Czy to koniec demokracji w Stanach?

nieważne, kto głosuje, ważne, kto liczy głosyJózef Stalin

Piszę na gorąco parę słów, więc przepraszam za chaos.

Nikt nie ma wątpliwości, że najważniejszym elementem demokracji jest głosowanie. Uczciwość tego ważnego procesu decyduje w sposób dosłownie zerojedynkowy, czy jest demokracja, czy nie.

Gdy głosujący wyborcy nie mają pewności, czy ich głos został sprawiedliwie, to jest bardzo źle.
Nikt spokojnie nie toleruje bycie oszukanym. Często więc protestuje i ma do tego prawo.

Pół roku temu dopingowaliśmy naród białoruski, gdzie ewidentnie satrapa Łukaszenko sfałszował wybory.
Cały świat (Chiny i Rosja nie) poparł protest Białorusinów. Polska aktywnie im pomagała, w rezultacie czego Łukaszenko zaczął gromadzić armię na polsko – białoruskiej i litewsko – białoruskiej granicy.

W dniu, w którym amerykański Kongres ma złożyć cyrograf zatwierdzający zwycięstwo Joe Bidena w wyborach prezydenckich, do czego ma wątpliwości więcej niż połowa Amerykanów, demonstranci w Waszyngtonie po walkach z policją, gdzie życie straciło pięciu ludzi, weszli do Kapitolu.
Mają prawo do protestu. Czują się oszukani wynikami wyborów.

Donald Trump w poprzednich wyborach został uczciwie wybrany głosami Amerykanów. Choć już wtedy były manipulacje przy wyborach.
Donald Trump szanowany przez obywateli widzących w nim kogoś, kto będzie w stanie przełamać faktycznie rządzący z bunkrów neo-bolszewicki deep state.
Z tego też powodu, Trump był znienawidzony przez wszystkich uzurpujących sobie władzę nad wszelkimi aspektami życia obywateli i działania państwa. To m.in. Najbogatsi ludzie, szczególnie z grupy HI TECH, albo Krzemowej Doliny, media i propaganda; hollywoodzcy i nowojorscy artyści, żydowscy prawnicy i lobbyści; administracja stanowa i terenowa i co niestety najgorsze – wymiar sprawiedliwości i stróże prawa.
Trump musiał już od początku walczyć z potężną ośmiornicą, jak wiemy silnie wspieraną przez Chiny i Rosję.

Wybory prezydenckie były skandalem, ewidentnie zmanipulowane, niemalże na poziomie wyborów na Białorusi.
Praktycznie wszystko, jak w soczewce, skupiło się na stalinowskiej doktrynie – "nie ważne, kto głosuje, ważne, kto liczy głosy".
W niektórych stanach (Pensylwania), wprost bezczelnie i brutalnie wyrzucano obserwatorów.

Nie ma co się dziwić, że wczoraj rozgoryczeni i wściekli ludzie, którzy przyjechali pokonując nawet tysiąc kilometrów, bo na podobne do warszawskich, waszyngtońskie "elyty" nienawidzą Trumpa, bo patrzał i na brudne ręce, wtargnęli na Kapitol.
Telewizja TVP Info jest tak beznadziejna i głupia, że na eksperta i komentatora zdarzeń zaprasza jakiegoś prezesa izby, który oznajmia, że protestanci wynoszą z Kapitolu krzesła i sprzęt, co świadczy o rabunkowych pobudkach. Ten małomądry "ekspert" nie może sobie wyobrazić, ze w ten sposób protestujący usiłują sparaliżować obrady Kongresu.

Ewidentnym elementem, każdej totalitarnej władzy, a w najwyższym stopniu każdej bolszewii, jest cenzura.

Właśnie parę godzin temu Facebook, You Tube i Tweeter, zablokowały konta, uniemożliwiając wpisy ciągle będącemu prezydentem USA Donaldowi Trumpowi.

Tu już nie ma co ściemniać. Maski opadły. Neokomuna pod szyldem demokratów, jak mongolska chorda, zdobyła wszystko, by opanować Stany Zjednoczone.

Czu uczciwi Amerykanie mają jeszcze szansę, by obronić się przed oszustami i szubrawcami?

Odpowiedź ma wielkie znaczenie dla całego świata. A dla nas, dla Polaków w szczególności.

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Pers

07-01-2021 [08:38] - Pers | Link:

Już tytuł jest błędny. Koniec demokracji w USA datuje się od Wojny Secesyjnej. Potem była to już "demokracja". USA stały się zakładnikiem grup interesu, ukształtował się Deep State, dla którego USA staly się narzędziem realizacji NWO. W ostatnich latach proces mocno przyspieszył i już nawet się nie kryją. Pozwalają jeszcze ludziom głosować (nie mylić z wybieraniem) zeby mieć listek figowy.
Kto tego nie widzi to kiep i nie powinien zabierać głosu.

Obrazek użytkownika jazgdyni

07-01-2021 [10:40] - jazgdyni | Link:

Co ty nie powiesz?!

Widać, rozwijasz się. Tak długiej wypowiedzi nigdy nie widziałem.

Obrazek użytkownika Pers

07-01-2021 [11:14] - Pers | Link:

Jasne, że się rozwijam, dzięki za dobre slowo.
Ty natomiast się zwijasz, w podobnym tempie jak amerykańska "demokracja".

Obrazek użytkownika jazgdyni

07-01-2021 [11:33] - jazgdyni | Link:

Możliwe...
Chyba dla ciebie byłem zanadto rozwinięty.
Nie martw się to się zdarza.

I nie myśl sobie, że wreszcie osiągnąłeś upragniony dialog. Nic z tego..

Obrazek użytkownika Pers

07-01-2021 [12:10] - Pers | Link:

Dialog z tobą?
Nie żartuj, moja papuga jest bardziej kumata :)

Obrazek użytkownika jazgdyni

07-01-2021 [15:25] - jazgdyni | Link:

Nie zaprzeczę, że nawet szpak może być od ciebie bardziej kumaty. Nie tylko twoja papuga.

Obrazek użytkownika cyborg59

07-01-2021 [11:40] - cyborg59 | Link:

@ Pers
W najbardziej ponurych snach, nie śniłem, że częściowo się z Tobą zgodzę! Demokracja w USA była jak to z prawdziwą demokracją jest - demokracją kompromisu. Dopiero obecna manipulacja dodała cudzysłów do demokracji.

Obrazek użytkownika Pers

07-01-2021 [13:42] - Pers | Link:

A dlaczego tylko częściowo?
M.Twain już w 1873 roku w  The Gilded Age opisał tę "demokrację". Nie wiem czy jest polskie tłumaczenie ale przeciez cyborgi znaja angielski, nie?

Obrazek użytkownika cyborg59

07-01-2021 [23:48] - cyborg59 | Link:

@Pers
Czytam, ale bez przyjemności. Zapisałem do lektur. Dodam, że sporo amerykańskich pisarzy miało socjalistyczne ciągoty. W latach sześćdziesiątych wydano kompletnego Jack'a Londona. Większość czytelników sięga po przygodówki, skrzętnie omijając Żelazną stopę i Mieszkańców otchłani. Nie wszyscy lubią utopie/dystopie. Jack napisał obie grubo przed rewolucją w Rosji. Czytałem jako młodziak. 

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

08-01-2021 [13:58] - rolnik z mazur | Link:

@ cyborga, 
Polecał też Kaftan Bezpieczeństwa Londona pzdr
 

Obrazek użytkownika cyborg59

08-01-2021 [18:21] - cyborg59 | Link:

Kompletnie nie pamiętam, muszę sprawdzić czy tamto wydanie było faktycznie wydaniem pełnym. W tej chwili na poddaszu zimno. Sporo literatury zostało zesłane do byłego saloniku gościnnego. Nie wiem co mnie tam ciągnie bardziej, ciekawość czy strach przed lukami w pamięci
Dziękuję i pozdrawiam..

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

08-01-2021 [20:26] - Imć Waszeć | Link:

Obrazek użytkownika Trotelreiner

07-01-2021 [08:41] - Trotelreiner | Link:

Powtarzane w naszym kraju powiedzenie,że nie ważne kto głosuje,ważne kto liczy głosy...jest bon motem Wandy Wasilewskiej...Stalin był za mało inteligentny...na takie powiedzenia.
A wybory...były,są i będą fałszowane...juz w Babilonie,Egipcie,Rzymie...a i te referendum w Polsce,te akcesyjne do UE...zostały "naciągnięte".

Azja....tam sie nikt nie waha...Ameryka Pd. też głosy liczone są przez mafiozów od narkotyków...jak cos nie gra,to sie dodaje...pociski od kałacha.

Stany uchodziły za "przykład demokracji"...każdy stan miał swoje prawo,swoje rządy...ale sprowadzili se kolorowych i oni zaczęli rządzić....latynosi i chińczycy,to już
jest społeczeństwo USA...reszta zdegenerowana siedzi w domu i trzesie się ze strachu.

Fukujama stwierdził,że "nastąpił koniec historii" wyśmiano go! Ciekawe czy dziś też sie śmieja?

Obrazek użytkownika jazgdyni

07-01-2021 [15:23] - jazgdyni | Link:

Mój młodszy brat, za komuny w szkole, został zawieszony w prawach ucznia, gdy na pytanie, kto to jest Wanda Wasilewska, odpowiedział bez namysłu: - Kochanka Hitlera.
Takie tam skojarzenie.

Przekonany jestem i chyba Imć Waszeć potwierdzi, że można zmajstrować taką metodę głosowania, że będą nie do sfałszowania. Tylko jakoś nikt tego nie chce zrobić.

Senator McCarthy wiedział ponad pół wieku temu, co robi. Ale po Reaganie oni tam stracili czujność. No i krok po kroku ich zdominowano.

A końca historii jakoś nie widzę.Zresztą co to znaczy? Historia to już wczoraj, ba minutę temu. Póki czas płynie, zawsze będzie historia. takie tam filozofowanie.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

08-01-2021 [20:24] - Imć Waszeć | Link:

Dopóki w prawie nie znajdzie się jakieś rozróżnienie praw wyborczych ludzi, którzy wiedzą czym jest polityka, od praw ludzi, którzy nie wiedzą nawet w jakim państwie żyją i czym jest państwo w ogóle, to będzie coraz gorzej. Już od dawna przecież do urn cichcem zwozi się zasikanych leszczy z ulicy, którzy głosują za dwa piwa. Ten cyrk właśnie wylał szambem w USA. Nie powinno się zaś uzależniać aktywnych praw wyborczych od karalności, bo z miejsca mamy łukaszenkizm i montowanie spraw z powietrza dla tysięcy ludzi o innych poglądach. Na to trzeba patrzeć jak na grę, gdzie jedni nie mają konta premium, bo nie chce im się zainwestować, więc dlaczego mają mieć tyle samo do powiedzenia? Nie chodzi tu o pieniądze j.w., ale o zmierzenie zainteresowania polityką, żeby znane numery "demokratów" (zorganizowanych mafii) przestały mieć negatywny wpływ na końcowy wynik. W końcu USA właśnie przed tym próbowały zabezpieczyć swój proces wyborczy wprowadzając elektorów i kilka poprawek do konstytucji. Niech się zabiorą za siebie i spróbują jeszcze raz, a będzie dobrze ;)

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

07-01-2021 [08:49] - NASZ_HENRY | Link:

Chyba jeszcze tylko Etruskowie z Grenlandii się nie przyłączyli do nagonki na Trumpa ☻
 

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

07-01-2021 [10:20] - NASZ_HENRY | Link:

Światły red. Węglarczyk, z posterunku na niemieckim portalu,  nadaje:
"Kluczowa instytucja najważniejszej demokracji na świecie została dziś powalona na kolana przez barbarzyńców prowadzonych przez Prezydenta Barbarzyńcę." ☻

 

Obrazek użytkownika jazgdyni

07-01-2021 [10:36] - jazgdyni | Link:

Proszę się temu Węglarczykowi tylko przyjrzeć. Słuchać/czytać nie trzeba. Postawić go przed przyzwoitymi ludźmi, to się utopi - tak go zaplują.

Obrazek użytkownika jazgdyni

07-01-2021 [10:38] - jazgdyni | Link:

A nasi wodzowie mają tylko mocno ściśnięte dupy.

Biedacy.

Obrazek użytkownika AŁTORYDET

07-01-2021 [09:27] - AŁTORYDET | Link:

Stopień demoralizacji amerykańskiego społeczeństwa będzie można miarodajnie ocenić, obserwując reakcję na zastrzelenie przez policjanta Ashli Babbit (białej weteranki Air Force, prowadzącej firmę, żony i patriotki) z reakcją na przypadkową śmierć Georga Floyda, czarnego bandyty (napadł na ciężarną kobietę, grożąc jej nożem), dealera, ćpuna i oszusta. Na razie, wygląda to źle.

Obrazek użytkownika jazgdyni

07-01-2021 [10:33] - jazgdyni | Link:

Czy ja wiem?

Floyda broniły zorganizowane bojówki klasy Antifa, czy niegdysiejsze Czarne Pantery.
A wczoraj pod Kapitolem byli zwykli, wściekli i rozgoryczeni ludzie.

A i tak CNN i reszta lewackich mediów zrobi taką aferę, że rozruchy BLM to była grzeczna zabawa w porównaniu z atakiem na "przedstawicieli narodu".
W takiej interpretacji, nasz niegdysiejszy Ciamajdan - okupacja parlamentu przez całe tygodnie, musi być uznany, co najmniej za zbrodnię przeciw ludzkości.

Obrazek użytkownika cyborg59

07-01-2021 [11:38] - cyborg59 | Link:

Murzyn (i antifa) zrobili swoje...
Nie wiem czy czytałeś? Wyżej wymienieni, chcieli reaktywować Wolną Strefę w Seattle. Skutek? Kilkanaście osób w szpitalach, kilkadziesiąt aresztowanych.
Z policją współpracowały siły porządkowe burmistrza.

Obrazek użytkownika jazgdyni

07-01-2021 [15:14] - jazgdyni | Link:

Będzie ciekawie i gorąco.

Pod jednym warunkiem - jesli tylko Trumpowi będzie się chciało. Wydaje mi się, że tak.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

07-01-2021 [15:37] - rolnik z mazur | Link:

@ autor, 
Może być, że się chciało ale jak wrogów Kupa to i Herkules du.. Jak już go kumpel Mark Penis zdradził to mu się odechcialo chcieć. Pzdr

Obrazek użytkownika cyborg59

07-01-2021 [09:47] - cyborg59 | Link:

Na gorąco!
Młode pokolenie ma rację pisząc : co się zobaczyło - nie da się "odzobaczyć", co się zdradziło - nie da się "odzdradzić".
Można z tym żyć, można jakoś sprawy ułożyć. Zawsze jednak będzie to życie PO zdradzie i PO zobaczeniu.
Bananowe republiki już z satysfakcją komentują fałszowanie wyborów. Tego nie da się "odfałszować"! Będą próby wykazania, że nawet po odrzuceniu głosów fałszywych, wynik byłby taki sam. Znamy te wyroki sądowe : nie wpływa na wynik, nie wpływa ..... Wpływa na ocenę demokracji.
Jest 09:42 naszego czasu. Modlą się za prezydenta wybranego w wyniku sfałszowanych wyborów i za podzielony naród.
Koniec etapu. Początek czterdziestego szóstego.
P.S.
Zaglądałeś na podesłane portale? Byłeś na bieżąco?

Obrazek użytkownika jazgdyni

07-01-2021 [10:22] - jazgdyni | Link:

Ech Cybie...

Ta Ameryka... Te dzieci we mgle. Natychmiast przyszło mi na myśl Pearl Harbour. Gdy się ocknęli, to już połowę floty mieli zatopioną.

Ten atak już przecież trwa od dawna. Zjednoczone siły Pekinu i Moskwy. A za od początku niechcianego Trumpa jako prezydenta, jeszcze Bruksela się dołączyła.
Amerykanie, choć silni i potężni są stale naiwni. Nie potrafią walczyć z azjatycką przebiegłością. To zresztą było już widoczne dawno temu we Wietnamie.

Jeżeli teraz położą uszy po sobie i pozwolą na zamiecenie wszystkiego pod dywan, a nawet Pence wyprze się Trumpa, to koniec partii republikańskiej i koniec USA, jakie znamy od 1945 r.
Kto wtedy świat przed bolszewią obroni? Polska i Węgry?

Obrazek użytkownika Pers

07-01-2021 [11:21] - Pers | Link:

USA zrobiły majdan na Ukrainie i próbowali w Hongkongu to Putin i Xi zrobią im teraz w USA.
Życie.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

07-01-2021 [15:44] - rolnik z mazur | Link:

@ autor, 
Pearl Harbor był potrzebny, żeby zmobilizować Amerykanów do wojny. Te lotniskowce co nie miały być zatopione wypłynęły z portu. Japonce zatopiły złom. 
W USA jest więcej bolszewików niż się komuś wydaje. 
Pzdr

Obrazek użytkownika Czesław2

07-01-2021 [13:12] - Czesław2 | Link:

Duda właśnie pogratulował zatwierdzenia sfałszowanych wyborów.Przecież mógł zamknąć dziób.

Obrazek użytkownika jazgdyni

07-01-2021 [15:12] - jazgdyni | Link:

Niestety nie mógł zamknąć.
Dyplomatyczny savoir vivre.

Obrazek użytkownika angela

07-01-2021 [13:19] - angela | Link:

Ameryka pewnie musi siegnac dna, zeby się odbić,  a niektorym wtedy otworzą się oczy z czym maja doczynienia.
Prez Trump tylko przed odejsciem, powinienem się zabezpieczyć medialnie, bo nie przebije się z info.do Amerykanow.
O ile go oczywiscie wczesniej nie zmyją, bo i tak moze byc, ja temu jego vice nie wierzę. 
 

Obrazek użytkownika cyborg59

07-01-2021 [14:16] - cyborg59 | Link:

Demokraci (ustami Pelosi i Harris) od dawna przekazywali, że nie interesuje ich honorowa wygrana, tylko "wywleczenie Trumpa z Białego Domu w kajdankach".
Trump zrezygnował z e współpracy z Fox na rzecz:
https://www.newsmax.com

Obrazek użytkownika jazgdyni

07-01-2021 [15:11] - jazgdyni | Link:

Doszły mnie słuchy, że Trump myśli o swoim kompleksie medialnym. Cała produkcja - tv, internet i prasa. Studia, sieć, cała technika i wierni ludzie.

Natomiast zobaczymy, jak teraz mu się ułoży z partią republikańską. Będzie kiepsko, to zacznie budować niezależną siłę. Republikanie się boją, bo odbierze im wtedy wiele procent.

Obrazek użytkownika Czesław2

07-01-2021 [15:36] - Czesław2 | Link:

Dwie partie polityczne, teoretycznie na różnych biegunach robiące to samo? Skąd to znamy?

Obrazek użytkownika Valdi

07-01-2021 [17:55] - Valdi | Link:

Czarno to widzę.
Zapasy złota wielokrotnie mniejsze od ilości pieniądza. Petrodolary już nie działają. Taka masa pieniądza musi mieć jakąś gwarancję, inaczej systemowi grozi krach. Jakimś
rozwiązaniem byłoby powiązanie przemysłu i High-Tech z systemem gwarancji - ale Deep State na to nie zezwoli. W gruncie rzeczy o to idzie gra.Dolar straci pozycję waluty rozliczeniowej i to będzie początek końca.
Pamiętajmy że pozycja dolara jest skutkiem dwóch wojen światowych. Teraz ta przewaga została wyczerpana.

Obrazek użytkownika jazgdyni

07-01-2021 [20:49] - jazgdyni | Link:

Miałem wątpliwą przyjemność dłuższego obcowania z milionerami z Teksasu. Sporo rozmawialiśmy, bo oni się na to napalali, o parytecie złota w stosunku do dolara, a z drugiej strony o bitkoinach.
Wniosek końcowy taki, że system finansowy jest już taki, że rządzą banki i banksterzy i oni już nigdy nie oddadzą pieniądza fiducjarnego. Chyba żeby nastąpił jakiś światowy kataklizm.

Państwa BRICS by chciały obalić dolara, tylko sami nie mogą dojść do porozumienia między sobą.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

07-01-2021 [21:22] - Imć Waszeć | Link:

Nie "sami między sobą", tylko są nafaszerowani wiadoma agenturą, bo banksterzy nie lubią zbędnego ryzyka. Wystarczy tylko popatrzeć kogo u nas obsadza się w bankach i okolicach "na wszelki wypadek". Oczywiście samych fachowców z urodzenia zaaprobowanych przez śmietankę banksterską.

Obrazek użytkownika angela

07-01-2021 [19:36] - angela | Link:

Kompleks medialny , i  dobrze. Naiwni Amerykanie.
Na to wygląda,  ze tylko Trump ma orientację  właściwą, na sprawy polityczne, ale to w dużej  mierze  zasluga naszych politykow, prez.Dudy, ktorzy go uswiadomili w wielu sprawach dotyczacych Rosji i poczynaniach  komuchów i lewactwa, z  ktorymi  Polska  ma caly czas problemy.

Obrazek użytkownika tricolour

07-01-2021 [20:22] - tricolour | Link:

Tak, tak, cała sieć i studia medialne. Grażynka z piaskownicy powiedziała gdy wiaderkami budowali babki.

Całą noc nie spał i ręce zacierał podczas wyborów, a tu klapa i lipa...

Obrazek użytkownika angela

07-01-2021 [21:57] - angela | Link:

Taaaa, zadowolony z oszustwa, to oszukanstwo wam lewaki wczesniej czy później bokiem wyjdzie. Ludzie nie lubią byc oszukiwani. Ale lewactwo bez oszustwa nie da rady, bo prawda by ich zabiła. 

Obrazek użytkownika tricolour

07-01-2021 [22:35] - tricolour | Link:

Takie to oszustwo jak wsadzanie złodziei z PO co kradli miliardy, ale nikomu krzywdy nie zrobiono. Wrak już wrócił i udowodnił katastrofę?

Obrazek użytkownika Pers

07-01-2021 [16:50] - Pers | Link:

I pomyśleć, że będę trzymał kciuki za dziwkarza, zbrodniarza wojennego i mordercę?
Koniec świata...

Obrazek użytkownika Jan1797

07-01-2021 [19:36] - Jan1797 | Link:

@Pers [16:50] -
Bzdurna łaska, być może wynikająca z wczorajszego wezwania totalnych do zerwania
kontraktów zbrojeniowych ze Stanami, całe szczecie bez znaczenia politycznego.

Obrazek użytkownika sake3

07-01-2021 [20:13] - sake3 | Link:

@Pers...Czy Biden to świetlana postać? Wydaje się ,że Trump w porównaniu z nim czy jego synalkiem wypada dośc bezbarwnie.

Obrazek użytkownika Pers

08-01-2021 [00:47] - Pers | Link:

Miałem na myśli Trumpa.

Obrazek użytkownika sake3

08-01-2021 [07:02] - sake3 | Link:

@Pers......Doskonale zrozumiałam Pański poprzedni komentarz,wiem że miał Pan na myśli Trumpa,dlatego pytam powtórnie-czy Biden jest świetlaną postacią albo jego syn?

Obrazek użytkownika Pers

08-01-2021 [10:57] - Pers | Link:

Skoro trzymałem kciuki za Trumpa?
Biden (a tak naprawdę Kamala) to tragedia dla świata. Następna Hitlery Clinton.

Obrazek użytkownika Ptr

07-01-2021 [17:16] - Ptr | Link:

Mi to przypomina sytuację , gdy pod wpływem zewnętrznego nacisku Sejm uchwalał coś nieprzyjemnego tak ,  że nawet rzucenie się Rejtanem nie mogło odwóćić biegu spraw. 
Owszem ten nacisk jest tam jakby wewnętrzny, a zamiast dział są stacje tv. Ale chodzi o to , że jakaś znaczna niespójność w systemie została klepnięta przez establishment. 
Jeżeli iść tym tokiem myślenia, to w przyszłości należy się spodziewać dalszych kroków typu zmiana konstytucji USA aby nie przeszkadzała. Pewnie ustawa o broni na początek. Nawet nie wdając się w analizę rządów DT, bo to drugorzędne. Juże wcześniej były symptomy tego syndromu. 

Obrazek użytkownika sake3

07-01-2021 [20:09] - sake3 | Link:

Nedługo trzeba będzie czekac by Amerykanie obudzili się z ręką w nocniku.Sfałszowanie wyborów,zablokowanie konta Trumpa apelującego o spokój,nawoływania Demokratów do siłowego usunięcia Trumpa przed końcem urzędowania pokazują wyraźnie kto łamie praworzadność ,wolność słowa i demokrację.

Obrazek użytkownika mmisiek

07-01-2021 [20:34] - mmisiek | Link:

Komu pokazują?
O tym gdzie jest "demokracja" i "praworządność" decyduje ten kto ma siłę i narzuca narrację.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

07-01-2021 [21:31] - Imć Waszeć | Link:

A była świetna okazja ku temu, oczywiście zmarnowana przez pyszałkowatość, żeby murzynom na obrazkach pokazać, kto w historii trudnił się niewolnictwem i kastrował chrześcijan przed sprzedażą na ówczesne "pola bawełny" i do "burdeli". Wtedy w cieple dopalających się samochodów losy wyborów mogłyby potoczyć się zupełnie innym nurtem. Przynajmniej spadłby zachwyt dla wiadomych mediów. Człowiek ze środka pomiędzy wschodem i zachodem jest za mało bezwzględny, żeby mógł kiedykolwiek wygrać z wytrawnymi oszustami ;)

Obrazek użytkownika mmisiek

07-01-2021 [21:37] - mmisiek | Link:

Wytrawni ćwiczą się w wytrawności od pokoleń, mają w tym przewagę co najmniej kilkunastu okrążeń.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

07-01-2021 [22:48] - Imć Waszeć | Link:

Tak jest. Upewnił mnie w tym ten oto film: https://www.bitchute.com/video...
Typowy deflektor, który ja nazwę oszołomizacją tematu.

Obrazek użytkownika Teresa Bochwic

07-01-2021 [22:04] - Teresa Bochwic | Link:

Wpisałam się pod Pana komentarzem u elig. Proszę zajrzeć

Obrazek użytkownika paparazzi

08-01-2021 [02:10] - paparazzi | Link:

Niech pan zauważy ze  Trumpa wmanipulowali z dziecinna łatwością prowokatorzy  którzy zostali zaprzęgnięci w imię jego obrony być może z antify . Ten manewr był kontrolowany by pokazać "do czego Trump jest zdolny". Wybijanie pokazowe okien itd.Tak dla gawiedzi i mediów. Jeżeli chodzi o rewolucje i jej kontrole to lewaki maja w jednym paluszku. Konserwatyści, republikanie ci jeszcze nie z korumpowani nie dorastają im do piet a trzeba być przezornym. Niestety, tu potrzeba profesjonalnej kontroli nad sytuacja bo przejmie ja kto inny. I tak się stało. Mogło być tak w Polsce ale widocznie było niepotrzebne ;-).

Obrazek użytkownika cyborg59

08-01-2021 [01:15] - cyborg59 | Link:

PILNE!
Oglądać zanim zablokują :
https://twitter.com/i/status/1...
Wnioski wyciągać samemu.
Policjant został wysłany na urlop "administracyjny" i pozbawiony uprawnień policjanta.

Obrazek użytkownika jazgdyni

08-01-2021 [07:48] - jazgdyni | Link:

Kurcze, trzeba mieć wzrok, jak sokół. Ale wierzę wszystkim, brutalnie zastrzelił niemalże z przyłożenia.

Też coraz bardziej jestem pewny, że wejście do Kapitolu było przez antytrumpowców wyreżyserowane. Analiza chronologiczna video, a nawet te upublicznione fragmenty, pokazują dziwne zachowania po obu stronach.

Obrazek użytkownika cyborg59

08-01-2021 [10:36] - cyborg59 | Link:

W ostatniej chwili gwardię przebrali w czarne. Widać to na korytarzu. Chodziło o przewidywaną, przygotowywaną, prowokację. Pani Major (burmistrz) Waszyngtonu, zdjęła zewnętrzną ochronę parlamentu. Szef ochrony wewnętrznej złożył dymisję z dniem 16 stycznia, i poszedł na chorobowe. Teorie bazujące na chaosie mówią o "stworzeniu idealnych warunków" dla zaistnienia bifurkacji.

Obrazek użytkownika Pers

08-01-2021 [10:51] - Pers | Link:

Obrazek użytkownika cyborg59

08-01-2021 [22:55] - cyborg59 | Link:

Skoro chłopaki mają własny portal, to po co trollują na innych ? Treści raczej marne.

Obrazek użytkownika Pers

09-01-2021 [07:24] - Pers | Link:

Oczywiście, że marne!
Dlatego ja czytam tylko Nasze Blogi. Zwlaszcza jazgdyni. Przeżywam wtedy orgazm intelektualny.

Obrazek użytkownika jazgdyni

09-01-2021 [13:45] - jazgdyni | Link:

Onanista.

Obrazek użytkownika cyborg59

09-01-2021 [21:26] - cyborg59 | Link:

Błąd logiczny!
Onanizmem byłby orgazm podczas czytania własnych tekstów. Niektóre trolle tak mają. Tu obiektem Jest Twój tekst.
No coś w tym jest! ;-))