Przejdź do treści
Strona główna

menu-top1

  • Blogerzy
  • Komentarze
User account menu
  • Moje wpisy
  • Zaloguj

Arogancja i głupota uruchomiła przełom?

jazgdyni, 03.01.2021

Na samiutkim początku 2021 wrzód toczący III Rzeczpospolitą i mamusię – PRL wreszcie pękł.
A może nie?
Cała ta wredna, zakłamana i gardząca ludźmi neobolszewia w Polsce, strzeliła, językiem "kiboli" mówiąc, samobója.
Zobaczymy...
Trudno milczeć, gdy wszystkie media trąbią, jak trąby jerychońskie, co jak wiadomo, obaliło mury nie do zdobycia, o autentycznym skandalu – skandalu moralnym i etycznym, jaki wydarzył się w Świątyni Hipokratesa, Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, w rodzimej SodomieGomorze (nie poprawiać), w Warszawie.
Ludzie umierają w cierpieniu. Wszyscy walczą jak mogą, bo to przerwać.
Autentyczne i niesłychanie dramatyczne, często osobiste opisy walki o życie nie tylko z paskudztwem SARS-CoV-2, lecz niestety, z polską służbą zdrowia, powodują, że drżą mi ręce (nie piłem wściekłe trolle – to nie kac – więc sobie darujcie).
Polacy spoza bolszewickiego układu, z nadania Jaruzelskiego, Kiszczaka, Michnika i Wałęsy nie mogą liczyć na przyzwoitą opiekę.
Natomiast banda, gang, mafia – jak zwał, tak zwał – w starym stylu, za różowymi firankami nadal wypieka swe małe gówniane interesiki. Nie wstydzi się. Śmieje się w twarz narodowi, wymyślając kocopały, durne usprawiedliwienia z pierwszej klasy, bo dla głupiego narodu od Zenka Martyniuka nie trzeba się wysilać.
Wypierdalać tania siła roboczo! Ci, co przeżyją – do roboty!
Jest nadzieja. Studenci tejże Akademii Medycznej, nie wiadomo dlaczego zwanej uniwersytetem ( mam w Gdyni jeszcze większy idiotyzm – Akademię Morską. Gdy tam pracowałem, to całkiem słusznie była to WSM - Wyższa Szkoła Morska, I tak już, wyżej niż na świecie, gdzie oficerowie floty handlowej, także kapitanowie i starsi mechanicy są po kursach ze średnim wykształceniem. Ale cóż, tak to jest z bolszewickim nauczycielstwem, co to "wyżej srają, niż dupy mają", że chcą być dr, doc. hab, i profesorami), ujawnili jeden z wielu lokalnych układów, w którym telewizja TVN, obecnie w łapach ruskiego oligarchy, ale pod amerykańską przykrywką, a utworzona z pieniędzy ukradzionych Polakom, m.in. w aferze FOZZ, towarzyską i biznesowej konfigurację, gdzie rektor tejże uczelni, prof. Dr hab.n. med. Zbigniew Gaciong (powinno być jeszcze na początku JM, lecz teraz to by była kpina), jakoś-takoś, pewnie w imię starych dobrych czasów, jest kumplem dyrektora programowego TVN Edwarda Miszczaka, szarej eminencji tego kanału i jak to po kumplowsku bywa, profesor u Miszczaka, jest również Vice Przewodniczącym Fundacji TVN "nie jesteś sam" (Prezesem Fundacji jest znana kłamczucha Katarzyna Kolenda-Zaleska). Wiadomo... kilka tysięcy ekstra miesięcznie do bidnej rektorskiej pensji zawsze się przyda.
Widać rektor jest wdzięczny za te medialno-biznesowe honory, więc nie dziw, że gdy nadarzyła się okazja, to zdecydował się zrewanżować.
Po prostu, poza ustanowionym ogólnopaństwowym harmonogramem szczepień na COVID19, postanowił tak zakombinować, by móc zaszczepić towarzystwo tych cwaniaczków ze swojego – gaciągowego-miszczakowskiego klubu – celebrytów, papugi i antypolskich głupków propagandy.
I zaszczepił... I co mi hołoto zrobicie?!
Zgraja istniejąca po transformacji PRLu w neoPRL, dzisiaj skupiona wokół TVNu, Gazety Wyborczej i pomniejszych leszczy od niemieckiej mamusi i Sorosowych srebrników, skupiona wokół Michnika, Trzaskowskiego, Tuska, Wałęsy, skupiona również przy Miszczaku i Gaciągu, po tak wspaniałych operacjach, jak protesty "chorych macic" (pardon moi, ale to ich styl), debilka wysypującego gnój na ulicy i strajku rezydentów nie spodziewali się, że tuż pod nosem, jest młodzież, która – wprost przeciwnie – może być wkurwiona na nieuczciwość, nieprzyzwoitość, szwindle i przekręty, na zanik moralności i etyki i tą otwarcie demonstrowaną pogardę do wszystkich Polaków spoza Układu.
Afera już wybuchła. Jak się potoczy – nie wiem. To zresztą nie ważne, jeśli władza ponownie okaże się, jak sami to nazywają, miękiszonem.
Oczekuję innego rezultatu. Oczekuję, że wreszcie nastąpi, po latach upokorzeń i systematycznego niszczenia umysłów, przełom mentalnościowy wśród większości rodaków. Że sami wreszcie zrozumieją, że drogą cwaniactwa i kombinowania można tylko się stoczyć, aż na samo dno. Zostać motłochem. Zostać niewolnikiem nad którym zawsze będzie stał pan z biczem. Rzadziej z marchewką.
Albo zostać lokajem – trutniem, który za złoty (z tombaku) medalik, będzie panom podawał marynarki, będąc jednocześnie pośmiewiskiem całej Europy.
Komunizm przede wszystkim, manipulując mentalnością ludzką, niszczył osobistą godność. W tej aferze ze szczepiącymi się poza kolejką celebrytami i broniącymi ich dzisiaj politykami (brawo papuga Kropiwnicki!), nikt nie ma wątpliwości, że te aroganckie i niemądre, aczkolwiek krzykliwe marionetki zachowały się niegodnie.
Nie pojmują znaczenia swego postępowania, zacierając rączki i śmiejąc się nam w twarz, bo oni właśnie sami pozbawili się godności dożywotnio. Nie wierzę w ich nawrócenie.
Lecz my – cała reszta, czyli olbrzymia większość narodu mamy nadal, właśnie niegodnie, przymykać oczy na szwindle wypasionych kotów?
Podobno zaproszenia ze swego teatru, do kumpli i do tych, którym jest coś winna, wysyłała Krystyna Janda. Nikt rozsądny zgodzi się, że tak zakręcona, niemłoda kobieta, która twierdzi, że "czuje się obsrana", sama zorganizowała parszywy proceder wciskania się bez kolejki do walki o życie i zdrowie.
Mam nadzieję, może naiwną, że nastaje moment opamiętania. Moment powrotu zdrowego rozsądku i dawno zapomnianych cnót – uczciwości i przyzwoitości.
Polacy właśnie przed chwilą zaledwie przestali być "niemiecką tanią siłą roboczą".
Zbieranie szparagów, to zginanie karku przez 12 godzin dziennie.
Czas się wyprostować. Bandycie sierpowym złamać nos, złodzieja zakuć w kajdanki, a oszusta wysłać, na przykład do Niemiec. Tam to jeszcze uchodzi.
W hołdzie dla indyków z roku 2018 sprzedawanego w promocji Polakom w niemieckiej sieci Kaufland.
.
  • Zaloguj lub zarejestruj się aby dodawać komentarze
  • Odsłony: 14520
Jabe

Jabe

03.01.2021 13:54

Po co ten bluzg? Każdy orze, jak może.
Ja zresztą jestem kontent, że znaleźli się altruiści gotowi przetestować specyfik na własnej skórze. Brawo dla nich!
jazgdyni

jazgdyni

03.01.2021 14:46

Dodane przez Jabe w odpowiedzi na Po co ten bluzg? Każdy orze,

Głupio ci teraz wychodzi bycie oryginalnym i kontrowersyjnym.
Domyślny avatar

cyborg59

03.01.2021 15:51

Dodane przez Jabe w odpowiedzi na Po co ten bluzg? Każdy orze,

Altruizm ?! Bzdura !!
Emerytowany ubek z mojej ulicy wszystko musi mieć po znajomości. Nawet kolonoskopię po znajomości u PROFESORA. To taki element srania ludziom na głowę. Okazania wyższości i pogardy. Nieodłącznym elementem jest donośne powiadomienie wszystkich na ulicy o zawartości ostatniego odcinka wiadomego przewodu. 
Owszem, można sobie wmawiać, że w ten sposób testujemy nasze lęki na zaradnych szumowinach. Można!
Pamiętaj jednak, że wraz z poziomem "wyszczepienia sitwy" - wzrastać będzie zawartość aqua pro injectione w Twojej dawce !!
Jabe

Jabe

03.01.2021 17:38

Dodane przez cyborg59 w odpowiedzi na Altruizm ?! Bzdura !!

O altruizmie z przymrużeniem oka pisałem. Też sądzę, że z innego powodu na sobie eksperymentują.
Domyślny avatar

cyborg59

03.01.2021 20:44

Dodane przez Jabe w odpowiedzi na O altruizmie z przymrużeniem

Hierarchia w stadzie. Wyrachowana inwestycja : ja wam ZAŁATWIĘ.
Będzie ciekawie, kiedy tacy załatwiacze skombinują fałszywe medykamenty.  To się musi stać, bo dzieje się zawsze gdy jest popyt. Szpece od dopalaczy mają sieci dystrybucyjne. Tym razem robiono cyrk za różowymi firankami instytucji publicznej - następnym razem cyrk da występ na wyjeździe, połączony z tańcem na rurze.
Jabe

Jabe

03.01.2021 21:54

Dodane przez cyborg59 w odpowiedzi na Hierarchia w stadzie.

No jest popyt. Reszta to mechanizmy stare jak świat. Kto ignoruje ich istnienie, prosi się o kłopoty.
Domyślny avatar

cyborg59

04.01.2021 13:35

Dodane przez Jabe w odpowiedzi na No jest popyt. Reszta to

Nie tylko zespoły reagowania kryzysowego, ale nawet zwykły nauczyciel jest uczony, że trzeba pokazowo spacyfikować pierwszy przypadek niesubordynacji.
No to mamy pokazówkę ! Tyle w temacie celebrytów.
Mechanizmy stare jak świat to : kopernikańska zasada wypierania dobrej monety przez gorszą. Okrawanie monet z kruszcu, rozcieńczanie złota srebrem, a srebra miedzią i cynkiem.
Domorośli "dilerzy" już kombinują jak rozcieńczać, zaraz dołączą "racjonalizatorzy" dowodzący, że ilość szczepionki powinna być dostosowana do wagi osobnika i na wysuszonych "moherach" można zaoszczędzić cenne kropelki.
Nie zazdroszczę ludziom którzy muszą to wszystko przewidywać nie popadając w paranoję.
wielkopolskizdzichu

wielkopolskizdzichu

03.01.2021 14:52

"Moment powrotu zdrowego rozsądku i dawno zapomnianych cnót – uczciwości i przyzwoitości."
I wszystko tylko po to, by cwaniaki spod sztandaru PiS mogły przewalać miliardy przy okazji zasilania budżetu TVP i budowy przekopu., o elektrowni w Ostródzie i centralnym lotnisku nie wspominając. Miliony Szumowskiego i Sasina nie warte wspomnienia.
Jak to ciekawie nazwała tego rodzaju zjawiska, tutejsza blogerka, specjalistka od jazdy węgierskiej... kocyk madzi.
Tomaszek

Tomaszek

03.01.2021 16:01

Dodane przez wielkopolskizdzichu w odpowiedzi na "Moment powrotu zdrowego

@Zdzichu 
A u lekarza byłeś ? Tego się nie szczepi .
jazgdyni

jazgdyni

03.01.2021 17:06

Dodane przez Tomaszek w odpowiedzi na @Zdzichu 

Chłop nam prymitywieje niestety.
Gdzie on może być na osi pomiędzy +Wiejskim głupkiem+, a +Chłopskim rozumem+?
Tomaszek

Tomaszek

04.01.2021 21:38

Dodane przez jazgdyni w odpowiedzi na Chłop nam prymitywieje

Nie obrażaj wiejskich głupków i chłopskich rozumów , bo to przeważnie dobrzy ludzie tylko szczęśliwi  . On jest gdzieś między  ze szmatą i ścierwem na osi plugastwa  . Taki politruk dobrowolec . Kałmucy tak mają . Ich nawet batiuszka Stalin uznał ustawowo za upośledzonych . Nie wiem , czasami nawet pluć na te cosie się nie chce .
NASZ_HENRY

NASZ_HENRY

03.01.2021 14:54

Aby upowszechnić spożycie kartofli we Francji wprowadzono ich uprawę jako przywilej dostępny tylko dla arystokracji. Od kilku dni u nas jest afera "celebrycka", mająca stworzyć wrażenie, że szczepienia są pożądanym dobrem, dostępnym dla wybranych. To są działania z podręczników marketingu i manipulacji.
Reklama  idzie chaotycznie ale minister Gliński już Jandzie zapłacił z góry, w postaci kowidowej rekompensaty dla jej teatrzyku  2 mln zł ☺
Jabe

Jabe

03.01.2021 16:02

Dodane przez NASZ_HENRY w odpowiedzi na Aby upowszechnić spożycie

Sprytnie!
jazgdyni

jazgdyni

03.01.2021 16:56

Dodane przez NASZ_HENRY w odpowiedzi na Aby upowszechnić spożycie

Rany!
Ale Prezes sprytny. I Mateusz też!
Pewnie im Kurski szepnął na ucho.
Zygmunt Korus

Zygmunt Korus

03.01.2021 22:39

Dodane przez NASZ_HENRY w odpowiedzi na Aby upowszechnić spożycie

@ NASZ_HENRY
Dodałbym do tej ściemy wstrzykiwanie soli fizjologicznej, bo co by to było, gdyby po prawdziwej iniekcji depopulacyjną trucizną jakiemuś celebrycie z tej osiemnastki zaczęły zakwitać uszy zbliżając się pąkami ku nosowi (oczywiście dla ułatwienia wąchania)...? Propaganda poprzez lustrzane odbicie, nic więcej!
Domyślny avatar

cyborg59

03.01.2021 23:43

Dodane przez Zygmunt Korus w odpowiedzi na @ NASZ_HENRY

Czy ta zaraza zakwitnie nowym Dekameronem?
Pierwsze kwiatki już się pojawiają ;-)))
Domyślny avatar

mmisiek

04.01.2021 04:46

Dodane przez Zygmunt Korus w odpowiedzi na @ NASZ_HENRY

Po prawdzie to realnie mamy tylko fakt medialny i nie wiadomo czy w ogóle wstrzyknięto im cokolwiek.
Janda już swoje miliony zainkasowała, teraz istotne aby lud uwierzył i w te pędy ustawił się w kolejce.
Chwyt z "aferą" jest prosty, żeby nie powiedzieć prostacki, ale jak widać całkiem skuteczny.
Zaangażowanie komediantów do reklamy szczepionek było zresztą zapowiedziane, tylko mało kto spodziewał się takiej formy ;)
 

Zygmunt Korus

Zygmunt Korus

04.01.2021 09:14

Dodane przez mmisiek w odpowiedzi na Po prawdzie to realnie mamy

Janda już pozytywnie zaprezentowana w wydaniu głównym TVP. Układ podany na tacy. Posypany solą, zamiast cukrem (choć już mieli się go na potrzebny puder). A co do Autora wpisu, to gacie na spodnie można wkładać jako dodatek, drugie na zmyłę... Przed... i pokowidowy rekwizyt oczywiście: zaświadczenie lub kenkarta, do wyboru.
Jabe

Jabe

04.01.2021 09:48

Dodane przez Zygmunt Korus w odpowiedzi na Janda już pozytywnie

A więc faktycznie przełom.
jazgdyni

jazgdyni

04.01.2021 07:53

Dodane przez NASZ_HENRY w odpowiedzi na Aby upowszechnić spożycie

Pozdrawiam naród uzależniony od TVNu i onetu!
Tak dalej trzymać, a wkrótce będzie się zakładało gacie na spodnie.
jazgdyni

jazgdyni

04.01.2021 11:30

Dodane przez jazgdyni w odpowiedzi na Pozdrawiam naród uzależniony

Doprecyzuję: Te gacie nałożone na spodnie, to bardzo przykry i smutny przypadek starszego znajomego z zaawansowaną demencją, która pojawiła się zaskakująco szybko (to było dawno, ale nowe doniesienia podają, że COVID19 w późnych efektach również poważnie uszkadza mózg). Biedak bardzo chciał pozostać samodzielny, ale już nie potrafił zachować kolejności zakładania odzieży,
Domyślny avatar

cyborg59

05.01.2021 00:47

Dodane przez jazgdyni w odpowiedzi na Pozdrawiam naród uzależniony

Czepiasz się Supermena!
Tego filmowego. Jego w gacie na obcisłych trykotach ubrano. Kazano podziwiać. Podziwiali. Siła mediów.
Jeszcze raz TEY! :
twitter.com
jazgdyni

jazgdyni

06.01.2021 15:18

Dodane przez cyborg59 w odpowiedzi na Czepiasz się Supermena!

No masz! Faktycznie o dziadku Supermenie zapomniałem. Lecz, widzisz, nie przyjęło się. No, może poza futbolistami, co biegają, jak temp. spada poniżej +20 w kalesonach pod majtkami i w rękawiczkach.
TEY można bez końca, Tylko czy młodzi pojmują kontekst np. o fabryce bombek na choinkę?
nonparel

nonparel

03.01.2021 15:04

Jakie są te egocentryczne typy w stylu Jandy to od dawna wiadomo. Wepchali się bez kolejki, na krzywy ryj. Wpychali się zawsze. A ja się pytam, wepchali się i co z tego?
 Dotychczasowa narracja była taka: "szczepienia maja na celu osiągnięcie w jak najkrótszym czasie odporności zbiorowej. Jesteśmy w stanie to zrobić. Jedyny problem to jak nakłonić Polaków do szczepień".
 Jeżeli chcemy zaszczepić 20 milionów Polaków w ciągu 6 miesięcy, to musimy szczepić około 130 tysięcy dziennie. A w ciągu roku - ponad 60 tysięcy dziennie. A jak nawet ci wszyscy krewni i znajomi królika wepchają się bez kolejki z rodzinami i kochankami, to ile ich będzie? Sto tysięcy? Dwieście? Trzysta? Opóźnienie programu szczepień niewielkie, a jak to można wykorzystać wizerunkowo, żeby ludzi zachęcić do szczepień (patrzcie tylko, jak się pchają). A przy okazji zdyskredytować pseudocelebrytów, należy się im jak psu buda. Ale żeby aż tak nagłaśniać wielką aferę? Po co?
Obawiam się, że może chodzić jeszcze o coś więcej.
1. Ktoś doszedł do wniosku, że możliwy jest tylko "plan B" czyli zaszczepienie służby zdrowia, osób starszych, z obciążeniami, nauczycieli, ewentualnie innych grup ryzyka. A resztę jak Bóg da. Bo szczepionek będzie jednak mniej albo do "zabezpieczenia linii niskotemperaturowych" nie wystarczy zmarszczenie brwi przez Pana Ministra.
2. Kontynuacja mowy nienawiści. Bo jeżeli szczujemy społeczeństwo na lekarzy czy rolników, to dlaczego nie na celebrytów? Przecież oni to sobie naprawdę nagrabili, takiej okazji grzech nie wykorzystać.
nonparel
paparazzi

paparazzi

04.01.2021 01:09

Dodane przez nonparel w odpowiedzi na             Jakie są te

03-01-2021 [15:04] - nonparel
No dobra, a Bolek? Ten to ma odporność.
Edeldreda z Ely

Edeldreda z Ely

03.01.2021 15:05

W zeszłym roku termin "negatywny"  zaczął się mienić nowymi odcieniami. W tym roku pokraśniało nam stare, dobre "zero"...
tricolour

tricolour

03.01.2021 15:07

Sam byś pierwszy poleciał na szczepienie i dorobił do tego teorię, że się należy. Mało tego, ja też bym pierwszy poleciał na szczepienie i dorobił do tego teorię, że się należy.
Różnica taka, że nie udaję pierwszej cnotliwej i nie oburzam się, że ktoś mi wyrwał to, co ja chciałem wyrwać jemu.
Więc nic się nie stało: graliśmy uczciwie, ja oszukiwałem, ty oszukiwałeś, wygrał lepszy.
Polacy, nic się nie stało.
Domyślny avatar

cyborg59

03.01.2021 16:30

Dodane przez tricolour w odpowiedzi na Sam byś pierwszy poleciał na

Amerykańscy marksiści liczą na upadek tradycyjnej moralności, właśnie przy okazji pandemii.
tricolour

tricolour

03.01.2021 20:17

Dodane przez cyborg59 w odpowiedzi na Amerykańscy marksiści liczą

@Cyborg
Tradycyjna moralność upada bez niczyjej pomocy ponieważ integralną jej cechą jest brak umiejętności komunikacji.
Tradycyjna moralność utraciła zdolność bycia wzorcem, a stała się niemym skansenem, który nie uczy tylko nerwowo poucza.
Więc na śmietnik...
Tomaszek

Tomaszek

03.01.2021 21:03

Dodane przez tricolour w odpowiedzi na @Cyborg

Powtórz te bzdury jeszcze ze sto razy , to sam może w nie uwierzysz .
Tomaszek

Tomaszek

03.01.2021 21:08

Dodane przez tricolour w odpowiedzi na Sam byś pierwszy poleciał na

Krótko mówiąc Osły Trojańskie załatwiły sprawę .
jazgdyni

jazgdyni

03.01.2021 17:02

Brawo trottyle!
Już wicie, rozumicie.
To Kaczor z Miękiszonem.
A kto im to podszepnął? No? No? Blisko, blisko.
Tomaszek

Tomaszek

03.01.2021 21:34

Dodane przez jazgdyni w odpowiedzi na Brawo trottyle!

Mają problem Osioł Trojański się zesrał i wiadomo kto był w środku .
sake3

sake2020

03.01.2021 18:51

,,Artyści są naszym dobrem narodowym''....Ta jedna akcja obnażyła załgane środowisko mieniące się sumieniem narodu.To oni uważający się za lepszych nadali sobie prawo oceniania i umoralniania narodu nazywanego przez nich ciemnogrodem pokazali hipokryzję,pogardę i swoją degrengoladę jako ,,bojowników'' o demokrację,solidadarność i praworzadność.Nadali sobie elitarny status.To kolejne dobro narodowe po Tusku i Wałęsie i kolejna kasta nadzwyczajna i arogancka.
wielkopolskizdzichu

wielkopolskizdzichu

03.01.2021 20:15

Dodane przez sake3 w odpowiedzi na ,,Artyści są naszym dobrem

Załganie i lizodupstwo króluje w Polsce od niepamiętnych czasów, a rządy PiS te wady ugruntowują. Wystarczy od czasu do czasu posłuchać redaktorów/ki prowadzących agitprogramy w pisowskich mediach.
BTW
Mało prawdopodobne by Janda wyprzedziła jakiegoś lekarza w kolejce, a jeśli z jej powodu jakiś pisior odwali kitę, to płakać nie będę.
Tomaszek

Tomaszek

03.01.2021 21:45

Dodane przez wielkopolskizdzichu w odpowiedzi na Załganie i lizodupstwo

@ Ździśo
A to co ty robisz to co jest . Smakuje ci szwbska dupa , twój gust czy fucha , nie mój problem . Właśnie za rządów  PIS Kolejny napletkowy profesorek polizał dupy odważnie , ale nie PISu . Ot nieszcęście , dupy POmylił . Osioł Trojański go osrał i tyle . Fajny ten osioł co?

Domyślny avatar

cyborg59

03.01.2021 23:58

Dodane przez wielkopolskizdzichu w odpowiedzi na Załganie i lizodupstwo

Podziwiam litość moderatora tego portalu !!
Z drugiej strony : zapamiętana zostanie Twoja miłość do umier... odwalających kitę.
Wiele zdrowia !
Tomaszek

Tomaszek

04.01.2021 20:59

Dodane przez cyborg59 w odpowiedzi na Podziwiam litość moderatora

@ - cyborg 
 A może admin po prostu chce pokazać , jakich mamy kałmuków pośród nas .
jazgdyni

jazgdyni

04.01.2021 07:55

Dodane przez sake3 w odpowiedzi na ,,Artyści są naszym dobrem

Czy ktoś odważy się wymienić jednego autentycznego artystę?
Ja widzę tylko Sławka NOWAKA.
angela

angela

03.01.2021 19:59

Trzeba pamietac, ze wielu przechorowalo Covid,  i ma przeciwciała,  dlatego ich termin szczepienia moze byc odlozony o kilka miesięcy.  Przy tym odliczyc antyszczepionkowcow, ktorzy sami rezygnuja ze szczepień, to przebieg szczepien przejdzie  sprawnie, i kazdy będzie zaszczepiony w swoim czasie.
Nie potrzeba podkrecać paniki, bo wszystko idzie zgodnie z planem, a Rzad panuje nad wszystkim.
Oczywiscie rządzący uzaleznieni są od podaży szczepionki, ale to juz  trudnosci obiektywne, i niezalezne od dzialan rządu.
Jabe

Jabe

03.01.2021 19:57

Dodane przez angela w odpowiedzi na Trzeba pamietac, ze wielu

Czemu ozdrowieńców pragnie Pani szczepić?
angela

angela

03.01.2021 21:44

Dodane przez Jabe w odpowiedzi na Czemu ozdrowieńców pragnie

Napisalam, 'za kilka miesiecy', bo za 5, czy 8 miesiecy przeciwciala zaczynają slabnać.
Jabe

Jabe

03.01.2021 21:56

Dodane przez angela w odpowiedzi na Napisalam, 'za kilka miesiecy

A czy to znaczy, że również szczepić się będzie trzeba co kilka miesięcy?
danuta

danuta

03.01.2021 20:19

Oj, trudno będzie. Nawet tutaj (biorę poprawkę na służbistość paru osobników) widzę w komentarzach skłonność do wybaczania - "bo właściwie co się takiego stało?" No niby niewiele. To tylko 18 osób.
Po pierwsze - ta osiemnastka już została zwielokrotniona, bo przez uchyloną furtkę zawsze wlezie wszelka patologia pozbawiona elementarnych ludzkich cech, w tym przyzwoitości. Dalsze tolerowanie takich  osiemnastek grozi rozwaleniem całego planu szczepień i oznacza świadome pozostawienie znanych dziś i jeszcze nieznanych grup ryzyka na pastwę zarazy. 
Po drugie - ci, którzy dzisiaj nie widzą problemu i bagatelizują całe zdarzenie powinni sobie odpowiedzieć na pytanie, dlaczego to było możliwe. Bo problem nie polega na tym,  że ta osiemnastka uważa, że jest elitą. Problem polega na tym, że ta osiemnastka jest i zawsze będzie co najwyżej na szczycie łańcucha pokarmowego.
Jan1797

Jan1797

03.01.2021 21:36

Dodane przez danuta w odpowiedzi na Oj, trudno będzie. Nawet

@danuta,
Precyzyjnie 100/100.
Z zażenowaniem obserwuję jak celebryci popchnięci ku skrajnej lewicy przyznają
że mają trzy wyjścia; nie mówić nic, powiedzieć za dużo i ściągnąć „układzik"na dno
albo klepnąć i pociągnąć na dno solo. Bardziej niż przykry widok.
A reszta, co każe im służyć za dekle wierzchnie?
Pozdrawiam.
Jabe

Jabe

03.01.2021 21:51

Dodane przez danuta w odpowiedzi na Oj, trudno będzie. Nawet

oznacza świadome pozostawienie znanych dziś i jeszcze nieznanych grup ryzyka na pastwę zarazy. – Proszę jaśniej.
dlaczego to było możliwe – Bo mamy służbę zdrowia – zorganizowaną przez państwo.
Prawda jest taka, że ten proceder trzeba było z góry zalegalizować (i zorganizować). Niech ci, którym śpieszno, zwyczajnie zapłacą. Zalet jest wiele:
1. Wspaniała okazja do korupcji odpada.
2. Szpitale miałyby dodatkowe pieniądze.
3. Skoro „celebrycko” szczepiłyby się osoby majętne, w razie powikłań miałyby środki by się ratować.
tricolour

tricolour

03.01.2021 20:28

I tak oto osiemnaście osób przykryło proste obliczenie, że przy planowanym milionie szczepień miesięcznie, półrocznej odporności po dwóch dawkach, szczepienie nigdy się nie skończy.
Proszę zatem przygotowac po dwa tysie, by stanąć przy początku kolejki.
Kto nie ma, ten gapa...
Andy51

Andy51

03.01.2021 21:19

Janusz, skoro rektor UG Gwizdała podał się do dymisji za plagiat, a Zbigniew Gaciong rektor UW a zarazem koleś Miszczaka zasiadający w Fundacji TVN zapraszający go poza wszelką kolejką na szczepienia, notabene wystawiający Tuskowi glejt, że jest zdrowy, to nie dziwne, że mamy taką a nie inną inteligencje, która mentalnie siedzi w III RP, to jakie morale tych wysoko wykształconych, takie kształcenie studentów.
jazgdyni

jazgdyni

04.01.2021 07:57

Dodane przez Andy51 w odpowiedzi na Janusz, skoro rektor UG

Andrzej,
ty masz bliżej - co z tym rektorem UG co zajął się deweloperką na terenach uniwersytetów? Może to też dla przyciągniecia celebrytów?
wielkopolskizdzichu

wielkopolskizdzichu

03.01.2021 21:45

O co ten jazgot z gdyni. Przecież szczepionka jest z pochodzenia niemiecka, w dodatku opracowana pod nadzorem ciapatego. Decyzja o jej stosowaniu zapadła na posiedzeniu komitetu UE, czyli wrażej bolszewickiej instytucji. 
Nagle okazuje się iż jest to przedmiot pożądania każdego Prawdziwego Polaka - Katolika. Zamiast modlitwą ewentualnie przykładaniem świętych obrazków chcą się zabezpieczyć zawartością lewackiej ampułki.
Nie boicie się pisiory, że zawierać może ona substancje zmieniające płeć?
Ba. Nawet się okazuje że komórki z ciał nienarodzonych dzieci potencjalnie użyte w badaniach nad szczepionką nie przeszkadzają purpuratom.
Nie przeszkadza to wam, Katolikom, przez duże Ka?
jazgdyni

jazgdyni

04.01.2021 07:50

Dodane przez wielkopolskizdzichu w odpowiedzi na O co ten jazgot z gdyni.

Ciekawy przypadek zmącenia umysłowego. Wyprowadzić taki łańcuch logiczny racjonalnemu człowiekowi jest niezmiernie trudno. Rozumiem, tak można sobie dywagować po kwasie, czy grzybkach-halunach, ale zdrowy umysł po prostu tego nie zniesie. Tylko, że pan Ździcho to nie człowiek liżący LSD, no może kodeina na "kaszel", ale po tym takiego ciągu się nie uzyska.
Mamy więc kolejną tajemnicę z Wielkopolski, gdzie Jaśkowiak mówi jak i co myśleć.
Domyślny avatar

cyborg59

04.01.2021 13:02

Dodane przez wielkopolskizdzichu w odpowiedzi na O co ten jazgot z gdyni.

Szacun dla Pana Zdzisława Wielkopolskiego. Pełen profesjonalizm!
Zdanie pierwsze : O co ten jazgot z gdyni - poniżający atak na "nick" - ad personam.
Drugie : Przecież szczepionka jest z pochodzenia niemiecka, w dodatku opracowana pod nadzorem ciapatego - rasizm i szowinizm.
Trzecie :  ...na posiedzeniu komitetu UE, czyli wrażej bolszewickiej instytucji - imputowanie poglądu.
Czwarte : ...przedmiot pożądania każdego Prawdziwego Polaka - Katolika - imputowanie nacjonalizmu.
Piąte prim :  Zamiast modlitwą ewentualnie przykładaniem świętych obrazków - imputowanie obskurantyzmu.
Piąte bis : chcą się zabezpieczyć zawartością lewackiej ampułki - imputowanie zdrady ideałów.
Szóste prim : Nie boicie się pisiory - zwykła obelga
Szóste bis : ... że zawierać może ona substancje zmieniające płeć? -  imputowanie obskurantyzmu.
Siódme : Ba. - samo z siebie neutrale ale wzmacnia zdanie następne.
Ósme : ...komórki z ciał nienarodzonych dzieci ...potencjalnie użyte ... purpuratom. - atak na wartości.
Dziewiąte : ... Katolikom, przez duże Ka? - pogardliwa obelga.
Rekord ! Sto dziesięć procent trollizmu w trollingu ! Twórca Erystyki byłby z Ciebie dumny. Pokazałeś większość technik 
doprowadzania interlokutora do czynów nieetycznych.
Teraz radziłbym zająć się pojęciem "szczypta". Jeśli raz na dziesięć zdań, uszczypniesz delikatnie, tylko raz - uzyskasz lepszy efekt.
paparazzi

paparazzi

04.01.2021 16:01

Dodane przez cyborg59 w odpowiedzi na Szacun dla Pana Zdzisława

Przecież widzisz ze chce być artysta i dostać szczepionkę bez kolejki,;-).
tricolour

tricolour

04.01.2021 16:17

Dodane przez cyborg59 w odpowiedzi na Szacun dla Pana Zdzisława

@Cyborg
A nieetyczne czyny interlokutora są dobre czy złe?
Jakoś tak mi zaleciało, że jedne czyny nieetyczne są złe, a "nasze" czyny nieetyczne są dobre. Tak wychodzi i tak uczy doświadczenie.
Klawo.
Domyślny avatar

cyborg59

05.01.2021 00:37

Dodane przez tricolour w odpowiedzi na @Cyborg

Klawo jak cholera, Egon!
Jest czarna i biała magia, ciemna i jasna strona mocy. To czemu nie miało by być odpowiadających im etyk ? Taki jaśniejszy odcień bieli, lub mroczniejszy odcień czerni.
Nic nowego pod słońcem! Niejaki Kali wyłożył to dzieciom dawno temu.
NASZ_HENRY

NASZ_HENRY

04.01.2021 16:35

Dodane przez cyborg59 w odpowiedzi na Szacun dla Pana Zdzisława

Mówiąc słowami @wielkopolskiegozdzicha; jeżeli odwali on kitę, to płakać nie będę ☺
angela

angela

04.01.2021 09:45

Katole lgną do szczepionek, tylko ze  lewactwo fuksem się szczepi.
To dopiero mentalność wielko,polska.
Domyślny avatar

cyborg59

04.01.2021 13:08

Coś z Fantastyki !
Czy Kabaret TEY miał zdolności profetyczne, czy potrafili przemieszczać się w czasie?!
twitter.com
Imć Waszeć

Dark Regis

04.01.2021 17:46

Dodane przez cyborg59 w odpowiedzi na Coś z Fantastyki !

Skoro już o kawałach mowa... Do urzędu skarbowego zostali zaproszeni dwaj biznesmeni, którzy odnieśli w czymś niebywały sukces. Urzędnik zagaja: - Czy mogliby panowie poinformować nas o szczegółach waszego sukcesu? - No cóż, w biznesie jak w biznesie, ryzyko popłaca. - Doskonale. Zapewne znają panowie zasady gry "Postaw na milion"? - (*!?*) - Panowie teraz wykładają na stół pieniądze, a ja będę zadawał odpowiednie pytania.
Domyślny avatar

cyborg59

05.01.2021 00:57

Dodane przez Imć Waszeć w odpowiedzi na Skoro już o kawałach mowa...

To ja zaczepię matematyka!
One of these things is not the other. A frozen pizza, a bachelor's degree in engineering,
 and a doctorate in conceptual mathematics.
The answer?
A frozen pizza and an engineer can both feed a family of 4.
jazgdyni

jazgdyni

06.01.2021 15:32

Dodane przez cyborg59 w odpowiedzi na To ja zaczepię matematyka!

@ splot Cyborg&ImćWaszeć
Jak wiem, Imci  ciągle liczy na uporanie się z hipotezą Riemana ( en.wikipedia.org ); za Godbacha mniej płacą.Za Riemana okrągłe milion dolców. I co Cybie? Kakało zatkało?
A może chodzi tylko o Big O? ( en.wikipedia.org )
Czesław2

Czesław2

06.01.2021 15:50

Dodane przez jazgdyni w odpowiedzi na Jak wiem, Imci też ciągle

Ze splotu funkcji powstał rachunek operatorowy, ciekawe, co z tego splotu wyniknie?:)
Jan1797

Jan1797

04.01.2021 19:57

Dodane przez cyborg59 w odpowiedzi na Coś z Fantastyki !

Tak, dzisiaj wiem, że czytam NB :) .
jazgdyni

jazgdyni

06.01.2021 15:34

Dodane przez Jan1797 w odpowiedzi na Tak, dzisiaj wiem, że czytam

O to Panie Janie chodzi.
Kiedyś nauczyciel trzepał linijką durnia po paluchach. Oj, jakby się teraz przydało, by nie mogli stukać w klawisze.
EsaurGappa

EsaurGappa

04.01.2021 23:53

Krew z krwi,kość z kości.A wy jak dzieci we mgle starzy,zgorzkniali,samotni.Ostatni to dla was bój.A wy na wygodnych fotelach życia,zapatrzeni w śmierć?
jazgdyni

jazgdyni

06.01.2021 15:36

Dodane przez EsaurGappa w odpowiedzi na Krew z krwi,kość z kości.A wy

@EsaurGappa
Konkretnie - KTO - "starzy, zgorzkniali. samotni"? Nadal tryskam, nie tylko humorem.
EsaurGappa

EsaurGappa

07.01.2021 15:52

Dodane przez jazgdyni w odpowiedzi na @EsaurGappa

Gratuluję więc humoru i witalności a wracając do zapytania.Jak kto kto?Stare zgorzkniałe i samotne dzieci socjalizmu,tonące w mgle komunizmu,bękarty lewackiej dziczy,synowie i córki zdrady,zbrodniarze,oszczercy,zwykłe pijawki,wrogowie najświętszej Rzeczpospolitej,cała ta czerwona zaraza która od kilkudziesięciu lat z pokolenia na pokolenie dzierży Polskę zbrodnią,zdradą,kłamstwem,oni mają to we krwi.Oni jeszcze z Polską walczą jeszcze nie raz wstaną z "wygodnego fotela" by napluć Polsce w twarz.Ale to ich ostatni bój dalej jest już tylko śmierć.Bez pańskie i psy najgorsza swołocz nie ma żadnej moralności sami jej się pozbawili.Bezbożni na końcu swego życia odkrywają że jednak sami swymi czynami wybrali sobie Boga.Nie których z nich nawet mi żal.
sake3

sake2020

06.01.2021 15:54

Dodane przez EsaurGappa w odpowiedzi na Krew z krwi,kość z kości.A wy

Esaur Gappa niemalże jak poeta.Zaledwie kilka linijek a ileż patosu.To kto w tej mgle kursuje bo chyba nie dorosłam do poziomu mistrza.
jazgdyni
Nazwa bloga:
Żadnej bieżączki i propagandy
Zawód:
inżynier elektronik, oficer ETO (statki offshore), obecnie zasłużenie odpoczywa
Miasto:
Gdynia

Statystyka blogera

Liczba wpisów: 1, 157
Liczba wyświetleń: 8,961,114
Liczba komentarzy: 32,585

Ostatnie wpisy blogera

  • Czyżby wreszcie? Budowa IV RP start!
  • Boski nekar – eliksir życia
  • Wreszcie to się stało

Moje ostatnie komentarze

  •  Ciekawe.
  • @paparazziPapaFakt, niestety swoje lata mam. Mimo tego, jak się przekonał o tym jeden naćpany gangus, całkiem niedawno, gdy złapałem go w precyzyjnym miejscu, że aż uklęknął i błagał o łaskę. I mam…
  •       @Ula UjejskaCześć Ulu. Jakże miło cię ponownie widać. Mam nadzieję, że ze zdrowiem wszystko w porządku?Widzisz, moi przodkowie to kresy. Czyli Rzeczpospolita ON.…

Najpopularniejsze wpisy blogera

  • PROWOKATOR
  • Czego my nie wiemy, choć powinniśmy wiedzieć.
  • Mafia powstała w Trójmieście. Tak, jak obecny rząd.

Ostatnio komentowane

  • EsaurGappa, Właśnie widziałem nagranie z Belfastu gdzie morderca z Sudanu na oczach Irlandczyków mordował ich rodaka,z tego filmiku wynika że miejscowi byli bezbronni,a najstarszy z nich jakiś gość 60 + jako…
  • Tomaszek, Punkt widzenia z miejsca siedzenia .
  • jazgdyni,  Ciekawe.

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2008 - 2026, naszeblogi.pl

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | tvrepublika.pl | albicla.com

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się tu. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek. | Polityka Prywatności

Footer

  • Kontakt
  • Nasze zasady
  • Ciasteczka "cookies"
  • Polityka prywatności