezrobocie to nie są konkrety?To jakich Pan oczekuje? Władzę oceni i doceni się dopiero wtedy jak ją obalicię(przecież z takim natężeniem to zapowiadacie).Cierpliwości,będzie po tak intensywnej nagonce mieli to zwoją upragnioną waaaadzę,a z nią nic.Łysa pała z ,,Bydgoszczu'' was poinformuje ,ze piniędzy nie ma i nie będzie''

Obrazek użytkownika Jabe

14-06-2021 [15:24] - Jabe | Link:

Pani znów zwraca się do jakiegoś wyimaginowanego kolektywu.

Obrazek użytkownika sake3

14-06-2021 [18:46] - sake3 | Link:

@Jabe...To Pan nie jest częścią tego kolektywu?Sądząc z wpisów jak najbardziej jest.

Obrazek użytkownika Kaciszek

14-06-2021 [22:52] - Kaciszek (niezweryfikowany) | Link:

Niestety trudno nie zgodzić się z opinią, że nasze społeczeństwo jest wyjątkowo podatne na propagandę. Np. głosowanie w Rzeszowie na liber-lewactwo wynika z zakompleksienia Polaków oraz z obcej kulturowo propagandy krajowej i zagranicznej.
Innym czynnikiem powodującym tak głupie głosowania Polaków jest fakt utraty prawdziwych polskich elit wyrżniętych przez Niemców i Rosjan.
Zastępcze elity czyli napakowane pieniędzmi dziwne ludki nie wystarczają aby podnieść poziom społeczeństwa bo nie mają żadnych zasad moralnych. Prawdziwych elit prawie nie ma a jeśli są to są skrzętnie zwalczane przez krajową i zagraniczną kontrabandę,

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

14-06-2021 [08:08] - NASZ_HENRY | Link:

Folksdojcze szkoleni  na kapo w  kampusie Trzaskowskiego ☺☻
 

Obrazek użytkownika Tezeusz

14-06-2021 [10:26] - Tezeusz | Link:

Trzaska to ten co pragnie i kocha dewiantow z LGBT i uchodźców najlepiej terrorystów,  to ten co ma gdzieś Stolicę i ja zasrał kompletnie ścieżkami..Komumikację miejską oddał Niemcom od których bierze kase na swoją promocję? Uwielbia Sorosa. .Program ma zerowy pluje na Polskę gdzie może.
I to on miał być Prezydentem RP. Niebywałe!

Bóg jednak nad nami czuwa
 

Obrazek użytkownika Marek1taki

14-06-2021 [10:31] - Marek1taki | Link:

To Bóg dał nam wybór między Dudą a Trzaskowskim czy kto inny?

Obrazek użytkownika Pers

14-06-2021 [11:21] - Pers | Link:

tezeusz
Ten tekst powinien cię zainteresować https://www.salon24.pl/u/salon...

Obrazek użytkownika Tezeusz

14-06-2021 [12:51] - Tezeusz | Link:

Jarek R. Czy kazdy palant pro soviecki z antypolskiego NEon24 zwanego Scierwoneonem musi być też idiotą.

Obrazek użytkownika sake3

14-06-2021 [13:08] - sake3 | Link:

@Pers.....Jest nawet co przytaczać-,blog największego bufona z S24.Ten tekścik ,,szedł u niego już ze trzy razy,bo pan Echo24 ma zwyczaj wielokrotnie powielać swoje gotowce.Jako geolog raczej nie jest ani zainteresowany zasobami Polski,ani ich eksploatacją,ani możliwościami geologii.Słynie z miłości i wazeliniarstwa do opozycji znajdując w niej kandydatów na prezydentów. Kosiniaka-Kamysza,Biedronia,Trzaskowskiego,Budkę wręcz uwielbia opisując jednakowym tekstem a raczej litaniami do św.Władysława,Rafała,Roberta,Borysława.ich zalety jako mężów stanu: Ocean dobroduszności,z malarskim zacięciem,artystyczną finezją,lwim pazurem,przyjaznym stosunkiem do świata i fachowością,szerokim uśmiechem''.Że też ilość wazeliny nie zalała ekranu.Do pana Kaczyńskiego jego stosunek jest zgoła inny i daleki od wymogów kindersztuby którą Echo24 tak się szczyci. 

Obrazek użytkownika Marek Kudła

14-06-2021 [16:49] - Marek Kudła | Link:

Trzaskowski ogłosił plan odbudowy Polski na jednym z „Lagrów” w Gdańsku.  Pierwszym punktem tego programu będzie likwidacja TVP.

J. Kaczyński i P. Kukis podpisali wspólną deklarację współpracy. PIS poprze ustawy Kukiza dotyczące reform ustrojowych, a Kukiz 15 poprze ustawy Nowego Ładu.  Brawo panowie !!!
 

Obrazek użytkownika Marek1taki

14-06-2021 [20:25] - Marek1taki | Link:

Z cyklu oświaty zdrowotnej dla histeryków i nie tylko wywiad z dr Basiukiewiczem. Człowiekiem bardzo spokojnym i wyważonym, ale mającym swoje zdanie:
https://www.youtube.com/watch?...