Szczepienia a testy - wątpliwości

  Wczoraj [6.03.2021] w portalu Prokapitalizm.pl {TUTAJ} przeczytałam interesujący tekst.  Postanowiłam przytoczyć go w całości:

  "Jak podaje regionalny portal elka.pl, do ciekawego zdarzenia doszło kilka dni temu w Lesznie. Do jednego z mieszkań wezwana została karetka pogotowia. Kobieta, nauczycielka jednej z miejscowych szkół, źle się poczuła kilka godzin po zażyciu tzw. szczepionki.

Następnego dnia mąż kobiety zadzwonił do miejscowego radia i tak zrelacjonował wizytę ratowników medycznych: „Żonę informowano, iż mogą pojawić się skutki uboczne po przyjęciu szczepionki. I one się pojawiły, żona zemdlała, ale nie to jest najgorsze… Wezwaliśmy pogotowie i ratownicy medyczni, którzy do nas przyjechali zapytali, po co żona się w ogóle szczepiła, a kiedy odpowiedziała, że po to, żeby było normalnie odpowiedzieli, że szczepiąc się tą szczepionką na pewno nie będzie normalnie, i tylko będziemy sobie szkodzić. Mówili, że szczepionka tylko nabija statystyki i na pewno nie pomaga”. Na pytanie męża nauczycielki, po co wobec tego namawia się ludzi do przyjmowania szczepionek ratownicy mieli odpowiedzieć, że „prawda jest zamiatana pod dywan”. Słuchacz Radia Elka nie krył zdziwienia brakiem spójności przekazu – z jednej strony rząd i służba zdrowia namawiają ludzi do szczepień, a z drugiej, „jeżdżą sobie ratownicy medyczni, którzy mówią coś przeciwnego”.

Jednak to nie koniec historii. Ratownicy mieli spytać kobietę czy chce jechać do szpitala. Gdy ta odpowiedziała, że nie chce, wówczas jeden z nich stwierdził: „To dobrze, bo w leszczyńskim szpitalu wynik wyszedłby pozytywny, statystyka zostałaby nabita, a my panią zawieźlibyśmy do szpitala w Poznaniu lub w Rawiczu, o ile gdziekolwiek by panią przyjęli”. „Test u pana żony wyszedłby pozytywny, co byłoby skutkiem przyjęcia szczepionki” – wtrącił dziennikarz prowadzący audycję, słuchacz natomiast dodał: „Zdrowych pacjentów nabijamy na covid-19, oni leżą potem na oddziałach covidowych, a nam w telewizji mówi się, że jest tak źle i że jest coraz więcej zachorowań”.
„Szczerość ratowników medycznych trudno nazwać wadą” – podsumował dziennikarz prowadzący audycję i dodał: „Przekaz jest troszkę niespójny – z jednej strony zachęca się do szczepień, a z drugiej strony, jeśli sami medycy mówią, że to nie ma sensu… Swoją drogą, być może wyjaśnia się tajemnica tego wzrostu przypadków, które odnotowujemy. Wielu chorych to po prostu ludzie po szczepionkach”.

  Komentarz od redakcji PROKAPA: Gdy przez Polskę przewijała się tzw. druga fala covid-19, minister zdrowia, premier oraz dyżurni eksperci chętnie informowali o ogniskach zakażeń. Były to wesela, komunie, pogrzeby, nabożeństwa w kościołach itp. Teraz, gdy ogłoszono tzw. trzecią falę, wątek „ognisk” w ogóle się nie pojawia. Być może prawda jest zbyt prosta, by ją otwarcie przyznać – to zaszczepieni nabijają statystyki zakażeń. Trzecia fala to skutek masowego wyszczepiania, a nie szalejącego wirusa oraz jego przeróżnych mutacji. Im więcej szczepień, tym więcej zakażeń. Eksperyment trwa…".

  Po opublikowaniu tego tekstu na Elka.pl  leszczyński szpital nadesłał oświadczenie {TUTAJ}:

  "05.03.2021. Radio Elka, Jarek Adamek
Pacjenci z odczynem poszczepiennym nie mają robionych testów na koronawirusa – poinformował nas dziś Wojewódzki Szpital Zespolony w Lesznie, uzupełniając czwartkowe wyjaśnienia w sprawie wypowiedzi zespołu ratowniczego udzielającego pomocy żonie jednego ze słuchaczy, która zasłabła po szczepieniu. Mieli oni rzekomo odradzać wizytę w szpitalu właśnie z powodu pozytywnego wyniku testu.
Historię dość nietypowej wizyty ratowników medycznych u kobiety, która zasłabła po szczepieniu na COVID-19, opowiedzieliśmy w czwartek . Wojewódzki Szpital Zespolony skomentował sprawę dość lakonicznie, zapowiadając jej wyjaśnienie, dziś jednak do naszej redakcji przysłał oświadczenie odnoszące się do jednego z wątków rozmowy pacjentki z ratownikami (...)  Oświadczenie dotyczy właśnie tego wątku, przytaczamy je w całości:
W odniesieniu do wczorajszej audycji "Temat dla Reportera" czujemy się w obowiązku zdementować przytoczone na antenie Radia Elka stwierdzenia Ratowników, udzielających pomocy osobie po szczepieniu. U Pacjentów z odczynem poszczepiennym, przywożonych do szpitala standardowo nie wykonujemy testów w kierunku zakażenia SARS-CoV-2. Przytoczone stwierdzenia są dla nas sygnałem o konieczności przypomnienia wskazanemu Zespołowi Ratownictwa Medycznego o wymogu znajomości standardów obowiązujących w szpitalu - poinformował Tomasz Gryczkowski, Pełnomocnik Dyrektora ds. Pacjentów.".

  No cóż, pełnomocnik szpitala wyraźnie nie zdaje sobie sprawy, że tym oświadczeniem potwierdził w istocie zarówno wersję ratowników, jak i teorię redakcji Prokapitalizm.pl.  Jeśli bowiem u pacjentów po szczepieniach STANDARDOWO nie wykonuje się testów, znaczy to, że medycy ze szpitala dobrze wiedzą o tym, iż szczepionka może wypaczac wyniki testów.  Nie jest jednak jasne, czy inni też mają tę wiedzę?  W grudniu 2020 na portalu Rp.pl {TUTAJ} ukazał się artykuł "Koronawirus. Szczepionka z Australii dała fałszywie pozytywny wynik testu na HIV".  Czytamy w nim:

  "Prace nad eksperymentalną szczepionką na COVID-19 z Australii zostały przerwane, po tym jak u uczestników testów klinicznych podanie szczepionki dało fałszywie pozytywne wyniki testów na obecność wirusa HIV w organizmie.".

  To dotyczyło wprawdzie testów na HIV, ale zafałszowanie testów na COVID przez szczepionki przeciw tej chorobie wydaje się jeszcze bardziej prawdopodobne.  Nie wiem, czy ktoś to badał?

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Pers

07-03-2021 [19:27] - Pers | Link:

Ciekawe co na to powiedzą członkowie sekty kowidowej?
Biedna Elig...

Obrazek użytkownika jazgdyni

07-03-2021 [23:30] - jazgdyni | Link:

Szkoda na takie bzdury z szatni damsko-męskiej pióro strzępić.

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

07-03-2021 [19:34] - NASZ_HENRY | Link:

Pan minister co dzień bzyka:
kup  maseczki od Kulczyka ♥
 --------
To serduszko to na jutro ☺
 

Obrazek użytkownika Marek1taki

07-03-2021 [20:10] - Marek1taki | Link:

To wydawałoby się dość oczywiste ale potwierdzenie doświadczalne, które znane jest ratownikom jest cenne w związku pandemią.
Bezcenna informacja o wpływie propagandy na kowidian: obrażanie się na prawdę za niezgodność z wirtualną rzeczywistością.

Obrazek użytkownika Marek1taki

07-03-2021 [20:25] - Marek1taki | Link:

W Australii "podanie szczepionki dało fałszywie pozytywne wyniki testów na obecność wirusa HIV w organizmie"
Mało się o tym mówi a ten fałszywie pozytywny wynik to potwierdzenie wcześniejszego doniesienia jakiegoś noblisty, że kowid19 ma kawałek HIVa.
Więcej: nikt nie zachwyca się tym przełomem bo te testy były na obecność przeciwciał przeciw wirusowi HIV. Tego nie udało się dokonać od lat osiemdziesiątych i cisza.
Eksperci nie szaleją ale HIV był infekcją specjalnej troski wg politycznie poprawnych tak jak teraz kowid. Czy ktoś mający HIVa (chory na AIDS) zmarł na kowid? Ja nie słyszałem w głównym przekazie eksperckiej propagandy. Fenomen. Tyle chorób współistniejących a wśród nich nie wymienia się HIV. Czy to nie jakieś wykluczenie?

Obrazek użytkownika Marek1taki

07-03-2021 [21:06] - Marek1taki | Link:

Znaczy się szczepionka na kowida okazała się szczepionką również na HIVa.

Obrazek użytkownika terenia

07-03-2021 [21:36] - terenia | Link:

"potwierdzenie wcześniejszego doniesienia jakiegoś noblisty, że kowid19 ma kawałek HIVa."https://pl.wikipedia.org/wiki/...

Obrazek użytkownika terenia

07-03-2021 [21:53] - terenia | Link:

Obrazek użytkownika Zygmunt Korus

07-03-2021 [23:13] - Zygmunt Korus | Link:

Brawo Elig! Co i rusz fakty i detale potwierdzają to, co normalnie myślący człowiek pokapował od dawna: że znaleźliśmy się w łapach kilku opętanych przez lucyferyzm szaleńców z ogromnymi pieniędzmi, którzy poprzekupywali rządy i media, i robią teraz z naiwnymi ludźmi co chcą. Piramida służbowych podległości raz uruchomiona trybi, a góra już teraz nie ma jak się z kowid-plandemii cofnąć, bo by musiała w całości iść do pierdla. Niemniej wcześniej czy później i tak to wszystko pierdyknie, jak trup zacznie się ścielić gęsto... I tyle mamy z tych nadziei "Dobrej zmiany"... Wyszło sratu-tatu.
Z przewagą tego pierwszego...

Obrazek użytkownika Pani Anna

07-03-2021 [23:32] - Pani Anna | Link:

@ZK
jak gesto musi sie ten trup scielic, zeby to runelo? W 2020 nadumieralnsc wyniosla 80tys, w styczniu 2021 mamy juz 15tys. Wydaje mi sie, ze granica wytrzymalosci  ciagle sie przesuwa.

Obrazek użytkownika Pers

08-03-2021 [07:00] - Pers | Link:

Wielokrotnie podawałem naszym wyznawcom POPiS przykład Pana Łukaszenki jako Męża Stanu a oni śmiali ze mnie... Okazało się jednak, że to ja miałem rację bo Pan Łukaszenka poradził sobie z picdemią koncertowo. 
Początkowo zastanawiała mnie uległość Putina ale teraz wiem dlaczego palił głupa. Stary lis wyczuł dobry interes na "szczepionkach". Sam nie spieszy się do "wyszczepiania" Rosjan bo woli ich mieć zdrowych i żywych. Daje tylko kowidiotom, którzy sami się pchają. W końcu Rosja to teraz chyba jedyny na świecie wolny kraj wolnych ludzi :) Wiem, że pelikanom łykającym propagandę "wolnego świata" nie mieści się to w małych główkach ale tak niestety jest. 
Jak tu już całkiem naszym zarządcom palma odbije i wprowadzą "paszport sanitarny" to będzie przynajmniej gdzie wyjechać i żyć jak normalny, biały człowiek. Tam przynajmniej nikt nie śmieje się z rodziny i heteroseksualizmu, fundacje Sorosa pogonione a cwaniaczki typu Nawalny siedzą w więzieniu.

Obrazek użytkownika angela

08-03-2021 [09:03] - angela | Link:

Sporo ci waszych antyszczepionkowcow wszędzie. 
Po co maszerowac po ulicach, zimno, a i drogo kosztować moze, a tutaj proszę, 
mozna wykorzystać swoich u źródła,   a i " wiarygodnosc"  podnieść do niebywalych rozmiarów.
Bo szczepi sie miliony, i jakoś nie slychac, zeby pokotem chorowali po przyjeciu szczepionki.
Antycowidowcom z tego powodu uvhodzi propagandowa para, jak z dziurawego przeterminowanego balona.

Obrazek użytkownika Marek1taki

08-03-2021 [09:29] - Marek1taki | Link:

Sporo tych antyszczepionkowców dlatego wszyscy się szczepią: wśród lekarzy 96% wg Dworczyka. To wyliczył z tego, że 46% wśród lekarzy i 40% wśród stomatologów. Musiał zsumować i dodać Jandę.

Obrazek użytkownika Pers

08-03-2021 [10:08] - Pers | Link:

" i jakoś nie slychac, zeby pokotem chorowali po przyjeciu szczepionki."

Słychać słychać! Tylko sekta kowidowa jest głucha.
No ale czego wymagać od kogoś kto ma mózg podłączony do telewizora?

Obrazek użytkownika mada

08-03-2021 [12:39] - mada | Link:

Więcej "faktów prasowych" aż staną się prawdą.

Obrazek użytkownika Kazimierz Koziorowski

08-03-2021 [20:05] - Kazimierz Kozio... | Link:

a tymczasem wycisza sie nagabywanie ozdrowiencow do addawania osocza. to ze kuracja osoczem jest placebo nie wydaje sie przyczyna zaniku akcji. cos jest na rzeczy z zakwalifiowniem ozdrowiencow czy sa rzeczywiscie ozdrowiencami z cowida

Obrazek użytkownika angela

09-03-2021 [08:47] - angela | Link:

"Madrej głowie,  dość dwie słowie ",  nie potrzeba w koło nagabywać.