Antypolscy propagandziści uczcili Święto 3-go Maja

  Oto jaki tytuł znalazłam w portalu Newsnow.co.uk {TUTAJ}: "Is Poland At Risk For Atrocity Crimes?". Ten artykuł, napisany przez Marka Leona Goldberga {TUTAJ} ukazał się dziś, 3 maja 2021.  Autor wyjaśnia:

  "“Atrocity crimes” is generally understood to encompass genocide, crimes against humanity and war crimes.".

  Skąd mu to przyszło do glowy?  Jest to efekt rozmowy z dziennikarką Annie Hylton, która twierdzi, że:

  "My guest today, Annie Hylton is an independent investigative journalist who examined the increase in gender-based violence in Poland in the context of the country’s vulnerability to atrocity crimes. (...)  As she explains, there is research suggesting that the erosion of women’s rights precedes atrocity crimes. And we discuss her reporting from Poland at length in this conversation.".

  Dołączony jest zapis audio rozmowy z Annie Hylton.  Goldberg w swoim tekście poprzedza go stwierdzeniami:

  "This includes Poland, where even before the pandemic levels of gender based violence were extremely high.  During the first month of the lockdown in March 2020, the country’s largest women’s rights center received a 50% increase in calls to its emergency domestic abuse hotline.
This COVID-induced spike in gender-based violence in Poland comes as the country is deep into a democratic backslide. The government of Poland is controlled by the ruling Law and Justice Party which has eroded media freedom and eviscerated the independence of the judiciary, among other anti-democratic moves.  The government is also reactionary in its worldview, including on issues related to gender. It has imposed a near-total ban on abortion and is seeking to withdraw from a key treaty to combat violence against women known as the Istanbul Convention.".

  Jak więc widać, Goldberg i Hylton wmawiają nam, że częściowy zakaz aborcji prowadzi do ludobójstwa, zbrodni przeciw ludzkości oraz zbrodni wojennych.  Oskarżają o to wszystko Polskę.  Nie jest przypadkiem, iż czynią to w dniu święta narodowego Polski, czyli 3-go maja.

  "

.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

03-05-2021 [13:29] - NASZ_HENRY | Link:

Goldberg i wszystko jasne ☺☻
 

Obrazek użytkownika u2

03-05-2021 [13:59] - u2 | Link:

napisany przez Marka Leona Goldberga

Aby nie z 'narodu wybranego' ? Oni dyszą nienawiścią wobec Polski. Takich antypolskich komentarzy ich autorstwa są setki.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

03-05-2021 [14:54] - Imć Waszeć | Link:

Dyszą nienawiścią, to mało powiedziane. Sumliński staje w poprzek "polskiej" polityce przywracania "pamięci" i "polskości":
"Żydzi obdzierali Polaków ze skóry, solili, na koniec mordowali!":
https://www.youtube.com/watch?...

Obrazek użytkownika Kazimierz Koziorowski

03-05-2021 [14:28] - Kazimierz Kozio... | Link:

dobrze ze autorka ten akt agresji zauwaza ale gdzie znow sa tenkraju sluzby dyplomatyczne! to jest kolejny krok na drodze grillowania polinu. stalin w 1939 musial zadbac o bezpieczenstwo prawoslawnej ludnosci IIRP. czyzby wlasnie szykowala sie ekspedycja'2021 do zadbania o bezpieczenstwo mniejszosci etnicznych na terenie polinu?!

Obrazek użytkownika jazgdyni

03-05-2021 [15:55] - jazgdyni | Link:

Jaki motyw stoi za taką informacją - wiadomo.

Natomiast nie jestem w stanie zrozumieć, jaki trzeba mieć typ osobowości, by takie obelżywe łgarstwa wymyślać i publikować. To się nie mieści w standardowej klasyfikacji psychologii. Natomiast w psychiatrii istnieje zespół Delbrücka - kłamstwo patologiczne, często określane jako mitomania. Czyli w tym drastycznym przypadku mamy do czynienia z osobami ciężko chorymi psychicznie, na nieszczęście będącymi aktywistami, czy dziennikarzami.
Staram się być ścisły i racjonalny. Lecz i tak wiem, że to jest klasyczny, świadomy goebbelsowski paszkwil. I tak w odpowiedzi winien zostać nazwany i napiętnowany.

Obrazek użytkownika sake3

03-05-2021 [16:30] - sake3 | Link:

@jazgdyni.....Nie okresliłabym tego jako mitomanię.Za wszystkim bowiem stoi pieniądz a dopiero póżniej psychika.Pieniądze do wzięcia duże ale i poprzeczka ustawiona wysoko i coraz to się wznosi,więc i pomysłowość musi pracować na pełnych obrotach.

Obrazek użytkownika jazgdyni

03-05-2021 [16:51] - jazgdyni | Link:

No właśnie.
Stą ostatnie zdanie mojego komentarza.

Obrazek użytkownika mmisiek

03-05-2021 [16:59] - mmisiek | Link:

"Goldberg i Hylton wmawiają nam, że częściowy zakaz aborcji prowadzi do ludobójstwa..."
 
Wyższość myślenia talmudycznego nad normalnym logicznym polega na tym, że bez problemu można tam uzasadnić każdy absurd zależnie od bieżących potrzeb.
 

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

03-05-2021 [18:30] - Imć Waszeć | Link:

Sugeruje Pan, że ich osiągnięcia w nauce, a w szczególności w matematyce są wynikiem tego, że na terenie ludów zwierzęcych muszą się starać wysoce upodabniać w wyglądzie oraz w myśleniu?

Obrazek użytkownika mmisiek

04-05-2021 [03:34] - mmisiek | Link:

W matematyce talmudyzm wykrzacza się już przy dodawaniu na pięciu palcach i tego żaden najsprytniejszy rabin ani Goldbaum nie przeskoczy. Im dalej od nauk ścisłych tym większe pole do popisu i przy całym swoim pokręceniu oni dosyć wyraźnie zdają sobie z tego sprawę, może nawet podświadomie.
 

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

03-05-2021 [17:38] - rolnik z mazur | Link:

Na pochyłe drzewo każda koza skacze. Albo lepiej- plują ci na mordę a nic to - deszcz pada. Taka mądrość etapu - obrzydzić Polskę Polakom. Pzdr
 

Obrazek użytkownika spike

03-05-2021 [22:42] - spike | Link:

Jak długo Polacy będą tolerować tą mniejszość wyznaniową (co jest wątpliwe), nazywając ją narodem, tak długo ta mniejszość będzie Polakami gardzić, co czyni od wieków, często kolaborując z wrogami Polski. Prezydent Mościcki miał odwagę, zdelegalizował ich, na nieszczęście Prezydent Kaczyński dał się omotać, pozwalając na reaktywację, na nowo odrodziła się "wilcza jama", skutki co jakiś czas odczuwamy, jak długo na to pozwolimy?