Niepoprawne Radio PL – ocenzurowane wystąpienie Trumpa u nas

NiepoprawneRadio.PL - Audycja 1197 (czwartkowa) - Zapraszamy Państwa do słuchania!

Włącz klikając w jedną z ikonek odtwarzaczy:

lub ikonki playerów:

Premierowe bloki programowe emitujemy w czwartki i niedziele od godziny 19:00 (czasu polskiego). Naszym audycjom towarzyszy muzyka bardów.

Zapraszamy wszystkich nieznudzonych Polską do przysyłania nagrań swoich tekstów oraz relacji dźwiękowych i wideo z ciekawych spotkań. Szczegółowe informacje jak tworzyć i przekazywać swoje nagrania znajdują się na stronie JAK WYKONAĆ NAGRANIE?

Prosimy również o przesyłanie swoich opinii dotyczących treści i formy naszych audycji, propozycji nowych pozycji programowych oraz sugestii dotyczących zmian i usprawnień. Informacje można przekazywać poprzez formularz kontaktowy na stronie KONTAKT lub bezpośrednio na nasz email:
kontakt@niepoprawneradio.pl

Niepoprawne Radio PL newsletter

Dla urządzeń mobilnych polecamy aplikację tunein (można ją zainstalować i wybrać nasze radio)
Po uruchomieniu przeglądarki można też wybrać stronę
m.niepoprawneradio.pl
Premiera na antenie (w internecie) od godziny 19:00 czasu polskiego

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Maverick

13-11-2020 [23:52] - Maverick | Link:

Całkiem możliwe że niektórzy politycy w USA opłacali tzw. voters harvesters i płacili 5 do 8 dolcy za pozyskany głos. Zarówno robili to republikanie jak i demokraci.
Co jest oczywiście nielegalne. Dlatego kumpel Epsteina i głowny prokurator Barr dał wytyczne prokuratorom stanowym otwartą rękę dochodzenia wszelkich takich prób, ja tednak uważam że wcale nie jest łatwo obejście tyle domów i znaleść tyle czasu na przekonywanie ludzi na kogo głosować. Najczęściej najłatwiej jest przekonać ludzi starych. Dlatego myślę że większy udział w manipulacji głosów odegrały programy maszyn liczących głosy do ich odwracania.
A tak wogóle ta demokracja to przeżytek historii, prowadzący do coraz niższego wspólnego mianownika a potem jej upadku.
Poza tym są wielcy potentaci i kontrolerzy co robią cały czas ustawki.
Tutaj dobry link ukazujący machlojki i powiązania grup przestępczych kontrolujących nas i naszą przyszłość.
https://youtu.be/rbrgxuXtkc0