Atak trolli na portal NB spalił na panewce

Dwa miesiące temu kilkuosobowa grupa trolli zaatakowała portal Nasze Blogi.
Cel ich był jeden.Zakłócić błogi spokój i zniszczyć dobrą opinie jaką cieszył się portal.

Niestety(na szczęście) ale atak okazał się nieskuteczny.
Jak zapodaję dziś SimilarWeb w Maju nastąpił wzrost ilości odsłon o blisko 4% a w klasyfikacji krajowych portali przeskok o blisko 7 tys miejsc w górę. Ale trolle z Anglii byli mało aktywni.Wzrost ich udziału w odsłonach to marne 22%
Cała więc akcja tych desantowców spaliła na panewce.
Czy bloger Pers nie miał tu racji
Podsumowując.
Pogonić trolli z portalu raz na zawsze

https://www.similarweb.com/website/naszeblogi.pl/#overview

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika u2

07-06-2021 [23:05] - u2 | Link:

Troll internetowy to osoba, która celowo zakłóca dyskusję w internecie atakując personalnie uczestników dyskusji. To jest nie tylko moja definicja. W takim rozumieniu NaszeBlogi nigdy nie były atakowane. Jest spora grupa osób o pro-rosyjskich sympatiach z Persikiem na czele, ale to są nieszkodliwe trolle. Można je spokojnie ignorować. Tylko ubarwiają dyskusje :-)

Obrazek użytkownika sake3

08-06-2021 [09:16] - sake3 | Link:

@u2......No skoro Pers mniej groźny to spoko,ale warto wymienić tych bardziej agresywnych.

Obrazek użytkownika Pers

07-06-2021 [23:07] - Pers | Link:

Masz rację husky.
Tam, skąd was poganialiśmy to statystyki rosły.
Np. niepoprawni.pl mają pozycję 14 240 a Neon24  3 661
Różnica jest wyraźna.
To co się rzucasz?

//Podsumowując.
Pogonić trolli z portalu raz na zawsze//
Będziecie pogonieni. Bądź spokojny :)))

Obrazek użytkownika Kaczysta

08-06-2021 [06:45] - Kaczysta | Link:

I znów Ruszkiewicz został jak ten Himilsbach z angielskim
A nawet więcej

https://niezlomni.com/jan-himilsbach-z-tym-angielskim-zostane-jak-ten-chuj/

Obrazek użytkownika Kaczysta

08-06-2021 [06:50] - Kaczysta | Link:

Pers
Ty tak serio z tym wynikiem Szamba24 r.u
Bo ja widzę że jedziecie ostro ale w dół
-11%
4,378

Kłamie

https://www.similarweb.com/website/neon24.pl/#overview
 

Obrazek użytkownika Pers

08-06-2021 [09:27] - Pers | Link:

kaczysta
Ale między 4 000 a 14 000 ciągle jest 10 000 różnicy :)))))))

Obrazek użytkownika Jabe

07-06-2021 [23:13] - Jabe | Link:

Zapewne po to Was tu sprowadzono, żeby zwiększyć ilość, bo przecież nie jakość.

Obrazek użytkownika Kaczysta

08-06-2021 [07:05] - Kaczysta | Link:

Jabe
Kiedy ostatni raz napisal pan ciekawa notke

Obrazek użytkownika jazgdyni

07-06-2021 [23:48] - jazgdyni | Link:

Cześć Józefie

Ataki trolli nawet jeśli ustaną, to zostawiają brzydki ślad - generują pożytecznych idiotów. Z Anglii dużo ataków nie ma. Centrum internetowych, antypolskich ataków to Szwecja. Tam się już w 1968 chroniła bolszewicka żydokomuna. A tu widać, że najwięcej pożytecznych idiotów, notorycznych krytykantów wszystkiego, pisze z Reichu. To juz właściwie Volksdojcze, bo o Polakach piszą - wy.

Niestety, czasami administracja nie radzi sobie z tym hejterstwem, których głównym zajęciem jest niszczenie dyskusji.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

08-06-2021 [08:36] - rolnik z mazur | Link:

@ jaz
To wy towarzyszu jak czytam decydujecie kto Polak a kto nie. A wy jesteście Polak czy szabesgoj towarzyszu ? Pzdr

Obrazek użytkownika Tezeusz

08-06-2021 [09:17] - Tezeusz | Link:

Rolnik stan przed lustrem co widzisz.....pejsy.!

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

08-06-2021 [10:30] - rolnik z mazur | Link:

@ Tezeusz, 

jak ty nic nie rozumiesz. Nie ci z pejsami są grozni! Ci się nie kryją. Grozni są ci co pozmieniali nazwiska, poscinali pejsy i noszą garniaki od Bossa. Wbij to sobie do łba i nie pisz bzdur. Pzdr

Obrazek użytkownika jazgdyni

08-06-2021 [12:26] - jazgdyni | Link:

Nie. To twój bliski kolegaz Reichu sam powiedział - u was nie ma nawet fabryki zapałek. Was? U Polaków? Czyli Volksdojcz jak nic.

A jak Ciebie Mazurze niemiaszki traktują? Z całym naleznym szacunkiem?

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

08-06-2021 [12:54] - rolnik z mazur | Link:

@ jaz

Z takim jaki sobie wyrobisz. Niemcy to specyficzny naród. Albo masz ich na karku albo pod nogami. To podobno Churchill powiedział i ja się z tym zgadzam. Niemiec lezacemu dokopie a Polak pomoże wstać. Nie przesadzał bym z tymi trolami. Każdej władzy trzeba patrzeć dokładnie na lepkie łapy. Pzdr

Obrazek użytkownika tricolour

08-06-2021 [14:42] - tricolour | Link:

@JzG

Hehehe. Jednego zabolało sformułowanie, że abortuje się pokraki, drugiego boli oczywista prawda, że już nawet fabryki zapałek nie ma. Wstyd i uczucie poniżenia zostało zamienione na volksdojcza. Bez względu na epitet nie zmieni to faktu, że na rozkaz z Berlina trzeba zamknąć kopalnie czyli wyłączyć 50GW mocy. Zostaną chińskie panele i duńskie wiatraki, a zapałek do świec i tak nie będzie.

Obrazek użytkownika sake3

08-06-2021 [09:37] - sake3 | Link:

@Jazgdyni......Nie tylko krytykanctwo świadczy o trollingu.Inną jego formą jest zbaczanie z tematu i przechodzenie na inny do znudzenia powtarzany i wałkowany.,,Specjaliści'' potrafią każdy tekst sprowadzić do tematu maseczek,szczepień,czipów ,obroży jako rzekomego symbolu reżimu władzy obecnej.Nieustanne jatrzenie ,narzekanie przypisywanie krwi na rękach,złodziejstwa,bandytyzmu ma jeden cel,obalenie tej władzy.Czego tu już nie dowiedzieliśmy się od zawsze tych samych ,,ekspertów''-rząd nie sprowadził respiratorów-rząd sprowadził respiratory które pogarszają chorobę,jest covid a rząd to ignoruje-nie ma covidu,to tylko wymysł rządu,maseczki (namordniki) są zbrodnicze-rząd nie sprowadził maseczek-Szumowski jest gangsterem-Szumowski nic nie robi tylko jeździ na nartach.Te sprzeczne ze sobą komentarze i wpisy pokazują skalę dezinformacji społeczeństwa.Całość okraszona zostaje hasełkiem ,,rząd won'' a komentatorzy okrzyknięci debilami z nieuchronnym,,nie czytasz tekstu ze zrozumieniem''.Teraz opozycja widzi swoją szansę dojścia do władzy a trolle zapach pieniędzy za zdwojenie wysiłków.

Obrazek użytkownika u2

08-06-2021 [00:29] - u2 | Link:

głównym zajęciem jest niszczenie dyskusji

Ja tam naprawdę lubię trolli, oni znacznie ubarwiają dyskusję, a i tak przekazu artykułu nigdy nie zmienią :)

Obrazek użytkownika Centrystka

08-06-2021 [01:54] - Centrystka | Link:

Od jakiegoś czasu bywam dość często na NB,ale jakoś w żaden sposób nie zauważyłam "zmasowanego ataku trolli na NB" (podobno pochodzących z Anglii,Niemiec i Szwecji), który to atak miał spalić na panewce. Wielu użytkowników NB uważa,że dyskusja  tutaj polegać winna na zasadach TWA,a kto ma inne zdanie i zaburza błogi spokój tzw. "dyskutantom", ten od razu staje się trollem,bo nienawidzi Polski,ergo jest płatnym agentem obcych wywiadów i targowiczaninem. W ten sposób tacy ynteligientni inaczej użytkownicy NB zaniżają skutecznie poziom tego portalu. No,a teraz to mnie się dostanie, zresztą nie po raz pierwszy i zapewne nie ostatni - czekam!

Obrazek użytkownika Tezeusz

08-06-2021 [06:04] - Tezeusz | Link:

Ich matecznik to Ścierwoneon („Niezależny Dziennik Polityczny”), antypolski pro sowiecki portalik tuba Putina. Nawet o tym można znależdż informację w wielu mediach nie tylko w NB ale w Ablicli, Pressmanii, Niezależnej itp..Kim są ci antypolscy trolle na NB - wiemy - sami się niemal codziennie ujawniają. Infekują portale, uniemożliwiają dyskusję obrażając innych taka metoda sowieckiego łajna. Co z nimi będzie ? Portale internetowe są od dawna w zaintersowaniu Służb Ochrony Państwa szczególnie tzw  "tuba Putina" to są dane ogólnodostępne. Jakie jest zadanie patriotów - ujawniać wrogów Polski. Pokazywać kim są, podawać konkretne ich działania.
Konkret to konkret !
https://naszeblogi.pl/58502-an...
https://niezalezna.pl/398471-p...

Obrazek użytkownika Kaczysta

08-06-2021 [06:53] - Kaczysta | Link:

Jest prawie dobrze ale mogłoby być nieco lepiej zwłaszcza w oczekiwaniu na moderację.Inna strefa czasowa to też problem pisania w godzinach nocnych.Trochę to irytujące.
Ale może administracja coś z tym zrobi

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

08-06-2021 [07:35] - NASZ_HENRY | Link:

Po wpuszczeniu kotów i psów hałas wzrósł o 4dB, jeśli to było celem Admina, to mu się udało  ☺☻
 

Obrazek użytkownika tricolour

08-06-2021 [07:53] - tricolour | Link:

No, jeżeli dyskusja ma polegać na tym, że jeden coś wysmaży dlugaśnego, a reszta potakiwaczy ma mu kadzić i ubóstwiać tudzież donosić wazeliny hektolitrami, by autor mógł się ślisko pomiziać z każdym, który go wcześniej wychwalał pod niebiosa, to taka dyskusja - co już nie raz widzieć można było - polega na tym, by brylować. Wyłącznie.

I pół biedy gdy wypowiedź pretendenta do tytułu najbardziej oślizłego forumowicza ma sens. Znacznie gorzej gdy mały jasio pisze bez sensu, a oczekuje ochów i achów, by karmić nimi rozdęte ego.

A gdy to się nie udaje, gdy stoi suchy i nie wylizany przez towarzystwo, to narzeka, że dyskusja zepsuta.

Poza tym, to jest fakt, rzeczywiście ostatnio nastąpił atak trolli, z gotowymi tekstami, trolli partyjnych i betonowych. Małe to ma znacznie, bo komunikacja na zasadzie rzucania grochem o ścianę lub mówienia dziada do obrazu przegrywa z nowoczesnymi protokołami.

Obrazek użytkownika Trotelreiner

08-06-2021 [08:22] - Trotelreiner (niezweryfikowany) | Link:

Mylisz się...a może to tylko propaganda?
Trolle juz opanowały NB,a obawiam się,że też "derekcję".
Jeżeli Admin puszcza takie coś:

>>21-05-2021 [17:45] - Marek Kudła | Link: Co ?  Znowu się Kudła nie
Co ?  Znowu się Kudła nie podobie ?!  Pytam stadka ofiar PRL-u, sierot Tuska, wściekłych, lewackich 
burków na NB z Persem i Jabe na czele watahy (nie mylić z wściekłymi macicami) ! He, he,
he, bo Kudła wam powiedział prawdę, że jesteście szkodnikami, wrzodami na dupie naszej
Ojczyzny i obłąkanymi  nienawiścią do Polski ?!!!  A job wasza mać !!!>>>

I mi pisze,:" że on tak ma" i potem mnie zawiesza i usuwa mój blog...to co ja mam o tym myśleć?

Pewnie ten komentarz też wyladuje w śmieciach...€ przeciw skórce od banana....zakład?

 

Obrazek użytkownika Trotelreiner

08-06-2021 [09:21] - Trotelreiner (niezweryfikowany) | Link:

Chcesz mój komentarz zastępczy?
https://youtu.be/ZTZsZjGxyCc

Właściwy komentarz ...hokus pokus..i nie ma :-)))

Obrazek użytkownika jazgdyni

08-06-2021 [19:46] - jazgdyni | Link:

Marnie....

Pokazujesz już to po raz 25. Co robi język w gębie? Przejście do kultur obrazkowych?

Obrazek użytkownika J z L

08-06-2021 [18:02] - J z L | Link:

Potraktujcie ten wpis z przymrużeniem oka
Please

Obrazek użytkownika Andy51

09-06-2021 [13:05] - Andy51 | Link:

Jaczejka składająca się z tych samych trolli w ilości 5-6 sztuk, próbuje "rozwalić" ten konserwatywny portal.