Zły znak dla PiS

  Pojawił on się wczoraj [20.10.2020] w postaci przegranego przez PiS głosowania w Sejmie.  Nie było ono jakoś szczególnie ważne, dotyczyło tylko przesunięcia o jeden dzień debaty na temat ustaw o walce z pandemią.  PiS przegrało, bo aż 28 jego posłów nie pojawiło się w Sejmie.  O ile wiem - był to pierwszy taki przypadek od 2015 roku.  Co wiecej działacze Zjednoczonej Prawicy usiłują przerzucić odpowiedzialność za własną nieudolność na opozycję, oskarżając tę ostatnią o blokowanie walki z epidemią [patrz {TUTAJ} i {TUTAJ}].

  Tylko Marcin Horała miał odwagę przyznać, że: "Musimy uderzyć się w piersi, zabrakło czujności" {TUTAJ}.  W imieniu opozycji wypowiedział się Włodzimierz Czarzasty z lewicy {TUTAJ}:

  "Politycy PiS przegrali głosowanie i odroczono obrady ws. ustaw dotyczących przeciwdziałania COVID-19. Włodzimierz Czarzasty uznał, że PiS nie może "zgłaszać bubli" i "przepychać ich kolanem". (...) 
 To jest powiedzenie: nie możecie jak zwykle zgłaszać najważniejszych ustaw 10 godzin przed głosowaniem. Nie możecie zgłaszać bubli 49-stronicowych i przepychać ich kolanem - powiedział podczas konferencji Włodzimierz Czarzasty.
W Sejmie przyjęto wniosek szefa klubu KO Cezarego Tomczyka o odroczenie obrad, tak by posłowie mogli zapoznać się z projektem PiS ws. przeciwdziałania sytuacjom kryzysowym związanym z COVID-19.
Zdaniem Czarzastego opozycji chodziło o pokazanie PiS-owi, że "można inaczej". - My mamy bardzo wiele uwag do tej ustawy (…). Dosyć tego bałaganu, burdelu polegającego na wnoszeniu ustaw na 3 godziny przed głosowaniem - stwierdził.".

  W odpowiedzi na to niektórzy działacze PiS zaczęli na poważnie dowodzić, iż trzy godziny powinny wystarczyć na przeczytanie 49 stron ustawy.  To było po prostu żenujące.  Takie podejście PiS powoduję, że przez Sejm przepycha się takie gnioty jak "piątka dla zwierząt" Kaczyńskiego.  Doprowadza to zwolenników PiS do szału.  Dowodem na to może być dzisiejsza notka Matki Kurki {Piotra Wielguckiego] {TUTAJ}.  Pisze on m.in.:

  " Od siedmiu miesięcy w PiS i w rządzie mamy postępującą degrengoladę, nie zadyszkę, nie zmęczenie materiału i nie kryzys, ale dokładnie degrengoladę. Ludzie często używają słów, których znaczenia nie rozumieją, a ponieważ wiem, że wielu przedstawicieli władzy i PiS czyta moje felietony, to małe wyjaśnienie. Degrengolada to nie jest zwykły upadek, tylko upadek moralny i tak w tej chwili wygląda upadły obóz rządzący.".

  Kończy swój tekst następująco:

  "Nie interesuje mnie taka wersja PiS i taka wersja rządu z premierem Tuskiem 2.0, która zajmuje się gnojeniem Polaków, dlatego zostaje w domu, bo do tej degrengolady nie przyłożę palca.".

  Ja nie posunęłabym się aż tak daleko, ale i mnie zachowanie się PiS zaczyna coraz mocniej denerwować.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika mmisiek

21-10-2020 [21:56] - mmisiek | Link:

"ale i mnie zachowanie się PiS zaczyna coraz mocniej denerwować"

To akurat całkiem dobry znak, im więcej ludzi przejrzy na oczy tym lepiej.

Ale naprawdę ciekawe jest coś innego - mianowicie dlaczego oni uznali, że mogą się zachowywać tak jak się zachowują.
Czy to tylko jakaś kompletnie samobójcza genetyczna buta i arogancja czy może wobec "nowej normalności" nie ma to już znaczenia. Oto jest pytanie...

Obrazek użytkownika tricolour

21-10-2020 [22:52] - tricolour | Link:

Przecież zachowują się tak samo od pięciu lat. Tyle, że w zaślepionej miłości nie widzi się wad oczywistych dla normalnych ludzi.

Żenujące jest to nagłe zwrócenie uwagi na jedną przegraną gdy się nie zauważa, że marszałek chciał kombinowaniem w ogóle usunąć głosowany wniosek.

Obrazek użytkownika Jabe

21-10-2020 [22:56] - Jabe | Link:

Człowiek instynktownie doszukuje się w zjawiskach działania sił rozumnych. Być może oni nie wiedzą, co robią? Czy leci z nami pilot?

Obrazek użytkownika Marek1taki

22-10-2020 [09:12] - Marek1taki | Link:

Teorię niemocy i nieświadomości już rozważaliśmy. Przygrywka propagandowa potwierdza złe intencje. Nawet jak się robi ustawkę to wypadałoby, żeby eksperci nie czytali tego samego dnia tych samych sloganów z kartki.

Obrazek użytkownika Adam66

21-10-2020 [23:14] - Adam66 | Link:

Temat ten był już poruszany na różnych blogach.  W zasadzie są dwie opcje, bidet wygrywa wybory w USA, następuje przestawienie wajchy i lewactwo pełną parą idzie do przodu zmiatając pis.  Dlatego na wszelki wypadek, pis wprowadza coraz głupsze przepisy żeby się chociaż część pisowców zalapała do nowego rozdania. 
Druga opcja to bez względu na to kto wygra wybory w USA, "centrala" czuje się tak silna, że nawet Trump jest nie zatrzyma i "centrala" dała gwarancje pisowi, że będą rządzić dalej, już jako namiestnicy nowego układu.  Mam nadziję, że to nie jest prawda ale od czasu wykopania Szydło, pis zachowuje się dziwnie a od wybuchu "plandemii" wręcz głupio.  
Staram się przypomnieć jakiś dobry pomysł pisu wdrożony po rozpoczęciu tego cyrku z korona-świrusem i jakoś niczego takiego nie mogę znaleźć..
Może ktoś ma jakieś przykłady?

Obrazek użytkownika RinoCeronte

22-10-2020 [09:23] - RinoCeronte | Link:

Mistrzu ma Pan rację. Tego wirusa po prostu nima. No czy ktoś go widział na własne oczy? A oni nas zamknęli w jakimś lockdownie!  Skaranie z tymi godzinami dla seniorów!

Obrazek użytkownika Roz Sądek

22-10-2020 [15:09] - Roz Sądek | Link:

Jeśli nazywa Pan kandydata na prezydenta USA bidetem, pandemię plandemią, a wirusa korona-świrusem, to znak, źe należy Pana traktować poważnie i że plotki o krótkiej ławce opozycji są mocno przesadzone. Ma Pan wszelkie predyspozycje do obejmowania stanowisk jak tylko PIS kiedyś przegra wybory.
 

Obrazek użytkownika Władysław Ludendorf

22-10-2020 [05:32] - Władysław Ludendorf | Link:

super, tylko kto zamiast pisu? pytam poważnie i wcale mi nie w głowie ewangeliczne "do kogóż pójdziemy? Ty masz słowa życia wiecznego".

Obrazek użytkownika sake3

22-10-2020 [09:07] - sake3 | Link:

Jak to kto zamiast PiS-u?Nowy,postępowy ,,ruch''Trzaskowskiego,który już zapowiada ,,walkę o klimat'' nie spogladając nawet w stronę Wisły do której wlewają się gesto ścieki i lać nadal się będą bo postępowiec zapmniał o naprawie.Zobaczy Pan fotkę gdzie Kosiniaki,Nowackie,Budki i Bosaki ze złączonymi rączkami w jedność z uśmiechami kretynów ale i triumfująco spogladają w obiektyw.To będzie nasza upragniona i wywalczona władza którą będziemy otaczać największą miłością nie patrząc na takie drobiazgi jak korupcja,przewały i afery.No bo jakbyśmy tylko spróbowali ich nie kochać.......

Obrazek użytkownika angela

22-10-2020 [09:38] - angela | Link:

A jak oni się niby zachowują????,   pewnie tak jak Borys, co non stop konfabuluje i ewidentnie kłamie,  co sam Premier mu udowodnił publicznie.
Rzad ma nie tylko covid na glowie, dlatego "opozycja ", cieszyli sie jak kretyni,  co to kolega się odwrócił,  i  udalo sie wlozyc patyk  w szprychy rowerka kolegi.
Czy to kretynstwo, to ma byc niby porażka rzadzacych? Komu tutaj odbija,  bo spoleczenstwao widzi fakty, i nie probujcie manipulowac. 
Obecnie rząd,  jak zwykle czeka na senat, ktoremu sie "nie spieszy", ale o tym p.Elig  się nie zajaknie. 

Obrazek użytkownika sake3

22-10-2020 [11:23] - sake3 | Link:

A jakiej Polski Pan oczekuje i pragnie?Polski Giertychów,Morawców,Budek i Trzaskowskich?Tu nie widzi Pan genetycznej buty ,arogancji,nieudolności i gigantycznej korupcji Z antypolskością na dokładkę.

Obrazek użytkownika Jabe

22-10-2020 [13:41] - Jabe | Link:

Rzecz w tym, że te określenia wspaniale pasują do PiS-u.

Obrazek użytkownika Władysław Ludendorf

22-10-2020 [14:39] - Władysław Ludendorf | Link:

przestań się człowieku znęcać i rzuć tymi paroma znamienitymi nazwiskami godnymi władzy

Obrazek użytkownika sake3

22-10-2020 [19:00] - sake3 | Link:

Ale tylko w Pańskich oczach.Czyżby katarakta?

Obrazek użytkownika u2

21-10-2020 [22:35] - u2 | Link:

"powiedział podczas konferencji Włodzimierz Czarzasty"

Nic nie ujmując dla autorki wpisu, to p. Czarzasty nie jet dla mnie autorytetem jak każdy członek nieboszczki PZPR w latach 80-tych ub. wieku. Co do Matki Kurki aka p. Wielguckiego to żaden zwolennik PiS. Że akurat wykrył iż wielebny Jurek O. wiele złotych melonów przygarnął dla siebie nie robi z p. Wielguckiego "pisiora" lub zwolennika PiS. No i raczej p. Wielgucki nie wpada w szał. To wielebny Jurek O. wpadł onegdaj w szał szukając słoików.

Obrazek użytkownika sake3

22-10-2020 [11:12] - sake3 | Link:

Pan Czarzasty może być autorytetem jedynie w ordynarnych wyrażeniach co on sam nazywa ,,barwnym językiem''.To trochę mało jak na polityka a już zupełnie niedopuszczalne w publicznej dyskusji.Nigdy nie słyszałamżeby powiedział cos sensownego,no ale to już taki urok opozycji.

Obrazek użytkownika Marek1taki

22-10-2020 [09:08] - Marek1taki | Link:

Posłowanie to też chodzenie do roboty - na głosowania. Nie widzę problemu, że taki wypadek się zdarzył. Problem, że ciągle coś głosują, że większość bez ładu i składu.
Akurat kolejna specustawa bo jesienne nasilenie chorób przenoszonych drogą kropelkową, bo pandemia robienia ludziom wody z mózgu. Nowa normalność nie zastąpi nam normalności, a musi być wdrożona i stąd kolejne działania. Jest rzeczą normalną, że by pozyskać ręce do pracy na rynku to zamiast nakazu pracy można podnieść zarobki. Wątpię czy od tego jest sejm. Wygląda to na działanie propagandowe - widzicie ile robimy i jak ratujemy, grosiwa nie żałujemy. Jednocześnie chodzi o przekupienie lekarzy do udziału w ideologii pandemii. Strach i pieniądze trafiają w końcu na ludzi o sformatowanej przez lata świadomości "klasowej".
Rząd i Sejm itd. nie realizują już od dawna żadnej własnej polityki, nie mówiąc o polskiej. Przyznawanie lekarzom prawa do błędu przy pandemii jest po to by wykonywali rozkazy bez oglądania się na normalną normalność. Chodzi o normalność zadekretowaną, opartą na wytycznych, zmierzającą do świetlanej przyszłości. Chodzi o pozyskanie podporządkowanych wykonawców. Stąd gwarancje dla posługiwania się wykładnią prawa uwolnioną z okowów faktów i logiki. A chaos jest i panika jest skoro co słyszę o otwarciu oddziału to w ciągu doby zostaje zapełniony a lekarze się wzajemnie nakręcają zagrożeniem dla siebie i dla swoich rodzin, również obawą czy nie zabraknie respiratorów. Wyraźnie mija okres łapanek w DPSach by było kim zapełnić miejsca w szpitalach jednoimiennych.
Piątka dla zwierząt to faktycznie obnażenie się PiSu z poglądów i roli jaką pełni. To już nie jest udawana niemoc - bo my byśmy chcieli ale ta zła Platforma, albo traktaty, sojusze i nic nie możemy. Na niektórych propaganda absurdów działała, ale piątka na zwierząt z likwidacją górnictwa (mimo przygotowania propagandowego w mediach) pozbawiły złudzeń. Otworzyły oczy czym jest PiS i do czego zmierza. Stały się elementem puzzla, który sprawił, że obraz stał się wystarczająco czytelny dla wszystkich.

Obrazek użytkownika sake3

22-10-2020 [10:10] - sake3 | Link:

@Marek1taki......Mam dla Pana propozycję.Zamiast ustawicznie walić w rząd co inni przecież też to robią ,wyszukiwać albo wymyślac jakieś jego ,,zbrodnie''chyba najlepiej na odcinku walki z pandemią przytoczyć metody stosowane w innych krajach,pokazac ich skuteczność na podstawie statystyk.Przecież Polacy maja prawo wiedzieć dlaczego u nas koronawirus szaleje a w takich Niemczech panuje idylla.Trudno bowiem oprzeć się wrażeniu,że opozycja usiłuje pod płaszczykiem pandemii jedynie walczyć z PiS.sama pandemia ich guzik interesuje.Przecież każda metoda dobra prawda?

Obrazek użytkownika Czesław2

22-10-2020 [10:52] - Czesław2 | Link:

Przez kilka miesięcy w/w "komentatorzy" twierdzili i udowadniali naukowo,że żadnej epidemii nie ma.

Obrazek użytkownika Pani Anna

22-10-2020 [11:58] - Pani Anna | Link:

@Czesław
nie tylko komentatorzy, rząd PIS dokonał cudu "zwieszając" pandemię na czas kampanii wyborczej, kiedy to covid był tylko "jedna z wielu chorób", a "nasi drodzy seniorzy" nie powinni się lękać, tylko gromadnie ruszyć do urn. A ponieważ faktycznie po tym okresie obściskiwania się i całowania z wyborcami na wiecach trup nie słał się gęsto po ulicach, to wypada wierzyć, że to była umowa ze śmiertelnym wirusem, żeby nie fruwał w powietrzu przez tych kilka tygodni.

Obrazek użytkownika Władysław Ludendorf

22-10-2020 [14:38] - Władysław Ludendorf | Link:

bez sensu pisze Pani. Wybory się odbyły po doświadczeniach z Bawarii (korespondencyjne, no ale Grodzki Koperfield powołując się na swoje doświadczenie zaczął bredzić o zabójczych kopertach) a zwłaszcza Korei, która wtedy notowała wyższą dzienną liczbę przypadków infekcji. Zresztą po wyborach nie odnotowano dramatycznie zwiększonej liczby zachorowań, a pod koniec sierpnia liczba nowych przypadków była nawet mniejsza od liczby wyzdrowień, co mogło znamionować początek wygaszania epidemii. Czy nie wtedy Pani nie zaczęła mówić, że epidemii nie ma, że to spisek pisowskiego i światowego rządu mający trzymać obywateli za twarz? Nie no żartuję :). Cóż ludzie in gremio zlekceważyli wirusa, którego R jest znacznie powyżej 2 czyli znacznie łatwiej się nim zakazić niż w przypadku grypy. Sam covid nie jest może statystycznie aż tak bardzo niebezpieczny jak dżuma w XIV wieku ale chyba każdy z nas chciałby jeszcze pobyć sobie ze swoimi rodzicami te parę lat dłużej przy koszcie małej samoizolacji. I walka nie idzie o to, czy będzie 10 czy 50% populacji zakażona (bo pewnie będzie może i 80) ale żeby każdy mógł liczyć na pomoc w szpitalu.

Obrazek użytkownika Marek1taki

23-10-2020 [08:24] - Marek1taki | Link:

@Czesław2 Proszę o link i cytat. Nie znajdzie Pan. Znajdzie o tym, że maseczki nie są niezalecane. Jakoś nie pomstuje Pan na ekspertów tzw. Znajdzie Pan o izolowaniu grupy ryzyka. Znajdzie Pan o bezsensie zamykania gospodarki i wprowadzania tarcz w wersji rządowo platformerskiej z pomysłami pani Gowin itd.

Obrazek użytkownika Marek1taki

22-10-2020 [11:37] - Marek1taki | Link:

Proszę sprawdzić moje kwietniowe komentarze.  Pisałem jakich badań nie wykonuje rząd aby zdobyć wiedzę statystyczną do podejmowania lub niepodejmowania działąń. Po Wielkanocy na podstawie rządowych doniesień o liczbie odatnich testów szacowałem liczebność próby na 10.000osób w populacji polski do losowego przebadania dwa testy PCR + 1 na przeciwciała+wywiad chorobowy. Do dzisiaj nie ma podobnego badania ani w Polsce ani gdzie indziej a liczba testów jest ogromna a konsekwencje pandemii (politycznej i gospodarczej) są poważne.Do dzisiaj nie znamy wiarygodnej statystyki więc nie ma się do czego odnieść i sam ten fakt jest już nie zastanawiający ale mówiący wszystko o intencjach. Katowice miałyt robić tego typu badanie ale 2 mies minęły i nic nie słychać. Natromiast słyszymy o tym, że kogoś wymazaliu, że ktoś jest w szpitalu, że były zgony - zgony we wrześniu rząd zewryfikował w ten sposób, że 80 ma choroby współistniejące a 20% nie ma - tych 20% nie miało sekcji więc nie wiemy czy kowid, czy nie kowid, czy coś dodatkowego. Poza tym arbitralnie przyjmuje się że dodatni wynik kowid u chorego z ionfekcją dróg oddechowych to kowid a nie jest to jedyny wirus wywołujący śródmiąższowe zapalenie płuc. Rzekomo miał nie dawać zmian w zwykłym obrazie Rtg kl.piersiowe. Już wiem z pierwszej ręki, że to nie prawda, czego należało się spodziewać. Ale to nie jest jedyny powód by do badań naukowych podchodzić z rezerwą. Trzeba wiedzieć, które są sponsorowane tak czy inaczej, i jakie są inne motywacje oprócz dochodzenia prawdy nic nie ujmując normalnym błędom, które badaniom towarzyszą.
 

Obrazek użytkownika Władysław Ludendorf

22-10-2020 [14:46] - Władysław Ludendorf | Link:

nie wiem, jakie ma pan opracowania. Śledzę tylko Fizyka, który wyjaśnia i wygląda to rozsądnie. Nie zaprzeczy pan jednak faktowi, że po prostu więcej ludzi nagle wymaga pomocy szpitalnej, czy może jednak nie i tylko panika każe tym ludziom leżeć w szpitalnych salach?

Obrazek użytkownika Marek1taki

22-10-2020 [19:56] - Marek1taki | Link:

Nie wiem co to Fizyk. Proszę się podzielić. Ja nie piszę o żadnych nieznanych powszechnie - chociażby z niezalezna.pl - faktach. Nie wiemy kto wymaga pomocy i z jakiego powodu. Nie znamy takich konkretów, bo do propagandy to nie jest potrzebne. Sezon grypowy możemy przewidzieć z prognozy pogody jeśli się nie wychodzi z domu, a panikę obserwuje się dosłownie wszędzie - byłoby zdumiewające gdyby nie była skrajnie nasilona wśród kierujących się do szpitali z objawami grypy. Personel ma te same objawy albo jak pisała Pani Elig nawet większe.

Obrazek użytkownika Władysław Ludendorf

23-10-2020 [11:42] - Władysław Ludendorf | Link:

proszę wygooglać "Fizyk wyjaśnia"

Obrazek użytkownika Marek1taki

23-10-2020 [12:52] - Marek1taki | Link:

Tam nic nie ma. Liczy to co wymazują.

Obrazek użytkownika Władysław Ludendorf

01-11-2020 [10:02] - Władysław Ludendorf | Link:

z punktu widzenia systemu większą wartość mają dane mówiące o liczbie osób wymagających hospitalizacji w relacji do liczby przypadków aktywnych. Wymaz nie odpowie na to pytanie, bo test negatywny może oznaczać 3 przypadki: jeszcze niezainfekowany, ozdrowieniec, błąd testu. Wymaz ma sens raczej tylko w przypadku określenia ogniska i chronienia przed zakażeniami osób z grup ryzyka.

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

23-10-2020 [13:32] - NASZ_HENRY | Link:

Fizyk się myli powinni się nazywać ci eksperci z CNT UW:
"Prognoza z poprzedzających 14 dni (156 620) była o 26 628 przypadków za niska, a prognoza z poprzedzających 7 dni (170 561) o 12 687 za niska. Przedstawione prognozy, które kolejny raz okazały się być zbyt optymistyczne są dowodem na to, że wciąż mamy do czynienia z sytuacją przyspieszającej funkcji wykładniczej"

Brak dobrego modelu epidemii skutkuje właśnie takimi błędnymi prognozami ☺

Obrazek użytkownika Marek1taki

23-10-2020 [15:32] - Marek1taki | Link:

Cały czas zwracam uwagę, żeby mieć co liczyć trzeba mieć dane. Gdy wydaje się na kredyt pieniądze rzędu rocznego PKB to należy mieć na to podkładkę. Determinacja w unikaniu przeprowadzenia badań antygen+przeciwciała+wywiad(czy ma objawy, choroby współistniejące, BMI) jest patognomoniczna dla spisku.
Z wynikami oczywiście trzeba wiedzieć co zrobić.

Obrazek użytkownika Darek65

22-10-2020 [13:23] - Darek65 | Link:

Sprowadza Pan/ni wszystko do argumentu - atak na PIS. Nie dopuszcza Pan/ni żadnej krytyki, bo władza z PIS jest nieomylna. NIE, władzy, choćby nasza też, a może przede wszystkim, trzeba patrzeć na ręce. Trump jasno powiedział, co myśli o pandemii, Szwedzi i Norwegowie też olali obostrzenia, a jakoś trupy na ulicach nie leżą.

Jest takie powiedzenia - g...no nie może śmierdzieć, miliony much nie mogą się mylić.

Obrazek użytkownika Jan1797

22-10-2020 [18:48] - Jan1797 | Link:

Przeczytanie 50 stron dla konfpo to rzeczywiście wyzwanie ale dogadają się w  ograniczeniu
emisji co2 o 60% do 2035, przedstawiciele konfpo już to wnioskowali w PE :)))

Obrazek użytkownika Marek1taki

22-10-2020 [19:57] - Marek1taki | Link:

A konkretnie? Tak tylko pytam bo sam Pan chyba nie wierzy w to co pisze, bo wiadomo nie od dzisiaj kto zamyka kopalnie.

Obrazek użytkownika Jan1797

22-10-2020 [21:11] - Jan1797 | Link:

Konkretnie koalicja konfederacji z po jest faktem-95% głosowań wspólnych.
W PE eurodep PO postulował 60 % do 2035 roku - konkretnie wystarczy?

Obrazek użytkownika Marek1taki

23-10-2020 [07:53] - Marek1taki | Link:

Konkretnie jakie głosowania? Wczoraj koalicja POPiS głosowała z PSL i Lewicą za kolejnymi wygibasami w sprawie pandemii. Konfederacja jako jedyna była przeciw. I za takie głosowania mają moje poparcie. Nie wiem jak głosowali w sprawie tarcza a były to głosowania antypolskie tak samo jak ustawy na wzór stanu wojennego z marca, jak 5 dla zwierząt, jak wspólna tradycja walki z górnictwem.

Obrazek użytkownika Jan1797

22-10-2020 [19:33] - Jan1797 | Link:

Jedno zdanie muszę wtrącić, Waszym konfpo wyborem zainstalowaliście w Krakowie Jacka.
Teraz my zbieramy owoce tej instalacji, dzisiaj widziałem dezynfekcję jednego z głównych
węzłów komunikacyjnych Krakowa, po czterech miesiącach pierwszy raz, w autentycznej panice.
 

Obrazek użytkownika Marek1taki

22-10-2020 [21:08] - Marek1taki | Link:

@Jan1797 Co to jest konfpo? I kto w PiS robił kampanię Majchrowskiemu i senatorom PO?

Obrazek użytkownika Jan1797

23-10-2020 [17:19] - Jan1797 | Link:

Jedno zdanie muszę wtrącić, Waszym konfpo wyborem zainstalowaliście w Krakowie Jacka.
Teraz my zbieramy owoce tej instalacji

Spokojnie będę cierpliwie tłumaczył :))

Obrazek użytkownika angela

22-10-2020 [09:36] - angela | Link:

Pan Czarzasty, to urządza sobie spektakl" na temat ", upaja się swoim " kwiecistym" słownictwem, tylko ze to nie czas i nie pora, na takie wystąpienia, o konfederacji i Braunie nie będę wspominać, bo to katastrofa moralna. 
To ludzie zupełnienie nieodpowiedzialni.
Wszystko nie, wszystko źle,  gębuje jeden przez drugiego, bez żadnego uzasadnienia.
Opozycja, PO sami zamykali i zwijali szpitale, i zamiast walić się w dudy,  za pozostawiony  taki stan rzeczy, oni wynoszą "ządania" .

Zadaja pytania, fake newsy  krazace po Internecie,  puszczane przez ruską propagandę,  zupełnie oderwane od rzeczywistości. To jest szkodliwe dranstwo w obecnej sytuacji. 

 

Obrazek użytkownika angela

23-10-2020 [11:00] - angela | Link:

O co chodzi Owsiakowi .
Juz dawno pytalam, czy pieniadze które ludzie tak hojnie dają na WOSP, to nie na szpitale, tylko dla fundacji Owsiaka, która wypożycza to wszystko szpitalom. 
To jest wlasnosc Owsiaka, tutaj szpital nie moze dysponować ani jednym łóżkiem?,   bo to nie szpitala, czy ktoś widział, że lewakowi coś wyrwie z gardła. 
I teraz okazuje się,  ze pajacyk w czerwonych gaciach, jak zechce, to chorym da, jak nie zechce, to nie da.
To tak ku rozwadze karmienia trolla, co wszystkich sponsorów, ma w glebokim powazaniu, i robi co chce.

Obrazek użytkownika u2

23-10-2020 [18:48] - u2 | Link:

"To jest wlasnosc Owsiaka, tutaj szpital nie moze dysponować ani jednym łóżkiem?"

Nie może, bo taką zawarł umowę. Łożka nadal są własnością wielebnego Jurka O. Matka Kurka aka p. Wielgucki wykrył, że wiele złotych melonów wielebny Jurek O. przygarnia dla siebie. Zaś WOŚP jest nowym kościołem, który zastępuje polskie państwo w finansowaniu służby zdrowia. Ba, WOŚP jest bardziej znana jako organizacja charytatywna niż Caritas, który jest dla mediów 'postępowych' be, bo kościelny, choć zbiera i wydaje rocznie wielokrotnie wiecej środków niż WOŚP.

Może czas, aby wyczyścić tę stajnię Augiasza w polskiej służbie zdrowia ? Po co te zatrute 'kroplówki' od wielebnego Jurka O., które wielebny Jurek O. wykorzystuje do szantażu medialnego ?