Przejdź do treści
Strona główna

menu-top1

  • Blogerzy
  • Komentarze
User account menu
  • Moje wpisy
  • Zaloguj

Ósma rocznica śmierci Tomasza "Seawolfa" Mierzwińskiego

JzL, 02.05.2021
Osiem lat temu, 1 maja 2013r. zmarł w Gdyni – Tomasz „Seawolf” Mierzwiński.

Miał zaledwie 48 lat.
Zostały po nim trzy niezwykłe książki: „Alfabet Seawolfa” (do dziś aktualny!) oraz wydane już pośmiertnie „Dziennik Pokładowy” i „Seawolf o polityce”.
Pamiętajmy o ludziach, którzy dołożyli swą małą cegiełkę do dobrej zmiany.
Pamiętajmy o Tomku „Seawolfie” Mierzwińskim
Tutaj link do kilku haseł z „Alfabetu Seawolfa”.
wpolityce.pl
  • Zaloguj lub zarejestruj się aby dodawać komentarze
  • Odsłony: 2368
Domyślny avatar

Trotelreiner

02.05.2021 19:20

To już 8 lat???
Znałem się z Nim z s24...
Wieczny odpoczynek racz dać Mu Panie...
J z L

JzL

02.05.2021 19:33

Dodane przez Trotelreiner w odpowiedzi na To już 8 lat???

"Ci, z którymi walczył, najbardziej boją się karykatury. A on im jej dostarczał"
wpolityce.pl
Ryan

Ryan

02.05.2021 22:47

Jedyny portal ktory o tym pisze i wspomina.
Dziś autora mało kto pamięta, bo 8 lat w tych czasach to niemal lata świetlne, ale terminy, które wprowadził do powszechnego użytku pozostały z nami do dziś jako choćby: „pancerna brzoza”, czy „seryjny samobójca”.
R.I.P
Kazimierz Koziorowski

Kazimierz Koziorowski

03.05.2021 00:14

tak sie srodowisko NB pozmienialo ze gdyby sw. pamieci Seawolf zyl to juz od dawna bylby stad wyoutowany
Domyślny avatar

Boruta

03.05.2021 12:19

Dodane przez Kazimierz Kozi… w odpowiedzi na tak sie srodowisko NB

Prawdopodobnie tak.
PS
​A tak na marginesie to, bardzo go teraz brakuje.
AŁTORYDET

AŁTORYDET

03.05.2021 07:20

Ogromnie żal Jego odejścia. Mądry i uczciwy to był człowiek. Niech spoczywa w spokoju.
NASZ_HENRY

NASZ_HENRY

03.05.2021 08:36

Seawolf  Naszym_Przyjacielem był [*]
Zofia

Zofia

03.05.2021 10:50

Zawsze czytałam jego wpisy. Były mądre, niezwykle trafne a i chwilami zabawne. Wspaniały człowiek choć osobiście nieznany ale bardzo bliski w moich poglądach i w postrzeganiu sytuacji w polityce. Zastąpił Go Lech Makowiecki swoimi pięknymi i mądrymi wierszami, ale niestety jest Go coraz mniej na tym blogu.
sake3

sake2020

03.05.2021 12:32

To tylko osiem lat a jakaż róznica w blogowaniu pana Mierzwińskiego a obecnymi tu blogerami.Przepychanki słowne,wyzwiska,wypominanie kto kogo i z jakiego portalu wyrzucił i nieustanne walenie w rząd.Seawolf potrafił swoją krytykę uzasadnić,poprzeć dowodami szkoda ,że taki przykład blogowania odszedł w niepamięć.
J z L

JzL

03.05.2021 14:32

Dodane przez sake3 w odpowiedzi na To tylko osiem lat a jakaż

Pisał na wielu prawicowych (i nie tylko) portalach.Nigdzie nie znajdziecie wzmianki o tym wielkim blogerze w rocznice Jego smierci
Wstyd
sake3

sake2020

03.05.2021 15:14

Dodane przez J z L w odpowiedzi na Pisał na wielu prawicowych (i

@JzL.....Bo pamięć Polaków jest ulotna.Liczy sie tylko tu i teraz.
JzL
Nazwa bloga:
Great minds discuss ideas; average minds discuss events; small minds discuss people
Zawód:
Przedsiębiorca
Miasto:
Londyn

Statystyka blogera

Liczba wpisów: 660
Liczba wyświetleń: 1,726,596
Liczba komentarzy: 7,576

Ostatnie wpisy blogera

  • Świat się dowiedział o Rzezi Wołyńskiej i tylko to się liczy
  • Zełenski bez Orderu Orła Białego
  • Tak senator KO dziękował Kacprzykowi

Moje ostatnie komentarze

  • Kilka dni temu  tusk mówił, że popiera i rozumie decyzję Prezydenta Nawrockiego ale odebrał telefon z Berlina i już nie  popiera i nie rozumie tej decyzji. Jaka to jest szmata bez…
  • Skoro ukraińscy notable oddają Polsce ordery i odznaczenia to do pełni szczęścia brakuje nam już tylko zwrotu tegorocznej subwencji budżetowej przez Związek Ukraińców w Polsce, siedlisko wołyńskich…
  • Na znak protestu przeciwko decyzji o odebraniu Wołodymyrowi Zełenskiemu Orderu Orła Białego, Sławomir Nowak oddał otrzymany podczas swojego pobytu na Ukrainie zegarek.

Najpopularniejsze wpisy blogera

  • NEon24 - moja cierpliwość się skończyła
  • Zaszczepieni kontra niezaszczepieni!
  • Bloger Marek Sawicki nie żyje

Ostatnio komentowane

  • mada, A meble sobie zostawił? Czy jeszcze przeszukuje.
  • mada, Muszę przeprosić @trójkolorowego, bo przez chwilę myślałem, że to on pisze to od siebie.
  • wielkopolskizdzichu, "Ukraina nie wejdzie do Europy z mordercami na sztandarach. "Kto zabroni UE przyjąć Ukrainę?Przecież Poiska z PiS u steru władzy z UE się wypisze. 

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2008 - 2026, naszeblogi.pl

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | tvrepublika.pl | albicla.com

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się tu. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek. | Polityka Prywatności

Footer

  • Kontakt
  • Nasze zasady
  • Ciasteczka "cookies"
  • Polityka prywatności