Konrad Rękas – sowiecka onuca

Czyja to onuca? Pytanie retoryczne. O to, czy śmierdzi już nie pytam.

Można śmiało powiedzieć totalny idiota, człowiek na usługach sowietów, kreatura która mieni się dziennikarzem, perfidny ruski człowiek udający polaka, zastanawiam się dlaczego siedzi w Polsce a nie w Rosji, Putin właśnie potrzebuje takich debili aby rozgrywać Polskę i świat, ale dni tego mongoła z KGB są policzone , zniszczy go choroba

Ruskie onuce do Polaków: Uczcie się od Putina!

"Zamiast ośmieszać się pouczaniem Putina - powinniśmy się od niego uczyć. [...] Uczmy się prawdziwej historii, poznawajmy zasady kształtowania rzeczywistości wokół nas. Bądźmy polskim zbiorowym Putinem!" - wzywa Konrad Rękas

Konrad Rękas, działacz rozmaitych partyjek i ruchów "narodowych", apeluje na portalu Konserwatyzm.pl Adama Wielomskiego o "uczenie się od Putina".
"Oczywistością jest, że II wojny światowej NIE WYWOŁAŁ Pakt Ribbentrop-Mołotow, tylko narastające sprzeczności interesów wielkich mocarstw. Nie rozumieliśmy tego w 1939 roku, ale już w 2019 naprawdę moglibyśmy wreszcie pojąć" - pisze Rękas.
Po atakach Władimira Putina na Polskę i oskarżaniu nas o współpracę z Adolfem Hitlerem, Rękas wypisuje:
"Zamiast ośmieszać się pouczaniem Putina – powinniśmy się od niego uczyć: zarówno osiągania celów politycznych, jak i ich umiejętnego uzasadniania, zgodnego z racją stanu własnego państwa".
I dodaje: "Smętne popiskiwania i przekonywanie Polaków, że jesteśmy już tylko skazani na wieczny los ofiar – zaczynają już brzmieć jak klątwa rzucana na nasz naród, zmuszany by wiecznie popełniał te same błędy. Ofiarami staniemy się bowiem dopiero wtedy – gdy się sami nimi poczujemy, tracąc resztki siły, godności i woli".
Dalej władze Polski nazywa "zarządcami Polski", a pracowników IPN "manipulatorami przeszłości". Twierdzi też, że zarówno polskie władze jak i IPN mają "zagranicznych mocodawców".
Dlatego zamiast słuchać ich wszystkich trzeba, powiada Rękas, uczyć się "prawdziwej historii" i poznawać "zasady kształtowania rzeczywistości wokół nas".
"Bądźmy polskim zbiorowym Putinem!" - kończy Rękas.

Wcześniej Rękas pisał w tekście "Wyzwoliny", że wkroczenie Sowietów do Polski było "koniecznością".

"Wkroczenie Armii Czerwonej na ziemie polskie było w pewnym momencie po prostu koniecznością historyczną, na którą ówcześni Polacy (a tym mniej my dzisiaj) niczego nie mogli poradzić. Jak ten fakt geopolityczny nazwiemy dziś – z punktu widzenia samej historii wydaje się być bez znaczenia. Liczy się to tylko w świecie propagandy, w którym użyteczne bywają nie fakty, ale właśnie etykiety, mające wywoływać emocje, niczym te napisy zapalające się nad widownią w studiach telewizyjnych, bez świadomości oglądających takie spektakle całkiem z zewnątrz" - twierdził na tym samym portalu.
Następnie dodawał: "Niemcy zamordowali przeszło 3 miliony etnicznych Polaków, a jak by nie liczyć – liczba polskich ofiar sowieckich i komunistycznych jest o dwa rzędy wielkości niższa. Dla tych, którzy nie wiedzą co to są te rzędy wielkości – to są dwa zera po cyfrze z przodu".
Jeszcze wcześniej na Konserwatyzm.pl przedrukowano wykład, jaki Rękas wygłosił na konferencji... w Kaliningradzie w listopadzie tego roku. Co tam robił? Ano wzywał do... odrzucenia koncepcji Trójmorza. "Niezależnie więc od tego czy zależy nam na wzmożeniu czynnika współpracy i integracji, czy uznajemy priorytet faktora narodowego – wizja Trójmorza/Międzymorza jest z nimi radykalnie sprzeczna i winna zostać odrzucona" - mówił. 
lro/konserwatyzm.pl

https://www.fronda.pl/a/ruskie-onuce-do-polakow-uczcie-sie-od-putina,138485.html

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Pers

10-06-2021 [21:44] - Pers | Link:

Boli was Rękas bo wali prawdę prosto w oczy?
Wasze wycie? Znakomicie! :))))))))

Obrazek użytkownika Ryan

11-06-2021 [07:38] - Ryan | Link:

pers
Komu nadano wczesniej nr.PESEL i polskie obywatelstwo.Tobie czy rekasowi

Obrazek użytkownika Pers

11-06-2021 [09:14] - Pers | Link:

rjanek
Kiedy wrócisz do adminowania neonem?
Ta ci dobrze szlo :)))

Obrazek użytkownika Kaczysta

10-06-2021 [21:52] - Kaczysta | Link:

Gwiazda ze szamba
Kawał ruja!!!

Obrazek użytkownika J z L

10-06-2021 [22:26] - J z L | Link:

Kaczysta 
Jakie szambo taka gwiazda
Czyli Toy-toy i parch

Obrazek użytkownika Ryan

11-06-2021 [06:51] - Ryan | Link:

Ale którym dupowłazom Kremla jak polskojęzyczny Rekas nie przeszkadza nawet otwarte bujanie się Putina z Żydami i jego religia Leninizmu wraz z oczernianiem Polski.
Ale nie dziwcie się Rekasowi gdy zobaczycie jego C.V
Matka ukrainka, a ojciec to b.wysokiej rangą partyjny politruk z PZPR w Chełmie.Sam konradek zaliczył już kilka partii a teraz zwiał do Szkocji na zmywak u pakistanca

Obrazek użytkownika J z L

11-06-2021 [20:10] - J z L | Link:

rzeczywiscie rodzice prima sort

Obrazek użytkownika u2

10-06-2021 [22:03] - u2 | Link:

"Bądźmy polskim zbiorowym Putinem!" - kończy Rękas.

Przecież W.W. Putin ma obecnie 68 lat. Czas na emeryturkę, a nie na straszenie ludzi.

Obrazek użytkownika Ryan

11-06-2021 [06:39] - Ryan | Link:

Rekas jako działacz Samoobrony skazany za fałszowanie indeksu szkolnego KUL.
 Skazany został na rok więzienia w zawieszeniu na trzy lata.Wcześniej ten oszust był prawomocnie skazany za podrobienie podpisów różnych osób we wniosku o rejestrację stowarzyszenia Legia Akademicką Konrad R. dostał za ten czyn prawomocnie 10 miesięcy więzienia.
Padalec

Obrazek użytkownika J z L

11-06-2021 [20:09] - J z L | Link:

ryan
i padalec i sowiecka wsza łonowa

Obrazek użytkownika AŁTORYDET

11-06-2021 [07:14] - AŁTORYDET | Link:

W jednym rękas ma rację: powinniśmy przynajmniej częściowo naśladować Putina. On wsadza do więzienia tych, którzy kwestionują rosyjską propagandę historii. My powinniśmy wsadzić rękasa, za twierdzenie, że sowieci odpowiadają za śmierć 30 tysięcy Polaków !!!!! To kłamstwo tak samo podłe, jak "polskie obozy koncentracyjne". No i ta troska o zabitych "etnicznych Polaków". Co za bydlę.... Brak słów. 

Obrazek użytkownika Niezalogowany

11-06-2021 [10:00] - Niezalogowany | Link:

"Boli was Rękas bo wali prawdę prosto w oczy?"
Nie boli, ale budzi uczucia w zakresie między politowaniem (nad jego głupotami pseudohistorycznymi) a obrzydzeniem (do jego radosnego wysługiwania się patologicznej Rosji).
A rosyjski agent wpływu nigdy nie powie prawdy. Będzie jedynie dezinformował.