Lewacy składają dzieci w ofierze swoim bożkom

  To właśnie przychodzi mi na myśl, gdy obserwuję dzisiejsze [30.10.2020] protesty Strajku Kobiet  {TUTAJ} i widzę nastolatki biorące w nich udział.  Przecież wiadomo, czym się to skończy.  Wielu z tych młodych ludzi umrze w ciągu najbliższych kilku tygodni.  Łatwo sprawdzić, jakie efekty coś podobnego dało w Madrycie.  Czytamy {TUTAJ}:

  "Tragiczna w skutkach była także ich ostatnia parada – manifa [feministek] w Madrycie.
W jednym miejscu zebrało się tam 120 tysięcy osób. Już wtedy w mieście było 200 potwierdzonych przypadków koronawirusa. Proaborcyjny rząd nie widział poważnego zagrożenia i nie zakazał demonstracji. Zalecił jedynie, aby ludzie z objawami zostali w domach.
Teraz, dwa tygodnie później Hiszpania i właśnie w szczególności Madryt mają fatalną sytuację. Łącznie w tym kraju zakaziło się już 28,5 tys. osób, z czego zmarło 1700. W samym regionie Madrytu zakaziło się ok. 9 tysięcy osób, a zmarło ponad 800 (stan z 22.03).".

  Nie ma co się łudzić - u nas będzie jeszcze gorzej.  Manifestacje trwają już dziewiąty dzień.  W Madrycie była to jednorazowa impreza.  Prawdopodobnie będzie w Polsce co najmniej kilkaset ofiar śmiertelnych.  Może się okazać, iż obecne protesty będą najbardziej krwawymi od 50 lat [od grudnia 1970].  Chciałabym się mylić.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika tricolour

30-10-2020 [20:39] - tricolour | Link:

Proszę nie rozpaczać i nie udawać troski - też miałem kilkanaście lat gdy rzucałem kamieniami w milicyjne suki.

Młodych covid dotyka w najmniejszym stopniu. Siedzieliby w domu gdyby nie geniusz. Dadzą radę... Niezła drużyna.

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

31-10-2020 [09:45] - NASZ_HENRY | Link:

Trójkolorowa, podwójnie kastrowana tęczo, cienko piejesz ☺
 

Obrazek użytkownika tricolour

31-10-2020 [10:05] - tricolour | Link:

@Henry

Spox. Nadchodzi kompromis. Premier mówi do aborcjonistek, że dla nich nic sie nie zmienia. Za kasę dalej można abortować wedle gustu, gdzie się chce. Orzeczenie TK uratuje pięćset sztuk, co przy stu tysiącach jest znośnym kosztem. Nadrobi się w C19 po demonstracjach.

Arytmetyka nie pieje.

Obrazek użytkownika Jabe

30-10-2020 [20:40] - Jabe | Link:

Proszę się nie obawiać, bo dla równowagi zabronili pójścia na groby. A co z Marszem Niepodległości?

Obrazek użytkownika Marek1taki

30-10-2020 [22:50] - Marek1taki | Link:

"Wielu z tych młodych ludzi umrze w ciągu najbliższych kilku tygodni."
Co z Panią? Ci młodzi nie umrą. Oni przekażą infekcję grupie docelowej. Tak samo jak w Hiszpanii, co nie oznacza, że dane statystyczną są wiarygodne.
To wojna a rząd bierze w niej czynny udział po stronie wroga.

Obrazek użytkownika Pani Anna

31-10-2020 [08:10] - Pani Anna | Link:

Co się z ludźmi stało? Czy nigdy nie chorowali? Nie mieli anginy, przeziębienia, zapalenia oskrzeli, że nagle uważają, iż umrą na katar? Mieliśmy SARS, świńska grypę i inne takie, ale nie przypominam sobie, żeby ktoś pisał, że ludzie spaceruja w "oparach wirusów", mają nie pracować, nie uczyć się, a teraz nie móc pójść nawet na cmentarz. Fakt, trzeba przyznać, że za Tuska takie rzeczy były niemożliwe.

Obrazek użytkownika Marek1taki

31-10-2020 [09:38] - Marek1taki | Link:

@Pani Anna Ta broń biologiczna jest hybrydowa: składa się z wirusa (pocerowanego grubymi nićmi), propagandy tkanej równie grubymi nićmi oraz kija i marchewki w rękach państwa.
Ludzie popadają w dwójmyślenie. Świadomość ściemy funkcjonuje równolegle do strachu ale nie adekwatnie, czyli co wirusowe wirusowi a  co ściemą cesarzowi, tylko poplątane.

Obrazek użytkownika angela

30-10-2020 [23:12] - angela | Link:

No proszę, tricol, Jabe,  jak chwała, że bezpiecznie, tylko ciekawe, czy sami lazą po ulicach w oparach koronawirusa.
Nie trzeba daleko szukać ludzi, co wspierają marsze śmierci w dosłownym tego słowa znaczeniu, i mają krew na rękach.
Tak tak,  wszyscy co nawołują do demonstracji maja krew na rekach, nie tylko tych mlodych, ale członków ich rodzin i służby zdrowia. 
Te osoby sa znane w srodowisku, i wszelkie koszty swojego postępowania powinni ponieść, bo nie dla ich głupoty naraża się służba zdrowia, i wszyscy co pracują przy ratowaniu zarażonych.
Oni chcą żyć,  a nie przez debili umierać. 

Obrazek użytkownika sake3

31-10-2020 [02:55] - sake3 | Link:

Rozczulająca jest troska Jabe i Tricoloura o ludzi ,,dotkniętych zakazem masowych imprez,obchodów Świeta Zmarłych czy przypuszczalnie Dnia Niepodległości.Każdy pretekst dobry by uderzyć w rząd,by go obalić.Tyle że tę troskę uważam za zwykły cynizm,bo bez skrupułów tacy jak oni zaprzęgają koronawirusa do walki o nowy porządek świata.Przypuszczam sadząc z intensywnosci wsparcia zagranicy dla polskiej targowicy że ta władza istotnie zostanie obalona ku niekłamanej radości Jabego i Tricoloura i tych co w Polsce nie mieszkają ale i tak jej nienawidzą.Tylko co wtedy uzyskają Polacy?Pandemia ustanie?A któż wtedy nawet o niej mówił?Bedzie tak jak z Czajką i cymbałem Trzaskowskim który nawet nie ma czasu ani ochoty nią się zająć.Dopiero wtedy dzielny strajkujący i ryczący narodzie zobaczysz jak sie o ciebie nowa władza troszczy.

Obrazek użytkownika tricolour

31-10-2020 [10:20] - tricolour | Link:

@Sake

Rząd sam się obala, ostatnio w przyspieszonym tempie. Nie moimi rękoma, ale geniusza i najlepszego stratega. I za pomocą kobiet, co dla geniusza musi być szczególnie radosne.

Sake, ja tylko widzem jestem, fakt, że rozbawionym.

Obrazek użytkownika Jabe

31-10-2020 [12:11] - Jabe | Link:

tacy jak oni

Obrazek użytkownika tricolour

31-10-2020 [13:11] - tricolour | Link:

@Jabe

Przejmujesz się?

Przez pięć lat obie skakały z radości na wieść o świniach odrywanych od koryta. Ich kwik był najsłodszą melodią.

Teraz młodzi i gniewni odpłacają pięknym za nadobne i słodko mówią "wy....". Na zawsze.

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

31-10-2020 [20:53] - NASZ_HENRY | Link:

Na czerwone lewaczki najlepiej skutkuje święcona zimna woda z policyjnej polewaczki ☺