CO TO JEST UE? Notka sprzed 5 lat...A co mi tam...druga~!

Tak...to jest tabelka "pozyczona" z Niezaleznej.pl :-)

Tabelka opracowana przez tych samych speców z sondażowni,którzy wieszczyli,że UK zostanie w UE!! 
Mam ten luksus,że mam pod ręką młodych ludzi...prawie z całej Europy,prawie...bo Rosja to też Europa...jak slimak jest rybą.
Irlandczycy tylko wzruszyli ramionami na wieść o Brexicie,jeden Szkot był tak wstrząśnięty...że uniósł lewą brew (sic!) :-))
Dwóch żabojadów...w wieku 20 i 22 lata...mamy dość UE i jak zapadnie decyzja o referendum...to zagłosujemy za wyjściem...przeciez UE to Niemcy! 
No i Włosi...matryce lira juz w 2008 odkurzyli i tylko czekają...skoro ministrowie i sam premier jadą grubymi słowami na ten bajzel,to sprawa już dojrzewa.
Od dawna piszę,że UE się rozleci do 2020 z marginesem dwuletnim...z tym,że ja przewidywałem najpierw upadek strefy Schengen,ale Anglia to pierwszy klocek domina...
Jeżeli faktycznie Italia,Grecja,Hiszpania,Francja i Benelux zagrozi Niemcom wyjściem...to Islamska Republika Niemiecka...padnie...pod mieczem Proroka i we własnych odchodach.
Co do sondażowni...to nie są żadne firmy zajmujące się sondażami,tylko spełniające rozkazy władzy...stąd szok w nocy u Angoli :-))
Teraz wielka rola przed Węgrami,Czechami,Słowacja i Polską...dobrać jeszcze wahających się z byłego "obozu radzieckiego" i pomachać Niemcom piktogramem "EXIT".
PS.Tytuł notki,to autentyk z ulicy londyńskiej...:-)

€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€

 W najbliższych dniach będzie referendum w Wielkiej Brytanii,jeżeli go nie sfałszują,a Anglicy zagłosują za wyjściem,to będzie to pierwszy klocek domina.
Ale ja mam inne przeliczenia:
1.Upadek strefy Schengen
2.Upadek waluty [bezwartościowego papieru] € 
3.Rozpad UE na kilka "stref"...czyli państw załozycielskich,Hiszpanii,Portugalii, może Grecja?
4.Reszta planktonu,czyli dojnych krów przyjętych do UE,aby było kogo doić.
Wg. moich obliczeń [dalej bez wyników angielskiego referendum] koniec UE powinien się zakończyć do 2020 roku.
Ta flaga z ruska gwiazdą...mozna snuc różne teorie...może Gwiazda Dawida...a może zamienic ja na niemiecką? 
Co najbardziej przyspieszy upadek UE? 
Dwa miliony "bojowników" z ISIS oraz grup terrorystycznych,które nigdy nie zostały rozbite,a wręcz handluje się z nimi bronią (sic!) 
Wielki mułła z Arabii Saudyjskiej zapowiedział publicznie,ze nie spoczną dopóki na Bazylice św.Piotra nie zawiśnie flaga Mahometa,dopóki nie zrobia z Luwru meczetu,a z Wieży Eiffla minaretu...żartował? Jak znam wyznawców Proroka,a znam, to oni nie maja poczucia humoru...
Widziałem sam..godzina 5 rano...duzy plac w pewnym mieście w Emiratach...na oko 5 tysięcy "wiernych" klęczy na dywanikach i modli się...pokażcie mi,który kraj katolicki 
zapełni kościoły o 5 rano wiernymi.
Oni się nie kryją,że celem "emigracji" jest zniszczenie Szatana,czyli UE...maja magazyny z bronią na Bałkanach,Belgii,Niemczech...czekają.
Ci "biedni uchodźcy" odziani w ciuchy markowe,kupowane w Mediolanie,Rzymie,Londynie...portfele które wyrzuca morze na plaże Sycylii,Lampeduzy...z fałszywymi paszportami
ale po kilka tysięcy € i $ potem w Palermo zamawiają taxi i jazdę do Monachium...taksiarz jedzie...bo kasiora...tylko rzadko wracają...
Czy "władcy" UE są slepi? Nie widzą,że oni pierwsi pójda pod miecz? Kto za tym stoi? Putin? Izrael? Przecież nikt dobrowolnie nie daje się zarżnąć! 
Wiadomo kto finansuje ten exodus...eksport żołnierzy Allaha...a nie weźmie ani jednego "biednego dzieciątka pokazywanego w unijnych telewizorach".
W czerwcu Anglicy zdecydują...w Anglii,w Londynie juz trudno zobaczyć białego człowieka...Anglika...uciekają do Szkocji,Irlandii...dominuje juz język arabski i pasztu.
Jako post scriptum moge dodać...nasze referendum unijne,też zostało "dobrze policzone w ostatniej chwili"...dwa dni i nie było nawet 40% frekwencji...ale Miller z Kwasniewskim 
zadzwonili gdzie trzeba...i wyszło :-))
Od tego referendum komunistycznego 3XTAK...nic sie nie zmieniło...jak pisał S.Lem...2x2=7 i tego sie trzymac trzeba...do końca świata,a nawet po.
Nie napiszę,że Merkel zwariowała,bo nie badałem jej...zresztą nie jestem psychiatrą,ale KTO PRZY ZDROWYCH ZMYSŁACH POPEŁNIA TAK SKOMPLIKOWANE SAMOBÓJSTWO? Przepraszam za wersaliki...
Wszelkie słowa krytyki przyjmę,ale sprawdzimy moje "proroctwa" dopiero w 2020 roku...zapraszam :-)
PPS.Przepraszam za zaniki polskich liter,ale przeglądarke mam ustawioną na alfabet łaciński,a komputer udaje...że nie wie o co chodzi jak przestawię :-))

 $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

Te notki powstawały wiosną  2016...prehistoria...liczyłem,że szlag trafi UE do 2020....
Jeżeli ten kołchoz dla debili i złodziei ma przetrać dalej...to przynajmniej bez nas!!!

Przed SP i Ziobrą decyzja...którą zmarnował w lecie 2020...doprowadzić do rozpadu tej zwichrowanej koalicji...ustawić Gowina w PSL lub PO...I WYMUSIĆ RZĄD MNIEJSZOŚCIOWY!

Lub nowe wybory...Węgrzy tylko czekają na sygnał,czy nie są sami...Włosi też w 48% są za wyjściem...

Pomarzyć zawsze wolno...to są tchórze..Merkel tupnie nogą...i nasi "przywódcy" padają na kolana...a może i twarze...jakie twarze!? Oni nie mają TWARZY!
 

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Trotelreiner

09-03-2021 [15:44] - Trotelreiner (niezweryfikowany) | Link:

Wspomniana tabelka na początku pierwszej notki...dostała nóg i sobie poszła...:-))

Obrazek użytkownika cyborg59

10-03-2021 [00:30] - cyborg59 (niezweryfikowany) | Link:

@  Trotelreiner 
Człowiek jest wygodnicki, wydaje się, że wystarczy zapisać link. Tak "zniknięto" mi dane odnośnie katastrofy w Fukushimie. "Sobie poszły".

Obrazek użytkownika Marek1taki

09-03-2021 [21:16] - Marek1taki | Link:

Kto jest za Unią jest komuchem i antypolakiem.
PiS musi się zdecydować czy stoi tam gdzie PO.
Patryk Jaki z Solidarnej Polski mówi z sensem o przebiegłych planach Morawieckiego by nas ubezwłasnowolnić pod pozorami, że "unia nam da":
"To decyzja o tym, aby Polska zgodziła się ręczyć za dług innych państw, uzyskując w zamian pożyczki i dotacje, które będzie musiała spłacić"
a Janusz Kowalski
"Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro konsekwentnie broni polskiej suwerenności. Dlatego zagłosujemy przeciwko nowym daninom do budżetu UE i oddaniu części polskiej władzy do Brukseli. Nie ma zgody na oddanie części suwerenności za 100 mld zł od UE, które i tak spłacimy"
https://niezalezna.pl/384387-j...
Zobaczymy jak zagłosują bo wtargnięcie pieszych na jednię zostało przegłosowane a nasz Pan Prezydent nawet odłożył kijki i narty żeby podpisać.
Poza tym prezes z Morawieckim będą liczyć na PO i resztę lewic. Zagłosują ramię w ramię z PiSem.